Chłop 3 lata temu zapowiedział, że jak F1 będzie szła w tą stronę i tak ma to wyglądać, to on p------i i odchodzi.
Wygląda to nawet gorzej niż się zapowiadało, więc nikogo nie powinno dziwić jego zachowanie. Inni kierowcy też narzekają i to na dokładnie to samo, wczoraj Leclerc to idealnie podsumował, że tutaj kierowca nic od siebie nie może dołożyć.
Sztuką jazdy jest to

















#torrent
@Cesarz_Polski tak, jestem tam, ale rzadko mi się zdarza coś z tamtąd pobierać. Jakoś zawsze TL był na pierwszym miejscu i z ciekawszymi rzeczami.