Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
XanderPLXE
XanderPLXE

XanderPLXE

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9395
  • Znaleziska 4805
  • Mikroblog 4590
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 22.11.2022, 16:52:07
  • 13
#mecz
Szukajmy pozytywów, Wojtek jeszcze nic nie o-----ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmtbcw
jmtbcw
22.11.2022, 16:54:25
  • 1
@XanderPLXE: a już przez chwile myślałem że to TEN moment
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 20.11.2022, 19:13:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norbiss
Norbiss
21.11.2022, 21:38:46
  • 0
@XanderPLXE: Przynajmniej jest jakieś wyzwanie a nie podane wszystko na tacy. Z jednej strony stekacie ze gry sa prostoliniowe a jak dadza cos ze trzeba sie jakos wykazac to stekacie w druga strone
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
21.11.2022, 22:08:40
  • 0
@Norbiss: No tak, ja jestem wszyscy i ty już wiesz o co ja stękam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu sporo osób nie ma szans na odblokowanie tej broni, bo wymaga skilla i szczęścia. I najlepiej zgranego zespołu, albo właśnie cheesowania w taktykach. Zwyczajnie nie lubię blokowania contentu. Ludzie zapłacili za grę i mogą nie ogarnąć sobie tej broni, bo ktoś wpadł na genialny pomysł.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 13.11.2022, 01:40:08
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....n
konto usunięte 13.11.2022, 05:48:48
  • 12
@50dzielonena5: pewnie nie bo nie pływa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kamilm119
kamilm119
13.11.2022, 07:35:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@XanderPLXE: Onucilla, jak ładnie. Od razu zawarli cel w nazwie
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 13.11.2022, 01:34:10
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
13.11.2022, 01:53:46
  • 18
@cskparty: Cały świat utylizuje starocie na Ukrainie i chyba każdy kto się interesuje tematem o tym wie. Przekazanie staroci jest tańsze niż ich konserwacja i utylizacja, a do tego nam się już to na pewno nie przyda. Raczej wątpię byśmy gdzieś D-44 mieli w zapasie. Może jakiś T-34 z pomnika by szło odpalić i posłać razem z amunicją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej dziwi mnie, że
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
13.11.2022, 02:12:13
  • 13
@cskparty: No nie jest, tylko tu nie chodzi o samą starość konstrukcji, F-22 też ma ponad 20 lat, a pierwsze F-16 prawie 50. Chodzi o datę produkcji. MG3 w Leopardach naszych nie są z 1968, a te pociski z 1962r. już tak. Równie dobrze mogło się okazać, ze to już nie działa. Taki Stinger ma czas życia na półce 10-12 lat. Nasze przekazane komary(RPG-76) też w ciągu kilku lat poszłyby
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 07.11.2022, 17:10:32
  • 0
#medycyna #pismolekarskie
Hej ludziska, da radę ktoś odczytać co to za słowo jest podkreślone? Jakbym nie szukał, to w laboratoriach jak są testy elektrolitów to raczej na jednym słowie nazwa testu się kończy.
XanderPLXE - #medycyna #pismolekarskie
Hej ludziska, da radę ktoś odczytać co to za ...

źródło: comment_1667840959O9GL23o2Z8gVfNaMiBO8YP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukasz-synos
lukasz-synos
07.11.2022, 17:11:54
  • 5
@XanderPLXE: elektrolity w rejonie
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
07.11.2022, 17:25:30
  • 0
@stuwykopek: Jakby to była informacja co mam przyjąć to może i tak, ale to info o badaniach do wykonania.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 18.10.2022, 15:37:55
  • 1
#zalesie #polska #inflacja
Kubik ciepłej wody u mnie w spółdzielni już 58zł, jest to jednorazowa podwyżka o ok. 20%, bo kosztował jakieś 49zł. Znaczy na początku roku kosztował chyba z 32zł, ale co tam, podwyżki 5 razy w roku polacek robacek zniesie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba pora policzyć czy podgrzewanie wody w czajniku nie wychodzi powoli taniej, choć energia też to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voytex
Voytex
18.10.2022, 21:40:18
  • 0
@XanderPLXE: aż sprawdziłem bo dziś przyszło naliczanie czynszu do końca roku u mnie 42 ziko za kubik ciepłej
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 10.10.2022, 08:53:46
  • 3
#psychologia #psychiatria #zalesie

Nerwica lękowa jest okropną chorobą jak coś wejdzie do głowy, zwłaszcza kiedy jak u mnie branie leków kończy się źle. Nabawiłem się jakiś problemów trawiennych, już z 1.5 tygodnia i dzisiaj idę 2 raz do rodzinnego, bo tydzień temu mnie tylko na USG i kolonoskopie posłała. Najchętniej bym z toalety nie wychodził, trochę bóli w różnych miejscach. Niby nic strasznego, członek rodziny też
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImperiumCienia
ImperiumCienia
10.10.2022, 09:08:52
  • 2
@XanderPLXE: spróbuj medytacji. Koncentracja na oddechu, Mindfulness, body scanning, trening autogenny. Pomaga!
  • Odpowiedz
Kamilo67
Kamilo67
11.10.2022, 15:32:27
  • 0
@ImperiumCienia: Ta, jeszcze do kościoła niech idzie i koniecznie na tacę dawać.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 04.10.2022, 06:34:01
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Variv
Variv
04.10.2022, 07:08:48 via Android
  • 5
@XanderPLXE Radek będzie smutny, że mu atencja uciekła.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 28.09.2022, 08:01:49
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdeformowanyKreciRyj
ZdeformowanyKreciRyj
28.09.2022, 08:10:35
  • 68
@XanderPLXE: zapomniałeś o ostatnim punkcie - Sikorski idzie z Bidenem na lody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rskk
rskk
rskk
28.09.2022, 08:44:11
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 13.09.2022, 14:07:09
  • 1
#studia #pwr #chwalesie
Od dzisiaj jestem magister inżynier. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motoinzyniere
motoinzyniere
13.09.2022, 14:08:48
  • 2
@XanderPLXE: A kto nie jest...
motoinzyniere - @XanderPLXE: A kto nie jest...
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 11.09.2022, 17:45:47
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konigstiger44
Konigstiger44
11.09.2022, 17:48:21
  • 1
@XanderPLXE: Urywa się w kulminacyjnym momencie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak wchodzi chórek to powina być mapka całego wyzwolonego obwodu
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
11.09.2022, 17:48:56 via Android
  • 8
@XanderPLXE Czołgi jeździły teeeeeż
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 05.09.2022, 08:47:43
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 23.08.2022, 14:24:10
  • 2
#studia #magister #magisterka
Ukończyłem w końcu studia na PWr, poza samą obroną magisterki, bo to dopiero w połowie września. Praca złożona, choć na przedłużonym terminie z powodów zdrowotnych (dobrze, że w e-pacjent ostała się notka z prywatnej wizyty u psychiatry i kod ICD-10 bo bym nie dostał przedłużenia). Absolutna masakra, nigdy więcej, po co mi to było. Brak nowoczesnych technik nauczania, marnowanie czasu na rzeczy przestarzałe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 12.08.2022, 16:30:49
  • 2
#rcb #odra
Przyszło właśnie w Legnicy RCB o odrze. Takie rychło w czas, jak im truli dupę w mediach od kilku dni to się zorientowali, że samo nie przycichnie o wymordowaniu całej rzeki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patrolez
patrolez
12.08.2022, 16:39:46
  • 0
@XanderPLXE: we Wro także
  • Odpowiedz
J.....d
J.....d
konto usunięte 12.08.2022, 16:40:59
  • 0
@XanderPLXE: a mi przyszło, że w legnicy zbierają ryby do miednicy
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 12.08.2022, 15:59:25
  • 1
#szkolnictwo #szkola #nauczyciele
Nauczyciele to jednak frajerzy, klepnął wam znowu Duda ustawę w której wraca godzina karciana i będziecie tak znowu siedzieć za darmochę godzinę tygodniowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ZNP pomarudzi w telewizji i tyle z protestu na taki stan rzeczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 23.07.2022, 15:58:44
  • 2
@Moderacja #pdk Śpicie, nie śpicie, robota czeka na wykopalisku i mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....r
l.....r
konto usunięte 23.07.2022, 16:00:10
  • 0
@XanderPLXE: a mogą pracować w weekendy? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
23.07.2022, 16:00:51
  • 1
@lrllrlrr: aj, zapomniałem, że dzisiaj sobota. Nie było tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 22.07.2022, 20:47:52
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
22.07.2022, 20:53:47
  • 1
@XanderPLXE: Mnie ciekawi to, że Switchblade300 został uznany za bezużyteczny i jest bardzo mało materiałów z jego użycia, a taki Warmate działa w najlepsze.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
22.07.2022, 20:57:52
  • 20
@wjtk123: A to podobno sprawka systemu radiowego od WB. Switchblade sobie podobno nie radzi z EW ruskich, a na systemy WB nie działają. Wychodzi na to, że TOPAZ to na prawdę jest topka światowa łączności i zarządzania pola walką. No ale to też było przygotowane specjalnie na ruskich.
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 06.06.2022, 12:33:03
  • 1
#zalesie #studia #magister
Moja uczelnia ma wesoły pierwszy termin magisterki 15 czerwca. Z powodów psychiatrycznych i leczenia straciłem ponad 2 miesiące w tym semestrze i nie jestem w stanie tego terminu dotrzymać. Myślałem najpierw o przedłużeniu terminu na 15 sierpnia, ale sobie rada wydziału wymyśliła tylko przedłużenia dla hospitalizowanych studentów, ja jedyne papiery jakie mam to e-recepty. W sumie uznałem, że wykosztuje się te 1200zł i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
06.06.2022, 12:59:59
  • 1
@Puszkus: Nie biorę już leków. Źle reaguje na praktycznie wszystko co wymyślą lekarze. Zaczynam od minimalnych dawek, które nie działają i jak dostane więcej to umieram. No i musiałem odstawić, po czym przez miesiąc z jeszcze gorszymi skutkami ubocznymi walczyłem. I w ten sposób straciłem 2 miesiące.
No pasuje skończyć, ale równie dobrze mogę skończyć na spokojnie przez wakacje, a nie z terminem na karku i zamiast obrony we wrześniu
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
06.06.2022, 13:14:07
  • 1
@Puszkus: Mam nerwicę lękową, było ciężko, ale promotor dał mi wolną rękę i nie musiałem nic z nim ustalać, a to co robiłem na inżyniera, to coś co lubię i miałem jakąś wiedzę. Na magistrze tak dobrze nie jest i tematy proponowane przez promotorów nie pokrywają się z tym czego jesteśmy uczeni, więc piszę pracę z czegoś czego nie znam, nie rozumiem i nie lubię i muszę co tydzień gadać
  • Odpowiedz
XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE 06.06.2022, 10:52:11
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XanderPLXE
XanderPLXE
XanderPLXE
Autor
06.06.2022, 10:52:33
  • 1
@XanderPLXE:
XanderPLXE - @XanderPLXE:

źródło: comment_1654512752BiJDktRyYQPnbH044RfW5I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Starr
Starr
06.06.2022, 11:39:30
  • 2
@XanderPLXE: Samolotu szczególnie szkoda tam (╯︵╰,)
  • Odpowiedz

7

Unsparing images from Ukraine show war at the 100-day mark

Pokaż treści 18+

Unsparing images from Ukraine show war at the 100-day mark

Zbiór zdjęć na 100 dni wojny. Uwaga, część zdjęć jest drastyczna.

XanderPLXE
z
apnews.com
dodany: 05.06.2022, 23:28:51
  • 0
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    ruskimir
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Strona 18 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.06.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking