#mecz a mnie z tego wszystkiego to najbardziej naszego Piotruli szkoda. Chłop co k---a poezję gra w środku pola, te kółeczka, te passy za linię obrony... Mam nadzieję, że powalczy jeszcze o mistrzostwa za 4 lata
@bitnik: Dzisiaj co perełki dawał na 30-40m. Ale przy jego stylu i kondycji, będzie ciężko- chłop przez całą karierę nie miał jakiejś super wydolności, zawsze zajechany już był w okolicach 60-70 minuty. No ale jakby mu się trafiła jakaś dobra 6 za plecami, to i nie musiałby tych przygłupów z tyłu ubezpieczać, ani cofać na 20m swojej połowy po piłkę.