Mircy szukam #tablet dla mamy fajnie jakby był trochę większy(10') ogólnie ma służyć do przeglądania internetu i oglądania filmów na yt co polecacie liczę tak w okolicach 600 cebulionów #pytanie #elektronika #komputery
@maly089 Pod względem trwałości się nie wypowiem, bo jechałem nim tylko raz, ale zaskoczyło mnie jak dobrze sobie radził z tą budą (chociaż uczciwie przyznaję, że jechałem sam i na pusto praktycznie, po załadowaniu może być gorzej)
Mircy pytanko ile może wyjść naprawa cytrynki c4 ii dwie furtki napewno do wymiany +posysowany próg i blotnik bo mi proponują 4tys #pytanie #ubezpieczenia #stluczka
@maly089 to nie jest tak, że nie można. Nikt cię za to nie zamknie do więzienia. Pomijam też fakt roznoszenia/zarażenia przez które tak wszyscy namawiają do nie jeżdżenia. Jeśli coś ci się stanie i będzie potrzebna pomoc lekarska to możesz wykitować, bo akurat karetka będzie zajęta, bo wieźli kogoś z podejrzeniem korony. Lekarze unikają operacji i zabiegów, tylko ładują w gips i nara, najwyżej będziesz miał krzywą nogę albo nie.
Mircy mam #pytanie co mogę jeszcze zrobić ktoś z---------ł mi konto na #blizzard pisze do nich co i jak ale zero odpowiedzi czy już mnie olali totalnie i gra na straty poszła?
Na początku 2020 roku nazwano i opisano nowy gatunek dinozaura - kuzyna sławnego T.rexa. Zapraszam na krótki materiał dotyczący Thanatotheristes degrootorum (żniwiarza śmierci).
– To jest idiotyzm – denerwuje się pan Andrzej Kozłowski (72 l.) z Warszawy. Sprzedawca dostał z ZUS-u wezwanie do zapłaty... 1 grosza! Problem w tym, że mężczyzna prawdopodobnie... nawet tego grosza nie powinien być winien!
Milion kilometrów mniej niż powinien miał na liczniku samochód zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej w Krakowie - poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń. Kierowca wyjaśnił, że to pojazd służbowy, w którym według informacji jego szefa...