Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48057
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47529
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
  • Dodane (308)
  • Komentowane (1884)
  • Plusowane (45337)
Mexiii
Mexiii
Mexiii
6 godz. i 41 min temu
  • 288
Nie znam się, więc pytam - dlaczego Prezydent RP dr Karol Nawrocki może (o ile może) odebrać odznaczenie prezydentowi Ukrainy, a nie może tej 17 latce co fejkowała z uczelniami i wynalazkami?

#polityka #prezydent
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
6 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 218
@Mexiii: bo ta druga sprawa nie jest wystarczająco korzystna politycznie i nie przebiła się do mainstreamu
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
6 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 101
@Mexiii: starzy tej dziewczyny zapłacili za order to mają, a Ukraińcy i zełeński to łatwy cel
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
6 godz. i 36 min temu
  • 273
WOŁYŃ PAMIĘTAMY powiedział sebek, który jednocześnie popiera brauna i innych przygłupów
C---a pamiętacie lamusy
Chodzi taki w bluzach z takimi hasłami, albo jeszcze jakimiś powstańczymi, a później gania dzieciaków za szalik innego klubu

Normalny człowiek wie, że to co zrobił ostatnio Zełeński to zwykła głupota i zupełny brak wyczucia
Ale tutaj hołota sebixow nagle dostała paliwa i będzie teraz każdego Ukraińca wrzucać do jednego worka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
6 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 89
@anon-anono: wracaj na magazyn, bo przerwa się kończy, dzbanie
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
Autor
6 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 121
@Zapach_Cichacza: kto w Polsce chwali banderę?
XDDD jprdl
Za to skrajne prawactwo wali sobie konia do pro ruskich szurów, ale to wam nie przeszkadza
Wejdź na tag #polskieonuce i zobacz ile p0laków wychwala putina
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
7 godz. i 18 min temu
  • 191
Głupota Żeleńskiego odpaliła kolejną lawinę hipokryzji ze strony gasniczakow-korwinistow. I znowu „lewackie fakty” sa przeciw wam

Oburza was gloryfikacja UPA? Prawidłowo.

Ale czemu jak wasz guru stoi obok człowieka który wychwala katyńskiego zbrodniarza to milczycie?

Czemu
Grzesiok - Głupota Żeleńskiego odpaliła kolejną lawinę hipokryzji ze strony gasniczak...

źródło: z32422566AMP,Liderzy--Kamractwa--Wojciech-O--i-Marcin-O--na-mar

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
7 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 20
Oburza was gloryfikacja UPA? Prawidłowo


@Grzesiok: szkoda że was nie oburza i udajecie że deszcz pada xD

ps gasniczakiem nie jestem
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
7 godz. i 9 min temu via Android
  • 131
@Grzesiok: Braun - najbardziej obrzydliwy i wyrachowany typ w Polskiej polityce, który zmienia zdanie co 3 dni, pluje na polskich patriotów, na polską historię i na kościół katolicki, a i tak pójdą i zagłosują na niego ludzie uważający się za patriotów i katolików¯\(ツ)/¯. Mam nadzieję, że nie zostanie posłem ale płonne me nadzieje, bo Mariuszariat silny
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
9 godz. i 37 min temu
  • 250
#heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #humorobrazkowy #kapitanbomba

źródło: 1000017842

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPancerzII
JanPancerzII
8 godz. i 40 min temu via iOS
  • 50
@ZarodziecMalaryczny997: DAWIDY BANKOWE
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 91
@Hrjk: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
murison - @Hrjk: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 17801240289923143085262042818455

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
7 godz. i 56 min temu
  • 409
pech. 😊
baemaj - pech. 😊

źródło: IMG_0142

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw1470
paw1470
paw1470
7 godz. i 53 min temu via Android
  • 132
@baemaj: źle obliczyła termin. Chciała tak żeby wyszło przed śmiercią żeby mieć idealną fryzurę.
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
7 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 31
@baemaj: A to może miała być fryzura do trumny?
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
13 godz. i 5 min temu
  • 146
A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela go w niewole a potem go zakatowali tam na smierc za to, ze nie mowil po rosyjsku? Pamietacie to oburzenie mariuszy z brighton i innych zakletych zolnierzy i patriotow?
No ja tez nie pamietam, bo nikt nie dawal o to najmniejszego j-----a.
Ale suwerenny kraj nazywajacy jedna jednostke z setki tysiecy imieniem oun to juz jest miedzynarodowy skandal xD

Polactwo to
KIaudik - A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela g...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopek_Jeden
Wykopek_Jeden
12 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 72
@KIaudik: ok Mykola. Wolno wam tam z okopu marnować transfer Starlinka na portalu wykop peel?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
12 godz. i 48 min temu via Android
  • 80
@villog

W GRU to właśnie trzeci dzień mają libację bo lepszego sabotażu by nie wymyślili xD
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
6 godz. i 51 min temu
  • 814
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
6 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 787
@k0n0p: czyli szefa wywalają jako pierwszego tak?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
6 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 982
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
10 godz. i 49 min temu
  • 414
Weekend. Ciepło. Klasyka.

#heheszki #grill #byloaledobre
Krzewiciel_prawdy - Weekend. Ciepło. Klasyka.

#heheszki #grill #byloaledobre

źródło: 823

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison
5 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 52
@Krzewiciel_prawdy:

murison - @Krzewiciel_prawdy: 
SPOILER

źródło: 17801331427946673299003334970059

Pobierz
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 8
@Krzewiciel_prawdy: I każdy myśli, że dostał dokładnie to, co sam zasugerował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
11 godz. i 1 min temu
  • 352
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedobry
Niedobry
9 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 252
@Kroledyp: Ktos musi byc winny ze passat nie odpala, baba gruba i niewierna, a szef nie chce placic za lezenie. Pan Slawek mowil ze to przez miliardy na Ukraincow... XD
  • Odpowiedz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
8 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 87
@Kroledyp: Wyzywaj od patoprawicy jednocześnie broniąc ukraińskiego nacjonalizmu xD
  • Odpowiedz
rio574
rio574
10 godz. i 54 min temu
  • 1282
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
10 godz. i 32 min temu via Android
  • 1184
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 994
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
21 godz. i 16 min temu
  • 321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spioszeq
Spioszeq
21 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
washington
washington
20 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 47
@CzeczenCzeczenski: w olgino sie trudza a tu wchodzi zelenski caly na bialo
  • Odpowiedz
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
19 godz. i 28 min temu
  • 776
Jest to pies WOJSKA POLSKIEGO
#fredikamionka #heheszki
typebooleanis_false - Jest to pies WOJSKA POLSKIEGO
#fredikamionka #heheszki

źródło: 1000025448

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
19 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 749
@type_boolean_is_false: generał Idefix
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
18 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 222
@type_boolean_is_false: pewnie jest w ewidencji AMW
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
przedwczoraj, 15:01:43
  • 68
Dawno nie było #kotcipek na mirko

#pokazkota #smiesznekotki #koty #kitku
Owlosiaty-Dzik - Dawno nie było #kotcipek na mirko

#pokazkota #smiesznekotki #koty #...

źródło: 1000024811

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tonieja_tokot
tonieja_tokot
przedwczoraj, 17:06:23 via Wykop
  • 26
przegląd japska
tonieja_tokot - przegląd japska

źródło: IMG_6356

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
21 godz. i 3 min temu
  • 246
Gdyby to był ktoś z KO to krzysiu już by lajwa 24 godzinnego odpalał na kanale ziobro xD ale że ktoś z pisu to nawet twita nie będzie żadnego pewnie krzysio na grillu siedzi XD

#bekazpisu #polityka #heheszki #kanalzero
KRZYSZTOFDZONGUN - Gdyby to był ktoś z KO to krzysiu już by lajwa 24 godzinnego odpal...

źródło: Screenshot 2026-05-29 at 19-37-31 Marcin Porzucek wyniesiony przez służby z samolotu. Sytuacja zagrażająca życiu

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
20 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 82
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nie zdziwie sie jak siedz na grillu wlasnie z tym gosciem xd
  • Odpowiedz
Otter
Otter
16 godz. i 52 min temu via Android
  • 34
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dzisiaj po południu akurat pan Krzysztof nie interesował się polityką i politykami
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
wczoraj, 13:48:45
  • 531
Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityka #bekazpodludzi #bekazpisu
piaskun87 - Represje opozycji przez reżim Tuska sięgają zenitu!!1

#heheszki #polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
wczoraj, 13:52:17 via Wykop
  • 301
@piaskun87:
trzeba docenić, że nie jechał samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
wczoraj, 14:01:32 via Wykop
  • 270
@piaskun87:

ile samolot z Rzeszowa leci do Warszawy, pół godziny?

co on, lejek se włozył do ryja i tankował że się n-----ł tak szybko?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 09:04:00
  • 720
#kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neuropa

Patałachy z "Kanału Zero" wyretuszowali zdjęcie... i oni mienią siebie DZIENNIKARZAMI, a to tylko najzwyklejsze politruki i do tego marnej jakości XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #heheszki #4konserwy #konfederacja #neu...

źródło: 1000078585

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kempes
Kempes
Autor
wczoraj, 09:13:36 via Android
  • 392
@codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - @codziennaKasia: (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: 1000078579

Pobierz
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
wczoraj, 09:33:59 via Android
  • 88
@Kempes: Ale dlacsego, przeciez on broni naszych granic to wg P. Pinkwart jest wszystko ok, nie ?
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
wczoraj, 10:29:14
  • 535
Rosja przegrała tą wojnę.

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję nie wygrał, znaczy że przegrał.

Politycznie przegrali wszystko- pozycję na świecie, gospodarkę, rynek ropy, sankcje, rozszerzenie NATO pod granicami.

Przy
Serrrek - Rosja przegrała tą wojnę. 

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję...

źródło: IMG_9846

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejsap_kupno
ejsap_kupno
wczoraj, 10:38:14 via Wykop
  • 235
@Serrrek: co więcej przez ten konflikt świetnie widać jak zmienia się trend prowadzenia walk co pozwoli nam też odpowiednio modernizować armię
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger
wczoraj, 11:57:22 via Wykop
  • 105
@Serrrek: Myślę że gdybyśmy zabezpieczyli zachód Ukrainy i pozwolili uwolnić te 400 000 wojsk ukraińskich to w kilka tygodni było by po ruskach.
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
wczoraj, 10:34:00
  • 394
Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczego (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#neuropa #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #polska #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #historia #tysiacurojenniezaleznychmediow
saakaszi - Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczeg...

źródło: HJeTq_TXUAAuRax

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
wczoraj, 11:05:23 via Wykop
  • 256
@saakaszi: xD nowa jakość dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
wczoraj, 12:19:16 via Wykop
  • 34
ciekawe dlaczego (╯°□°)╯︵ ┻━┻


@saakaszi: bo ta koszulka to prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 09:49:20
  • 290
#polityka #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki #4konserwy #ukraina #rosja #wojna
Kempes - #polityka #kanalzero #stanowski #bekazprawakow #bekazkonfederacji #heheszki ...

źródło: HJed6uQWYAAIlEh

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

legion_9000
legion_9000
legion_9000
wczoraj, 10:16:11 via Wykop
  • 37
@RadzieckiSnajper: bo na szaraków do wojska idą przyglupy IQ 80 na szczęście ich rola nie jest myślenie a wykonywanie rozkazów
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
wczoraj, 10:36:29 via Wykop
  • 21
No i jak tu nie wierzyć anonowi z internetów o nicku @RadzieckiSnajper ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
wczoraj, 11:09:03
  • 276
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska

źródło: image_2026-05-29_130850448

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
wczoraj, 11:20:35 via Wykop
  • 118
@jaroty: Przydałby się jakiś rajd na główną, prymitywy tam się za bardzo rozpanoszyły, chołota.
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
wczoraj, 12:26:05 via Wykop
  • 128
@straszny_cham: Musiałby białek cokolwiek z botami zrobić, a nie po to dostał powołanie od Batyra
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 2268
  • Strona 1 z 2268
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking