@XanderPLXE: Przynajmniej jest jakieś wyzwanie a nie podane wszystko na tacy. Z jednej strony stekacie ze gry sa prostoliniowe a jak dadza cos ze trzeba sie jakos wykazac to stekacie w druga strone
@Norbiss: No tak, ja jestem wszyscy i ty już wiesz o co ja stękam ( ͡°͜ʖ͡°) Po prostu sporo osób nie ma szans na odblokowanie tej broni, bo wymaga skilla i szczęścia. I najlepiej zgranego zespołu, albo właśnie cheesowania w taktykach. Zwyczajnie nie lubię blokowania contentu. Ludzie zapłacili za grę i mogą nie ogarnąć sobie tej broni, bo ktoś wpadł na genialny pomysł.
@cskparty: Cały świat utylizuje starocie na Ukrainie i chyba każdy kto się interesuje tematem o tym wie. Przekazanie staroci jest tańsze niż ich konserwacja i utylizacja, a do tego nam się już to na pewno nie przyda. Raczej wątpię byśmy gdzieś D-44 mieli w zapasie. Może jakiś T-34 z pomnika by szło odpalić i posłać razem z amunicją. ( ͡°͜ʖ͡°) Raczej dziwi mnie, że
@cskparty: No nie jest, tylko tu nie chodzi o samą starość konstrukcji, F-22 też ma ponad 20 lat, a pierwsze F-16 prawie 50. Chodzi o datę produkcji. MG3 w Leopardach naszych nie są z 1968, a te pociski z 1962r. już tak. Równie dobrze mogło się okazać, ze to już nie działa. Taki Stinger ma czas życia na półce 10-12 lat. Nasze przekazane komary(RPG-76) też w ciągu kilku lat poszłyby
#medycyna #pismolekarskie Hej ludziska, da radę ktoś odczytać co to za słowo jest podkreślone? Jakbym nie szukał, to w laboratoriach jak są testy elektrolitów to raczej na jednym słowie nazwa testu się kończy.
#zalesie #polska #inflacja Kubik ciepłej wody u mnie w spółdzielni już 58zł, jest to jednorazowa podwyżka o ok. 20%, bo kosztował jakieś 49zł. Znaczy na początku roku kosztował chyba z 32zł, ale co tam, podwyżki 5 razy w roku polacek robacek zniesie. ( ͡°͜ʖ͡°) Chyba pora policzyć czy podgrzewanie wody w czajniku nie wychodzi powoli taniej, choć energia też to
Nerwica lękowa jest okropną chorobą jak coś wejdzie do głowy, zwłaszcza kiedy jak u mnie branie leków kończy się źle. Nabawiłem się jakiś problemów trawiennych, już z 1.5 tygodnia i dzisiaj idę 2 raz do rodzinnego, bo tydzień temu mnie tylko na USG i kolonoskopie posłała. Najchętniej bym z toalety nie wychodził, trochę bóli w różnych miejscach. Niby nic strasznego, członek rodziny też
#studia #magister #magisterka Ukończyłem w końcu studia na PWr, poza samą obroną magisterki, bo to dopiero w połowie września. Praca złożona, choć na przedłużonym terminie z powodów zdrowotnych (dobrze, że w e-pacjent ostała się notka z prywatnej wizyty u psychiatry i kod ICD-10 bo bym nie dostał przedłużenia). Absolutna masakra, nigdy więcej, po co mi to było. Brak nowoczesnych technik nauczania, marnowanie czasu na rzeczy przestarzałe
#rcb #odra Przyszło właśnie w Legnicy RCB o odrze. Takie rychło w czas, jak im truli dupę w mediach od kilku dni to się zorientowali, że samo nie przycichnie o wymordowaniu całej rzeki ( ͡°͜ʖ͡°)
#szkolnictwo #szkola #nauczyciele Nauczyciele to jednak frajerzy, klepnął wam znowu Duda ustawę w której wraca godzina karciana i będziecie tak znowu siedzieć za darmochę godzinę tygodniowo. ( ͡°͜ʖ͡°) ZNP pomarudzi w telewizji i tyle z protestu na taki stan rzeczy.
@XanderPLXE: Mnie ciekawi to, że Switchblade300 został uznany za bezużyteczny i jest bardzo mało materiałów z jego użycia, a taki Warmate działa w najlepsze.
@wjtk123: A to podobno sprawka systemu radiowego od WB. Switchblade sobie podobno nie radzi z EW ruskich, a na systemy WB nie działają. Wychodzi na to, że TOPAZ to na prawdę jest topka światowa łączności i zarządzania pola walką. No ale to też było przygotowane specjalnie na ruskich.
#zalesie #studia #magister Moja uczelnia ma wesoły pierwszy termin magisterki 15 czerwca. Z powodów psychiatrycznych i leczenia straciłem ponad 2 miesiące w tym semestrze i nie jestem w stanie tego terminu dotrzymać. Myślałem najpierw o przedłużeniu terminu na 15 sierpnia, ale sobie rada wydziału wymyśliła tylko przedłużenia dla hospitalizowanych studentów, ja jedyne papiery jakie mam to e-recepty. W sumie uznałem, że wykosztuje się te 1200zł i
@Puszkus: Nie biorę już leków. Źle reaguje na praktycznie wszystko co wymyślą lekarze. Zaczynam od minimalnych dawek, które nie działają i jak dostane więcej to umieram. No i musiałem odstawić, po czym przez miesiąc z jeszcze gorszymi skutkami ubocznymi walczyłem. I w ten sposób straciłem 2 miesiące. No pasuje skończyć, ale równie dobrze mogę skończyć na spokojnie przez wakacje, a nie z terminem na karku i zamiast obrony we wrześniu
@Puszkus: Mam nerwicę lękową, było ciężko, ale promotor dał mi wolną rękę i nie musiałem nic z nim ustalać, a to co robiłem na inżyniera, to coś co lubię i miałem jakąś wiedzę. Na magistrze tak dobrze nie jest i tematy proponowane przez promotorów nie pokrywają się z tym czego jesteśmy uczeni, więc piszę pracę z czegoś czego nie znam, nie rozumiem i nie lubię i muszę co tydzień gadać
Szukajmy pozytywów, Wojtek jeszcze nic nie o-----ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)