Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Talarsson

Talarsson

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3851
  • Znaleziska 45
  • Mikroblog 3806
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
  • Dodane (218)
  • Komentowane (1906)
  • Plusowane (1682)
Dalegor_
Dalegor_
przedwczoraj, 20:38:46
  • 3
Hydraulik Sandalarz mówi, że czas zacząć obciągać spust, więc coś musi być na rzeczy

#gielda #gieldowegownowpisy
Dalegor_ - Hydraulik Sandalarz mówi, że czas zacząć obciągać spust, więc coś musi być...

źródło: Screenshot_20260528_223759

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson przedwczoraj, 21:01:56 via Wykop
  • 0
@Dalegor_:
Talarsson - @Dalegor_:

źródło: 1000029442

Pobierz
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
przedwczoraj, 10:41:36
  • 369
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 10:42:39 via Wykop
  • 527
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Manden
Manden
przedwczoraj, 10:43:03 via Wykop
  • 794
@nO-C34: wifi xD
  • Odpowiedz
Majku_
Majku_
22.05.2026, 10:39:37
  • 25
Tak wam powiem, że wygrać to każdy głupi potrafi. Ale prawdziwą sztuką jest z godnością przyjąć porażkę - to jest zwycięstwo samo w sobie.
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
22.05.2026, 10:41:28 via Wykop
  • 23
@Majku_: ok, na czym wtopiłeś XD?
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 22.05.2026, 10:41:29 via Wykop
  • 65
@Majku_: Święte słowa, nie sztuką jest zamknąć 4% zysku. Sztuką jest trzymać przez pół roku 30% straty i zrealizować ją na jeden dzień przed 50% pompą.
To są te detale.
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
21.05.2026, 18:11:27
  • 3
Gdyby rynek wyszedł z tej trójkątnej konsoli górą, to cel na 150,28. Jeśli dołem, to najpierw 81, a później już w rejony sprzed wojny.
#gielda #ropa #smiesznekreski
DJ007 - Gdyby rynek wyszedł z tej trójkątnej konsoli górą, to cel na 150,28. Jeśli do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
21.05.2026, 18:13:23 via Wykop
  • 15
@DJ007: daj spokój tomek
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 21.05.2026, 18:17:10 via Wykop
  • 10
@Zebrzysta_Zebra: Pan puszka to akurat stary wyga analizy technicznej a nie żaden tomek
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
21.05.2026, 12:34:34
  • 108
500k w ubisofcie jest czymś co zmienia moje całe postrzeganie tego tagu

#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
21.05.2026, 12:36:06 via Wykop
  • 67
@breakdown1: poczekaj aż ubismiec będzie po 8$ i koleś będzie miał ponad 1kk w ubisofcie xd
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
21.05.2026, 12:50:17 via Wykop
  • 102
@cymeczek:
pepedros - @cymeczek:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
21.05.2026, 03:59:27
  • 1
Kiedyś ktoś powiedział że jak próbujesz oszczędzać mając długi to jesteś debilem.

Muzg idzie po wasze pieniądze mordy

#spacex ma zysk sure xd

Całkowite
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
21.05.2026, 04:22:52 via Android
  • 2
@PopeLeon:

Panie zaraz wycieczki na Marsa będą podbój kosmosu będzie kurla taki pieniądz
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 21.05.2026, 04:46:11 via Wykop
  • 7
@PopeLeon: Spacex jest oczkiem w głowie Muska. IPO tylko pokazuje że z finansami jest bardzo źle i potrzeba małp żeby pompowały
  • Odpowiedz
milpl
milpl
20.05.2026, 20:55:48
  • 329
#gielda Jestem na morzu polnocnym ale specjalnie kupilem neta zeby sprawdzic wyniki nvidii xD
milpl - #gielda Jestem na morzu polnocnym ale specjalnie kupilem neta zeby sprawdzic ...

źródło: IMG_9087

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
20.05.2026, 21:03:35 via Wykop
  • 292
@milpl: huop typu powiatowy kołchoznik pozdrawia huopa typu podróżnik światowy
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
20.05.2026, 21:12:25 via iOS
  • 184
@wypok_wypok: wyniki nvidii sprawdzam
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
18.05.2026, 22:36:48
  • 3
#gielda $TSLA BUY 260USD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
19.05.2026, 05:02:05 via Wykop
  • 0
@Talarsson: to możesz się nie doczekac
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 19.05.2026, 05:13:10 via Wykop
  • 0
@davidero69:
Talarsson - @davidero69:

źródło: 1000027990

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.05.2026, 22:03:22
  • 4
✨️ Przewidywania spadków na giełdzie: co nas czeka? Ⓘ
#gielda ale to niedługo wszystko walnie. Już widzę płacz wykopków z tagu gielda którzy nakupowali losowych spółek na tej pseudohossie. Podpowiem wam że cała gospodarka światowa leci w dół a te wzrosty na indeksach są do bólu zdradliwe. Dług usa rośnie do niebotycznych rozmiarów, Europa wchodzi w głęboki kryzys gospodarczy, z Chinami też dobrze nie jest. Chyba tylko ślepy nie widzi że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
17.05.2026, 22:06:46 via Wypiek
  • 7
@mirko_anonim to bardzo interesujące 🤔

Słyszałeś już może o technologiach kwantowych?
  • Odpowiedz
xyz333
xyz333
17.05.2026, 23:29:52 via Android
  • 31
@mirko_anonim: Tomek daj spokój, nie pisz z Mirko Anonima, wracaj do nas
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
17.05.2026, 21:26:54
  • 31
Ktoś się tu śmiał ostatnio jak powiedziałem, że amerykance mogą rozważać przehandlowanie Tajwanu w zamian za otworzenie chińskiego rynku dla amerykańskich big techów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Ktoś się tu śmiał ostatnio jak powiedziałem, że amerykance mogą rozważać...

źródło: image_picker_3B3DDA02-2B30-4D36-BE7E-481638C7EFE1-73426-00001D1E9D5ACB66

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
17.05.2026, 21:32:32 via Android
  • 17
@breakdown1: Nie zdziwi mnie, jeśli podczas tych rozmów przehandlował Tajwan za Kubę.
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
17.05.2026, 21:39:06 via Wypiek
  • 21
@Talarsson no dla mnie jest to niewiarygodne, że w jakimkolwiek dealu TSMC może być na stole. Myślałem że o tą firmę prędzej 3 wojna światowa wybuchnie niż ze Chiny przejmą nad nią kontrolę w zamian za cokolwiek xd
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
17.05.2026, 18:22:23
  • 2
#gielda Axios Warns Cuba Stockpiled 300 Attack Drones With Crosshairs On U.S. Homeland
daretti877 - #gielda Axios Warns Cuba Stockpiled 300 Attack Drones With Crosshairs On...

źródło: 1000015004

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.05.2026, 18:32:13 via Wykop
  • 0
@daretti877: Atak na Kubę jeszcze w maju ( ͡º ͜ʖ͡º) Ruscy nadal tam siedzą?
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
Autor
17.05.2026, 18:38:24 via Wykop
  • 0
@Talarsson: ale to kuba moze sie odgryźć
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
17.05.2026, 18:23:03
  • 1
#gielda *IRAN REITERATES IT'S FULLY READY TO ANY RENEWED ATTACK: IRNA

*IRAN'S IRNA NEWS AGENCY CITES DEFENSE MINISTRY SPOKESMAN
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321
17.05.2026, 18:24:06 via iOS
  • 3
@daretti877: Tomeczku, pompa będzie taka, że ci dupę wysadzi tymi obligacjami dla frajerów
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 17.05.2026, 18:27:47 via Wykop
  • 1
@daretti877:
Talarsson - @daretti877:

źródło: 1000027743

Pobierz
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
15.05.2026, 08:15:17
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 15.05.2026, 08:20:58 via Wykop
  • 16
@MarianJanusz: ja 30 lat leszcz, uległy 😄👋
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
15.05.2026, 10:09:48 via Wykop
  • 1
@MarianJanusz: Grubas mnie dyma, a mi się to podoba, także coś w tym może być
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.05.2026, 05:45:06
  • 48
#gielda moje portfolio to w głównej mierze Micron. Ale mam też 20% defensywnego SanDiska do stabilizacji portfela.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 11.05.2026, 05:47:25 via Wykop
  • 7
@ja_tu_tylko_na_moment: bez amd się nie najesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
11.05.2026, 05:52:00 via Wykop
  • 6
@ja_tu_tylko_na_moment: Brawo, warto dbać o dywersyfikację!
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
09.05.2026, 21:22:49
  • 25
#gielda
cytr0netx99 - #gielda

źródło: image_picker_AA8E6D5A-2DD9-4C62-A5F8-296045DF6605-8776-000000C7BC60CA39

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
10.05.2026, 05:52:03 via Wypiek
  • 1
@cytr0netx99 ale co tam robi palantard
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
10.05.2026, 06:22:00 via Wykop
  • 9
@golomb13: szpieguje
  • Odpowiedz
mendium
mendium
mendium
08.05.2026, 21:44:39
  • 72
#gielda #amd #hwalesie
mendium - #gielda #amd #hwalesie

źródło: 21336

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 08.05.2026, 22:12:31 via Wykop
  • 194
@mendium: gratulacje ale moja curka ma intela
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
09.05.2026, 05:54:23 via Wykop
  • 11
@mendium: a my w pamieciorzach
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
08.05.2026, 12:37:03
  • 2
xD
#gielda #woodpacker
dzienne
widmo82 - xD
#gielda #woodpacker
dzienne

źródło: w

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
08.05.2026, 12:47:10 via Wykop
  • 1
@widmo82:moze kiedys odbije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 08.05.2026, 12:47:45 via Wykop
  • 2
@widmo82: Pamietam gościa z X który zapakował cały kapitał w woodpeckera i 11 bit na szczytach leonidas bodajże się zwał.
Szkoda chłopa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
06.05.2026, 20:19:25
  • 12
#gielda kupiłem 7 śmieciuchów dziś i każdy na plus XD to się nie może dobrze skończyć
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
Autor
06.05.2026, 20:34:32 via Wykop
  • 2
@PfefferWerfer: pewnie za dużo analizowałeś, ja zapytałem Gemini co teraz zrobi x2 i kupiłem wszystko co wymienił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
Autor
06.05.2026, 20:53:49 via Wykop
  • 1
@sarevok123: AsteraLabs, Credo, Ionq, Fabrinet, PureStorage, System1 i VicorCorp. Nawet mnie nie pytaj co one robią bo znam tylko Ionq, w każdą weszło plus minus 500 USD i niektóre po 10% już zrobiły XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 85
  • Strona 1 z 85
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 04.06.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking