Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hellfirehe

hellfirehe

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23674
  • Znaleziska 14458
  • Mikroblog 9216
  • Obserwujący 114
  • Obserwowane 27
  • Dodane (588)
  • Komentowane (7878)
  • Plusowane (750)
hellfirehe
hellfirehe 30.12.2025, 15:58:33
  • 0
Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 118, Received = 81, Lost = 37 (31% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 24ms, Maximum = 51ms, Average = 33ms

Dobry ten internet z Vectry, taki niezbyt stabilny.

Przynajmniej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modzelem
modzelem
30.12.2025, 19:58:34 via Wykop
  • 0
8.8.8.8


@hellfirehe: u mnie śmiga od dobrych 20 lat bez zarzutu, Kwestia infrastruktury,
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
31.12.2025, 10:37:46 via Wykop
  • 0
u mnie śmiga od dobrych 20 lat bez zarzutu, Kwestia infrastruktury,


@modzelem: No to tak zawsze wygląda, ale że oni nie potrafią tego ogarnąć, bo przecież doskonale wiedzą że jest problem i to raczej nie jest zagadką gdzie ten problem jest.

Podobne doświadczenia miałem w poprzednim mieszkaniu z UPC.
U mnie bajka - prędkość w zasadzie zawsze 100% deklarowanej, pingi stabilnie 20ms, awarie naprawdę bardzo rzadko.
A u znajomego ten
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 30.12.2025, 12:24:16
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mskiper
mskiper
mskiper
30.12.2025, 12:59:33 via Wykop
  • 5
@hellfirehe: w Izraelu chyba nie podzielają tej opinii. Kraj który od Iranu dzieli setki kilometrów zaorał go dzięki przewadze technologicznej właśnie tych drogich i skomplikowanych samolotów jak F-35 i F-15EX. A na straty też inaczej się patrzy gdy nie masz możliwości produkcyjnych a inaczej jak wiesz że możesz je szybko uzupełnić. Dlatego informacje o stratach pojedynczych samolotów są tak medialne.

Co do samych nalotów to ruscy swoje największe postępy mają
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
30.12.2025, 13:39:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 25.12.2025, 21:34:34
  • 53
#medycyna #heheszki
hellfirehe - #medycyna #heheszki

źródło: 1000028004

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
25.12.2025, 21:41:46 via Android
  • 50
@hellfirehe: kiedyś to nie było jakichś raków czy innych chorób autoimmunologicznych. Umierało się na bóle lub puchlinę wodną, nikt nikogo nie szprycował, wszyscy byli zdrowi, od poczęcia do naturalnej śmierci przed 15 rokiem życia
  • Odpowiedz
qusqui21
qusqui21
26.12.2025, 09:30:21 via Wykop
  • 7
kiedyś to nie było jakichś raków czy innych chorób autoimmunologicznych. Umierało się na bóle lub puchlinę wodną, nikt nikogo nie szprycował, wszyscy byli zdrowi, od poczęcia do naturalnej śmierci przed 15 rokiem życia


@Karl_Tofel: a lewactwo chce nam to odebrac.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 25.12.2025, 14:58:53
  • 1
Czy ja dobrze widzę, że aplikacja Wykop od jakiegoś upgrade zamiast być aplikacją Wykop (w której działało dodawanie zdjęć w odróżnieniu od Wykopu w przeglądarce), to teraz po prostu osadza przeglądarkę w której dodawanie zdjęć po staremu nie działa?

I taki piękny komunikat w 99% dodania zdjęcia (oczywiście zdjęcie w normalnej rozdzielczości)

Minimalny rozmiar obrazu to: 20x20px


#wykop #aplikacjazakop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 24.12.2025, 00:25:09
  • 7
Wszystkiego i na wzajem :)

#swieta #zyczenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
24.12.2025, 00:25:51 via Android
  • 2
@hellfirehe: nawzajem!
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 20.12.2025, 10:16:57
  • 12
Podała się do ojca :)
#heheszki
hellfirehe - Podała się do ojca :)
#heheszki

źródło: 1000027824

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuroszczur
kuroszczur
20.12.2025, 10:19:21 via Wykop
  • 2
Podała się do ojca


@hellfirehe: jak to będzie po angielsku?
  • Odpowiedz
maniok
maniok
20.12.2025, 13:50:46 via Android
  • 2
@kuroszczur She gave into her father
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 20.12.2025, 09:16:19
  • 0

Jeśli ktoś zapłacił 250 zł zamiast 100 zł to:

  • zapłacił dwa i pół raza więcej 70.6% (60)
  • zapłacił półtora raza więcej 29.4% (25)

Oddanych głosów: 85

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
znowuzapomnialemhasla
20.12.2025, 09:18:02 via Wykop
  • 11
@hellfirehe: zapłacił 150zł więcej
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
20.12.2025, 09:24:48 via Wykop
  • 10
o ile więcej?


@death070: nie ma literki "o", jak ktoś miał zapłacić 100 a zapłacił 200 to zapłacił 2x więcej albo o 1x więcej
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 15.12.2025, 16:10:21
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ezoteryczny_hedonizm
ezoteryczny_hedonizm
15.12.2025, 17:15:09 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: Königsberg oczekuje dnia gdy Jerzy Fryderyk prawowity Król Prus, Margrabia Brandenburgii, Książę Elektor oraz Arcyszambelan Świętego Imperium Rzymskiego i Wielki Książę Poznania etc., wyzwoli swoje dziedzictwo spod okupacji sowieckich komunistycznych bandytów.
ezoteryczny_hedonizm - @hellfirehe: Königsberg oczekuje dnia gdy Jerzy Fryderyk prawo...

źródło: Oliver_Mark_-_Georg_Friedrich_Prinz_von_Preu%C3%9Fen%2C_Burg_Hohenzollern_2018

Pobierz
ezoteryczny_hedonizm - @hellfirehe: Königsberg oczekuje dnia gdy Jerzy Fryderyk prawo...
  • Odpowiedz
Antykok
Antykok
Antykok
15.12.2025, 18:44:23 via Wykop
  • 0
@ezoteryczny_hedonizm: Królewiec jest czeski i koniec, ahoj musi zacząć mieć sens, projekt rurociąg piwa też musi się ziścić w końcu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 07.12.2025, 12:58:48
  • 1
Nieźle kurierzy się uwijają w sezonie świątecznym - w sobotę zamówienie, w niedzielę w paczkomacie.

#kurier #inpost #zakupy #swieta
hellfirehe - Nieźle kurierzy się uwijają w sezonie świątecznym - w sobotę zamówienie,...

źródło: temp_file4815298589085554988

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezzebna_modliszka
bezzebna_modliszka
08.12.2025, 07:22:40 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: znam jednego kuriera co robi już wiele lat na poczcie polskiej. Gość więcej jest na L4 niż go nie ma. Nie wiem, jakim cudem to przechodzi. Omijać pocztę polską szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
08.12.2025, 07:27:49 via Wykop
  • 0
znam jednego kuriera co robi już wiele lat na poczcie polskiej. Gość więcej jest na L4 niż go nie ma. Nie wiem, jakim cudem to przechodzi. Omijać pocztę polską szerokim łukiem.


@bezzebna_modliszka: Ja raczej staram się nie korzystać z usług Poczty Polskiej jeśli jest taka możliwość z racji tego, że po prostu uważam ich usługi za dość słabe i niskiej jakości. Zamawiając coś InPostem lub DHL raczej nie mam żadnych
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 04.12.2025, 17:26:00
  • 0
Jak na Revolut ma się zyski/straty z inwestycji w akcje, to oni wysyłają nasz PIT (8c chyba), czy to sobie trzeba samemu liczyć?

#revolut #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
04.12.2025, 17:28:07 via Wykop
  • 3
@hellfirehe: trzeba samemu liczyć
  • Odpowiedz
HADESP2K
HADESP2K
04.12.2025, 17:37:31 via Wykop
  • 3
@hellfirehe: 100 lat grzywny lub 25 zł więzienia
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 03.12.2025, 16:02:08
  • 1
https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-szpiegowani-rosyjskie-satelity-przelatuja-codziennie-7228454528756640a

Widzicie, Niemcy również mają swoich przedstawicieli w parlamencie którzy "nie dali się zmanipulować" okrągłoziemskiej propagandzie i temu że satelity poruszają się po kołowych orbitach wokół ziemi.
Tam wiedzą że ruscy mogą tymi satelitami dowolnie skręcać i teraz skierowali je tak że one latają wokół Niemiec.

#kosmos #szpiegostwo #niemcy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rancor
Rancor
03.12.2025, 16:24:21 via Wykop
  • 0
Każdego dnia rosyjskie satelity szpiegowskie przelatują nad terytorium Niemiec


Dziennikarskie śledztwo na najwyższym poziomie xd
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 01.12.2025, 16:10:25
  • 0
Gdzie iść i jaką podpisać umowę na telefon?
Potrzebuję trzech numerów do rozmów i internetu tak powiedzmy ze 100GB na numer (wspaniale gdyby ze wspólnej puli), żeby 5G było i jakiś w miarę przyzwoity zasięg (na Orange nie narzekałem, ale Play też jest ok).
Żadnych innych usług raczej nie potrzebuję.

Obecnie w Orange, ale mogę przenieść numery.
Wolę abonament, bo na kartę to za dużo kombinowania.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
01.12.2025, 18:23:07 via Wykop
  • 0
@hellfirehe: nju na karte - 300GB/mc za 19zl/numer ale to tylko przez rok, pytanie czy potem tez to przedluzą.

Albo Vectra umowa na 2 lata za srednio ok 22zl/mc. 100GB
  • Odpowiedz
BigBang2
BigBang2
BigBang2
01.12.2025, 20:09:21 via Wypiek
  • 0
Orange flex?? Wg mnie idealnie sie wpisuje w Twoje wymagania i załatwisz za grosze. Możesz np dwa nry z dużym netem a jednemu za 15 zł bez neta ustawić comiesięczne wysylanie ze "wspólnej puli" lub robić sobie co chcesz. I głowy nie zawraca bo sam sobie z karty pobiera jak abo.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 29.11.2025, 12:42:38
  • 0
Fourmaux wygrałby pierwszy raz rajd WRC, ale pilot mu się pomylił w dodawaniu i przytulił minutę kary?

Czy to jakieś szachy 5D z team orders byly?

#rajdy #wrc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe 27.11.2025, 16:42:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
27.11.2025, 17:09:09 via Android
  • 2
@hellfirehe no nie, zupełnie nie widzę, by oddzielenie Śląska było miękko przyjęte przez Polskę ani na górze ani na dole. UE to tam by pikuś był.
  • Odpowiedz
BenAli
BenAli
27.11.2025, 17:32:10 via Android
  • 5
@hellfirehe: to jest tak beznadziejne porównanie, że nie wiem od czego zacząć jego krytykę
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 26.11.2025, 20:57:59
  • 0
Pięć lat się chłop uchował i bęc.

hellfirehe - Pięć lat się chłop uchował i bęc.

SPOILER

źródło: temp_file8279805230849270189

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drom
Drom
26.11.2025, 20:59:30 via Wykop
  • 2
@hellfirehe: Zrób jeszcze ze trzy testy. U mnie raz były dwa pozytywne i cztery negatywne xD
  • Odpowiedz
marianczi
marianczi
27.11.2025, 08:01:21 via Android
  • 0
@hellfirehe dziwne te testy na ciążę?
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 24.11.2025, 17:16:54
  • 0
Mam 37,2C WYSOKIEJ GORĄCZKI, ledwo żyję.

#choroby #goraczka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
24.11.2025, 17:24:41 via Wykop
  • 2
WYSOKIEJ GORĄCZKI,


@hellfirehe: Wysoka gorączka to temperatura ciała powyżej 39 C
A ty masz Stan podgorączkowy to temperatura ciała powyżej normy (zwykle 36,6) i poniżej 38
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
26.11.2025, 21:01:44 via Android
  • 0
@MistrzKowalski @laiklaicki @drahtzieher jest odpowiedź (wcześniej jeszcze chatgpt też tak stwierdził)
hellfirehe - @MistrzKowalski  @laiklaicki  @drahtzieher jest odpowiedź (wcześniej jes...

źródło: temp_file5177060499938942659

Pobierz
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 24.11.2025, 12:36:07
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aster1981
Aster1981
Aster1981
24.11.2025, 12:43:00 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: nie wygra, a jak bedzie takie ryzyko zdejmie go wywiad czy armia zawodowa lub ochtotnicy np Azov.
  • Odpowiedz
daniel-darcio
daniel-darcio
24.11.2025, 12:44:28 via Wykop
  • 7
@hellfirehe: zupelnie pomijasz fakt ze ukraincy nienawidza rosjan za to co zrobili na tej wojnie
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 21.11.2025, 22:22:20
  • 1
W sumie to w dobie AI taki Trump chyba nie musi się aż tak bardzo bać Putina, że ten ma na niego jakieś filmy z wyspy Epsteina.

Czego by tam nie miał, to zawsze można powiedzieć że to wygenerowało AI.
Co więcej, to otoczenie Trumpa już by mogło takie filmy seryjnie publikować (oczywiście dla symetrii też z politykami innych opcji) tak w razie czego że gdyby miał wypłynąć ten prawdziwy to żeby już
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
21.11.2025, 22:29:34 via Wykop
  • 1
@hellfirehe: ruscy finansowali wiele inicjatyw Trumpa. Trump również od lat 80. aktywnie inwestował w Rosji. Polecam zapoznać się z nazwiskami takimi jak Felix Sater, Tevfik Arif, spółką Bayrock i pokopać trochę głębiej.
  • Odpowiedz
armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
21.11.2025, 22:33:10 via Wykop
  • 0
@hellfirehe:
W pierwszej kampanii ruscy już go bardzo wspierali. Te same trollfarmy co brexit..
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 12.11.2025, 12:00:25
  • 2
TLDR: projekt prawa od "wsadzania do więzienia za 100km/h w mieście", wymaga żeby poza przekroczeniem prędkości było jeszcze "zagrożenie innej osoby".

#prawo #prawojazdy #polskiedrogi

Dużo się ostatnio pisze o rewolucyjnym projekcie mającym stworzyć z przekroczenia prędkości przestępstwo z karą pozbawienia wolności jako minimalną możliwą karą - czyli tak zwane "przestępstwo ciężkie".

Jakość
hellfirehe - TLDR: projekt prawa od "wsadzania do więzienia za 100km/h w mieście", wy...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
12.11.2025, 12:11:46 via Wykop
  • 2
karą pozbawienia wolności jako minimalną możliwą karą - czyli tak zwane "przestępstwo ciężkie".


@hellfirehe: coś takiego nie istnieje. Minimalną karę wiezienia stosuje się od dawna chociażby przy pozbawieniu osoby wolności poniżej 7 dni - jest to bodajże 3 miesiące.

pomińmy już ten nieszczęsny przecinek przed
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
12.11.2025, 12:11:50 via Wykop
  • 1
wymaga żeby poza przekroczeniem prędkości było jeszcze "zagrożenie innej osoby".


@hellfirehe: Czyli jak się uda, to spoko, można z---------ć, byle "bezpiecznie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem, że zagrożenie sprawia sam fakt przekroczenia prędkości i idący za tym krótszy czas reakcji w niebezpiecznym miejscu. No chyba, że te istniejące ograniczenia, to tak dla picu są
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe 06.11.2025, 15:53:43
  • 1
#programowanie #vibecoding
hellfirehe - #programowanie #vibecoding

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 29
  • Strona 4 z 29
  • >

Tomasz

  • http://www.youtube.com/user/hellfirehe

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.07.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 19.10.2019

    Komentator
  • VIP
    od 27.01.2026

    VIP
  • Złotousty
    od 28.02.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.12.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking