Najbardziej bulwersujace jest to, ze tyle lat nam wmawiano, ze panieee banke rocznie to zarabia tylko chirurg onkolog, co robi 5 operacji dziennie i ratuje ludzi. A tu sie okazuje, ze byle gowno rodzinny kolo 30 cisnie takie pieniadze, ze glowa boli. Przeciez k---a to jest jakis zart.
@dron-z-nieba: Nie miałbym z tym problemów, gdyby nie fakt, że 90% z nich ma centralnie w------e na nasze zdrowie. Przebadają cię po łebkach, wypiszą to za co dostają dodatkową kasę i fajrant. A jak masz faktyczny problem to sobie chodź i szukaj takiego, któremu faktycznie zależy...
@dron-z-nieba: najbardziej bulwersuje mnie fakt, że oni zarabiając te miliony złotych rocznie są jeszcze na ryczałcie 14% a zwykły robol na etacie musi się martwić żeby przypadkiem nie wpaść w II próg podatkowy, bo wtedy państwo zabierze mu 32%.
@WujekDoggi: Dobrze wyczerpał temat tym że od 2010 kupił 3 gry. To po co się w ogóle w tym temacie kreci i wypowiada? XD Tak właśnie sobie wyobrażam przekrój widzów kiszaka, nie gra w gry i całą wiedzę o grach czerpie od r00muna na potwierdzenie samemu sobie że gry się zepsuły, a nie on.
czy ktoś tu śledzi aferę z bricks and minifigs w usa? wczoraj ta korporacja zwróciła się do CEO patreon o zablokowanie zrzutki dla Rekless Ben(tego ze zdjęcia), a CEO patreona nagrał odpowiedź w formie filmiku, że mogą ich pozwać jeśli chcą, ale nie zdejmą zrzutki (。◕‿‿◕。). co tam się odjaniepawla na tym komisariacie, że policjanci i komisarz musi tak publicznie kłamać, to ja nie wiem.
@Tagliacozzo: @Krs90: A i jeszcze dodatkowo jakiekolwiek posty/komentarze na subreddicie lego dot BAM są usuwane, dopiero po jakimś czasie stworzyli dość mocno moderowany megathread
a tutaj przykład jednego z zatrzymań przez policję
@splinter96: u mnie w szkole średniej ktoś zapchał kibel, kaban był wielkości puszki od piwa, całe wycieczki chodziły to oglądać xD przysięgam że tak było xD
Od kilkunastu lat jestem na wykopie. Widziałem już wszystko, wiele ciekawych akcji, afer itd.
A w pamięci zapadło mi najbardziej to, że kiedyś Mirek X dodał jakiś wpis, pod którym Mirek Z romansował sobie z Mirabelką Y. I ten właściciel wpisu skasował go, bo był zazdrosny xD
Zatrudnili u mnie takiego skąpego boomera i naprawdę ciężko się na to patrzy.
Człowiek liczy każdy grosz jakby żył w permanentnym kryzysie. Rano przychodzi z kanapkami z domu, herbata w termosie bo przecież szkoda wydać parę złotych na coś na miejscu. Energetyk? Nie ma mowy. Wszystko „bo taniej w domu”.
W ciągu dnia zero wydatków. Kompletnie. Jakby wydanie jakichkolwiek pieniędzy było problemem. My czasem coś zamówimy albo wyskoczymy po jedzenie, a on siedzi z
Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Ależ oni pieją, żądają przeprosin. Szkoda że jak zginął Polak z rąk zydow, Polak który niósł pomoc w akcji humanitarnej to nie byli skorzy do przeprosin. #izrael #wojna #palestyna #berkowicz
Moim zdaniem Ameryka nie wycofała się z planów inwazji lądowej. Inwazje zaplanowano, prawdopodobnie, na weekend 17-19/04. Biezace komunikaty administracji Trumpa są związane z zaplanowanymi na 8 i 9 kwietnia aukcją obligacji amerykańskich (8/04 10-letnie, 9/04 30-letnie). Analiza finansową największych konfliktów ostatnich dekad mowi wprost, że strony najpierw zamykają finansowanie a później ruszą ofensywa lądowa. Tak było w
Jeżeli komuś brakuje pieniędzy na uśrednianie to zawsze może zająć pozycje krótka na swojej żonie - sprzedać ja z zamiarem późniejszego odkupienia. Żona z reguły traci wartość z wiekiem, wiec powinno to przynieś zysk.
#lekarz #lekarski #lekarz100k #konowalposting
Przebadają cię po łebkach, wypiszą to za co dostają dodatkową kasę i fajrant.
A jak masz faktyczny problem to sobie chodź i szukaj takiego, któremu faktycznie zależy...