Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
boleclaw

boleclaw

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20567
  • Znaleziska 19750
  • Mikroblog 817
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
  • Dodane (4)
  • Komentowane (10)
  • Plusowane (803)
parasite
parasite
04.03.2026, 09:38:08
  • 1272
Człowiek podobno uczy się całe życie więc może kogoś przestrzegę przed tym co o-------m i zamiast skonsultować się z GPT to zadzwoniłem na 112.

Widzę jak kradnooo w ALDI, pełne koszyki wyjechały z za(nie)kupami,
twarze widać szukające rozumu od dawna. Spragnienie ludzie co też dało się poznać.

Powiadomiłem obsługę - wiedzieli, zrobiłem zakupy jak człowiek i po 25 min wyszedłem.
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigBang2
BigBang2
BigBang2
04.03.2026, 09:42:23 via Wypiek
  • 484
@parasite jprdl
  • Odpowiedz
kiciek
kiciek
04.03.2026, 11:02:26 via Wykop
  • 570
@parasite: słabi wobec silnych i niekompetentni wobec słabych, silni tylko wobec normalnych obywateli co chcą spokój
  • Odpowiedz
hermetyczniee
hermetyczniee
20.01.2026, 23:56:42
  • 2779
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
21.01.2026, 00:03:33 via Wykop
  • 1264
@hermetyczniee: zgłaszaj na Policję, najlepiej by było mieć świadka tego elektryka. Jakieś zdjęcia czy nagranie robić - chociaż teraz za późno chyba. Jak Ci tak nabijało, to interesujące co tam sąsiad ciekawego w garażu trzymał - przychodzi mi na myśl trawa albo koparka.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
21.01.2026, 00:13:27 via Wykop
  • 471

Komentarz usunięty przez moderatora

denazyfikacja
denazyfikacja
11.01.2026, 06:22:34
  • 1634
W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po oddaniu butelek dostaje się ten taki paragon z podsumowaniem odzyskanej kwoty, więc w skali całego kraju takich paragonów drukuje się całe sterty. Przecież to jest jest jakiś absurd kompletny, nie wiem dlaczego nikt nie porusza tego tematu bo to chyba najbardziej pokazuje nieudolność tego całego systemu xD Tyle lat się mówi że barwniki stosowane w paragonach są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia i środowiska
denazyfikacja - W systemie kaucyjnym największym nieporozumieniem jest to, że po odda...

źródło: image_picker_D8C362DB-2DBD-44BF-8D60-C8DEA6B37336-16151-0000027096A4FF38

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blondas
Blondas
11.01.2026, 06:27:31 via Wykop
  • 965
@denazyfikacja: rolki termiczne juz od 2020 produkowane są bez BPA.
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
11.01.2026, 06:33:17 via Wykop
  • 1056
@denazyfikacja: lepiejq nie zastanawiaj się ile prądu ciągnie 24/7 ta maszyna
  • Odpowiedz
goferek
goferek
09.01.2026, 08:13:10
  • 2161
Pora wyrzucić te pokraki z miast. Może kiepsko się prowadzą, oślepiają innych kierowców, za to są niebezpieczne dla pieszych.
#motoryzacja #sct
goferek - Pora wyrzucić te pokraki z miast. Może kiepsko się prowadzą, oślepiają inny...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 421
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jovana
Jovana
Jovana
09.01.2026, 08:30:02 via Wykop
  • 828
w pewnym wieku docenia się komfort i wygodę jazdy


@Myszo: Tak, dlatego w pewnym wieku mam mercedesa klasy E, a nie jakąś pokrakę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
09.01.2026, 08:32:49 via Wykop
  • 1889
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kuba-rozpruwa
kuba-rozpruwa
23.11.2025, 16:18:40
  • 970
Zaczynamy hehe
#blackfriday #blackfrajer #blackfrajer2025
kuba-rozpruwa - Zaczynamy hehe 
#blackfriday #blackfrajer #blackfrajer2025

źródło: temp_file8026666417095374499

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
23.11.2025, 18:04:28 via Wykop
  • 131
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
23.11.2025, 19:55:44 via Wykop
  • 92
@kuba-rozpruwa: Niby jak słowo Black może kojarzyć się z czymś pozytywnym?
  • Odpowiedz
km00787
km00787
23.11.2025, 04:57:57
  • 2228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
23.11.2025, 05:09:53 via Wykop
  • 2420
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
m_ney
m_ney
m_ney
23.11.2025, 05:13:14 via Wykop
  • 2593
@hgafsdcxvbzgxvcfdte: chłopiec dorasta patrząc jak jego siostra dostaje co najlepsze z bonusami a jemu mówią że jak dorośnie to sobie zarobi. Potem chłop ma problemy w relacjach a ekspert w tv mówi mu że się nie myje xd
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
23.10.2025, 08:50:37
  • 770
✨️ Rozwód po półtora roku małżeństwa – moja historia Ⓘ
Półtora roku od ślubu wniosłem o rozwód, a od wczoraj jestem już "wolnym człowiekiem"

Ja chciałem oszczędzać, myślałem o przyszłości, o tym żeby w końcu kupić własne M, żeby budować coś trwałego.
Ona ciągle wydawanie kasy, spontaniczne decyzje, knajpy, podróże, zakupy, zakupy, jedzenie na wynos. kiedy próbujesz odkładać na wspólny cel, a druga strona nie widzi w tym sensu, to po prostu zaczyna się frustracja.

Najbardziej
  • 365
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
23.10.2025, 08:53:14 via iOS
  • 659
@mirko_anonim laska nie gotowa do takich rzeczy, dobrze zrobiłeś! bo byś się męczył
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
23.10.2025, 08:58:14 via Wykop
  • 1604
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tcp-protocol
tcp-protocol
20.10.2025, 20:19:50
  • 2421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JacksonDaniels
JacksonDaniels
JacksonDaniels
20.10.2025, 20:29:53 via Wykop
  • 1344
@tcp-protocol: Szykuj się, według tutejszych psiarzy twój syn to element ruskiej propagandy xD
  • Odpowiedz
RasowyAfroamerykanin
RasowyAfroamerykanin
20.10.2025, 20:36:14 via Wykop
  • 1029
@tcp-protocol: widzę, że już się zleciało psiarstwo i zaczęło sie ujadanie...pewnie dowiemy się, ze Twój syn sprowokował puszka okruszka i jeżdżenie na rowerze to fanaberia...i w ogóle jak pilnowałeś syna nieodpowiedzialny tatuśku...
stary, szkoda strzępić ryja na tych wykolejeńców
  • Odpowiedz
bober234
bober234
04.10.2025, 18:43:04
  • 3394
Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała moje pieniądze w akcje spółki Alphabet. Lokata miała gwarantowany zysk 4,2%, a maksymalny 30%.
W dniu otwarcia akcje Alphabet kosztowały 130 dolarów, a w dniu zamknięcia już 246. Można więc powiedzieć, że spółka urosła o około 70%.
Jakie było moje zdziwienie, gdy w piątek lokata się zakończyła, a na moje konto trafiło… tylko 4,2%.
Poniżej wklejam odpowiedź pracownika banku .
Dziś przeczytałem regulamin
bober234 - Za namową pracownika banku założyłem lokatę dwuletnią, która inwestowała m...

źródło: image_picker_9D95E293-32D9-4EC5-A6BF-0D0155F882EA-35986-00000D4F7B3DF5F8

Pobierz
  • 369
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
04.10.2025, 18:47:51 via Wykop
  • 4319
@bober234: a wiec to tak banki zarabiają takie siano XD dosłownie cie o-----i z zysku wypracowanego twoją kasą XDDDDD
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
04.10.2025, 18:48:59 via Wypiek
  • 3291
@bober234 o cię pisz do UOKiK.
  • Odpowiedz
kfpwa
kfpwa
kfpwa
01.10.2025, 15:18:30
  • 3201
#systemkaucyjny
W tym całym chaosie i przerzucaniu się na saturatory pamiętajmy o jednej ważnej rzeczy:
- Saturatory SodaStream są produkowane przez izraelską firmę która chwali się na każdym opakowaniu wykorzystywaniem w pracy palestyńczyków, z oczywistych przyczyn nie podaje tutaj nawet linka do produktu

- Saturatory firmy Dafi są produkowane przez Polską Firmę Formaster S.A., dzięki temu kupując ich produkty wspierasz zakłady produkcyjne w Kielcach i Bilczy
Link do ich sklepu
kfpwa - #systemkaucyjny 
W tym całym chaosie i przerzucaniu się na saturatory pamięta...

źródło: 1503f689-7c64-415b-bb6d-6506f6f4f485

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdeusz-konopielka
asdeusz-konopielka
01.10.2025, 15:20:35 via Android
  • 336
@kfpwa nie chwalą się wykorzystywaniem tylko po prostu informują że dają im pracę. To chyba dobrze nie? Dają im zarobić bo w gazie to możesz najwyżej długopisy skręcać
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.10.2025, 16:21:09 via Wykop
  • 325
@kfpwa:
System kaucyjny będzie kosztować gospodarkę (konsumenta) ok. 40 mld zł w ciągu 10 lat.
7 firm - operatorów (beneficjentów) systemu kaucyjnego oraz ich udziałowcy:

Krajowy System Kaucyjny S.A.: udziałowcy: Coca-Cola Polska, Colian, Grupa Maspex, Nałęczów Zdrój, Nestlé Polska, Oshee Polska, PepsiCo Polska, Red Bull, Van Pur, Zbyszko Company, Żywiec Zdrój
Polski System Kaucyjny S.A.: Żywiec
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
01.10.2025, 03:59:16
  • 1145
Jak utrzymamy trend to w ciągu dwóch lat talerz pierogów +100zł xD

#krakow #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #jedzzwykopem
Atreyu - Jak utrzymamy trend to w ciągu dwóch lat talerz pierogów +100zł xD

#krakow ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-10-01 055830

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frisorovicz
frisorovicz
01.10.2025, 04:27:19 via Wykop
  • 477
@Atreyu: pół starego miliona złotych za talerz pierogów z kapustą
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
Autor
01.10.2025, 05:07:53 via Wykop
  • 789
koszt wyprodukowania pieroga = 25gr


@Mete: +ZUS pieroga, +koszt prądu pieroga... restauratorzy mają ciężko. Leasing na nowe Q7 sam się nie spłaci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Unifokalizacja
Unifokalizacja
20.09.2025, 17:19:34
  • 2338
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Unifokalizacja
Unifokalizacja
Autor
20.09.2025, 17:21:10 via iOS
  • 735
@Unifokalizacja tutaj z dwoma innymi polskimi pilotami kolegami którzy polegli w boju
Unifokalizacja - @Unifokalizacja tutaj z dwoma innymi polskimi pilotami kolegami któr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Unifokalizacja
Unifokalizacja
Autor
20.09.2025, 17:23:37 via iOS
  • 841
@darek-jg wojnę przeżył, zamiekszał po wojnie w Anglii, do Polski już nie powrócił. Leży na cmentarzu wojskowym w Londynie.
  • Odpowiedz
v.....x
konto usunięte 19.09.2025, 03:10:51
  • 2020
Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ostatnio "w szerszym gronie" widzieliśmy się w 2017 roku, kiedy mój Tato zachorował na nowotwór złośliwy z przerzutami. Nagraliśmy wtedy wspólnie filmik z życzeniami zdrowia (https://youtu.be/ZAXDiFFrTS0), co odegrało OGROMNĄ rolę w procesie zdrowienia Taty. Wasza energia - nawet nie macie pojęcia - dodała mu sił do walki. Do dziś ogląda nagrania i uśmiecha się na każde "Dasz radę, Jasiu!".

Dzięki leczeniu, Waszemu wsparciu
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...

źródło: Jasiu

Pobierz
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....9
f.....9
konto usunięte 19.09.2025, 03:19:20 via Wykop
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Villen2k
Villen2k
19.09.2025, 05:26:55 via Android
  • 165
@JaX92 serio próbujesz być zabawny pod takim wpisem?
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
06.11.2024, 00:19:21
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seretu
seretu
seretu
06.11.2024, 00:20:45 via Android
  • 41
@KRZYSZTOF_DZONG_UN ale gacie zasrales chłopczyku XDD
  • Odpowiedz
chcetylkofamemmanaczarnaliste
chcetylkofamemmanaczarnaliste
06.11.2024, 00:21:45 via Wykop
  • 50
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: zrobione
chcetylkofamemmanaczarnaliste - @KRZYSZTOFDZONGUN: zrobione

źródło: Screenshot_2024-11-06-01-20-24-818_com.vivaldi.browser

Pobierz
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
07.09.2025, 19:19:48
  • 138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawiddrifter
dawiddrifter
07.09.2025, 19:31:51 via Wykop
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
Autor
07.09.2025, 19:36:57 via Wykop
  • 37
@dawiddrifter: a ja wiem czy przejrzeli wydaje mi sie ze to garstka facetów i wiekszosc dalej to kukoldy ale nw moze sie myle
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
07.08.2025, 12:29:26
  • 4135
Jestem aktualnie w Hiszpanii, jeżdżę sobie wynajętym Seatem i tak się dzisiaj zapędziłem, że wjechałem pod prąd w jednokierunkową XD
Przejechałem dobre 100m zanim obciąłem się, że otoczenie nie gra...
Z przeciwka "POLICIA"
Pszypał.jpg
Włączyłem awaryjne i byłem gotowy na niezjedzenie dzisiaj i jutro obiadu w celu zaoszczędzenia na mandat.
Na co Pan antyperspirant macha mi ręką żeby wycofać i zawrócić.
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
07.08.2025, 12:32:12 via Wykop
  • 1805
@wujek_srednia_rada: u nas fajniej bo by popieścili prądem na komendzie. Tam to jednak lenie i się im nie chce.
  • Odpowiedz
fishery
fishery
fishery
07.08.2025, 12:35:26 via Wykop
  • 1591
@wujek_srednia_rada: Polizei zdjeła mnie tajnowozem w Berlinie. 82 na ograniczeniu 50. Trzy pasy, bezkolizyjne ale ograniczenie do 50. Pokazali nagranie i dostałem wykład dlaczego powinienem jednak jechać 50. Na koniec wyrazili nadzieję że będę jeździł przepisowo, pozegnali się i pojechali.
  • Odpowiedz
johnshepard2000
johnshepard2000
10.07.2025, 13:40:48
  • 1
Na OLX nie da się już sprzedawać bez wysyłki OLX? Próbuję dodać ogłoszenie i wymusza na mnie dodanie opcji dostawy. Nie ma tego suwaczka przy "przesyłka OLX", który można przesunąć w lewo, żeby wyłączyć tę opcję.

#olx #internet #zakupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
10.07.2025, 13:48:40 via Wykop
  • 0
@johnshepard2000:
może od kategorii zależy i jak coś domyślnie małego to zakładają, że się da wysłać
  • Odpowiedz
johnshepard2000
johnshepard2000
Autor
10.07.2025, 13:58:40 via Android
  • 1
@armin-van-kutonger Z przeglądarki spróbowałem i już normalnie się da.
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
26.07.2025, 14:50:32
  • 1873
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
26.07.2025, 14:55:19 via Wykop
  • 1275
@Nupharizar: i to było w Wilnie, babka pewnie gdzieś leży pochowana na jakimś cmentarzu na Litwie jako NN, podobno ksiądz organizator pielgrzymki do końca rżnął bezczelnie głupa przed jej rodziną.
  • Odpowiedz
Winatuska
Winatuska
26.07.2025, 15:13:34 via Wykop
  • 962

Komentarz usunięty przez moderatora

zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solidsnake7
solidsnake7
23.06.2025, 16:19:55 via Wykop
  • 2083
@zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera janusza. Dałeś czas, nie zrobiłeś nic pochopnie. Część ludzi to powinna zrozumieć. A kamery możesz ezviz, nie za drogie, pan chinczyk filmy nadzoruje, tylko kwestia jakiegoś routera lte
solidsnake7 - @zyxinx: Bardzo dobrze, niech swoją frustracje wylewają na dewelopera j...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
Autor
23.06.2025, 16:59:05 via Wykop
  • 1445
@lost_in_translation: dokładnie tak i jeszcze usłyszałem że ja jestem sam a ich jest 23 właścicieli
  • Odpowiedz
27PHO1e2NIX2021
27PHO1e2NIX2021
22.06.2025, 05:46:58
  • 1972
Wracam po nocce pociągiem do domu. Starsza Pani zajęła moje miejsce. Mówię grzecznie

Przepraszam miejsce X, jest moje.

Odpowiedź Pani:

Ja mam miejsce Y i jest przez kogoś zajęte.
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

27PHO1e2NIX2021
27PHO1e2NIX2021
Autor
22.06.2025, 05:56:03 via Wykop
  • 2453
@MiedzygalaktycznyMors: nie pogoniłem, tylko miałem wykupione dane miejsce, a ona miała inne... To nie jest tak, że nie miała gdzie siedzieć.
  • Odpowiedz
Wegilo
Wegilo
22.06.2025, 06:06:15 via Wykop
  • 3372
@MiedzygalaktycznyMors: no tak, wykupił miejsce i miał oddać starej babie xDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 43
  • Strona 1 z 43
  • >
  • Wykop

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking