Wpis z mikrobloga

jako i rowerzysta i jako kierowca moge powiedziec tylko, że obie strony jezdza #!$%@?.


@pasta_alla_carbonara: ale w tym przypadku mowa o pedalrazu, nie ma miejsca na jego wybielanie co próbujesz robić.
No i debilnie jeździ niewielki procent wszystkich kierowców. Ba, można ustalić ich tożsamość i dać im duże (coraz większe) kary, nawet jak uciekną. Robi się na nich coraz większą nagonkę i przypisuje całe zło na drogach.
Tego samego nie można
Robi się na nich coraz większą nagonkę i przypisuje całe zło na drogach.


@symis: i bardzo dobrze, bo to samochody zabijają

takich pedalarzy stwarzających coraz większe zagrożenie, jest pełno na drogach


@symis: i jakie ten idiota stworzył zagrożenie? Oprócz własnego życia to ryzykował tylko wgniecenia na masce nagrywającego. Mnóstwo rowerzystów to imbecyle, ale w większości przypadków to jest ich problem. Z samochodami jest zupełnie inaczej - idiota za kierownicą to
ale w większości przypadków to jest ich problem.


@Ogau: xD
to pieszy jest na drodze planktonem? Bo najniżej w tym całym łańcuchu przecież.
Nie, to tak nie działa. Każdy na drodze ma uważać na innych. Taki rowerzysta pojedzie jak pajac po chodniku jak i jezdni. Może wywalić babcię na pasach, może władować się w auto i spowodować karambol.
Weź myśl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@symis:

No i debilnie jeździ niewielki procent wszystkich kierowców.


Dosyć spory, bardzo zauważalny procent. Idealnym słowem opisującym ten stan to "dramat".
spory, bardzo zauważalny


@jos: jechałem wczoraj 500km, przez 5h. Żadnego debila. Ba, nawet posprzątali po sobie na MOPie.
Także tego. Widzisz, bo pokazują takich na Stop Cham i innych. A to mały procent tylko wszystkich kierowców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: na szybkiej trasie jest mniej sytuacji do popelnienia błędów i mniejsze pole do realizacji kretynskich pomyslow niż w mieście a po mieście jeżdże codziennie 5-7h i "maly procent" to nawet sie nie kwalifikuje pod żartobliwe określenie tego co widzę codziennie
@Darth_Gohan: nie mamy mocy przerobowych na to, żeby robić publiczne akcje uświadamiające kierowców, pieszych, rowerzystów, motocyklistów, hulajnogarzy, madki puszczające dzieci na rowerkach samopas po drogach itd. itd. Niestety, ale trzeba zacząć od tej najbardziej niebezpiecznej dla ogółu ¯\_(ツ)_/¯
Napisałem, że piętnowanie #!$%@? kierowców zawsze powinno być na pierwszym miejscu


@Ogau: A ja napisałem, że nie powinno się ich piętnować, tylko edukować wszystkich.
Z przepisów, z zasada, jak używać mózgu i jak mają wszyscy razem współpracować na drodze. Bo teraz nikt nie przypomina pieszym, by jednak byli widoczni i jednak nie mogą nadal wchodzić bez patrzenia na przejście. Nikt nie mówi rowerzystom, by mieli te lampki, skoro jasno jest tylko
Bo teraz nikt nie przypomina pieszym, by jednak byli widoczni i jednak nie mogą nadal wchodzić bez patrzenia na przejście. Nikt nie mówi rowerzystom, by mieli te lampki, skoro jasno jest tylko od 8 do 16 i potem ich nie widać.


@symis: tak, jak już pisałem wcześniej. Grup do nauki jest tak dużo, że wszystkich w tym #!$%@?łku z mentalnością zaściankowego przygłupa nie wyedukujesz jednocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡