Mirki spod tagu #grafika ile bierzecie za projekt logo i co z sytuacją gdy klient na koniec powie, że jednak podziękuje, nie chce? Nie mam profesjonalnej firmy, w przeszłości zrobiłem kilka, ale dla znajomych, więc różnie z płaceniem było i teraz nie wiem ile krzyknąć, co by rynku nie psuć ʕ•ᴥ•ʔ #projektowanie #logo #grafikakomputerowa
@bitnik: przede wszystkim - brief, który który poniekąd będzie podkładką, że potencjalny klient zamawia u Ciebie usługę. Przedstawiasz koncept - i jeżeli jest aprobata - spisz umowę. A co do kasy to zależy od firmy / wykorzystania / skali. Również robię pomniejsze projekty i za samo logo zamykam się w 500zł. Również robię bardziej z polecenia w wolnym czasie.
Świetna reklama Heinekena (z przymróżeniem oka) promująca kampanię najnowszej części przygód agenta jej królewskiej mości "007" Jamesa Bonda, pod tytułem "No Time To Die". Będzie to zarazem ostatni film z Danielem Craigiem w tej roli.
@bitnik: oo, dzieki, myślałem, że to jakiś randomowy obrazek z neta, jeszcze dzisiaj może zawitam, nie wiem czy będzie rozmiar mojej kołdry, najwyżej też zmienię XD Codzień Gareth będzie mnie budził z rana!
jak się nazywa ta opcja w wiązaniach do butów narciarskich, że tylna część wychyla się na boki? Wypięcie boczne? #narty #pytanie #zima edit: i czy to w sumie zaleta, za którą warto kilka dyszek dopłacić?
Miał ktoś styczność z marką Technics? Bo ja się nie spotkałem wcześniej i nie wiem, czy nowe buty za 499zl w przecenie to godna uwagi oferta? Technica machsport hv90 #narty #zima #pytanie
@bitnik: od butow to raczej Tecnica. Cena wydaje sie spolo, choc jeszcze zalezy ktory roznik. Sprzet narciarski szybko traci na wartosci jak mu lata leca. Ostatnio widzialem nowe Head Raptor B3 RD za 350 zl.
W ostatnich dniach w mediach społecznościowych zrobiło się głośno o Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach. Wszystko za sprawą zdjęcia kolacji, która została zaserwowana pacjentce tarnogórskiego szpitala. Kolacja stulecia w szpitalu w Tarnowskich Górach, podana pacjentce po dwóch...
300 na 492 mandaty zdobyli kandydaci obozu demokratycznego w wyborach do rad dzielnicowych, jakie przeprowadzono w niedzielę w Hongkongu – podaje Reuters. Telewizja RTHK oceniła, że zwycięstwo pro-demokratycznych kandydatów jest jeszcze wyższe. Według stacji, mieli oni zdobyć 390 mandatów.
@Transhumanista: Dlaczego fejkową? Bo się uśmiechnął, gdy robili zdjęcie? Miałem pękniętą czaszkę i też się uśmiechałem, że żyję. I też nie miałem tony bandaży na głowie.
#golgif #mecz #fcbarcelona #copadelrey #var