Wpis z mikrobloga

#rower #gdansk #trojmiasto
Elo, chcę kupić rower crossowy w gdańsku za 1,5-2.5k , problem w tym że z tego co patrzę w necie to niestety są mocne braki w asortymencie (szczyt sezonu).
Podacie jakiś polecany sklep rowerowy w gdańsku /trojmiescie z dużym wyborem crossów? Myślę o unibike crossfire + inne rowery z belki tagu, chyba że polecicie coś fajnego w tym przedziale
  • 10
@Keeis: dokładnie, tu jest wykop, tu się łańcuch wymienia co 300km, a jak rower kosztuje mniej, niż starszy samochód, to znak, że umrzesz szybciej, niż zdążysz powiedzieć "nierówności na ścieżce krzywdzą moje 5mm opony, witaj drogo krajowa!" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@androx19: Za 2,5k? Po dwóch tygodniach jeżdżenia po bułki padną ci kolania, nie wspominając o słabym komforcie jazdy i dużej masie. Lepiej dołóż 25 tysięcy i kup coś porządnego.

A tak na poważnie, to Martes za zapisanie sie do newslettera daje 10% rabatu na zakupy, więc rowery które mają po 2800 możesz wyrwać za 2500, mają sporo salonów w 3mieście więc będzie gdzie pooglądać. Asortyment mocno pokrywa się ze szprychy.com, w