Zamiast 15zł na xtb wydałem na roślinkę. Fajnie rośnie, ale nie tak jak micron. Czuje że to nietrafiona inwestycja. Co z tym zrobić?
#gielda
#gielda
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 193640
Pobierz
źródło: 1000004930
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-04 183843
Pobierz
źródło: Screenshot_20260504_180942_MEXC
Pobierz
źródło: 1000016416
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-26 111039
PobierzMikroblogger
od 26.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: 1000001051
Pobierz