#mecz #pogonszczecin Miał być top, wyszedł klops. Sam Greenwood odchodzi z Pogoni Szczecin. Anglik wkrótce ma podpisać umowę z grającym w Championship Bristol City.

Sam Greenwood w Pogoni:
22 spotkania (1449 minut)
3 gole
2 asysty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oscar Garcia ma w CV imponujące 1,5 roku pracy w Salzburgu, ale również epizody, które kończyły się po 1-3 miesiącach.
W Amsterdamie, w ramach ważnego kontraktu, miał wrócić do prowadzenia młodzieżówki, ale wybrał #pogonszczecin.

W ostatnim klubie, jako strażak pierwszej drużyny, spisał się pozytywnie. Chwalono go za poprawę dyscypliny i profesjonalizm. Jednocześnie od początku był postrzegany jako rozwiązanie tymczasowe. Jego warsztat taktyczny oraz niewielka kreatywność w grze miały przekreślać
Frijheid2 - Oscar Garcia ma w CV imponujące 1,5 roku pracy w Salzburgu, ale również e...

źródło: Oscar Garcia

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz WIĘCEJ PRZEBUDOWY, #ekstraklasa WYTRZYMA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) REWOLUCJA PRZY TWARDOWSKIEGO!

To już koniec ery Thomasa Thomasberga w Pogoni Szczecin. Duński szkoleniowiec żegna się z klubem po 26 meczach na ławce trenerskiej.

🔥 Wszystko wskazuje na to, że nowym trenerem „Portowców” zostanie Oscar Garcia – hiszpański szkoleniowiec z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #ekstraklasa #pogonszczecin #drugaliga #switszczecin Alex Haditaghi złożył propozycję kupna Świtu Szczecin - ustalił portal wSzczecinie.pl. Właściciel Pogoni Szczecin chciał przejąć drużynę z Północy miasta głównie dla jej licencji na występy w 2. Lidze. Przedstawiciele Świtu odrzucili ofertę kanadyjskiego biznesmena
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Zi3L0nk4: @Kris791 @vorky Nigdy nie zrozumiem, czemu u nas jest aż takie wielkie ciśnienie na drużynę rezerw. Zamiast poszukać klubu wydmuszki, na drugim końcu województwa ( w przypadku Pogonii ), by poszukać tam perełek, wypożyczać graczy to się srają z rezerwami, które były za słabe na 3 ligę. Nawet jeśli chcą coś bliżej, znajdziesz klub, który nawiąże współpracę.
  • Odpowiedz
@keep_it_real: Oficjalnie skontaktowaliśmy się z każdym ukraińskim klubem, w tym z Szachtarem Donieck i Dynamem Kijów, które biorą udział w tegorocznych europejskich pucharach, i zaprosiliśmy je do rozważenia Szczecina jako ich europejskiej bazy domowej na następny sezon" - ogłosił właściciel "Portowców".
  • Odpowiedz
@lajsta77: ja w ogóle mam wrażenie, że ostatnio te spalone to są wtedy, gdy komentator mocniej dociśnie żeby sprawdzać linię, a jak wszyscy cicho siedzą to na ciul drażyć temat, ewentualnie rysuje się tak, żeby wyszło, że nie ma lub jest w zależności jak sędziemu się gwiznęło xD
  • Odpowiedz