Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25022
  • Znaleziska 12462
  • Mikroblog 12560
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (306)
  • Komentowane (1607)
  • Plusowane (10647)
wykopka22
wykopka22
16.03.2026, 19:44:29
  • 5
#farma Andrzej w sumie ogarnia, zobaczymy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qba_89
Qba_89
16.03.2026, 19:45:29
  • 2
Andżej farmer tygodnia! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#farma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomidorowa-z-ryzem
pomidorowa-z-ryzem
pomidorowa-z-ryzem
16.03.2026, 19:49:49 via Wykop
  • 2
@Qba_89: aż musiałam sprawdzić który to andrzej (nie oglądam jeszcze) coś zginął ostatnimi czasy ;)
  • Odpowiedz
Polonez_fan
Polonez_fan
16.03.2026, 20:04:15 via Android
  • 0
@pomidorowa-z-ryzem: w pierwszym tygodniu był takim głownym antagonistą a potme ucichł
  • Odpowiedz
smiech2
smiech2
16.03.2026, 09:09:42
  • 30
#wyzwanieplastyczne

OGŁOSZENIE WYNIKÓW z lutego - temat "Grzybobranie".

Przewagą dwóch głosów wygrywa: @funeralmoon GRATULACJE!
Poniżej zwycięska praca (uwagi do komentujących - nie, to nie jest moja praca).
smiech2 - #wyzwanieplastyczne 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW z lutego - temat "Grzybobranie".

...

źródło: 1_funeralmoon

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

funeralmoon
funeralmoon
16.03.2026, 09:41:23 via Android
  • 13
@smiech2: Dobro zawsze zwycięża - za wygraną kupię sobie kosz delikatesowy z dedykacją ;)
funeralmoon - @smiech2: Dobro zawsze zwycięża - za wygraną kupię sobie kosz delikates...

źródło: 4147

Pobierz
  • Odpowiedz
funeralmoon
funeralmoon
16.03.2026, 16:47:36 via Wykop
  • 3
@gascoigne: Obrazków mam dużo, tylko musicie z tematem trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i zależy która półkula mózgowa akurat jest aktywna, bo mam też takie (czaszka kota dla skali)
funeralmoon - @gascoigne: Obrazków mam dużo, tylko musicie z tematem trafić ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: szczypawice

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
15.03.2026, 18:13:59
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
15.03.2026, 18:18:33 via Wykop
  • 19
@Mirek224: Natura
  • Odpowiedz
Pucios87
Pucios87
15.03.2026, 18:21:31 via Wykop
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wenflon211
wenflon211
wenflon211
15.03.2026, 18:33:56
  • 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wenflon211
wenflon211
wenflon211
Autor
15.03.2026, 18:34:29 via Wykop
  • 429
@wenflon211: odwrócenie ról i już Julki plaku plaku i 1k like XD
wenflon211 - @wenflon211: odwrócenie ról i już Julki plaku plaku i 1k like XD

źródło: IMG_5862

Pobierz
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
15.03.2026, 18:37:20 via Wykop
  • 296

Komentarz usunięty przez moderatora

NotourMATT
NotourMATT
16.03.2026, 15:15:48
  • 12
XDD

#p0lka
NotourMATT - XDD

#p0lka

źródło: temp_file1591204789515288484

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NotourMATT
NotourMATT
Autor
16.03.2026, 15:16:40 via Android
  • 8
NotourMATT

źródło: temp_file7401620888544455576

Pobierz
  • Odpowiedz
r__k
r__k
11.03.2026, 14:11:21
  • 33
Lobo jeszcze w bidulu, ale niedługo idzie do domu (oby!)

#psy #pokazpsa #schroniskodlazwierzat we Wrocławiu
r__k - Lobo jeszcze w bidulu, ale niedługo idzie do domu (oby!) 

#psy #pokazpsa #sch...

źródło: 1000019127

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adam_Konarski_z_Katowic
Adam_Konarski_z_Katowic
11.03.2026, 15:44:34 via Wykop
  • 2
@r__k: ciekawe, skąd imię( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
11.03.2026, 16:52:31 via Wykop
  • 1
@r__k: Jaki fajny, trzymamy kciuki ze Skierką i Czakuś zza tęczowego mostu.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
13.03.2026, 14:36:03
  • 5
Mamcia mi rano wysłała zdjęcie psiej suki karmiącej małe kotki. Czy coś z tego będzie? Bo mam lekkie wtf.

#kot #kitku #koty #psy #zwierzaczki #zwierzeta
Famine - Mamcia mi rano wysłała zdjęcie psiej suki karmiącej małe kotki. Czy coś z te...

źródło: temp_file2569431656536898389

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
13.03.2026, 14:36:44 via Wykop
  • 7
@Famine: jak podrośnie będzie aportował
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
13.03.2026, 14:37:56 via Android
  • 2
@totem_lesnych_ludzi @Dwudziestydrugi

@Famine: jak podrośnie będzie aportował


Ja kota mojej byłej wychowałem na antysemitę więc całkiem możliwe
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
16.03.2026, 12:24:56
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
16.03.2026, 12:26:48 via Wykop
  • 23
Z moich obserwacji 70-80% chłopów do 30tki było na dziwkach


@adamsowaanon: musisz skalibrować aparaturę.
  • Odpowiedz
Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
16.03.2026, 12:41:55 via Wykop
  • 12
@adamsowaanon: 80% w tej grupie wiekowej to ponad 2 mln ludzi. P---------a byłaby większym sektorem gospodarki niż IT xD
Prof. Izdebski szacuje, że wśród wszystkich mężczyzn taki odsetek to 10-20%. Z czego większość chodzących na gejsze to starsi panowie.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
15.03.2026, 19:22:09
  • 30
To jest to zrodlo rzetelnej informacji? xDD

#iran #usa #izrael
KIaudik - To jest  to zrodlo rzetelnej informacji? xDD 

#iran #usa #izrael

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darth_Father
Darth_Father
15.03.2026, 19:29:50 via Wykop
  • 23
@KIaudik:
Darth_Father - @KIaudik:

źródło: cdc3d96df0fd6ac62a2ac243c9fa4c110384de9614fab67cf2d98e31a0e05ee9

Pobierz
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster
15.03.2026, 21:10:24 via Wykop
  • 31
@KIaudik: Sarkazm, mówi to Panu coś, Panie Ferdku?
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
16.03.2026, 08:37:21
  • 57
A co tam piszą sobie żymianie na redditku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

"They are all your enemies" - komuś oblężona twierdza weszła za mocno.

#wojna #usa #izrael #iran #bekazpodludzi
duzy_krotki - A co tam piszą sobie żymianie na redditku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: Screenshot from 2026-03-16 09-35-59

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
Autor
16.03.2026, 08:40:03 via Wykop
  • 41
Żymianin dobry, goj zły. I potem się dziwią, że ich świat nie lubi.
duzy_krotki - Żymianin dobry, goj zły. I potem się dziwią, że ich świat nie lubi.

źródło: Screenshot from 2026-03-16 09-39-35

Pobierz
  • Odpowiedz
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
16.03.2026, 08:43:28 via Wykop
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
16.03.2026, 14:30:22
  • 130
Póki co ciagle chętnych brak tylko same odmowy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #usa #izrael #iran #polityka
GabrielOcello - Póki co ciagle chętnych brak tylko same odmowy 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #...

źródło: 1000019626

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekjanek
wujekjanek
wujekjanek
16.03.2026, 14:31:39 via Wykop
  • 78
@GabrielOcello: ciekawe co dziś pomarańczowy wymyśli ,jak mu melania nie dała w nocy,może powie ze jak Nato nie wysle okrętów napada na Hiszpanie
  • Odpowiedz
Pasterz30
Pasterz30
16.03.2026, 14:45:28 via Wypiek
  • 98
@GabrielOcello ojojoj biedna pomaranczowa malpka xD
  • Odpowiedz
home-uk
home-uk
16.03.2026, 14:55:30
  • 588
"Wiem ze się martwiliście, ale żyje i mam się dobrze."

#izrael #wojna #heheszki
home-uk - "Wiem ze się martwiliście, ale żyje i mam się dobrze."

#izrael #wojna #heh...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
16.03.2026, 14:58:59 via Android
  • 221
@home-uk: jest po 5 palców? Jest. Czyli autentyk a nie żadne AI ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
16.03.2026, 15:04:30 via Wykop
  • 25
@home-uk: Fake, te flagi po bokach to ewidentnie kupuj - wklej, skopiowana jedna grafika
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
15.03.2026, 20:08:52
  • 14
#heheszki #trump #wojna
czlowiekzlisciemnaglowie - #heheszki #trump #wojna

źródło: 1000011264

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
16.03.2026, 01:54:30
  • 1409
#iran #usa #trump #wojna #izrael #heheszki
GrimoaldStarszy - #iran #usa #trump #wojna #izrael #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UberWygryw
UberWygryw
16.03.2026, 02:46:47 via Wykop
  • 692
@GrimoaldStarszy:

Oskarek Deweloperski, klasowy glupek, syn miliardera, facet kupujacy żony w Europie Wschodniej, prezes który zbankrutował 6 firm, nie mial planu B? To jest niemożliwe! Jak to się stało?
  • Odpowiedz
Widur
Widur
16.03.2026, 03:22:17 via Wykop
  • 468
@GrimoaldStarszy: Idiokracja to obecny ustrój polityczny amerykanów
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
16.03.2026, 06:44:17
  • 461
Żeby NATO poszło walczyć wykrwawiać się w Iranie to chyba pomysł podsunięty pomarańczowemu przez małpę z Kremla.

#iran #wojna #ukraina #trump #nato
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shagal
Shagal
16.03.2026, 07:38:49 via Wykop
  • 87
@Aster1981: z pewnością byłoby tak samo. W końcu to tylko jedna literka różnicy w nazwie kraju.
  • Odpowiedz
Shagal
Shagal
16.03.2026, 08:06:59 via Wykop
  • 39
@Aster1981: Mieli tak silną armię, że jak przyszło co do czego, to podawali się masowo, bo morale nie istniało. Myślisz, że dumni obywatele Iranu, nienawidzący USA i Izraela, też tak chętnie będą się poddawać wrogowi? Ja mam wątpliwości. Geograficznie też to "trochę" inne kraje.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
16.03.2026, 08:36:00
  • 6
Może Białoruś pomoże xD
Chyba mają pontony na stanie.
#iran #usa #trump
luke-mat - Może Białoruś pomoże xD
Chyba mają pontony na stanie.
#iran #usa #trump

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
16.03.2026, 08:37:22 via Wykop
  • 2
@luke-mat: to chyba ci koledzy przyjadą pomóc? xD
matthewonthego - @luke-mat: to chyba ci koledzy przyjadą pomóc? xD

źródło: BoardOfPeace-GettyImages-2261898800

Pobierz
  • Odpowiedz
AlteredState
AlteredState
16.03.2026, 08:38:14 via Wykop
  • 0
@luke-mat: o to by było, reinkarnacja Flotylli Pińskiej!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 533
  • Strona 16 z 533
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking