O co chodzi? tak na bezczela robią ludzi w bambuko?
#biurapodrozy


Jakiś czas temu wymyśliłem sobie, że będę rysował różne kreatury z różnych mitologii w jednym szkicowniku. Jeden szkicownik się zapełnił i drugi się pomału robi. Wszystkie rysunki robione są cienkopisami. Same szkicowniki mają wielkość zwykłego notatnika. Jeśli rysunki się...
z
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1665156070rTLslUvabQ2sYdVa33mFYo.jpg
PobierzJego ustawienie oznacza często wjazd na drogę publiczną, a zarazem konieczność ustąpienia pierwszeństwa innym pojazdom lub uczestnikom ruchu na tej drodze.
Wystąpił błąd, ale zaraz to ogarniemy! Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli znów się nie uda, skontaktuj się z nami.
źródło: comment_16614354093OzYhqfdRpA5cQWCyFdC2X.jpg
PobierzOsoba niezaszczepiona musi na wjeździe okazać negatywny test na COVID-19 typu PCR lub antygenowy wykonany w ciągu 48 godzin sporządzony w języku miejscowym (bośniacki, chorwacki, serbski) lub angielskim.
Teoretycznie osoby jadące tranzytem przez BiH są zwolnione z obostrzeń, o ile wracają bez zatrzymania do miejsca zamieszkania (tj. w stronę Polski). W praktyce wymagane jest okazanie testu/zaświadczenia o szczepieniu

Więcej les wątków LGBTQ. Ja już nie mogę się doczekać. A Wy? xD
zRocznica
od 10.03.2026
Gadżeciarz
od 09.03.2015
Mikroblogger
od 10.05.2015
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Link jakby dodawanie przez wykop nie zadziałalo LINK
Od kiedy coś takiego to jest rondo?
Generalnie na pytanie Pana z SUV-a i co teraz zrobisz? To bym powiedział, że w sumie to wyślę to do Policji jako wymuszenie pierwszeństwa. Czemu ludziom jest tak ciężko powiedzieć przepraszam z------m?