Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bukimi

bukimi

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42174
  • Znaleziska 5532
  • Mikroblog 36642
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 56

1309

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 414
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
bukimi
bukimi 30.05.2026, 11:44:34 via Wykop
  • -2
W art. 9 ust. 1 pkt. 3) ustawy o podatku od spadków i darowizn znajdziesz odpowiedź. Do kwoty 5733 złotych masz zwolnienie od podatku od darowizny.


@Papinian: A to nie jest tylko wtedy, jak darowiznę oficjalnie zgłosisz w urzędzie? Każdą wodę proszę wypełnić papierek, na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
29.05.2026, 16:55:03
  • 16
Ale bym se taką kiełbache zjadł

#gielda #bynd #beyondmeat
UczesanyPedryl - Ale bym se taką kiełbache zjadł

#gielda #bynd #beyondmeat

źródło: 1000043758

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 29.05.2026, 19:20:59 via Wykop
  • 2
@UczesanyPedryl: Wegańskie pindole
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
29.05.2026, 18:05:03
  • 34
#przegryw #jedzenie #gotujzwykopem
Jajecznica z 10 jajek będzie na obiad.
Felixu - #przegryw #jedzenie #gotujzwykopem
Jajecznica z 10 jajek będzie na obiad.

źródło: 8605

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 29.05.2026, 19:20:20 via Wykop
  • 19
mnie się kiedyś zachciało z 10 jajek jajuwe i wbijałem prosto na patelnię to 10 jajo okazało się być zbukiem fuj od tamtej pory nigdy nie wbijam jajek na patelnię xd


@zazdrosny: I co by miska tu zmieniła?
Miałbyś 9 dobrych jaj zmieszanych z 1 zbukiem, tylko że w misce, też do wywalenia.
Jedyna różnica, że myjesz miskę, a nie patelnię..
  • Odpowiedz

337

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Sprytna księgowa przelewała publiczne pieniądze na swoje konto. Przez 16 lat

Księgowa z okolic Legnicy wyprowadziła ze szkół i urzędu łącznie ponad 1,28 mln zł. Przez 16 lat przelewała należne im pieniądze na własne konto. Nieprawidłowości wykryła inna księgowa, zatrudniona w tym samym biurze za nią na zastępstwo. Oszustka trafi do więzienia na cztery lata.

znin
z
bankier.pl
dodany: 29.05.2026, 11:17:55
  • 85
  • #
    legnica
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    polskapowiatowa
bukimi
bukimi 29.05.2026, 18:56:13 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: A zarobisz 1,28 mln w 4 lata, siedząc na tyłku? Ja bym w sumie brał kasę i jazda.
wstanczyk
wstanczyk
29.05.2026, 12:16:35
  • 93
Dla wszystkich, którzy już próbują forsować narrację, że "nazywają nas onucami za krytykę banderowców" mam prosty test na rozróżnienie patrioty od onucy:

Krytykujesz Ukraińców za kult Bandery, czy obecne ich władze za jego honorowanie? Jak najbardziej słusznie, nawet wypada.
Uważasz, że powinniśmy z tego powodu próbować Ukrainie zaszkodzić w trwającej wojnie, np. przez blokowanie dostaw? Świadomie lub nie, realizujesz rosyjską politykę, nie polską.

Naprawdę, czy musimy wiecznie tkwić w tym infantylizmie polityki sterowanej
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 29.05.2026, 14:14:51 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Próbujesz dyskutować z ludźmi, dla których Niemcy to sami naziole i nie można z nimi robić żadnych interesów. 80 lat po wojnie...
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 08:07:16
  • 27
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028840

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 29.05.2026, 08:58:35 via Wykop
  • 5
@splinter96: Die Bart, Die.
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
28.05.2026, 21:18:47
  • 106
Czy można jakoś wyłączyć wspaniałą nową funkcje "Dla Ciebie" ?
#wykop
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 29.05.2026, 06:23:17 via Wykop
  • 0
@Marek_Tempe: ALT+F4
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 01:12:30
  • 117
wfyokyga

źródło: temp_file2634144232590773846

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 28.05.2026, 05:38:05 via Wykop
  • 27
@NieBendePrasowac: Też mnie to czasem zastawnawia. Zwłaszcza w czasach jak tworzono takie oddziały w formacji prostokąta, co to sobie powoli szli do przodu, z rzadka strzelając (przedni rząd wtedy bodajże klęczał).
Wydaje się, że wprawny oddział kuszników by ich wykończył zanim by przeładowali drugi raz.
  • Odpowiedz
bukimi
bukimi 28.05.2026, 15:14:12 via Wykop
  • 0
Już nie mówiąc ile siły wymaga napięcie cięciwy w kuszy,


@Ark00: A tam nie ma korbki, która większość trudu przynosi na siebie?
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
28.05.2026, 05:10:18
  • 83
Poznajcie Cezarego Ruchniewicza, ortopedę z Żar (woj. lubuskie). Wybitny agent xDD
Nie chcę więcej słyszeć, że to są tylko jednostkowe przypadki. Praktycznie non stop pojawiają się w internecie kolejne dowody na cebulactwo polskich lekarzy albo przykłady aroganckich konowałów.
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #zary
Lolenson1888 - Poznajcie Cezarego Ruchniewicza, ortopedę z Żar (woj. lubuskie). Wybit...

źródło: 3C3EF1DA-DD56-4F81-AD9F-5D809F26B93A

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 28.05.2026, 07:14:45 via Wykop
  • 17
popyt i podaż powinny weryfikować takie przypadki.


@PokemonowyRambo: Z tej jednej opinii wynika, że wizyta była na NFZ. To zwykle nie wiesz dokładnie na kogo trafisz, a luksus wyboru lekarza też nie w każdym mieście.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
28.05.2026, 05:42:55
  • 443
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy #polska #bekazkatoli

Oni kradli z bogiem na ustach... nie dziwne, że ksiądz Salceson im pomagał XD

Trzeba czekać na powrót PiS do władzy - pisał Dariusz Matecki do swoich kolegów od afery Funduszu Sprawiedliwości.

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖ
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy #...

źródło: fdgfghbvcnbvnvbn

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 28.05.2026, 07:08:47 via Wykop
  • 0
Trzeba czekać na powrót PiS do władzy


@Kempes: I się doczekają jak widać.
Nic się w wielkiej polityce nie zmieniło, ani w mentalności głosujących tym bardziej.
  • Odpowiedz
moll
moll
27.05.2026, 17:12:51
  • 61
4 najmniej udane sztuki zostają do konsumpcji w domu, na jutro, reszta zapakowana i się chłodzi. Niestety nie mam wolnego dinozaura na patyku, więc nie widać tego ostatecznego wyglądu, ale kompozycja całkiem udana -łąka z kwiatkiem dla prehistorycznych kur z kartonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kuchniamoll #gotujzwykopem
moll - 4 najmniej udane sztuki zostają do konsumpcji w domu, na jutro, reszta zapakow...

źródło: 1000020480

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 28.05.2026, 05:22:20 via Wykop
  • 1
@moll: Taka zielona polewa to gotowiec jakiś, czy masz patent na taki efekt?
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
27.05.2026, 16:02:58
  • 312
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Czaskoski śmieszek i epickie zesrańsko łysego balonowego szczura 3 minuty później xD
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska 

Czaskoski śmieszek i epickie zesrańsk...

źródło: asumd2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 20:40:02 via Wykop
  • 0
@jaroty: A to konto ABW nie miało bana?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
27.05.2026, 14:03:56
  • 799
#polityka #trump #usa #bekazpisu #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

A Pan Sutener i PiS chcieli tam wpłacić 1 mld dolarów naszych podatków XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #trump #usa #bekazpisu #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy 

A ...

źródło: 1000078526

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 18:23:56 via Wykop
  • 9
@Kempes: Najlepsze jest to, że jakby im jutro powiedzieli, że nadal mogą wejść i wpłacić, to by chętnie weszli i wpłacili.
Źródło: Ostatni wywiad "tym bardziej należało wejść" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
27.05.2026, 11:04:03
  • 63
W piątek brałem ślub i dzięki Wam (bo mi doradziliście) wybralem Amouage Reflection i był to strzał w 10. Na weselu chyba z 10 razy slyszalem, że pięknie pachnę a wczoraj oddawalismy suknie ślubna i garnitur do czyszczenia i pani w pralni wyciagajac garnitur z pokrowca też powiedziała, że cudownie pachnie. Oczywiście nie kupiłem calej flaszki ale odlewkę od mireczka @Gontareek za co mu serdecznie dziękuję :) już żona zapowiedziała, że
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 14:38:25 via Wykop
  • 9
Amouage Reflection


@drogba90: To kosztuje 1600 zł za flakon
bukimi - >Amouage Reflection 

@drogba90: To kosztuje 1600 zł za flakon

źródło: comment_fXUSY49LC2Ai1sdY8djxItJopDowvt87

Pobierz
  • Odpowiedz
bukimi
bukimi 27.05.2026, 18:20:54 via Wykop
  • 1
Za 900 zł były swego czasu w perfumeriach i to jest standardowa cena


@dzwoni_kuzyn: Ech, nie moje hobby. Psikam się tym, co dostanę na święta z Rossmana ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA
27.05.2026, 08:17:22
  • 54
Gdzie to w---------ć? #gielda
PePeZBA - Gdzie to w---------ć? #gielda

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 14:38:56 via Wykop
  • 0
@PePeZBA: Medium rare
bukimi - @PePeZBA: Medium rare

źródło: 1000010173

Pobierz
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
27.05.2026, 11:45:51
  • 1261
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
RetorykaPisowska - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki

źródło: dabfac0f656852662e168301666005427a5c5bc6969d940b8f1447b49a57472a

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 14:11:49 via Wykop
  • 3
@OskarDeveloperski: https://tusktusktusk.pl/
Dziś dopiero 49. Do ostatniego top 223 jeszcze brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
27.05.2026, 09:15:22
  • 428
Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Akuzativ94 - Matko bosko częstochowsko <3

#wiedzmin #wiedzmin3 #gry

źródło: IMG_5012

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 14:08:13 via Wykop
  • 1
To że środowisko trąbiło o tym już od dawna nie ma żadnego znaczenia.

Wygrałeś😎.


@Squanto: Half life 3 tuż tuż!
  • Odpowiedz
krolwsi
krolwsi
27.05.2026, 05:02:50
  • 38
Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #krakow #polityka
krolwsi - Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #...

źródło: 1000024820

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 09:16:16 via Wykop
  • 2
@krolwsi: Zastępca zastępuje.
Kto to widział. Ratunku, komunizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bela913
bela913
27.05.2026, 04:39:03
  • 1
Thang Global - darmowe oldschool MMORPG. Projekt się pomału rozwija obecnie nowa strona ;) Jeśli grałeś w mu online i podobał Ci się klimat śmiało możesz sprawdzić Thanga :p
Now strona - https://www.thangglobal.com/

Polski Discord
https://discord.gg/YzAEQRfdG6

#mmorpg #thangglobal #gry #gryzadarmo #rpg #muonline
bela913 - Thang Global - darmowe oldschool MMORPG. Projekt się pomału rozwija obecnie...

źródło: 1000035124

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bukimi
bukimi 27.05.2026, 05:46:42 via Wykop
  • 0
@bela913: A sprzedać komuś możesz, czy dostajesz wirtualne nic-nie-warte pieniążki, za które trzeba dawać prawdziwe pieniądze?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27
  • Strona 2 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking