Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
androx19

androx19

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2091
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 2069
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 18
androx19
androx19 11.08.2021, 18:38:44
  • 0
hej,
wasze opinie o Hondzie Civic VIII 1.8 benzyna 140KM w wersji sedan?
na plus z tego co widzę i czytam:
- silnik bezawaryjny i w miarę mało pali,
- wygląd z zewnątrz i w środku dla mnie spoko, ale wiadomo kwestia gustu
- ogólna bezusterkowość
androx19 - hej,
wasze opinie o Hondzie Civic VIII 1.8 benzyna 140KM w wersji sedan?
...

źródło: comment_16287071038CNmjEkGBjc9vW1KwJJ90U.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19
Autor
14.08.2021, 09:05:10
  • 0
ok dzięki Panowie za info, dobrzy z was ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

422

Erebus i Terror – obłęd i kanibalizm zdobywców Arktyki

Erebus i Terror – obłęd i kanibalizm zdobywców Arktyki

To miała być wyprawa, która potwierdzi dominację Brytyjczyków na oceanach. Arktyczną ekspedycję statków Erebus i Terror śledzono z zapartym tchem. Okazało się jednak, że happy endu nie będzie. Dwa statki z ponad setką marynarzy przepadły w lodach Arktyki. Okrutna prawda, jakiej długo nie...

CiekawostkiHistoryczne
z
ciekawostkihistoryczne.pl
dodany: 31.05.2021, 08:17:19
  • 64
  • #
    europa
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    kultura
  • #
    morze
androx19
androx19 31.05.2021, 19:12:04 via Android
  • 13
Gdzieś czytałem że ekipa uciekinierów, chcąc dostać się do tej najbliższej osady ludzkiej (idąc wzdłuż rzeki Baker) została zauważona przez Inuitów. Pytanie dlaczego ci Inuici widząc stan rozbitków, nie pomogli im w jakikolwiek sposób, chociażby oferując jedzenie?
Jedyne co wyczytałem to to, że po prostu Europejczycy traktowali miejscowe ludy Arktyki jako podludzi.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rdq_
rdq_
24.05.2021, 20:07:17
  • 17
I tak to się kręci kilometry po Mazurach (ʘ‿ʘ)

To chyba jedna z moich ulubionych tras. Co prawda bardziej nadawałby się do niej jakiś gravel, bo nawet droga prowadząca przez las jest dość mocno ubita i spokojnie można osiągać całkiem fajne prędkości. Jeśli jest tu ktoś z #gizycko czy #wydminy to polecam bardzo. Nie ma może jakiś spektakularnych widoków, ale przyjemnie się tu jeździ.
rdq_ - I tak to się kręci kilometry po Mazurach (ʘ‿ʘ)

To chyba jedna z moich ulubi...

źródło: comment_1621886436Zch23goNIITcbSIjIpxuvb.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 25.05.2021, 13:53:57 via Android
  • 2
Te wiatraki to w wydminach?
  • Odpowiedz
Arcrach
Arcrach
Arcrach
26.02.2021, 12:35:01 via Android
  • 2
Poleci ktoś sklep rowerowy z dobrą obsługą?
#gdansk #rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 27.02.2021, 16:54:35
  • 0
@Arcrach: wysepka
  • Odpowiedz
PiccoloGrande
PiccoloGrande
28.11.2020, 22:08:16
  • 0
Mam dwa zbiory liczb. Zbiór A i zbiór B. Chcę wiedzieć ile liczb ze zbioru A mam w zbiorze B. Jaka funkcja tutaj będzie odpowiednia?

Przykład:
Zbiór A: 3, 7, 9
Zbiór B: 1, 3, 8, 9, 12
Wynik funkcji: 2 (dwie liczby ze zbioru A są w zbiorze B).
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 28.11.2020, 22:36:11
  • 1
@PiccoloGrande: pewnie jest bardziej efektywny i ładniejszy sposób niż mój, ale ja bym zrobił tak:
1. zbiór A oraz B są w oddzielnych kolumnach (odpowiednio kolumna A oraz kolumna B)
2. bierzesz wysz.pion. komórek zbioru B do kolumny A
3. teraz masz w kolumnie C: wyszukane liczby oraz błędy (#N/D)
4. w wolnej komórce dajesz formułę do sprawdzenia ile jest liczb w kolumnie C niebędącymi błędami:
=ile.liczb(C:C) -> ta formuła
androx19 - @PiccoloGrande: pewnie jest bardziej efektywny i ładniejszy sposób niż mój...

źródło: comment_1606602968X7cbMrjCzL4Lwh8pcihwgm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
androx19
androx19 28.11.2020, 23:48:06
  • 1
@brak_nicku: @PiccoloGrande:
pokombinowałem trochę i wydaje mi się że da się to zrobić właśnie tak jak kolega podpowiedział w jednej formule, screen poniżej ;
w formule na końcu trzeba wcisnąć Ctrl+Shift+Enter by zrobić formułe tablicową -> tu przykład dla 5 wspólnych elementów
androx19 - @brak_nicku: @PiccoloGrande: 
pokombinowałem trochę i wydaje mi się że da...

źródło: comment_1606607284NToYerVEHb8WsoTInpq2MM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
B.....e
B.....e
konto usunięte 16.10.2020, 18:36:56
  • 0
Potrzebuję nowych lampek do roweru i patrzę na te bo niby najpopularniejsze, a w opisie mają coś takiego "Nie zastępuje wymaganego przepisami oświetlenia obowiązkowego."

Czyli nie nadaje się do oświetlania roweru czy jak? Po co je w takim razie sprzedają jako rowerowe???

https://www.decathlon.pl/zestaw-owietlenia-rowerowego-vioo-300-usb-id_8281184.html

#rower #szosa #lampka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 16.10.2020, 19:20:05
  • 1
@Bellie: mam ten zestaw od 3 msc.
Światło przód jest niestety za słabe na jazdę w nocy, moim zdaniem nadaję się raczej tylko na oświetlone ścieżki gdzie wystarczy tylko sygnalizowanie swojej pozycji. Do samego stricte oświetlania drogi jest poprostu za słaba.
Z kolei światło tył jest nawet ok gdyby nie to że nie jest zgodne z przepisami -> nie ma czerwonego odblaska, świeci się na czerwono ale ten plastik (klosz)
  • Odpowiedz
Whoresbane
Whoresbane
13.10.2020, 11:00:39
  • 37
Nareszcie mam!

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #chwalesie #simmons #terror
Whoresbane - Nareszcie mam!

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowy...

źródło: comment_1602586808VXQkzVEw2FwhSHx0DbTf8v.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 13.10.2020, 13:50:42 via Android
  • 0
Serial beznadziejny, natomiast faktyczne, historyczne wydarzenia tej wyprawy bardzo ciekawe ; art. na wiki czyta się jak dobrą książkę
  • Odpowiedz
NoNameNoIdeaNoLife
NoNameNoIdeaNoLife
06.10.2020, 11:40:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile powinien kosztować przegląd roweru po 2 miesiącach od zakupu. Jest wpisany w gwarancję, a nie chcę przepłacać.
Zadzwoniłem do 3 serwisów w moim 100k mieście i dwa razy powiedzieli 120zl, a raz 60zł, ale w tym za 60zl sa dość mieszane opinie.
#serwisrowerowy #rowery #kolarstwo #rower #szosa #przelaj #gravel
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 06.10.2020, 11:48:24 via Android
  • 0
Pierwszy przegląd gwarancyjny w Gdańsku zapłaciłem 65zl, rower crossowy Scotta
  • Odpowiedz
pepe_czarodziej
pepe_czarodziej
24.09.2020, 11:24:26
  • 0
Ma ktoś z Was bidon, który naprawdę może polecić?
#rower
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 24.09.2020, 21:08:04
  • 1
@pepe_czarodziej: tak jak wcześniej pisali bierz camelbak podium.
Z moich doświadczeń ma tylko dwie wady:
- jak już masz samą końcówkę wody w bidonie to ciężej się piję przez ten ich system ustnika (tak jakbyś pił wodę z powietrzem)
- druga sprawa to taka że największe są max 710ml (ale czy to wada?)

Ogółem bardzo polecam, wygodne i szczelne, warto zainwestować
  • Odpowiedz
elozapiekanka
elozapiekanka
19.08.2020, 15:35:05
  • 1
Znacie kulturystów bokserów
Zawodników MMA
Strongmanów itp

Którzy są dobrzy i mają małe nadgarstki?

#mikrokoksy
elozapiekanka - Znacie kulturystów bokserów
Zawodników MMA
Strongmanów itp

Którz...

źródło: comment_1597851304Yi70ixRXy41QCVUT7Se2Wj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 20.08.2020, 09:19:09 via Android
  • 0
@elozapiekanka Słynny bokser Roberto Duran miał nadgarstek 6 cali podczas gdy Pacquiao ma bodajże 8
  • Odpowiedz
androx19
androx19 15.08.2020, 10:08:48
  • 0
hej,
czy są na stacjach paliw dostępne dętki rowerowe?
Dzisiaj święto, a chciałbym koło ogarnąć w wolnym czasie a wszystko pozamykane
#rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzezwiejacy_Pijaczyna
Trzezwiejacy_Pijaczyna
15.08.2020, 10:10:08
  • 4
@androx19: zapomnij, może jakiś zestaw naprawczy znajdziesz gdzieś, ale o dętce zapomnij
  • Odpowiedz
A.....l
A.....l
konto usunięte 15.08.2020, 10:20:19
  • 1
@androx19: szukaj na olx
  • Odpowiedz
androx19
androx19 06.08.2020, 05:23:40 via Android
  • 0
#rower
Hej,
Czy korzystał ktoś z torby podsiodłowej z miejscem na bidon? Sprawdza się coś takiego?
androx19 - #rower
Hej, 
Czy korzystał ktoś z torby podsiodłowej z miejscem na bidon? ...

źródło: comment_1596691420laFWEukrn3DT7c0YFNmgrs.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....n
S.....n
konto usunięte 06.08.2020, 05:45:18 via Android
  • 2
@androx19 jak lubisz pluć piachem to się nada
  • Odpowiedz
kuddelmuddel
kuddelmuddel
06.08.2020, 06:33:46 via Android
  • 2
@androx19 Jeżdżę z nią od 2 lat i to dokładnie z tej firmy na zdjęciu. Jest super, raczej nie czuć, żeby latała na boki.
  • Odpowiedz
androx19
androx19 02.07.2020, 07:44:26 via Android
  • 1
#rower #gdansk #trojmiasto
Elo, chcę kupić rower crossowy w gdańsku za 1,5-2.5k , problem w tym że z tego co patrzę w necie to niestety są mocne braki w asortymencie (szczyt sezonu).
Podacie jakiś polecany sklep rowerowy w gdańsku /trojmiescie z dużym wyborem crossów? Myślę o unibike crossfire + inne rowery z belki tagu, chyba że polecicie coś fajnego w tym przedziale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojstenik
wojstenik
02.07.2020, 07:45:43 via Android
  • 4
@androx19 za 1.5k to nawet nie kupuj, mnimum 30k XD
  • Odpowiedz
Keeis
Keeis
02.07.2020, 07:49:02
  • 5
@androx19: to Ty nie wiesz, że nawet rower na działkę, żeby po piwko i bułki pojechać z rana, to powinien być za minimum 4k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pejxon
Pejxon
Pejxon
28.04.2020, 17:58:52
  • 0
#vba #programowanie #excel #makro

[VBA]

Witam, proszę o pomoc w poniższym. Mam makro, którego zadaniem jest ustawianie się w odpowiednich komórkach po wykonaniu czynności. Problem, z którym się borykam to linijka kodu odpowiadająca za szukanie pierwszej wolnej komórki w aktywnym wierszu. Poniżej mój kod:

Range("A2").Select
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 28.04.2020, 20:22:44
  • 0
Application.SendKeys "{down}"


@Pejxon: a po co Ci ta komenda (strzałka w dół)?
  • Odpowiedz
m.....v
m.....v
konto usunięte 05.09.2019, 09:22:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirki i Mirabelki planujemy zorganizować kolejny mecz w siatkówkę plażową dzisiaj około godziny 17.30 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Zbiórka przy wejściu na molo w Brzeźnie. Rozpatrujemy też możliwość zagrania w Sopocie przy Zatoce Sztuki. Zapraszamy wszystkie osoby które się jeszcze wahają czy przyjść ( ͡º ͜ʖ͡º). #plazowkatrojmiasto #trojmiasto #siatkowkaplazowa #gdansk #gdynia #
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

androx19
androx19 05.09.2019, 10:28:13 via Android
  • 1
@mbieleckidev Będę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.04.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking