Wpis z mikrobloga

Patus maluje po pociągach, wrzuca swoje "dzieła" na instagram i jeszcze się szczyci takim gównem...
Jeszcze jakby coś ładnego zrobili to pół biedy, ale że chłop się nie nauczył pisać w szkole, teraz smaruje tagi gdzie popadnie i się wspina na wyżyny inteligencji.

Szkoda słów na takie coś, szkoda pieniędzy.


#patologiazewsi #patologiazmiasta #takaprawda
Pobierz maxbor555 - Patus maluje po pociągach, wrzuca swoje "dzieła" na instagram i jeszcze s...
źródło: comment_3m3e51ZEDMVWDSTIal0FiWRbxtQCjrGD.jpg
  • 44
Chyba policji nie trudno było by sprawdzić, czyj telefon logował się w tym miejscu o tej godzinie co post wrzucony na insta?


@rzeznia22: Nie wiem czy wiesz, ale posta na insta można wrzucić po miesiącu. Te gamonie tego nie sprawdzają. Pomijając już to, że to nie jest żaden dowód. Inaczej 90% instagramerek fotografujących się na tle graffitti trzeba by było wsadzić.

@rzeznia22: Zdjęcie mogło zostać wrzucone później i niekoniecznie z telefonu autora.

Poza tym, Instagram jest w rękach Facebooka, a Facebook to amerykańskie, prywatne przedsiębiorstwo. Podejrzewam, że ciężko użyć polskiego prawa wobec amerykańskiego przedsiębiorstwa.

Niestety, świat nie jest czarno-biały ;)
Pomijając już to, że to nie jest żaden dowód. Inaczej 90% instagramerek fotografujących się na tle graffitti trzeba by było wsadzić.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No na pewno żaden... czy to według prawa dowód czy nie, to nie wiem, prawnikiem nie jestem. Jednak nie wmawiaj mi, że nie da się złapać kilku chłopaczków z puszkami farby. To nie są członkowie Yakuzy tylko kilka gówniarzy w ortalionie co niszczą pociągi.

Logowanie telefonu, kamery, sokiści, internet,