Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Po tym co dzisiaj zrobili na gpw z #tsg pora skończyć z bananem, spółka w pare tygodni traci 1 mld kapitalizacji, spółka z fundamentami, nowymi projektami, stałe przychody i zyski ze starych gier. Naprawdę dziwnie się na to patrzy i stara zrozumieć o co chodzi #gielda
  • 28
  • Odpowiedz
@Gawol_1: tez nie wiem o co chodzi, się cieszyłem ze załapalem po 360, ale widzę ze ludzie wyrzucają papier. Myśle ze można zbierać trochę później. Najgorsze co mnie wkurza w bananowej to to ze spółki w 90% wychodzą na IPO w żeby opchnac akcje na górce, przy nie zbyt kolorowej perspektywie rozwoju. Zadziwia mnie fakt ze tak wiele molochów w różnych branżach nie chce wyjść za granice z ekspansja, oczywiście
  • Odpowiedz
@Gawol_1: a na tsg nie jest tak ze zarząd troche nie dowozi obietnic + chyba ostatnio wyniki ponizej konsensu były? Dodatkowo to abb. Chętnie się dowiem czemu wy tam widzicie okazje :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikitos: sam sobie gram w FC i naprawdę gra wciąga, próbowałem HC też spoko, może sam fakt strzelania do zwierząt jest teraz delikatnie passe bo wiadomo ekolodzy, zieloni itp ale grywalność spora
  • Odpowiedz