Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitnik

bitnik

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5191
  • Znaleziska 912
  • Mikroblog 4279
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
bitnik
bitnik 11.11.2020, 21:08:49
  • 2
istnieje jakiś nudnieszy komntator od Jurka "Na zdjęciu z Pele i Beckenbauerem" Engela?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ekjrwhrkjew
ekjrwhrkjew
11.11.2020, 21:10:30 via Android
  • 1
@bitnik włącz TVP to będzie
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik
Autor
11.11.2020, 21:13:24
  • 0
@stirLitzz: on chociaż stara się modulować głosem chyba. Engel brzmi jak znudzony życiem sytezator mowy
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 21.10.2020, 20:23:38
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 20.10.2020, 09:10:25
  • 1
jest jakaś angielska nazwa dla punktowca? #architektura #pytanie #angielski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aelin
Aelin
Aelin
20.10.2020, 10:35:01
  • 1
@bitnik: tower block?
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik
Autor
20.10.2020, 10:42:16
  • 1
@Aelin: o, dziękuję za nakierowanie
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 14.10.2020, 19:11:56
  • 1
robercik iksem sie podaje. iksem tera!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 14.10.2020, 19:05:48
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 11.10.2020, 20:28:13
  • 0
Ja p------e co oni zrobili
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 30.09.2020, 19:03:22
  • 9
niszczonko. tylko hoffenheim może ich powstrzymać
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6176

Brutalne pobicie pracowników sklepu Żabka w Radomiu 13.09.2020

Pokaż treści 18+

Brutalne pobicie pracowników sklepu Żabka w Radomiu 13.09.2020

Radom 13.09.2020. W mediach na razie cisza...

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 14.09.2020, 17:55:53
  • 935
  • #
    polska
  • #
    patologia
  • #
    radom
  • #
    patologiazewsi
  • #
    pobicie
bitnik
bitnik 14.09.2020, 21:08:45
  • 1
@bart_tg: wykastrować żeby sie nie rozmnażał i do łagru niech z--------a reszte życia za darmo
bitnik
bitnik 02.09.2020, 13:30:19
  • 0
halo #wroclaw, działa wam internet w #play?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoNzO_123
GoNzO_123
GoNzO_123
02.09.2020, 13:41:35 via Android
  • 1
W różnych miastach są problemy od kilku dni z netem i z zasięgiem w Play. Co ciekawe, użytkownicy Orange też zaczęli narzekać na spadki zasięgu.
  • Odpowiedz
Viking-
Viking-
Viking-
02.09.2020, 14:55:23 via Android
  • 1
@bitnik Xiaomi ma tak, że jak straci zasięg, albo będzie w bardzo spabym przez jakąś chwilę to nie łapie neta. Trzeba włączyć i wyłączyć transmisję danych, albo najlepiej na chwilę uruchomić tryb samolotowy
  • Odpowiedz

323

Maksymin Trak - olbrzymich rozmiarów cesarz rzymski

Maksymin Trak - olbrzymich rozmiarów cesarz rzymski

Maksymin Trak, nazywany także Maksyminem I, panował jako cesarz w latach 235-238 n.e. Uważany jest za pierwszego barbarzyńcę, który nosił cesarską purpurę. Według „Historia Augusta” mierzyć miał około 250 cm. Co więcej, jego kciuk był podobno tak duży, że jako pierścionek nosił bransoletkę żony.

IMPERIUMROMANUM
z
imperiumromanum.edu.pl
dodany: 21.08.2020, 18:18:11
  • 56
  • #
    nauka
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    imperiumromanum
  • #
    gruparatowaniapoziomu
bitnik
bitnik 22.08.2020, 10:25:03
  • 3
@CKNorek: w nowej deweloperce by z rana nie wyprostował kości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
bitnik
bitnik 12.08.2020, 11:39:37
  • 26
#wroclaw za 12 dni okrągła, 10. rocznica Libacji na skwerku. Czy Ratusz przewiduje jakieś uroczystości upamiętniające?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domciu
Domciu
12.08.2020, 12:45:08 via Android
  • 0
@bitnik: Tak. W każdym możliwym miejscu we Wrocławiu ma zawisnąć taka o to flaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Domciu - @bitnik: Tak. W każdym możliwym miejscu we Wrocławiu ma zawisnąć taka o to f...

źródło: comment_1597236308MVes9NghmcYwTyjvVQQOZ6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
aikonek
aikonek
12.08.2020, 14:52:51
  • 2
@bitnik: ciekawe ile sekund po północy pojawią się znaleziska o tej rocznicy ;)
  • Odpowiedz

366

Benjamin Netanyahu i plan Bejrutu z zaznaczonymi trzema miejscami - 2018 rok

Pokaż treści 18+

Benjamin Netanyahu i plan Bejrutu z zaznaczonymi trzema miejscami - 2018 rok

W 2018 r. premier Benjamin Netanyahu, przemawiając na forum ONZ, pokazywał plan Bejrutu z zaznaczonymi trzema miejscami, w których - zdaniem izraelskich służb - przygotowywane były pociski kierowane, służące Hezbollahowi do uderzeń na Izrael - z FB Leszka Sykulskiego

Nino1013
z
mfa.gov.il
dodany: 05.08.2020, 20:02:05
  • 59
  • #
    swiat
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    liban
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
bitnik
bitnik 06.08.2020, 10:52:10
  • -10
@xniorvox: czyli świetnie wszyskto zaplanowane( ͡° ͜ʖ ͡°) cel unieszkodliwiony, choć oficjalnie to tylko przypadkowy wybuch składów saletry 10 km dalej
bitnik
bitnik 06.08.2020, 13:43:37
  • -1
@Kamokamo: ech, k---a... widzę, że trzeba zacząć dodawać /s w momencie używania sarkazmu lub żartowania, wzorem z głupiego reddita, bo jeszcze człowieka o foliowe czapeczki zaczną posądzać
bitnik
bitnik 06.08.2020, 20:10:20
  • -1
@Kamokamo: whatever. cytując: mirko już wydało wyrok
bitnik
bitnik 05.08.2020, 13:47:40
  • 0
Da się połączyć #xiaomi airdotsy z różnych kompletów w jedną parę? Lewa z jednego zestawu, prawa z innego?
#pytanie #sluchawki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPrezes_PL
PanPrezes_PL
PanPrezes_PL
06.08.2020, 00:03:41
  • 0
@bitnik: hmm możliwe, poszukaj na necie jak się resetuje połaczenie ich oddzielnie i próbuj
  • Odpowiedz

950

Iron Harvest - zwiastun fabularny

Iron Harvest - zwiastun fabularny

Trzeba przyznać, że mają rozmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.07.2020, 16:14:15
  • 190
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    technologia
  • #
    rozrywka
  • #
    komputery
  • #
    kultura
bitnik
bitnik 30.07.2020, 11:20:32
  • -3
@szwarceneger: @jacek007g: o nie, wypok rozszyrował światową szajkę pseudo-artystów! Od dziś koniec z inspirowaniem się pracami innych, do pierdla z nimi!

bitnik
bitnik 29.07.2020, 13:36:42
  • 1
Znalazłem farmę trolli! Wykopujo za pieniądze
#heheszki
bitnik - Znalazłem farmę trolli! Wykopujo za pieniądze
#heheszki

źródło: comment_1596029745feWKbkYaOxVeNcsyvutC5x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 25.07.2020, 22:13:54
  • 1
#wroclaw Ołbin, skąd to tak muzyka n------a?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky
25.07.2020, 22:31:21
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Alasthor
Alasthor
25.07.2020, 23:21:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shitty_support: a na kleczkowie a to ktos w-----i w kosz na śmieci, a to ktoś sobie rzygnie...

#justkleczkowthings
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 19.07.2020, 21:32:35
  • 10
Czy mirko toleruje skeczbooki #sketchbook #tworczoscwlasna #rysujzwykopem
bitnik - Czy mirko toleruje skeczbooki #sketchbook #tworczoscwlasna #rysujzwykopem

źródło: comment_1595194322E8tUvoyc4zDCDmHY7fMSkt.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spellit
spellit
19.07.2020, 21:59:20
  • 3
wincyj ale takich po lewo
@bitnik:
  • Odpowiedz
a.....4
a.....4
konto usunięte 20.07.2020, 12:01:49
  • 1
@bitnik: to po lewej wygląda zajebiście
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 15.07.2020, 22:03:18
  • 72
Marius Lode, Bodø/Glimt 2-1 Kristiansund
Kandydat do puskasa?
#golgif #eliteserien
bitnik - Marius Lode, Bodø/Glimt 2-1 Kristiansund
Kandydat do puskasa?
#golgif #Eli...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kordian_ziom
Kordian_ziom
15.07.2020, 22:17:13
  • 11
@bitnik: Mocny kandydat :O
Kordian_ziom - @bitnik: Mocny kandydat :O

źródło: comment_1594851417Q1KMpbmLeHzYCPFTqT23Ne.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W.....x
W.....x
konto usunięte 16.07.2020, 03:52:49
  • 7
@bitnik: szkoda że nie ma takiego kąta kamery jak przy golu Pavarda na mundialu
  • Odpowiedz

5495

Obywatele zasługują na debatę przed drugą turą wyborów!

Pokaż treści 18+

Obywatele zasługują na debatę przed drugą turą wyborów!

Zróbmy wykop efekt, bo to nie może być tak, że dwie osoby które będą decydowały o losach kraju przez następne 5 lat nie mają czasu by zdzwonić się na ZOOM lub Skype i porozmawiać o swojej wizji...

ryskofanka
z
debataobywatelska.pl
dodany: 08.07.2020, 07:14:08
  • 241
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    wyboryprezydenckie2020
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
bitnik
bitnik 08.07.2020, 11:34:34
  • 7
@ryskofanka: tak w zasadzie to po chu wam ta debata jeszcze? Nie macie wyrobionej jeszcze opinii na kogo głosować? Wniesie coś nowego?
Już bym wolał wcześniejszego wprowadzenia ciszy wyboczej, żeby nie musieć już tego żałosnego cyrku oglądać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bitnik
bitnik 26.06.2020, 11:09:49
  • 5
Oby dziś cały dzień n----------o złem z nieba we #wroclaw
Od kilku dni regularnie zalewa osiedle, na którym rodzinka kupiła mieszkanie. Do klatki nie dojdziesz, bo chodniki zalane. W garażu podziemnym co najwyże amfibie zaparkujesz, a na ścianach w mieszkaniu wilogoć rośnie szybciej niż słupki Trzaskowskiego. 3 razy juz skuwaliśmy, żeby wyschło i malowaliśmy na nowo, cud, że panele jeszcze nie strzelają ja popcorn. Deweloper z----ł po całości drenaże, izolacje,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik
Autor
26.06.2020, 12:07:01
  • 3
@Juventino1897: @Darth_Gohan: @skim: Toskania, Jagodno, więc może tag #wroclaw trochę na wyrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
belie
belie
26.06.2020, 12:35:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitnik: ach, ten deweloper na M... :/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 27
  • Strona 17 z 27
  • >
  • Wro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking