#qewnakwadracie Ostatnio był okres gorszy, był okres że coś robiłem jednak i to niezbyt mało. Czasem ćwiczenia, czasem obiady.

Problem z myśleniem o tym jest taki, że od razu moje oczekiwania rosną i mam w glowie, że muszę np poćwiczyć, ale to jedynie wysysa ze mnie energię jak o tym myślę. Wtedy jest tak, że myślę że codziennie odbębnić wszystkie czynności i najlepiej więcej i dłużej. W tych rzeczach akurat lepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak się mówi u lekarza kto wchodzi przede mną, jak jest na godziny?

- Dzień dobry, ja mam godzine 12, kto jest przede mną?
- Dzień dobry, kto jest na godzinę 12? - Ja mam na 12:15 - Aha, a kto jest przed panią?

#kiciochpyta #qewnakwadracie #autyzm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troche chyba mnie wzięlo, gardło pobolewa, a ja nic energii nie mam, większość dnia spędzam w łóżku. Wcześniej czułem coś że mi zimno, nie wiedzałem w sumie dlaczego mi tak zimno, więc to zlałem.

Druga sprawa to taka, że pisanie co zrobiłem codziennie, sprawa, że próbuję się zmusić do robienia rzeczy, a u mnie to nie działa. Lepiej funkcjonuję jak robię rzecz tak o.
Ale spróbuję w kalendarzu telefonowym wpisywać i jakoś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@qew12: Zdaje się, że jak pogram w jakąś grę, gdzie faktycznie sprawia mi radość i robię przerwę, to wtedy mam najwięcej siły.
  • Odpowiedz
Dzisiaj kiepski dzień. Rano nie miałem siły i czułem że zbliża się załamanie, co skutkowało spałem dalej do 17.
Udało mi się jedynie ugotować makaron, ponieważ tata mnie obudził. Wspomniałem mu, że przydałoby się, żebym wyszedł z domu. Mam trochę nadzieję, że mi zaproponuje jakieś wyjście do sklepu.
Ćwiczeń brak, wychodzenia na zewnątrz brak.
Oczywiście nie zmieniam planów i dalej próbuje działać.

Chciałbym zrobić sobie taki kolorowy kalendarz z zaznaczeniem ile mi się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ugotowałem ryż, coś tam poćwiczyłem i troche wyszedłem na balkon.

Teraz tak codziennie zwiększać ilość i no tak mam robić niby.

Oczywiście nie wyjdzie, bo kolejny miesiąc będzie płaczący.
#qewnakwadracie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie da się nacieszyć że sporo zrobione dzisiaj, bo zaraz trzeba spać, a dzisiaj wstałem przed 6.
Trafienie do doktora zaliczon.
Zdjęcie szwu zaliczon.
Najtrudniejsze, czyli ćwiczenia zaliczone 2x.
Robienie przy stronie zaliczone.

Jutro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgodnie z wpisem https://wykop.pl/wpis/85915161/dawajcie-najwieksze-najdziwniejsze-legendy-zarzuty odnoszę się do "zarzutów" czy legend wobec mnie #qewnakwadracie #qew12

1. @na_pierwszej_linii_kas

Renta: 4000+ (z dodatkami)
@qew12 +7
Dawajcie największe, najdziwniejsze legendy, zarzuty wobec mnie, odniosę się do nich w nowym poście. W końcu przyszła mi ochota
#qew12 #qewwkwadracie #renciak
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatnio jak byłem u psychiatry to zmienił mi leki bupripron zamiast wortioksetyny


@qew12: jeśli nic nie poczujesz na bupropionie, to na prawdę będziesz dziwnym przypadkiem. Liczę, że choć trochę pomoże na umęczone życie.

BTW, czy coś odczuwasz, gdy pijesz kawę / napoje energetyczne?
  • Odpowiedz
Podobno ktoś wchodzi na tą strone co zrobiłem. Its over, myślałem że stanie się niepotrzebna i nie bede musiał już tam dodawać nowych wpisów.
#qewnakwadracie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem się na wolontariat, mam robić stronę religijną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Postawiłem strone na wordpressie, ciekawe czy to wypali czy będzie szybko over xD
ofc za free
#qewnakwadracie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie czy dawać moje krótkie wpisy dzienne na #qewnakwadracie

Czy dzienne raporty tagować #qewnakwadracie

  • Nie 44.2% (19)
  • Tak 55.8% (24)

Oddanych głosów: 43

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

update życia od ~września do ogólnie stycznia

Trochę to wszystko było dawno, więc już za dużo nie pamiętam. Było ciężko. Czasem gorzej, czasem lepiej. Czasem trudno wstać z łóżka, ale zawsze próbowałem się zmotywować. Próbowałem się zachęcić zmusisz do robienia czegoś w domu, pomagania rodzicom, co czasem sie się udawało Na początku próbowałem pomagać rodzicom w pewnej sprawie o której nie chce pisać, bo tyczy się innych osób. Ale potem sytuacja się zmieniła
Następnie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@qew12: Zapomniałem napisać, że do tych ćwiczeń i rzeczy raczej nie zmuszam się jakoś bardzo. Tylko po prostu nie mam od siebie żadnych oczekiwań i chce coś zrobić tak od siebie, nie dlatego że od siebie tego wymagam. Jakoś u mnie to tak działa.
  • Odpowiedz
Pochwalę się, udało się 2 razy z rzędu wyjść z domu dzisiaj i wczoraj. ()

Dzisiaj poszedłem do sklepu ze słuchawkami z anc. Wydaje mi się że z wygłuszaniem było lepiej niż bez. Potestuję jeszcze czy to zauważalnie pomaga.
Teraz przydałyby się jeszcze jakieś okulary przyciemniające, żeby mniej bodźców wzrokowych. Może by był jakiś efekt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#qewnakwadracie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12: A do pracy kiedy planujesz? No offance tylko tak się zastanawiam skoro wyjsc z domu to taki cięzki proces to co będzie z pracą za kilka lat?
  • Odpowiedz