Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Valg

Valg

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21241
  • Znaleziska 7405
  • Mikroblog 13836
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 117
  • Dodane (1051)
  • Komentowane (1751)
  • Plusowane (11034)
Ukiss
Ukiss
przedwczoraj, 13:12:55
  • 666
Dziś słowo "partacz" kojarzy nam się z kimś, kto wykonuje swoją pracę źle i niedbale. Dawniej jednak miało ono zupełnie inne znaczenie. Partaczem nazywano rzemieślnika, który działał poza cechem, mimo że w danym mieście taki cech już istniał. Cechy uznawały ich za zagrożenie i starały się zwalczać, ponieważ odbierali im klientów i osłabiali monopol na wykonywanie zawodu.

Partacze pojawili się w XV wieku. Najczęściej byli to ubożsi mieszkańcy miast, których nie było stać
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trojden
Trojden
przedwczoraj, 14:01:37 via Wykop
  • 671
@Ukiss: Innymi słowy, lobby cechowe zrobiło partaczom czarny PR i sprawiło, że samo słowo partacz zaczęło być negatywnie nacechowane (nomen omen).
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
Autor
przedwczoraj, 15:52:35 via Wykop
  • 34
@moll: ;)
https://wykop.pl/wpis/79821025/slowo-parafianin-oznaczalo-kiedys-czlowieka-zacofa
@Ukiss +23
Słowo "parafianin" oznaczało kiedyś człowieka zacofanego i ograniczonego.

Źródła:


Więcej moich ciekawostek: #losoweciekawostki
#ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #religia #kosciol #jezykpolski
więcej
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2149
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biont
biont
10.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 1249
@darknightttt: NFZ dobry. Moja siostra podczas leczenia raka przed którąś chemią, miała badania i wyszło, że jest w ciąży. Wielka akcja przerywania leczenia, ratowania dziecka, a się okazało, że NFZ pomyliło wyniki. Brak słów.
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
Autor
10.06.2026, 13:13:15 via Wykop
  • 520
@biont: a wszystko ok z twoją siostrą? Mam nadzieję, że już wszystko jest dobrze
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
08.06.2026, 02:46:23
  • 1330
Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:

- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.

Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.

#kolchoz #praca #januszex
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harven
Harven
08.06.2026, 03:14:57 via Wykop
  • 2051
@PrzodownikPracyZaGrosze:

Całej sytuacji przyglądał się p0lak który wyszeptał w stronę Wergiliusza: Panie, a w soboty też można robić?
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
08.06.2026, 04:01:33 via Android
  • 1081
@Harven: a na urlopie remont
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob
05.06.2026, 16:02:30
  • 10
Myśleliście, że to już koniec afery z targami japońskimi? (dla niezorientowanych: https://wykop.pl/wpis/86277101/tymczasem-jakis-polaczek-wymyslil-sobie-ze-bedzie-). Nic z tego, inba dopiero się rozkręca xD

Polaczek oświadczył, że archiwizuje wszystkie wpisy z internetu i będzie podawał do sądu. Ściga mnie prokurator, ratunku xD

https://konwenty-poludniowe.pl/konwenty-informacje/pasozytowanie-na-sukcesie-publikujemy-pelna-komunikacje-i-oswiadczenia-miedzy-ningyo-a-niuconem

#japonia #animedyskusja #konwenty #konwent
SolarisYob - Myśleliście, że to już koniec afery z targami japońskimi? (dla niezorien...

źródło: 718112457_122197328660069550_7526308033792418860_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tobaccotobacco
tobaccotobacco
05.06.2026, 16:10:01 via Wykop
  • 7
@SolarisYob: i ten plakat wygenerowany z prompta xd
  • Odpowiedz
feless
feless
05.06.2026, 16:39:50 via Wykop
  • 3
@SolarisYob: następnym krokiem jaki podejmą będzie pewnie zastrzeżenie znaku towarowego "Japonia" ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
04.06.2026, 22:16:46
  • 9
gabrysianowa

źródło: 280

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2419
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemax
przemax
03.06.2026, 13:12:33 via Wykop
  • 662
@andrzejdragan: Prosimy i weryfikacje. Wystarczy zdjęcie z garczkiem na głowie.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
Autor
03.06.2026, 14:21:28 via Wykop
  • 960
@przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)
andrzejdragan - @przemax: może być garnek na tablecie zamiast na głowie? :)

źródło: IMG_9826

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
04.06.2026, 04:15:36
  • 418
Kot z wielkimi st00pkami 🐾 Ryś kanadyjski (Lynx canadensis) ma latem krótkie, rudobrązowe futro, przed zimą jednak zmienia je na dłuższe i bardziej szare. Kiedy jest w zimowej szacie, uwagę zwracają szczególnie jego puszyste łapy, które w stosunku do rozmiarów jego ciała mają bardzo dużą powierzchnię i osiągają szerokość około dziesięciu centymetrów. Ryś może dzięki nim sprawnie poruszać się nawet po głębokim śniegu bez zapadania się w nim, gęste
Apaturia - Kot z wielkimi st00pkami 🐾 Ryś kanadyjski (Lynx canadensis) ma latem krót...

źródło: Canadian lynx fot. Adam Skalzub

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
04.06.2026, 04:16:29 via Wykop
  • 240
Apaturia

źródło: Rescued canadian lynx

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
04.06.2026, 04:19:30 via Wykop
  • 285
Młody osobnik:
Apaturia - Młody osobnik:

źródło: Young Canadian Lynx

Pobierz
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
02.06.2026, 14:25:14
  • 807
Dziś do wygrania 80mln złotych!!
Jak zawsze, w przypadku głównej wygranej 10% trafia do 10 pulsujących jeśli uda mi się ją trafić 🔥🔥🔥
TO 800 TYŚ ZŁOTYCH DLA CIEBIE💶💶💶🌋🌋🌋
🫡🫡🫡CZAS DO 20:00🫪🫪🫪
Jak obiecałem, stawka rośnie 💀💀💀
PLUSUJ JUZ TERAZ
#rozdajo
14latnawykopie - Dziś do wygrania 80mln złotych!! 
Jak zawsze, w przypadku głównej wy...

źródło: 1000011056

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
02.06.2026, 14:46:25 via Wykop
  • 90
@14latnawykopie: niby człowiek wi ale się łudzi
  • Odpowiedz
Y3ll0w69
Y3ll0w69
02.06.2026, 15:51:51 via Wykop
  • 59
@14latnawykopie: wydam część na k---y i zdam dokładną relację na tag #divyzwykopem dodatkowo zrobie dowolna smieszna rzecz z panią prostytutką wedle najbardziej plusowanej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moj rozowy nie bedzie zadowolony ale przy 800 000 mysle ze sie zgodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
02.06.2026, 00:32:11
  • 978
Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sleepypl - Oto pozłacany kitku dobrobytu. Zaplusuj go a nie stanie sie nic ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 1000003990

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupczyk
kupczyk
02.06.2026, 00:47:27 via Android
  • 70
@Sleepypl: oby mój plus nie poszedł na marne
  • Odpowiedz
Marmite
Marmite
02.06.2026, 04:32:54 via Wykop
  • 51
@Sleepypl: niiiiiic
Niiiiiic
Myślę że nie stanie się nic
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
31.05.2026, 07:38:36
  • 241
Manul jaki jest, każdy widzi - ale nie każdy pewnie widział rudego manula. Manul stepowy (Otocolobus manul) to występujący na azjatyckich stepach i półpustyniach nieduży, prowadzący samotny tryb życia dziki kot blisko spokrewniony z przedstawionymi we wcześniejszych wpisach kotkami (Prionailurus). Ma zwartą budowę ciała, krótkie łapy, małe uszy i bardzo długie, gęste, najczęściej szare futro. Podobnie jak u pum czy gepardów, jego źrenice nie zwężają się pod wpływem
Apaturia - Manul jaki jest, każdy widzi - ale nie każdy pewnie widział rudego manula....

źródło: Manul_close

Pobierz
Apaturia - Manul jaki jest, każdy widzi - ale nie każdy pewnie widział rudego manula....
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
31.05.2026, 07:39:06 via Wykop
  • 152
Otocolobus manul ferruginea:
Apaturia - Otocolobus manul ferruginea:

źródło: Orange manul

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
31.05.2026, 07:40:17 via Wykop
  • 254
Obowiązkowa instrukcja głaskania:
Apaturia - Obowiązkowa instrukcja głaskania:

źródło: Instrukcja

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
31.05.2026, 19:46:50
  • 498
Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ramach podziału zysku z trwającej właśnie hossy AI i popytu na półprzewodniki.

Tymczasem Dino nie chce protestującym, marznącym kasjerkom włączyć ogrzewania zimą 🤦‍♂️

Jesteśmy krajem trzeciego świata. #takaprawda

#gielda #dino #meczennicydino
breakdown1 - Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ...

źródło: image_picker_A7B990EF-5D69-4D77-B758-56572AB33ED8-34566-000032051763B4F9

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
31.05.2026, 19:51:46 via Wykop
  • 77
Tymczasem Dino nie chce protestującym, marznącym kasjerkom włączyć ogrzewania zimą 🤦‍♂️


@breakdown1: dostali po 300zł podwyżki
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
31.05.2026, 19:56:49 via Wykop
  • 877
@breakdown1: samsung TYLKO DLATEGO wypłaci bo wisi na nim 26% gospodarki kraju (!) a groźba strajku doprowadziła do interwencji rządu (!). Narracja o dobrym wujku który się dzieli zyskami z hossy to bajeczka dla zachowania twarzy.
  • Odpowiedz
SolarisYob
SolarisYob
28.05.2026, 17:36:57
  • 201
Tymczasem jakiś polaczek wymyślił sobie, że będzie miał monopol na imprezy japońskie w polsce i zaczął wysyłać przedsądowe wezwania prawne do konwentów o zaprzestanie działalności xDDD

#japonia #animedyskusja #konwenty
SolarisYob - Tymczasem jakiś polaczek wymyślił sobie, że będzie miał monopol na impre...

źródło: senshocwel

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
28.05.2026, 17:40:30 via Wykop
  • 244
@SolarisYob: co za kretyn w ogóle pomyślał że coś takiego przejdzie xDD
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 17:47:07 via Wypiek
  • 125
@SolarisYob aż chciałoby się takiemu Januszowi liścia sprzedać
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
29.05.2026, 07:06:34
  • 363
Mały morderca. Kot czarnołapy (Felis nigripes) to najmniejszy dziki kot afrykański i zarazem jeden z najmniejszych przedstawicieli rodziny kotowatych na świecie. Dorasta do 35 - 52 cm, jego ogon mierzy maksymalnie 20 cm, a jego masa ciała nie przekracza 4,5 kg, przy czym dorosłe samce są wyraźnie większe i cięższe od samic. Ma małe, zaokrąglone uszy, cętkowaną sierść i czarne podeszwy stóp, od których wzięła się jego nazwa.

Kot czarnołapy występuje
Apaturia - Mały morderca. Kot czarnołapy (Felis nigripes) to najmniejszy dziki kot af...

źródło: Black-footed cat

Pobierz
Apaturia - Mały morderca. Kot czarnołapy (Felis nigripes) to najmniejszy dziki kot af...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
29.05.2026, 07:07:24 via Wykop
  • 143
Smol:
Apaturia - Smol:

źródło: Black-footed kitten

Pobierz
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
29.05.2026, 07:09:08 via Wykop
  • 368
@Apaturia: zawsze czekam na twoje kotki, top kontent
KingOfTheWiadro - @Apaturia: zawsze czekam na twoje kotki, top kontent

źródło: kotek

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.05.2026, 09:02:03
  • 447
#heheszki #humorobrazkowy #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #randkujzwykopem #podrywajzwykopem

źródło: temp_file5070433443656167128

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
28.05.2026, 09:59:59 via Wykop
  • 48
@Famine: nie do końca.
Tam po prostu ciśnienie wywaliło, a nie jakiś wybuch atomowy.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
28.05.2026, 10:33:11 via Wykop
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
26.05.2026, 16:15:25
  • 786
🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku głównej wygranej oddaje *10%* 10 losowym wykopkom💶💶💶. To *ponad pół miliona złotych* dla każdego 🔥🔥🔥
Szybko bo macie jeszcze niecałe 2h się zapisać, zanim wagonik odjedzie, bo spóźniłem się z tym postem.
#rozdajo #konkurs
14latnawykopie - 🔥🔥🔥Dziś do wygrania 🧨🧨🧨*520 milinów złotych*🧨🧨🧨
W przypadku...

źródło: 1000010386

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie-braterskie-postacie
Dwie-braterskie-postacie
26.05.2026, 16:41:34 via Wykop
  • 52
@14latnawykopie: Nie odliczyłeś złodziejskiego podatku podniesionego w tym roku przez uśmiechnięty rząd od wygranych.

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-od-wygranych-w-gore-oto-szczegoly-7191928853957376a.html
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht
26.05.2026, 17:20:56 via Wykop
  • 126
@14latnawykopie: zakreśliłem te same liczby
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
25.05.2026, 04:42:00
  • 800
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
25.05.2026, 04:42:32 via Android
  • 87
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
25.05.2026, 05:06:11 via Wykop
  • 20
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
23.05.2026, 07:56:33
  • 30
Księżycowe drzewko ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Kolejna duża, drewniana skrzynka-książka, tym razem w klimatach księżycowych, z ręcznie rzeźbionymi i malowanymi gałązkami oplatającymi "grzbiet" i wieczko. Do tego wypukłe imitacje zwięzów i okuć z malowanej glinki, po bokach wypukła imitacja stron, z przodu metalowe zapięcia, wnętrze wieczka zdobione, całość lakierowana. Grafika na życzenie zamawiającej, lekko podmalowana farbą świecącą w ciemności.

Skrzyneczka wykonana
Apaturia - Księżycowe drzewko ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Kolejna duża, drewniana skrzynka-ks...

źródło: Apaturium_MoonTree_000

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
23.05.2026, 07:56:47 via Wykop
  • 11
Apaturia

źródło: Apaturium_MoonTree_002

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
23.05.2026, 08:22:13 via Wykop
  • 4
@Majku_: Dziękuję (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
21.05.2026, 02:19:39
  • 46
ile minimum lat musielibyscie sie cofnac w czasie zeby naprawic swoje zycie? ja chyba 6 lat
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-andrzej3
andrzej-andrzej3
andrzej-andrzej3
21.05.2026, 02:27:50 via Wykop
  • 253
@redorbiter: 0 lat jest w pyte.
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12
21.05.2026, 02:34:10 via Wypiek
  • 113
@redorbiter 28
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
21.05.2026, 04:46:17
  • 606
Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy. Można powiedzieć, że był lekko zaniedbany na górnym zdjęciu. Na dolnym jest chwile po 1 warstwie lakieru.

#remontujzwykopem #dzepettoparkietto #remontujzwykopem #budujzwykopem
Lowca90 - Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy.  Można po...

źródło: 1000012567

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
21.05.2026, 05:02:26 via Wykop
  • 563
@Lowca90: wow, aż trudno uwierzyć, że to ten sam parkiet
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
Autor
21.05.2026, 05:31:44 via Android
  • 278
@o__0: sam jestem lekko zaskoczony jak dobrze udało się go wyszlifować. Po prostu był bardzo zaniedbany, na szczęście właścicieli nie był zalany wodą albo moczem zwierząt
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 554
  • Strona 1 z 554
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.03.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking