Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Valg

Valg

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21219
  • Znaleziska 7395
  • Mikroblog 13824
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 117

287

Prezes PiS: Mieszkanie Plus niestety nie wyszło

Pokaż treści 18+

Prezes PiS: Mieszkanie Plus niestety nie wyszło

„Zrobiliśmy dużo, ale nie zrobiliśmy jeszcze wszystkiego, Mieszkanie Plus niestety nie wyszło” - powiedział w niedzielę w Zamościu (woj. lubelskie) Jarosław Kaczyński. Dodał, że w Polsce powinno być budowane 450-500 tys. mieszkań rocznie.

murarz13
z
rmf24.pl
dodany: 23.10.2022, 14:06:08
  • 69
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
Valg
Valg 24.10.2022, 06:39:25
  • 1
500+ się nie sprawdziło. Mieszkanie+ plus im nie wyszło...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Valg
Valg 22.10.2022, 13:34:35
  • 1
#muzyka #muzkaelektroniczna #chill
Tom Day - Who We Want To Be
Valg - #muzyka #muzkaelektroniczna #chill
Tom Day - Who We Want To Be
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OSH1980
OSH1980
22.10.2022, 13:35:41
  • 1
@Valg: a millionaire?
  • Odpowiedz
Valg
Valg 22.10.2022, 12:49:24
  • 0
#muzyka #muzykaelektroniczna
Cookie Monsta X Flux Pavilion X Koven - I'm Delighted
Valg - #muzyka #muzykaelektroniczna
Cookie Monsta X Flux Pavilion X Koven - I'm Deli...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

577

Morawiecki: wolny rynek nie chciał realizować naszego programu

Pokaż treści 18+

Morawiecki: wolny rynek nie chciał realizować naszego programu

Premier wytłumaczył, dlaczego nie ma węgla po 1000 zł

ampli-tuner
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 21.10.2022, 08:32:37
  • 118
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
Valg
Valg 21.10.2022, 12:54:09
  • 1
Źli przedsiębiorcy nie dali się zrobić w konia i nie chcieli kredytować własnymi pieniędzmi rządowego programu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2058

Ciekawe słowa Stuhra w wywiadzie: Okiem Stuhra: "Wspomnienie uroczego lata 500+"

Pokaż treści 18+

Ciekawe słowa Stuhra w wywiadzie: Okiem Stuhra: "Wspomnienie uroczego lata 500+"

"Dla mnie Polska tego lata to był pijany Polak w morzu i pięciu ratowników, którzy go wyciągali. Dla mnie lato tego roku to pijany, który z Giewontu nie mógł zejść i helikopter go musiał ściągać, za ileś tysięcy złotych. Dla mnie lato tego roku to jest ten gość, co wysiadł z auta i pobił kobietę"

JanParowka
z
plus.gazetakrakowska.pl
dodany: 20.10.2022, 08:51:30
  • 268
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stuhr
  • #
    prawo
  • #
    samochody
Valg
Valg 20.10.2022, 10:25:56
  • -27
@Galaktoboureko: Raczej przykre, że polskość coraz bardziej zaczyna się kojarzyć z nayebanym, grubym Januszem, który nie liczy się z nikim i niczym.
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
18.10.2022, 23:30:31
  • 71
Wrzuć ostatni mem, jaki zapisałeś / zapisałaś w telefonie

#glupiewykopowezabawy #nocnazmiana
czlowiekzlisciemnaglowie - Wrzuć ostatni mem, jaki zapisałeś / zapisałaś w telefonie
...

źródło: comment_1666135813RergWxRzriGAiTX5gbywjc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 19.10.2022, 09:23:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Treść
Valg - @czlowiekzlisciemnaglowie: Treść

źródło: comment_16661714268GWY47dxFTNU3F11CO1Vxk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
hansoloxd
hansoloxd
18.10.2022, 18:23:40 via iOS
  • 1649
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 19.10.2022, 06:16:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hansoloxd: Jest jeszcze lepiej. Na ten rosyjski węgiel nałożyli embargo, 4 miesiące wcześniej niż pozostałe kraje UE, nie zabezpieczając dostaw z innych źródeł. Kretyni odmówili nawet odebrania węgla z Białorusi, który został już opłacony.
  • Odpowiedz

523

Amerykański C-RAM na lądzie, czyli brrrrr do zwalczania nadlatujących pocisków.

Pokaż treści 18+

Amerykański C-RAM na lądzie, czyli brrrrr do zwalczania nadlatujących pocisków.

Broń przeciwko rakietom, artylerii i moździerzom, w skrócie C-RAM, to zestaw systemów używanych do wykrywania i/lub niszczenia nadlatujących rakiet, artylerii i pocisków moździerzowych w powietrzu, zanim trafią w cele naziemne.

hahacz
z
youtube.com
dodany: 18.10.2022, 19:58:13
  • 98
  • #
    usa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    bron
  • #
    ciekawostki
Valg
Valg 18.10.2022, 22:35:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Lądowa wersja Phalnax
Valg - Lądowa wersja Phalnax

źródło: comment_1666132551r5rsfE7lwO9nGANyvB7ayV.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Valg
Valg 16.10.2022, 11:48:42
  • 0
#muzyka #muzykaelektroniczna
Jim Yosef - In Our Blood (feat. Diandra Faye)
Valg - #muzyka #muzykaelektroniczna
Jim Yosef - In Our Blood (feat. Diandra Faye)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiggum89
Wiggum89
14.10.2022, 10:15:21
  • 775
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 14.10.2022, 13:54:03
  • 0
@Wiggum89: Ciekawe co by zrobiła rosyjska propaganda, gdyby dowiedziała się o wystawie "Wawel zaginiony". Tam co druga skorupa ma symbol swastyki.
  • Odpowiedz
affairz
affairz
13.10.2022, 18:45:33 via iOS
  • 295
Dawno nie bylo S Z A R Ż Y #nieruchomosci
affairz - Dawno nie bylo S Z A R Ż Y #nieruchomosci

źródło: comment_1665686733qcB0PiBTGCKeY3sBXTsmwH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 14.10.2022, 06:49:35
  • 3
@affairz: Widząc jak słaba jest złotówka i jaki mamy poziom inflacji, też się zastanawiam po co nam NBP.
  • Odpowiedz
Valg
Valg 11.10.2022, 23:29:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#dobranoc #spanko #smiesznekotki #pokazkota
Valg - #dobranoc #spanko #smiesznekotki #pokazkota

źródło: comment_1665530993ZNIIylERXG77xWJshcLCoz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

201

"Istny Bareja". Posłanka od Hołowni ujawniła, jak "Wiadomości" robią...

Pokaż treści 18+

"Istny Bareja". Posłanka od Hołowni ujawniła, jak "Wiadomości" robią...

W całej Polsce ludzie pomstują na ceny i braki węgla. Tymczasem z "Wiadomości" TVP możemy dowiedzieć się o zaradnym prezydencie Otwocka, który dał ludziom węgiel. W przeciwieństwie do złych samorządowców, którzy robią politykę na krzywdzie zwykłych ludzi. Posłanka opozycji pokazała, jak...

tarasino
z
natemat.pl
dodany: 10.10.2022, 11:31:59
  • 12
  • #
    polityka
  • #
    wegiel
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    tvp
Valg
Valg 10.10.2022, 17:43:59
  • 1
Zapakować na wywrotkę i wozić po kraju, na dowód że węgla nie brakuje. Tvpis będzie mogło pokazać jak władza ludowa dba o obywateli, a opozycja kłamie że węgla nie ma.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

PiS blokuje ustawę KO o obniżeniu cen prądu❗️

PiS blokuje ustawę KO o obniżeniu cen prądu❗️

Tak Kaczyński dba o Polki i Polaków :P

Gorszy_Sort
z
youtube.com
dodany: 07.10.2022, 16:22:50
  • 72
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    energetyka
  • #
    prad
  • #
    energia
Valg
Valg 07.10.2022, 20:44:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dasfinaleresultat: P?$!%#!e, mógłbym żyć pod niemieckimi zaborem. Wszystko jest lepsze od rządów pisiorskich miernot.
Valg
Valg 07.10.2022, 20:41:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tie break ładnie wygrany.
#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....t
c.....t
konto usunięte 06.10.2022, 12:26:06 via Android
  • 876
Tutaj wklejamy supermarkety/sklepy, które były kiedyś w Polsce.

Ja zaczynam: HIT

#glupiewykopowezabawy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiedystobylo
c.....t - Tutaj wklejamy supermarkety/sklepy, które były kiedyś w Polsce. 

Ja zaczyn...

źródło: comment_166505916629RddESeKbljkrECpp2KVq.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 07.10.2022, 10:46:54
  • 0
@Anarchia96: Media Markt i Saturn należą do Holdingu Media-Saturn, więc tak naprawdę to jest jedna firma.
  • Odpowiedz
LechuCzechu
LechuCzechu
05.10.2022, 04:56:03 via iOS
  • 364
Marvel, kiedyś i dziś.

#marvel #ironman #filmy #disneyplus #disney
LechuCzechu - Marvel, kiedyś i dziś.

#marvel #ironman #filmy #disneyplus #disney

źródło: comment_16649457634mLL1n6bNzO6xnlquz1y7N.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 05.10.2022, 10:10:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LechuCzechu: MCU skończyło się na Endgame.
  • Odpowiedz
TymArt
TymArt
05.10.2022, 05:31:29 via iOS
  • 1209
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 05.10.2022, 10:08:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FrozenBrainsTellNoTales: To przez to, że Polska okupowała czeską kapliczkę.
  • Odpowiedz
WUJEKprzezUzamkniete
WUJEKprzezUzamkniete
04.10.2022, 08:36:08
  • 1639
cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" została nominowana do Grand Video Awards,
można na nią TUTAJ zagłosować, nie trzeba zakładać konta, tylko potwierdzić maila,
ogólnie nie nastawiam się na nic bo konkurencja ma milionowe zasięgi, ale wśród głosujących jedna osoba otrzyma jakąś nagrodę, więc może komuś z Was się uda (✌ ゚ ∀ ゚)☞
głosować można do 12 października
jak będzie coś wiadomo to dam znać na swoim
WUJEKprzezUzamkniete - cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" zosta...

źródło: comment_1664872116tRnI4FXzaSkkhf3iG8IFsq.gif

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valg
Valg 04.10.2022, 12:17:22
  • 4
@WUJEKprzezUzamkniete: Świetna animacja. Głos oddany. Rób znalezisko, bo na mirko zginie.
  • Odpowiedz

489

Wyjazd Jarosława Kaczyńskiego ze Stargardu!

Pokaż treści 18+

Wyjazd Jarosława Kaczyńskiego ze Stargardu!

Dzisiaj odbyło się w Stargardzie spotkanie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego. Niestety ku zdziwieniu uczestników spotkania, zostali powitani gromkimi krzykami i gwizdami.

Zabatrawiasta
z
fb.watch
dodany: 02.10.2022, 16:32:48
  • 82
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    stargard
  • #
    neuropa
Valg
Valg 03.10.2022, 13:54:06
  • 12
@brusilow12:

Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i g---o prawda.

Trzeba dodać czwartą prawdę: pie*dolenie Kaczyńskiego
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 29
  • Strona 17 z 29
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.03.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking