Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XanderPLXE
XanderPLXE

XanderPLXE

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9403
  • Znaleziska 4808
  • Mikroblog 4595
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1

307

Wojsko otrzyma 360 dronów bojowych Warmate.

Pokaż treści 18+

Wojsko otrzyma 360 dronów bojowych Warmate.

Na mocy podpisanej w czwartek umowy do Wojska Polskiego trafi 36 zestawów po 10 sztuk dronów uderzeniowych Warmate od polskiej Grupy WB. Zawarta z Agencją Uzbrojenia umowa opiewa na ok. 100 mln zł brutto. Drony mają trafić do wojska do końca tego roku.

pablonzo
z
bankier.pl
dodany: 11.12.2025, 21:03:54
  • 92
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    drony
  • #
    armia
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:04:51 via Wykop
  • 11
@Zenzowaty: Chwilowo wojna właśnie pokazała, że te "proste" drony już nie działają ¯\(ツ)/¯
Obecnie linia frontu zasypana jest światłowodami jak lianami, bo ilość zagłuszaczy sprawia, że korzystanie z prostych dronów jest niemożliwe. By takich używać, nie dość że trzeba wyłączyć swoje, to liczyć, że wróg chwilowo też nie ma w okolicy. A jak wykryją, że ty wyłączyłeś swoje, to wiedzą, że lecą drony.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:42:29 via Wykop
  • 0
@Zenzowaty: To źle robisz, bo one właśnie też doszły do tego, ze stają się bezużyteczne. Raz, musisz targać setki kilometrów kabla, by mieć ze sobą jakąkolwiek siłę ognia nimi, ograniczasz masowe użycie, bo się same poplączą, a tyle już tego wisi wszędzie, że same sobie tworzą siatki do zabezpieczania przed nimi.
I nie, te dronki nie kosztują po 5k za sztukę. Raczej po 50k$.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:16:35 via Wykop
  • 0
@Zenzowaty:

The Knyaz Vandal Novgorodsky fiber-optic FPV drone, built by the Russian volunteer group Ushkuinik led by Aleksey Chadaev, was deployed in August 2024 in Russia’s Kursk region to counter Ukrainian incursions.

This means volunteer-funded drone units must consider where fiber drones are worth the expense.


Taaaaa, ufaj ruskim, na pewno
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 12.12.2025, 10:51:34 via Wykop
  • 1
@Zenzowaty: Raz, dalej dotowane z budżetu. To nie jest prywatny przemysł, nastawiony na zysk. Nie ma szans w kraju nieobjętym wojną by takie ceny wprowadzić.
Dwa, najtańszy dron.
No jak myślisz, jaką zdolność bojową ma najtańszy dron, który ma jeszcze mniejszy udźwig niż radiowy, bo musi targać światłowód?

Masa tych filmików z dronami w zasadzie nie robi większych obrażeń nikomu, chyba że wybuchną komuś w twarz.
A jak chcesz podwiesić
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 12.12.2025, 10:56:31 via Wykop
  • 3
@ACM04:

Światłowodowe czy nie,jest ich dużo.I jak puszczą taką nawałę na nas to nasze czołgi do linii frontu nie dojadą.


Wiesz, że większość tych filmików z dronami, to te drony mają absolutnie minimalne ładunki i ciężko opancerzonym pojazdom aż tak dużej szkody nie robią? By uszkodzić czołg potrzebujesz broni przeciwpancernej, więc by podwiesić RPG potrzebujesz mocniejszego drona, a potem jeszcze mocniejszego, bo musi targać 20km kabla. Więc robi się coraz

319

Prezydent nie jest informowany przez współpracowników?

Pokaż treści 18+

Prezydent nie jest informowany przez współpracowników?

Przedstawiciel prezydenta był obecny na spotkaniach dotyczących przekazania Ukrainie samolotów MiG-29, informuje rząd. To odpowiedź na słowa Karola Nawrockiego o tym, że nie był informowany o transferze samolotów. Szef MON i jego zastępca podkreślają, że informacje o przekazaniu samolotów były

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 11.12.2025, 16:46:04
  • 129
  • #
    mig29
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    kancelaria
  • #
    polityka
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:10:09 via Wykop
  • 6
@niegrzeczny_zen: Nie no wiadomo, udostępnienie planów obrony w celu prowadzenia kłamliwej kampanii wyborczej to tam mazu mazu, bo na pewno bardzo mu przykro jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:11:01 via Wykop
  • 0
@RandyBobandy: Bo sam ich wybrał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:11:45 via Wykop
  • 1
@niegrzeczny_zen: A może czytaj ze zrozumieniem.
A cenckiewicz to zwykły zdrajca, z rodzinką z UB
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:13:20 via Wykop
  • -1
Tylko samolot to nie samochód i mają tak wyśrubowane normy bezpieczeństwa, zapasy nowych części i skrupulatne przeglądy, że mogłyby latać kolejne 20 lat i pilot byłby bezpieczny.


@browarosss12: Naszym migom co chwila nawalają katapulty i silniki przestają działać w locie, bo części nie mamy. Jakie zapasy, jakie przeglądy XD Ostatnio nawet żona Hołowni musiała szrot doprowadzać na lotnisko bez silnika, bo jej wysiadł w locie.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:14:07 via Wykop
  • 2
@Aleale2: W sensie, że ruskie szpiony wybrane przez snusiarza specjalnie nie informują go o ustaleniach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:18:14 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: Mógłby nie być p---a, ryknąć i zrobić co chce. W końcu jest prezydentem podobno.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 22:30:58 via Wykop
  • 0
@browarosss12: Przesadziłem z tym ostatnio, ale sytuacja żony hołowni jest prawdziwa. Nasze migi to złomy, nie mamy do nich części, a stosowanie innych migów, które się rozpadają, jako części do innych rozpadających się migów, to nie jest rozwiązanie. Tego złomu należy się pozbywać, nie chować do magazynów. Nie mamy żadnych niezbędnych technologii do przedłużania ich życia.
Jeszcze powiedz, że za T-72 płakałeś jak oddaliśmy.

Szkolenie pilotów nowego modelu samolotu trwa
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:18:10 via Wykop
  • 2
@niegrzeczny_zen: jeżeli dla ciebie cenckiewicze są bohaterami, to raczej ty na fladze masz 3 kolory, w tym niebieski ¯\(ツ)/¯
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:20:31 via Wykop
  • 7
@niegrzeczny_zen:

planów obrony na Wiśle gdzie oddaj esię bez walki wyborców PI bo jak wiadomo c--j z polską wschodnią XD

O patrzcie państwo, kolejny jełop co dał się złapać na propagandę XD

A może jednak doczytałbyś jak te plany wyglądały i że Wisła była ostatnią linią obrony, do wycofania wojska i utrzymania kraju aż do mobilizacji sojuszników, w sytuacji gdy nie uda się utrzymać terenów na wschód od Wisły. Bo, uwaga uwaga,
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:23:37 via Wykop
  • 0
@uriuk: Ale wybierać BBN to wybiera on, a o to się tu rozchodzi przecież.... To że mu karakan kazał coś, nic nie znaczy, dalej wystarczyło mieć jaja.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:24:21 via Wykop
  • 0
@RandyBobandy: I co? Nagle wtedy PiS ramie w ramię zagłosuje z KO o odwołanie prezydenta w sejmie? XD Karakan (Fogiel) wpisem na twiterze go nie odwoła, a weź tu potem w republice prowadź narrację, że twój ukochany prezydent, bez skazy, walczący o polskie nagle musi być przez ciebie odwołany. Nic by mu nie zrobili w trakcie kadencji. A po kadencji to co za różnica.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 23:30:22 via Wykop
  • 3
sojusznicy zawłaszcza Niemcy blokowali by jakąkolwiek pomoc, w ich interesie jest rozpad polski i przejęcie terenów jakie stracili po II wojnie XD


@niegrzeczny_zen: XD pewnie, stracą swoją tanią siłę roboczą i partnera gospodarczego, bo im się Poznania zachciało ponownie. Nie są w stanie wyrównać różnic gospodarczych między wschodem i zachodem i mają sobie chcieć jeszcze większe nierówności.
Kto ci de durnoty wbija do łba? Oficer prowadzący czy sam z siebie

757

Skandaliczne zachowanie senatora. "Jakby miała pani orzeszek w głowie"

Pokaż treści 18+

Skandaliczne zachowanie senatora. "Jakby miała pani orzeszek w głowie"

Kłótnia między dziennikarką TVP a senatorem PiS. Wojciech Skurkiewicz naruszył nietykalność cielesną dziennikarki i był chamski. Kolejny knur w garniturze - nowe, nie znałem

Buckshot_00
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.12.2025, 10:50:12
  • 229
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    skurkiewicz
  • #
    bekazpisu
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 16:56:52 via Wykop
  • -2
@masujbobra: Twoim zdaniem, jak się nie lubi dziennikarza, to można mu ubliżać i naruszać nietykalność cielesną tak?
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.12.2025, 17:23:42 via Wykop
  • -4
@Dadas77: XD Przyszedł pan stojący wyżej moralnie od reszty świata, free thinker normalnie.
Rozumiem, że skoro ciebie ktoś nie lubi, to też może ci dać w mordę, bo będzie cię uważał za c---a?
XanderPLXE - @Dadas77: XD Przyszedł pan stojący wyżej moralnie od reszty świata, free...

źródło: images

Pobierz

689

Pomagamy i chronimy - ZNAJOMYCH w Wadowicach

Pokaż treści 18+

Pomagamy i chronimy - ZNAJOMYCH w Wadowicach

11 lat już tutaj z Wami spędziłem i nie jedną afere z polską policją czytałem. Z dnia na dzień jest ich co raz to więcej i przyszła pora na mnie. Do rzeczy. W sierpniu 9tego tego roku na drodze w Wadowicach zostałem zaatakowany przez dwóch kierowców.

RossCan
z
wykop.pl
dodany: 09.12.2025, 17:16:38
  • 44
  • #
    patologia
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    policja
  • #
    samochodoza
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.12.2025, 22:50:59 via Wykop
  • 7
Wybiegliśmy z auta i chcieliśmy zatrzymać Opa.

Jak cała sprawa to wiadomo, tak wysiadanie z auta, kiedy wiesz, że ci po drugiej stronie są agresywni, to proszenie się o kłopoty. Jakby ktoś to nagrał od boku i jeszcze ładnie przyciął, to mielibyśmy filmik, jak to Ty wyskakujesz z auta, ogarniasz ludzi do blokady, stajesz gościowi przed maską, a on próbuje uciekać przed agresorem.

Biuro Spraw Wewnętrznych, porządny prawnik i najpewniej sprawa wyląduje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

479

Polska marka butów walczy z chińszczyzną

Polska marka butów walczy z chińszczyzną

Przemysł obuwniczy w Polsce przeżywa kryzys z powodu zalania rynku m.in. przez tanie i słabe jakościowo chińskie buty. Aldona i Dawid z Targanic koło Andrychowa postanowili, że nie poddadzą się tak łatwo i wymyślili, jako pierwsi w kraju, że będą robili buty, które przywrócą stopom swobodę. A tradyc

polskapress84
z
youtube.com
dodany: 08.12.2025, 18:34:16
  • 272
  • #
    buty
  • #
    pasj
  • #
    pasjonaci
  • #
    barefoot
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.12.2025, 22:39:14 via Wykop
  • 0
ale koncept w polsce i pomysł na biznes jest bardzo dobry. Dziwię się, dlaczego znów marudność narodu pokazała się w swojej najpełniejszej formie.


@GhostDragonL32: Tak dobry biznes, że jest brzydkie, nieprzydatne i znowu trzeba grać kartą patriotyzmu by dotować psiesiemborce z niewypalonego pomysłu.
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 12.09.2025, 18:16:36
  • 1
#polityka #heheszki
Nie wiem jak trafili z 3 turą, Epsteinem i Putinem 5 lat temu, ale mam wrażenie że teraz jest to jeszcze bardziej trafna parodia niż po pierwszej kadencji pomarańczowego.
https://www.youtube.com/watch?v=FkGK7bitav0
XanderPLXE - #polityka #heheszki
Nie wiem jak trafili z 3 turą, Epsteinem i Putinem 5...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
12.09.2025, 20:08:23 via Wykop
  • 0
@vvv-vvv: Tylko dopiero teraz z listą E dotarło do ludzi, że Trump też miał kontakty i nie tylko wujek Joe się do dzieci zbliża bardziej.
  • Odpowiedz
vvv-vvv
vvv-vvv
12.09.2025, 23:59:15 via Android
  • 0
@XanderPLXE o tym mówię. O powiązaniach Trumpa z Epsteinem była mowa już podczas jego pierwszej kadencji. To nie jest coś nowego.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.09.2025, 17:07:53
  • 460
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Schweinefleischsuppe
Schweinefleischsuppe
11.09.2025, 17:11:35 via Wykop
  • 161
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
11.09.2025, 17:51:23 via Android
  • 80
@XanderPLXE "Księga ulicy mówi wyraźnie"
Kremufka2137 - @XanderPLXE "Księga ulicy mówi wyraźnie"

źródło: temp_file8209631738434620206

Pobierz
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.09.2025, 16:42:32
  • 0
#polityka
Parafrazując naszego imigranckiego mema na Charliego
Szkolne strzelaniny to niska cena za dobre AR-15 w Walmarcie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 09.08.2025, 22:07:21
  • 0
#polityka
Mnie w zasadzie u Tuska dziwi jedno. Że on się pozwala w mediach wypowiadać jakimś kompletnie nie znanym personom, gdzie nikt nie ma pojęcia kto to, co to, ci coś durnego jak zawsze p-------ą, a potem doświadczona machina PiS'u tym zalewa internet.
W PiS prawo głosu miało z 10 osób, reszta morda w kubeł i wykonywać polecenia i za 2 lata tym magicznym sposobem wrócą do włądzy, a Donek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JC97
JC97
09.08.2025, 22:12:28 via Wykop
  • 4
@XanderPLXE: Nie wiem czy w PO znajdzie się 10 sensownych mord, którym można zaufać, że nie p-------ą głupoty.
  • Odpowiedz
armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
09.08.2025, 22:14:05 via Wykop
  • 2
@XanderPLXE:
To nie jest dziwne bo Tusk nie pozwolił na to aby wyrośli następcy i liderzy w jego środowisku politycznym. Partia wodzowska = miernoty.
A gdy wódz się starzeje wszystko idzie na dno. Tymczasem na prawicy, nie tylko pisowskiej aż się roi od młodych byczków ze zdolnościami przywódczymi i charyzmą.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 23.06.2025, 12:51:15
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.06.2025, 09:34:46
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EvilRogue
EvilRogue
04.06.2025, 10:12:51 via Android
  • 2
@XanderPLXE nie chce info od randoma, chce ze źródła, a jak ono nie chce to zmiana rządu to pewniak.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 02.06.2025, 10:17:07
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 01.06.2025, 23:24:33
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
01.06.2025, 23:25:42 via Wykop
  • 5
@XanderPLXE: różnica polega na tym że Banaś ma więcej niż 1 neuron w czaszce
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
01.06.2025, 23:34:30 via Wykop
  • 0
@szynall: Czekam na pana nadredaktora, co już obiecał, że jak on wygra, to zajmie się pisaniem tylko o karolku. Szykujmy się na dobrą tragi-komedie.
Nie przejmujcie się zbytnio, prezydent co najwyżej jest jak w---------y pachołek dla rządu. Tak jak duda tylko pojedyncze rzeczy poblokuje, reszte podpisze i się postawi przy wyborze sędziów i ambasadorów.
ALe jak zacznie ułaskawiać, to wtedy robimy odpowiednie memy wiadomo na kogo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 01.06.2025, 22:41:34
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk
01.06.2025, 22:46:24 via Wykop
  • 1
@XanderPLXE: Dzięki za słowa otuchy! Boję się, że to co się dzieje w dłuższej perspektywie odsuwa nas od Europy. Czemu ciągle trzeba o coś walczyć?
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
01.06.2025, 23:17:16 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 29.05.2025, 16:11:14
  • 0
#moderacja
Szybkich macie tych moderatorów, ledwo pisowskiego bota zgłosiłem, co się nagle po miesiącach odpala, nie zdążyłem wejść w mój profil, a już odrzucone było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 28.05.2025, 22:18:18
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

southlander
southlander
28.05.2025, 22:32:01 via Wykop
  • 5
Jedna z ostatnich szans Długopisa, by się postawić karakanowi, by wyjść chociaż z twarzą i resztką godności po 10 latach prezydentury. By chociaż ten jeden raz nikt go nie nazwał marionetką. Ale nie, dalej na sznureczkach wisi.


@XanderPLXE:
Taki długopis, że już w czasie pierwszej kadencji gdy najmocniej mówiono o "długopisie", uwalił PiSowi więcej ustaw niż jakikolwiek prezydent swojemu środowisku po
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
28.05.2025, 22:44:58 via Wykop
  • 2
@southlander: Przecież te odrzucenia kończył się tym, że po chwili identyczna ustawa, napisana innymi słowami przechodziła, albo on proponował coś prawie identycznego bądź coś co i tak będzie dobre dla PiS, tylko protest będzie mniejszy ¯\(ツ)/¯ Czytaj całość artykułu. I pamiętaj, że często też zamiast veta, latał swoim ulubionym skierowaniem do TK, co obecnie też bardzo lubi wykorzystywać ( ͡° ͜ʖ ͡°). 5 ustaw, w 5 lat(Komorowski miał 4
XanderPLXE - @southlander: Przecież te odrzucenia kończył się tym, że po chwili ident...

źródło: i3ak9ktTURBXy9lYTI0ZDFkZC00NjFjLTRjY2ItODVmOS00YWFkMzQ4NTI3OTkucG5nkpUCzQOsAMLDlQIAzQJLwsPeAAOhMAWhMQGhM8M

Pobierz
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 27.05.2025, 11:15:24
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
27.05.2025, 11:17:44 via Wykop
  • 3
@XanderPLXE: Wielki Bu cię dojedzie może xd
  • Odpowiedz
pjk13
pjk13
27.05.2025, 12:26:01 via Wykop
  • 1
Wielki Bu


@deletenomads: w końcu będzie mógł wrócić do kraju
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 18.05.2025, 22:28:47
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorvez_957_
Skorvez_957_
18.05.2025, 22:33:23 via Wykop
  • 1
@XanderPLXE: Chadownia mówił nie raz że próbował ale do Rudego dociera szybciej przekaz Giertycha choć wszyscy wiedzieli że do drugiej tury dojdzie. Mnie bardziej przeraża fakt że ludzie nie chcą ani sprawiedliwości (rozliczenia pisowców) ani prawa (realizacji programu) nawet ta aborcją ich nie rusza czy brak alternatywnych źródeł energii czy ujemną demografia. Brakuje rzecznika rządu, edukacji i walki z propagandą
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
18.05.2025, 22:43:35 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 23.04.2025, 11:10:46
  • 0
#trump #polityka
Przerywajmy symulację albo zabieraj ktoś Trumpowi telefon jak ten idzie do kibla. Przecież to jakiś cyrk.
Tak, sąd nakazał człowieka sprowadzić do USA, bo MAGA o--------a i zaraz łapanki na ulicach będą robić z miarką i próbnikiem koloru. Wybijanie szyb w autach losowym ludziom przez służby bo im się coś wydawało już mają za sobą.
XanderPLXE - #trump #polityka
Przerywajmy symulację albo zabieraj ktoś Trumpowi telef...

źródło: this-is-so-terrible-from-that-orange-clown-smh-v0-r98j2e9d1pve1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
23.04.2025, 12:04:37 via Wykop
  • 0
@XanderPLXE: Teraz kręcą spina, że podobno żona go kiedyś oskarżyła o bicie, więc to ok deportować go mimo wyroku sądu XD
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 07.03.2025, 14:21:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adisoniusz
adisoniusz
07.03.2025, 14:27:40 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 20
  • Strona 15 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking