Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ceemack
ceemack

ceemack

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 297
  • Znaleziska 71
  • Mikroblog 226
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 84
ceemack
ceemack
ceemack 18.02.2024, 14:27:05
  • 0
Mirasy chciałbym zakupić klamkę smart na odcisk palca,kod,apkę . I szczerze powiedziawszy jestem trochę sceptyczny do takiego rozwiązania, głównie chodzi mi o mechaniczną trwałość takich rozwiązań. Czy taka klamka nie ulegnie pod ciężarem młota lub łomu? Jakie są Wasze odczucia i doświadczenia odnosnie takiego rozwiązania ?? Może macie jakieś klamki godne polecenia?? #smarthome #bezpieczenstwo #dom #aplikacje #inteligentnydom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
18.02.2024, 19:12:27 via Android
  • 0
@WykoZakop dzięki wielkie za odpowiedź. Czysto teoretycznie gdybym urwał klamkę od zewnatrz to raczej miałbym fizyczny dostęp do mechanizmu w zamku który przesuwa zapadke/rygiel wchodzacy w okucie w futrynie. Później tylko kwestia jego obrócenia i wysunięcia rygla/zapadki z okucia. Sprawa miałaby się inaczej w sytuacji ( jak wspominałeś) ryglowania wielopunktowego. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby taka smart klamka byłaby normalnie spelniającą funkcje klamki, otwieraną na odcisk palca ale która dawałby
  • Odpowiedz

587

Sprzedasz coś w sieci 30 razy? Fiskus się dowie. "Podatnicy będą dostawać pisma"

Sprzedasz coś w sieci 30 razy? Fiskus się dowie. "Podatnicy będą dostawać pisma"

Allegro, OLX, Vinted i inne takie platformy mają od lipca informować fiskusa o niektórych transakcjach. Przy sprzedaży powyżej 2000 euro lub gdy liczba transakcji będzie większa niż 30 w roku tłumaczy doradca podatkowy Piotr Juszczyk. Przepisów jeszcze nie ma, ale rząd Tuska ma zająć się nimi...

KapitanTorpedal
z
money.pl
dodany: 21.01.2024, 14:17:59
  • 217
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    handel
  • #
    podatki
  • #
    urzadskarbowy
ceemack
ceemack
ceemack 21.01.2024, 20:22:32 via Android
  • 2
Czy samo wystawienie będzie interpretowane jako sprzedaż czy dopiero od chwili gdy klikniemy "kup teraz "?? Zawsze można się dogadać poza ogłoszeniem mając kontakty.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ceemack
ceemack
ceemack 22.12.2023, 15:35:17
  • 0
Mirasy swego czasu zakupiłem sonoffa Basica z 3 czujnikami temp . Założenie jest takie by sterować nim załączanie pieca na pellet. Wszystko mam już połączone,czujnik wyprowadzony do mieszkania lecz nie wiem jak ustawić funkcje termostatu na sonoffie. Chce aby sonoff załączał piec przy np. 21 stopniach w mieszkaniu a wyłączał się np przy 23. Mam suple do tego. Jak to ustawić?? #sonoff #smarthome #inteligentnydom #internet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
23.12.2023, 09:40:16 via Android
  • 0
@jurii dzieki kolego za pomoc ale wczoraj udało mi się ogarnąć ,metodą prób i błędów na stronie cloud.supla.org ,teraz pozostaje ogarnąc jeszcze jakieś powiadomienia . Podpowiedź tylko jak się ma sytuacja zadziałania tego termostatu w trybie offline,będzie to działać?? Sprawa ważna ,nie chce żeby doszło do sytuacji że piec odpali ,supla ,sonoff będzie offline i zagotuje mi piec. Zainstalowałem niby termostat z kapilarą na max 90 st odcinający zasilanie palnika ale
  • Odpowiedz

2462

Mirki! Znajomy potrzebuje pomocy na leczenie córki!!

Mirki! Znajomy potrzebuje pomocy na leczenie córki!!

Krzysztof to samotny ojciec 12-letniej Julii która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Okazało się, że ostatnia operacja się nie udała i trzeba zrobić kolejną która jest mega kosztowna. Potrzebny #wykopefekt !

Okatarinabellaczikcziks
z
siepomaga.pl
dodany: 08.12.2023, 09:38:02
  • 304
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    zdrowiejzwykopem
  • #
    pomocy
  • #
    trojmiasto
  • #
    gdansk
ceemack
ceemack
ceemack 09.12.2023, 09:39:13 via Wykop
  • -3
wpłacone!! pozdro
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ceemack
ceemack
ceemack 30.11.2023, 18:35:13
  • 0
Pany potrzebuje termostatu pokojowego bezprzewodowego do sterownia piecem na pellet , generalnie chodzi o to by termostat dawaj cynk kiedy odpalić palnik i po osiągnięciu temp w pomieszczeniu go gasił. Czyli potrzebuje panelu u siebie w pomieszczeniu oraz odbiornika przy piecu . Do tego chciałbym aby była możliwość sterowania i podglądu temp poprzez apkę. Podrzuccie jakiś pomysł. #smartdom #inteligentnydom #ogrzewanie #mieszkanie #dom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzywacz_Czeslaw_jedzie_czolgiem
Grzywacz_Czeslaw_jedzie_czolgiem
30.11.2023, 18:49:19 via Android
  • 0
Zrób to na shelly.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
01.12.2023, 07:08:44 via Wykop
  • 0
@ceemack: Salus 091Flrf V2 al u niego nie wiem co z podglądem w apce
  • Odpowiedz

708

Awaria silnika Boeinga podczas startu

Awaria silnika Boeinga podczas startu

1 września 2023 r., Praga.

sargento
z
youtube.com
dodany: 26.11.2023, 10:18:51
  • 191
  • #
    praga
  • #
    boeing
  • #
    samoloty
ceemack
ceemack
ceemack 26.11.2023, 12:39:22 via Wykop
  • 75
latać ,obserwować!!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....s
v.....s
konto usunięte 03.11.2023, 21:31:05
  • 1
#mikrokoksy taka aszwa bedzie git? #suplementy
v.....s - #mikrokoksy taka aszwa bedzie git? #suplementy

źródło: Screenshot 2023-11-03 at 22-30-25 Vitalers Ashwagandha 600 mg kapsułki 60 szt

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack 03.11.2023, 21:36:46 via Wykop
  • 1
@Endorfinek: i co ta aszwa daje? czujesz jakieś pozytywy? będzie dobra moją słabą pamięć i koncentracje?
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 03.11.2023, 21:42:03 via Wykop
  • 1
@Endorfinek: dzięki
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 06.07.2023, 18:53:10
  • 0
Mirasy zamierzam zakupić quada z zagranicy, jest on jednak zarejestrowany tam jako traktor. jak wyglada u nas rejestracja w takim przypadku? #atv #quad #motoryzacja #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.07.2023, 19:08:32 via Android
  • 0
@darek-jg nie mow ze musze miwc z tyłu ten trójkąt
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 27.06.2023, 17:24:52
  • 0
Mirasy mam do kupienia ciągnik rolniczy za granicą . Ciagnik jest na typa który ma firme , i tenże ciagnik był kupowany na tą firmę. Ja chce ten ciagnik kupić jako osoba prywatna. Typo nie chce wystawic faktury vat na ten traktor tylko chce żebym mu dal caśh i pusci mi go w cenie tak jakby bez vatu. Czy w zwiazku z powyższym bede zmuszony jako kupujący zaplacic vat w Pl, czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
27.06.2023, 17:34:49 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja z papierami i umową z jego podpisem i kradzież ??, Btw typo jest znajomym mojego szefa wiec raczej opcja kradziezy nie wchodI w grę
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
27.06.2023, 17:49:29 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja śmierdzi nie smierdzi aleszcerze powiedziawszy ,jesli z tego tytułu nie byłoby przypału dla mnie to mam na to wyjebongo i niech on sie kopie z US
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
27.06.2023, 18:00:51 via Android
  • 0
@powsinogaszszlaja no raczej na wała by sie nie decydował bo wie ,że Polacy mu tego nie popuszczą
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 02.06.2023, 15:52:22
  • 0
mirasy jak to jest ze importem używanego ciągnika rolniczego z zagranicy z europy na osobe prywatną. Placi sie jakis podatek,vat jak to wygląda. ?? #import #europa
#vat #podatki #akcyza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack 04.05.2023, 05:59:40
  • 0
Mirasy jakiego opertora wirtualnego telefonii komorkowej polecacie. ? Chciałbym wziąc ze 4 numery dla całej rodziny ,na abo. Są jakies sieci od viking ,czy otvarta co polecicie? #telefony #siecikomorkowe #telefon #oszczedzanie #pieniadze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

595

Nie warto ciężko pracować w Polsce. Większość i tak niczego się nie dorobi.

Pokaż treści 18+

Nie warto ciężko pracować w Polsce. Większość i tak niczego się nie dorobi.

Polacy chociaż ciężko pracują to nie są w stanie dziś niczego się dorobić. Ceny nieruchomości są już kosmicznie wysokie, a inflacja pożera ostatnie oszczędności. Polaków nie stać dziś już na podstawowe rzeczy.

gnnojec2
z
salon24.pl
dodany: 27.03.2023, 18:07:32
  • 301
  • #
    januszebiznesu
  • #
    przegryw
  • #
    pracbaza
  • #
    januszex
  • #
    bezrobocie
  • #
    emigracja
ceemack
ceemack
ceemack 27.03.2023, 20:29:00 via Android
  • 9
@dewanderer coś w tym jest w latach 70-tych bardzo znana mi osoba wybyła do usa poprzez meksyk na 2,5 roku. Po powrocie byla w stanie wybudowac dom , wraz z budynkami gospodarczymi, wyposażyc gospodarstwo w sprzęt, i kazdemu z dzieci kupic malucha a bylo ich piecioro. Do tego sporo kasy poszlo potem na przelew bo sie w dupach od dobrobytu poprzewracało.

420

27. sekunda! Najszybciej stracony gol w historii reprezentacji Polski

27. sekunda! Najszybciej stracony gol w historii reprezentacji Polski

Polska przegrała z Czechami 1:3 w meczu el. Euro 2024. Pierwszego gola strzelił już w 27. sekundzie Ladislav Krejci II. Była to najszybciej stracona bramka w historii reprezentacji Polski i szósty gol stracony przez Polaków w 1. minucie meczu. Poprzedni rekord został ustanowiony w 1930 roku!

ellen-cotillard
z
polsatsport.pl
dodany: 25.03.2023, 13:12:57
  • 75
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    mecz
  • #
    euro2024
  • #
    sport
ceemack
ceemack
ceemack 25.03.2023, 20:06:38 via Wykop
  • 15
dobrze ze krycha nie grał bo pewnie by stracili w 15 sekundzie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

32

Gigantyczne kolejki po paszport. "Nie ma już nawet terminów na kwiecień"

Gigantyczne kolejki po paszport. "Nie ma już nawet terminów na kwiecień"

Kanapki, ciepłe ubranie, herbata w termosie, a nawet urlop - tak najlepiej przygotować się do wyrobienia paszportu w Krakowie. Kolejki są gigantyczne. Mieszkańcy skarżą się, że czekać muszą nawet po kilka godzin.

janusz_z_czarnolasu
z
miasta.tokfm.pl
dodany: 09.03.2023, 19:13:35
  • 13
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    paszport
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
ceemack
ceemack
ceemack 10.03.2023, 19:00:45 via Android
  • 1
no to kurde miałem farta , ze 2 miechy temu wyrabiałem dzieciakom paszporty i wszysko poszło od strzała ,żadnych kolejek . Paszporty po 3 tyg do odebrania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ceemack
ceemack
ceemack 19.02.2023, 09:43:52
  • 0
Mirasy jak to jest teraz z cłem gdy kupuje z aliexpress? planuje zakupic pare uzytecznych narzedzi za kwote max 500zł. Wysylka z chin. Bedzie od tego jakies cło .?? jak generalnie to wygląda bo nie jestem obeznany z tematem.
#aliexpress #chiny #zakupyonline #zakupyzchin #banggood #gearbest
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumiara
perfumiara
26.02.2023, 17:55:16 via Wykop
  • 0
@ceemack: Cytując "Paczki spoza Unii Europejskiej o wartości powyżej 150 euro są sprawdzane przez Urząd Celny, który kontaktuje się z odbiorcą i podaje wysokość opłaty celnej, jaką trzeba będzie uiścić. Jeżeli nie zapłacimy urzędowi, nie otrzymamy paczki.”
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 05.02.2023, 17:17:00
  • 0
Pytanko odnosnie zasilacza do lapka. W lapku lenovo padl mi zasilacz parametry to output 20v 2.25 A 45 wat. mam drugi zasilacz od hp z parametrami output 19.5 v 2.31 A i 45 w . podlaczylem go do swojego lenovo zgodnie z polaryzacją i niestety ten nie uruchamia się,miga tylko pomarańczowa dioda. Czy taka delikatna rozbieżnosc w napieciu i natężeniu wplynełaby na to ,że lapek nie wstaje???
#elektronika #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
05.02.2023, 17:32:39 via Android
  • 0
dzieki Mirasy nie pozostaje nic innego jak zakupic ori zasilacz
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
12.02.2023, 19:48:22 via Android
  • 1
@hrumque kolego temat ogarniety ,zasilacz ori zakupiony i smiga. dzieki za porcje wiedzy pozdro
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack 12.02.2023, 19:41:51
  • 0
Panowie mam do stargania auto osobowe z zagranicy ,pojemnosc powyzej 2000cm3. Akcyza wyjdzie wedle wyliczen kolo 13 tys.zl. Istnieja jakies legalne sposoby zeby zbic troche tą akcyzę? #samochody #akcyza #prawo #podatki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchDelux
ArchDelux
12.02.2023, 20:24:11 via Android
  • 0
@ceemack

może ktoś ma na handel zestaw uszkodzonych zderzaków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sharan
Sharan
12.02.2023, 21:06:58 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: od razu zderzaki, odpinasz tu i tam i piszesz ze wada mechaniczna, silnik nie odpala, skrzynia nie wrzuca biegow czy usterka elektryczna - wsadz stary akumulator i probujesz.. jak maja dobry dzien to Ci puszcza a jak sie d-----e to i tak nie odpusci. Chyba ze poprostu robisz akcyze sam przez neta, wpisujesz wartosc pojazdu z umowy i od tego alcyza i czekasz czy pismo przyjdzie czy nie ze
  • Odpowiedz

54

Bobry biorą jabłka

Bobry biorą jabłka

Bobry sprytne pasibrzuchy

Arstotzkaball
z
twitter.com
dodany: 03.12.2022, 13:15:18
  • 11
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    natura
  • #
    przyroda
  • #
    bobry
ceemack
ceemack
ceemack 03.12.2022, 16:19:12
  • 4
jeden z nich to chytry bóbr z Radomia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ceemack
ceemack
ceemack 16.11.2022, 14:38:22 via Android
  • 0
Panowie przerabiał ktoś temat rejestracji quada bez homologacji. Czy jest to możliwe ? #motoryzacja #atv #quad #prawo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaceks653
jaceks653
16.11.2022, 14:42:30 via iOS
  • 3
@ceemack: Nie jest to możliwe, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciasteczkowy_otwur
ciasteczkowy_otwur
16.11.2022, 15:37:18
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ceemack
ceemack
ceemack 06.11.2022, 13:23:49 via Android
  • 0
Mirasy o co kaman czy teść pomimo tego że jest w normie wg laboratorium,może mieć wpływ na pamięć, koncentrację.? Okresowo robie badania na niedoczynność tarczycy, wyniki tarczycy ok,zrobiłem sobie też badanie teścia 1 raz bo juz 4 dychy na karku . Wynik jaki miałem 510 ng/dl norma w/g labu 240- 870. Czy testosteron pomimo tego że w normie może wpływać na pamięć, koncentracja, bo spadek tych powyższych zauważyłem u siebie diametralny. Na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 13:38:54 via Android
  • 0
@ramirezvaca biorę też na karb i starość i zmęczenie materiału niemniej jednak 40tka to nie czas by się starzeć,przynajmniej według mnie Zarzucam dość regularnie zma ,zdarza mi się może trochę nieregularnie poćwiczyć i na siłce ,wtedy wlatuje troche kreatyny. Niemniej jednak chyba moj prime już minął i trzeba będzie się chyba czymś wspomóc, dlatego rozważam trt
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 14:43:29 via Android
  • 0
@Kasahara tylko w ??
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 14:50:19 via Android
  • 0
@Saprofit czyli to że mam teścia według widełek w normie nie determinuje mojego samopoczucia?? Pytam bo borykam się z hashimoto czyli niedoczynnością tarczycy i tam mimo widelek zawsze lepiej czułem się gdy stężenie było poniżej normy laboratoryjnej. Mam teraz 1.6 a norma chyba 2 do 4
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 16:14:16 via Android
  • 0
@Saprofit mówię akurat o tsh jeśli chodzi o tarczycę jeszcze masz ft3 f4 antytpo . Niemniej jednak pije do tego że ludzie różnie reagują na stężenia substancji w org i niekoniecznie może to być tożsame z normą laboratoryjną Uwierz mi czułem się bardzo nieciekawie gdy tsh miałem kolo 8 a teraz jest naprawdę ok i by dojść do tego stanu zajęło to ponad rok. Nie chcę też umniejszać roli teścia w
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 17:00:45 via Android
  • 0
@fukken kofeina tak jakieś 3 kawy dziennie taka już kultura krajów skandynawskich . Ekspozycja na słońce myślę że wystarczająca do tego dorzucam regularnie vit d3. Nie jaram alko mało jak na polaka,okazyjnie raczej. Możliwe że tarczyca daje po jajach znowu .
  • Odpowiedz
ceemack
ceemack
ceemack
Autor
06.11.2022, 20:19:21 via Android
  • 0
@quintus nie mam jakoś arcy stresującej pracy a i do tego radzę sobie dobrze ze stresem , więc stres myślę że jako taki mnie za bardzo nie dotyka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking