@ercee: mam tlry, aurorę i canopy growth, a chyba najlepiej byłoby mieć etf msos. Niby reklasyfikacja teraz tylko na medyczną więc chyba lepiej znaleźć spółkę siedzącą w tylko w medycznej a nie rekreacjonalnej, ale ręce mam pod d--a i nie zmieniam decyzji xD
#gielda weedowe spółki wczoraj zajarałem i urosłyście ( ͡°͜ʖ͡°) dzisiaj też zajaram i spodziewam się kontynuacji pompy. Piszcie jak chcecie być wołani przed odpaleniem rakiety #tlry #msos #weed #aur
#gielda wracam do inwestowania, bo widać przeceny i trochę odłożyłem. Ostatnio jak to robiłem w 2021 to inwestowało się manualnie/analogowo. Czy w 2026 jest już jako default, że lata sobie jakiś openclaw z tyłu pod waszą strategię czy dalej tylko grubas ma takie toole? Nie chciałbym wejść teraz jak totalny noob w 2026 w świecie gdzie co tydzień jest kolejna rewolucja w AI. Inwestując jak człowiek, czuję, że jestem na