#milionerzy
Widzę obrazek
- o, to Biblioteka Jagiellońska!
Hubert: Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy....
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Widzę obrazek
- o, to Biblioteka Jagiellońska!
Hubert: Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Warszawy....
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#milionerzy zająłem się oglądaniem starych odcinków Jednego z dziesięciu i przegapiłem niemal całą grę pierwszej zawodniczki, ale po Waszych komentarzach widzę, że niewiele straciłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ultimator: Kupę śmiechu i niedowierzania kolega stracił
#awanturaokase Myślałem już że dorzuci xDDD
Chociaż tym razem przez niebieskich w obiegu sporo mniej niż zwykle xd
Chociaż tym razem przez niebieskich w obiegu sporo mniej niż zwykle xd
- 11
#awanturaokase Teraz Matejko, Rzym...
Chryste Panie.
ZIELONI K...A ZEJDŹCIE MI Z OCZU, POSZLI DO IZBY!
Chryste Panie.
ZIELONI K...A ZEJDŹCIE MI Z OCZU, POSZLI DO IZBY!
źródło: zejdź mi z oczu
Pobierz#awanturaokase do ciężkiej cholery o III rozbiorze Polski nie słyszeli?
źródło: zejdź mi z oczu
Pobierz#awanturaokase chyba niektórzy po prostu chcą wyjść z niczym xD
#awanturaokase jak to ostatnia odpowiedź się liczy? lel xD (signature look of superiority z poziomu widza 1z10 i milionerów)
Btw. dziadek się zrehabilitował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. dziadek się zrehabilitował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#milionerzy smutno mi bo te rymy będą jeszcze trwały mniej niż pół godziny
#1z10 Szanowni Weterani, ile czasu orientacyjnie czekaliście od wysłania zgłoszenia na otrzymanie zaproszenia? Bliżej kilku tygodni, czy raczej roku?
W końcu, po długich kilkunastu latach zwłoki, podjąłem decyzję że trzeba się pojawić wśród dziesiątki przed obliczem Pana Tadeusza Sznuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu, po długich kilkunastu latach zwłoki, podjąłem decyzję że trzeba się pojawić wśród dziesiątki przed obliczem Pana Tadeusza Sznuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ultimator: Panie, ogarniaj sobie profil 1z10 na FB, oni tam piszą kiedy są eliminacje. Nie trzeba mieć na nie zaproszenia, ja przykładowo byłem teraz w niedzielę w Gdańsku, więc kolejne pewnie gdzieś za pół roku :D
- 16
#awanturaokase killer kategoria, wielka pula, decydujący moment, a pytanie z gatunku "w 1z10 w 3 sekundy" xd
@Ultimator: No przecież produkcja nie pozwoli na uwalenie ich tak wcześnie
#awanturaokase a to się zdezaktualizowało właśnie xD dwa tygodnie temu chłop wyłowił 133 cm
@Ultimator: A to chyba tylko długość szczupaka?
Ultimator via Wykop
- 1
@piotr-glabik: właśnie widzę, że nigdzie masy nie podają, a jednocześnie wspominają o pobiciu rekordu z 1970
- Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.04.2026Rocznica Mikroblogger
od 09.01.2024Mikroblogger




Nagle poczułem się jakby był czas trumnę wybierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1646993834TrE6326EMj3V5TDtJc2jCP
Pobierzźródło: comment_1625316690ofbx52gT1uCODsiTZxKqIX
Pobierz