Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitnik

bitnik

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5191
  • Znaleziska 912
  • Mikroblog 4279
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
bitnik
bitnik 30.01.2020, 18:47:10
  • 9
nieuznany gol Griezmanna
#golgif #mecz #fcbarcelona #copadelrey #var
bitnik - nieuznany gol Griezmanna
#golgif #mecz #fcbarcelona #copadelrey #var
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 29.01.2020, 12:46:23
  • 1
Mirki spod tagu #grafika ile bierzecie za projekt logo i co z sytuacją gdy klient na koniec powie, że jednak podziękuje, nie chce? Nie mam profesjonalnej firmy, w przeszłości zrobiłem kilka, ale dla znajomych, więc różnie z płaceniem było i teraz nie wiem ile krzyknąć, co by rynku nie psuć ʕ•ᴥ•ʔ #projektowanie #logo #grafikakomputerowa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SrebrnyKnur
SrebrnyKnur
SrebrnyKnur
29.01.2020, 12:47:52
  • 3
@bitnik: Prosta zasada. Bierzesz kasę z góry albo robisz za darmo.
  • Odpowiedz
ceb0lak
ceb0lak
29.01.2020, 12:50:32
  • 3
@bitnik: przede wszystkim - brief, który który poniekąd będzie podkładką, że potencjalny klient zamawia u Ciebie usługę. Przedstawiasz koncept - i jeżeli jest aprobata - spisz umowę.
A co do kasy to zależy od firmy / wykorzystania / skali. Również robię pomniejsze projekty i za samo logo zamykam się w 500zł. Również robię bardziej z polecenia w wolnym czasie.
  • Odpowiedz

1283

Paździoch z Rivii TRAILER [wykopowy projekt Deep Fake]

Paździoch z Rivii TRAILER [wykopowy projekt Deep Fake]

Najnowszy owoc obecnego stanu wykopowego projektu rozkminiania technologii Deep Fake. Zachęcam do podawania propozycji kolejnych w komentarzach.

Rimfire
z
youtube.com
dodany: 28.01.2020, 07:37:45
  • 87
  • #
    deepwykop
  • #
    netflix
  • #
    wiedzmin
  • #
    witcher
  • #
    seriale
  • #
    deepfake
bitnik
bitnik 28.01.2020, 10:13:42
  • 12
@Illidank: HOoolly shit, that was deep
bitnik
bitnik 26.01.2020, 21:28:08
  • 0
No kurła, ty nosorożec, kogo ty ściągasz? Piotera? Ty normalny jesteś?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 18.01.2020, 21:23:19
  • 0
Panie gennaro, pan patrzy jak się robi zmiany
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

822

Daniel Craig to James Bond, był jest i będzie.

Pokaż treści 18+

Daniel Craig to James Bond, był jest i będzie.

Świetna reklama Heinekena (z przymróżeniem oka) promująca kampanię najnowszej części przygód agenta jej królewskiej mości "007" Jamesa Bonda, pod tytułem "No Time To Die". Będzie to zarazem ostatni film z Danielem Craigiem w tej roli.

Shewie
z
youtube.com
dodany: 16.01.2020, 16:14:09
  • 196
  • #
    rozrywka
  • #
    reklama
  • #
    film
  • #
    jamesbond
  • #
    humor
  • #
    alkohol
bitnik
bitnik 17.01.2020, 16:04:09
  • -16
@losmen: pierwszy? Skyfall to najlepszy Bond ever
bitnik
bitnik 15.01.2020, 10:36:56
  • 4
Śpij słodko, ja patrzę
#realmadryt #heheszki #pilkanozna
bitnik - Śpij słodko, ja patrzę
#realmadryt #heheszki #pilkanozna

źródło: comment_kCZcERdgsPUkBkfxIWxiaxauoXZOcnNZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik
Autor
15.01.2020, 11:10:09
  • 0
@sambarumba: jysk zaprasza
  • Odpowiedz
sambarumba
sambarumba
15.01.2020, 11:51:13
  • 0
@bitnik: oo, dzieki, myślałem, że to jakiś randomowy obrazek z neta, jeszcze dzisiaj może zawitam, nie wiem czy będzie rozmiar mojej kołdry, najwyżej też zmienię XD Codzień Gareth będzie mnie budził z rana!
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 12.01.2020, 16:31:30
  • 0
Łysy aleś mnie teraz w-----ł! gdzie jest Bernardo ja sie pytam!
#mecz #fpl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 09.01.2020, 20:16:36
  • 0
głos na eleven 15 sekund przed obrazem to norma, czy u mnie coś, coś sie popsuło?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

615

Pobił 17-latkę pałką teleskopową i zgwałcił. Więzienie dla Bogdana R.

Pokaż treści 18+

Pobił 17-latkę pałką teleskopową i zgwałcił. Więzienie dla Bogdana R.

Pobił 17-latkę pałką teleskopową i zgwałcił. Więzienie dla Bogdana R.

Tajnyciula
z
rmf24.pl
dodany: 08.01.2020, 16:43:25
  • 189
  • #
    polska
  • #
    gwalt
  • #
    pobicie
  • #
    rmf24
bitnik
bitnik 08.01.2020, 21:39:28
  • 17
@OzaweNakashi: ale weź ty czytaj ze zrozumieniem
bitnik
bitnik 08.01.2020, 13:45:11
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....t
t.....t
konto usunięte 08.01.2020, 13:46:40
  • 1
@bitnik: oj tam oj tam, szwagier się wykazał. Flaszka poszła i jest stronka.
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot
08.01.2020, 15:04:02
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 06.01.2020, 20:34:45
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matpiotr
Matpiotr
06.01.2020, 20:37:00
  • 2
@bitnik: jakby miał takich podawaczy jak suseł i Kaszanoglu to by wuja miał.
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik
Autor
06.01.2020, 20:39:23
  • 1
@Matpiotr: co to ma wspólnego z tym meczem?
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 15.12.2019, 21:06:03
  • 11
Ha ha ha, very fucking funny ヽ( ͠°෴ °)ノ
#fpl
bitnik - Ha ha ha, very fucking funny ヽ( ͠°෴ °)ノ
#fpl

źródło: comment_vKoK5hhfS4E6fs9veCkqErCB1CPwLZEr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 04.12.2019, 10:02:55
  • 0
jak się nazywa ta opcja w wiązaniach do butów narciarskich, że tylna część wychyla się na boki? Wypięcie boczne?
#narty #pytanie #zima
edit: i czy to w sumie zaleta, za którą warto kilka dyszek dopłacić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melba
melba
04.12.2019, 10:29:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitnik: chyba chodzi Ci o Diagonal.
Ja bym sie tym nie kierował.
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik
Autor
04.12.2019, 10:58:41
  • 0
@melba: dzięki
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 01.12.2019, 18:25:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 29.11.2019, 19:29:37
  • 0
Miał ktoś styczność z marką Technics? Bo ja się nie spotkałem wcześniej i nie wiem, czy nowe buty za 499zl w przecenie to godna uwagi oferta? Technica machsport hv90 #narty #zima #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melba
melba
29.11.2019, 20:12:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bitnik: od butow to raczej Tecnica. Cena wydaje sie spolo, choc jeszcze zalezy ktory roznik. Sprzet narciarski szybko traci na wartosci jak mu lata leca. Ostatnio widzialem nowe Head Raptor B3 RD za 350 zl.
  • Odpowiedz
zwierzak86
zwierzak86
01.12.2019, 21:16:05 via Android
  • 1
@bitnik sam jeżdżę w Cochinsach od Tecnicy i polecam tego producenta. Produkują buty od wielu lat i sprawdzona marka.
  • Odpowiedz
bitnik
bitnik 27.11.2019, 21:30:54
  • 5
Ja p------e co Messi się bawi to głowa mała
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitnik
bitnik 27.11.2019, 17:43:17
  • 2
Ej #wroclaw płonie, czy Siechnice tryb Turbo włączyły, że łunę z 60 kilometrów widać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LotnyJerry
LotnyJerry
LotnyJerry
27.11.2019, 18:07:41
  • 1
@bitnik: normalnie... więcej chmur to większa łuna
  • Odpowiedz
d.....f
d.....f
konto usunięte 27.11.2019, 20:28:16 via iOS
  • 0
@bitnik: Dziś widziałem to nad renoma i myśle gdzie te siechnice
  • Odpowiedz

973

Kolacja podana pacjentce po dwóch udarach

Pokaż treści 18+

Kolacja podana pacjentce po dwóch udarach

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych zrobiło się głośno o Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach.  Wszystko za sprawą zdjęcia kolacji, która została zaserwowana pacjentce tarnogórskiego szpitala. Kolacja stulecia w szpitalu w Tarnowskich Górach, podana pacjentce po dwóch...

miasteczkosl
z
tarnogorski.info
dodany: 27.11.2019, 12:46:15
  • 296
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    sejm
bitnik
bitnik 27.11.2019, 16:28:19
  • 5
@janusz_z_czarnolasu: chorzy nie mają siły się zbuntować, w przeciwieństwie do 1000 p-----w na sterydach

257

Spektakularne zwycięstwo obozu demokratycznego w wyborach w Hongkongu

Pokaż treści 18+

Spektakularne zwycięstwo obozu demokratycznego w wyborach w Hongkongu

300 na 492 mandaty zdobyli kandydaci obozu demokratycznego w wyborach do rad dzielnicowych, jakie przeprowadzono w niedzielę w Hongkongu – podaje Reuters. Telewizja RTHK oceniła, że zwycięstwo pro-demokratycznych kandydatów jest jeszcze wyższe. Według stacji, mieli oni zdobyć 390 mandatów.

Michwsek
z
rmf24.pl
dodany: 25.11.2019, 05:49:58
  • 35
  • #
    swiat
  • #
    hongkong
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    chiny
  • #
    azja
bitnik
bitnik 25.11.2019, 14:08:27
  • 17
@Transhumanista: Dlaczego fejkową? Bo się uśmiechnął, gdy robili zdjęcie? Miałem pękniętą czaszkę i też się uśmiechałem, że żyję. I też nie miałem tony bandaży na głowie.
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 27
  • Strona 20 z 27
  • >
  • Wro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking