Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dwal

dwal

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6576
  • Znaleziska 1234
  • Mikroblog 5342
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 0
dwal
dwal 08.02.2021, 21:04:25
  • 0
#pcmasterrace
Takie tam dla tych co uważają, że samsung d-die to syf ;)
Napięcie 1.35v 4x4gb, timingi po prawej jeszcze nie ruszane.
@Rudszy_132 @AgLagylak
dwal - #pcmasterrace
Takie tam dla tych co uważają, że samsung d-die to syf ;)
Napi...

źródło: comment_1612818135YxxJ8UnlfZJA2h5TzBtJcF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NagiMiecz
NagiMiecz
08.02.2021, 21:08:09
  • 1
@dwal: na jakieś bieda hynixy CJR też nie mogę narzekać, do tego na AMD.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie tRFC biedne mam, nie jestem w stanie tego ustabilizować niżej..
NagiMiecz - @dwal: na jakieś bieda hynixy CJR też nie mogę narzekać, do tego na AMD.....

źródło: comment_1612818450KnDHf46pjnyWssw5hI3KOv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
R.....2
konto usunięte 08.02.2021, 22:59:21 via Android
  • 0
@dwal no co, ładnie ładnie XD
  • Odpowiedz
dwal
dwal 06.02.2021, 16:26:08
  • 6
#pcmasterrace
Lepszy pokoparkowy rx 580 4gb za 200zł od majfrienda niż pokoparkowy rx 580 4gb za ~900zł od majpolaka
https://pl.aliexpress.com/item/1005002075276245.html
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
06.02.2021, 16:29:39
  • 4
@Luk1N: co nie zmienia fakt, że rx580 jest warty 450-500zł i kupując go za 900 tracisz dwa razy ;)
  • Odpowiedz
w.....i
w.....i
konto usunięte 06.02.2021, 17:27:18
  • 2
@dwal: Warty jest 900zł dlatego, że przez najbliższy rok na pewno nie kupisz nowych kart i te stare używane mają gigantyczną wartość.
Parcie na kupno tych nowych kart jest gigantyczne i nie ma szans, że AMD czy Nvidia pokryje to zapotrzebowanie.
Krypto musiałoby polecieć na łeb na szyję o 90% w dół, aby dostępność się zwiększyła.

Co do aukcji to jest to jakiś przekręt.
  • Odpowiedz

726

Ten moment, gdy artyście na scenie brakuje słów.

Ten moment, gdy artyście na scenie brakuje słów.

Patrick Bruel - J'te l'dis quand même (Bruel Tour en France 1990-91)

Wuja_Patryk
z
youtube.com
dodany: 05.02.2021, 14:22:36
  • 110
  • #
    swiat
  • #
    muzyka
  • #
    europa
  • #
    wykop
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
dwal
dwal 06.02.2021, 09:00:41
  • 0
Oj Grażka Grażka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 02.02.2021, 22:27:16
  • 0
#pocztapolska #kurier #humor
Mirki skumajcie jaka akcja.
Wczoraj mirek @coollfon nadał do mnie paczkę pocztą polską.
Paczka miała wyjść z Gdańska i dotrzeć do Czechowic-Dziedzic na drugi koniec Polski.
Tymczasem poczta wzięła w------a awizo w miejscu nadania i poinformowała mnie, że muszę odebrać paczkę do 05.02.2021 bo inaczej nastąpi zwrot do nadawcy :D

Awizo bez próby dostarczenia było standardem ale awizo do odbioru w miejscu
dwal - #pocztapolska #kurier #humor 
Mirki skumajcie jaka akcja.
Wczoraj mirek @coo...

źródło: comment_1612304824R2f4PPoT0YcDnzIbzYnxTA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....k
konto usunięte 02.02.2021, 22:39:38
  • 2
@dwal: @ayyy_lmao: Wyrok wydany, a jeszcze nie wiadomo o co chodzi i dlaczego tak wyszło.
Regularnie "dostarczam" listy do nadawców, którzy w miejscu na dane "adresata" wpisują swoje dane, a potem wyzywają Pocztę, bo "debile mogą się domyślić". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak coś daj znać o co chodziło.
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
03.02.2021, 05:40:24
  • 0
@haosek: @pcela:
Urząd przeznaczenia: Sklep Żabka ( 43-502 Czechowice-Dziedzice)
  • Odpowiedz
dwal
dwal 01.02.2021, 20:06:06
  • 0
@kanciarz424: Mam na sprzedaż i3 10100 z integra box, dowód zakupu, gwarancja 34msc / 470zł
Płyta asus z490m prime plus nowa box, 540zł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

403

Ciężka brama spada na kobietę

Ciężka brama spada na kobietę

Wypadek z metalową bramą...

starnak
z
streamable.com
dodany: 30.01.2021, 20:33:39
  • 72
  • #
    kobieta
  • #
    brama
  • #
    wypadek
  • #
    przygniecienie
dwal
dwal 31.01.2021, 17:50:42
  • 0
@starnak: nie usiłuje tylko zamyka

2279

Szwedzi buntują się przeciwko płatnościom bezgotówkowym. "Społeczeństwo...

Szwedzi buntują się przeciwko płatnościom bezgotówkowym. "Społeczeństwo...

W Szwecji wzrasta grono obywateli broniących transakcji gotówkowych. Na Facebooku grupa „Bojkotuj bezgotówkowe sklepy i restauracje”, powstała we wrześniu

Doodle
z
nczas.com
dodany: 31.01.2021, 11:32:39
  • 211
  • #
    europa
  • #
    bankowosc
  • #
    gotowka
  • #
    szwecja
  • #
    bezgotowkowe
  • #
    platnoscimobilne
dwal
dwal 31.01.2021, 13:03:40
  • 1
@janekplaskacz: tak są, dobre kuku zaliczyłem za pierwszym razem jak wziąłem dużo koron szwedzkich w gotówce i nie wydałem ani jednej bo tylko płatności kartą

1282

Policja nielegalnie blokuje wejścia do klubów we Wrocławiu

Policja nielegalnie blokuje wejścia do klubów we Wrocławiu

Wrocławska policja nielegalnie blokuje wejścia do klubów we Wrocławiu - na zdj. pasaż Niepolda. Idealny przykład powiedzenia "Jak nie kijem to pałą"

Grzabek
z
ibb.co
dodany: 31.01.2021, 01:57:55
  • 168
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    wykop
  • #
    covid19
  • #
    wroclaw
dwal
dwal 31.01.2021, 10:45:02
  • 8
@WykopekBordo: tak ma być przecież
dwal
dwal 31.01.2021, 09:31:08
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
Promocja na ryzena 3100
https://www.morele.net/procesor-amd-ryzen-3-3100-3-6ghz-16-mb-box-100-100000284box-6732966/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winne
winne
31.01.2021, 10:04:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwal: to jest prawdziwa OKAZJA!!
  • Odpowiedz
dwal
dwal 29.01.2021, 07:40:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksionc-Tomasz
Ksionc-Tomasz
29.01.2021, 09:42:11
  • 1
@dwal: Procesor + płyta + RAM około 130W - 150W AVG , 3060 Ti pod obciążeniem 230-240W AVG, chłodzenie 10W, i to nie biorąc pod uwagę chwilowych wzrostów - 380W + dysk, wentylatory, klawiatura, myszka xD No świetnie wybrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem będzie post "Ej Mirki, jak gram w gry to mi sie komp resetuje" xD
  • Odpowiedz
Ksionc-Tomasz
Ksionc-Tomasz
29.01.2021, 15:15:33
  • 2
tu 2% tam 2% i jeszcze tam 2% i zamiast 54fps masz 61 ;)

4x4gb 3200 cll16-16-16-36 na samsungach = 180zł

2x8gb o podobnych parametrach nie mogłem znaleźć poniżej 280zł czyli ~65% drożej

Sumarycznie 2% więcej wydajności za niższą cenę.

Jest deal? Jest ;)


@
  • Odpowiedz
dwal
dwal 29.01.2021, 07:05:58
  • 2
#pcmasterrace #sprzedam
RTX2070 Super chodzą już po 100000zł
Nieźle
https://allegrolokalnie.pl/oferta/nvidia-geforce-rtx-2070-super-asus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goryll
goryll
29.01.2021, 07:43:38
  • 0
@dwal: ufff dobrze ze wzialem za 3k tydzien temu...
  • Odpowiedz
lougramm
lougramm
29.01.2021, 09:35:04
  • 0
@dwal: widzę że karty graficzne jak dzieła sztuki nabierają na wartości z wiekiem.
  • Odpowiedz
dwal
dwal 28.01.2021, 19:22:39
  • 1
#pcmasterrace
Na media markt jest jakaś turbo promka na niektóre podzespoły pc.
Np fortis 3 rgb 149zł
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/chlodzenie-procesora-silentiumpc-fortis-3-rgb-he1425-spc245

Mi udało się wyrwać AIO 240MM DEEPCOOL Maelstrom 240T za 108zł
dwal - #pcmasterrace
Na media markt jest jakaś turbo promka na niektóre podzespoły p...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 27.01.2021, 18:07:22
  • 0
#pcmasterrace
Niby człowiek wie, że to ultra low end ale nawet i3 10100 ze zintegrowanym gpu i 24msc gwarancji za 420zł potrafi cieszyć.
Kto zna datę premiery płyt na b560?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
27.01.2021, 19:40:02
  • 0
@dwal: no rozumiem, też mnie to ciekawi, b560 pewnie będą droższe niż b460 a tańsze niż z490
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
28.01.2021, 05:41:40
  • 0
@ShadyTalezz: na i3 i tak brak OC ale lepiej mieć możliwość na przyszłość niż nie mieć
  • Odpowiedz
dwal
dwal 23.01.2021, 17:07:31
  • 5
#swiat #podroze #emigracja
dwal - #swiat #podroze #emigracja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sekularyzacja
Sekularyzacja
23.01.2021, 21:35:12
  • 0
@dwal: większość scen kręcona przy slonecznej pogodzie i jeszcze podkręcone w jakimś programie, by trawa była bardziej zielona
  • Odpowiedz
dwal
dwal 23.01.2021, 16:08:58
  • 1
#covid19 #pandemia #studbaza
Mirki obiło mi się o uszy że na Śląskim Uniwersytecie Medycznym musicie się zaszczepić w pierwszym możliwym terminie i musicie zadeklaorwac 100% chęć szczepinia bo w przeciwnym razie idziecie na przymusowy urlop dziekański.

Czy takie praktyki są legalne?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cesar_Vialpando
Cesar_Vialpando
23.01.2021, 16:34:02
  • 0
taktyk
  • Odpowiedz
szynszyla2018
szynszyla2018
25.01.2021, 01:41:24 via Android
  • 0
@dwal nie ale to sum oni to mają w dupie xd
  • Odpowiedz
dwal
dwal 21.01.2021, 06:24:51
  • 0
#pcmasterrace
1440p ultra Shadow of the tomb raider
I5 8400 4x4gb 2666mhz gtx 1080
taka sytuacja po 40min wygrzewania
wentylatory na ~580 obrotów
dwal - #pcmasterrace
1440p ultra Shadow of the tomb raider
I5 8400 4x4gb 2666mhz gt...

źródło: comment_1611210284zWpJoS99LMMiMshRPqpuJr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
21.01.2021, 07:53:57
  • 0
@kacappylon: przecież napisał w poście

I5 8400 4x4gb 2666mhz gtx 1080
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
21.01.2021, 07:58:19
  • 0
@10129: jezu rzeczywiście, nie zauważyłem
  • Odpowiedz
dwal
dwal 17.01.2021, 18:42:12
  • 0
#pcmasterrace
Mireczki chcecie test kompa w cenie niższej niż rtx 3060ti tj. 2900zł?
i5 8600 + fortis 3 rgb
ASRock b365m pro4 / nowa
4x4gb Corsair LPX 3000mhz cl15 @ 2666 cl12
GTX 1080 Sea Hawk z chłodzeniem Aio
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
17.01.2021, 19:21:54
  • 0
@dwal: czyli na kontroli jakości przycięli i dlatego są tańsze niż konkurencja? w sumie z czegoś musi wynikać różnica w cenie biorąc pod uwagę ich wydajność i ogólny poziom natężenia dzwięku.

w sumie z gier do testów to pewnie cyberpunk / valhalla są najpopularniejsze z nowych. może warzone? to ma sporo graczy a rzadko ktoś wydajność w tym testuje, gorzej z powtarzalnością testów w tym wypadku.
  • Odpowiedz
MaR6ku
MaR6ku
MaR6ku
18.01.2021, 10:54:44
  • 0
@dwal: Teraz za 2900 zł to co najwyżej tego gtxa się kupi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dwal
dwal 12.01.2021, 20:11:06
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
Dla Mirona 190zł z paczkomatem!
https://www.olx.pl/oferta/obudowa-silentiumpc-regnum-rg6v-tg-mesh-box-4-wentylatory-120mm-pwm-CID99-IDHSt2O.html

Na sprzedaż obudowa SilentiumPc Regnum RG6V TG
Kompletny zestaw box jak ze sklepu tj obudowa śrubki pudelko.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
12.01.2021, 22:38:21
  • 0
@dwal: Mam identyczną i jest świetna, przepływ powietrza miodzio tylko trzeba odkurzać często przedni panel z kurzu.
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
13.01.2021, 07:19:08
  • 0
@Jan_K: może tak być, nie odpinałem wtyczek co nie zmienia faktu, że sterowanie prędkością wentylatorów działa
  • Odpowiedz

3363

Policja megafonami bezskutecznie nawołuje do opuszczenia stoku przez saneczkarzy

Policja megafonami bezskutecznie nawołuje do opuszczenia stoku przez saneczkarzy

Bezskuteczna interwencja policji na stoku narciarskim w miejscowości Podstolice obok Krakowa.

ThisMorison
z
youtube.com
dodany: 10.01.2021, 21:29:51
  • 252
  • #
    stoki
  • #
    pandemia
  • #
    policja
  • #
    obostrzenia
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
dwal
dwal 11.01.2021, 06:24:46
  • -3
@Anakee: znasz definicje słowa prawo, litery oraz duchu prawa?
dwal
dwal 10.01.2021, 11:44:11
  • 1
#pcmasterrace
i5 8400 to obecnie najbardziej opłacalny procesor do 750zł a sam kosztuje ~450zł
6 rdzeni
integra
obsługuje pamięci ~3866-4000mhz
niski pobór mocy ~30w w grach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
10.01.2021, 11:45:13 via iOS
  • 1
@dwal: Chyba i5-10400f. I może obsługiwać, ale potrzebujesz płyty głównej która nie jest ograniczona, a te które wspierają są zauważalnie droższe.

  • Odpowiedz
Ghooz
Ghooz
10.01.2021, 13:10:00
  • 0
Jak ktoś nie ma karty graficznej to sens komputera pod gry jest niewielki.


@Jan_K: raczej jakby komus zalezalo na integrze to by poszedl w AMD
sam wybralem teraz 10400 z integra bo po prostu karte graficzna dokupie jak sie sytuacja ogarnie a komputer potrzebuje na teraz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 25
  • Strona 19 z 25
  • >
  • 43-300

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking