Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TMBRK

TMBRK

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15907
  • Znaleziska 9715
  • Mikroblog 6192
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 99
TMBRK
TMBRK 02.09.2022, 11:55:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Eh co się stało, że ludzie nie wstawiają rozbiórek perfum pod #rozbiorka , tylko #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prodigium
prodigium
02.09.2022, 12:00:09 via Android
  • 35
@TMBRK dochodziło do nieporozumień z tagiem #budowlanka
  • Odpowiedz
CheapiesLover
CheapiesLover
02.09.2022, 12:34:22
  • 13
@TMBRK: bo poza postami o upadlym niemieckim kokainiscie polskiego pochodzenia rozbiorki to jedyny kontent tagu i by sie pusto zrobilo
  • Odpowiedz
SaintLazarus
SaintLazarus
SaintLazarus
25.08.2022, 17:21:01
  • 0
Koledzy zwrócili mi uwagę na niższą ofertę więc wystawiam jeszcze raz

Zwykle skupuję od Was różne zapaszki, tym razem proponuję pierwszą rozbiórkę ;)
Proponuję Guerlain L'Homme Idéal Extrême
Do rozlania 80ml - 3,50 PLN/ml
Szkło 3 PLN - mam 10 ml flaszki, ale mogę odlać mniej.
SaintLazarus - Koledzy zwrócili mi uwagę na niższą ofertę więc wystawiam jeszcze raz
...

źródło: comment_1661448057MWFOH4SdeJzEfX2E9HNxln.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 25.08.2022, 17:56:41
  • 1
@SaintLazarus: 10ml cebulomatem pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 25.08.2022, 18:25:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatutylkopacze: co ten
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 22.08.2022, 13:56:32
  • 0
siema
środowiska klienckie (linux) są dostępne jedynie z przesiadkowej maszyny na windowsie XD. Zastanawiam się jak to najlepiej skonfigurować. Mam lokalnie windowsa z wsl i w poprzednich projektach sobie robiłem ssh konfig z proxyjumpem host -> ssh bastion -> docelowa maszynka. Jak tutaj to ugryźć? Da się jakoś zrobić proxyjump po rdp?

#linux #windows #informatyka #devops
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
22.08.2022, 14:34:06
  • 0
@Aryo: no właśnie o to mi chodzi, ale nie widzę, bym mógł sobie zrobić tunneling po rdp. Po ssh już tak
@vries: w sensie przesiadkowym? Tego chcę uniknąć właśnie, wolałbym się łączyć z wsl na hoście tworząc tunel
  • Odpowiedz
Cyleriapl
Cyleriapl
19.08.2022, 06:44:42
  • 0
Jak expić... to potrójnie! ☝
✗3 EXP: 10 – 2500 lvl
✗2 EXP: 2500 – 5000 lvl

➔ Załóż konto
➔ Pobierz
Cyleriapl - Jak expić... to potrójnie! ☝
✗3 EXP: 10 – 2500 lvl
✗2 EXP: 2500 – 5000 ...

źródło: comment_1660891478NuEL3ZmmbxYfiebXSOIi72.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 19.08.2022, 17:00:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyleriapl: macie jakieś fri ajtems dla nowych, albo dodatkowe bonusy dla mirkow z wykopu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 18.08.2022, 06:22:41
  • 0
siemano, zmieniłem pracę z UoP na UZ i dostałem z kadr pytanie, czy chcę mieć naliczoną zaliczkę na podatek i od jakiego miesiąca. W nowej pracy nie wiedzą ile zarobiłem do tej pory. Jestem <26 rż i studiuję, czyli mam ulgę dla młodych. Limit 85k w roku przekroczę w następnym miesiącu i zastanawiam się, czy już od tego mieć naliczane? Coś się stanie jak mi naliczą za dużo?

#praca #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drzewid
Drzewid
18.08.2022, 06:24:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TMBRK: jak zaplacisz za dużo zaliczki to będziesz miał zwrot podatku
  • Odpowiedz
Kluskislaskie
Kluskislaskie
18.08.2022, 06:36:30
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

TMBRK
TMBRK 15.08.2022, 10:55:16
  • 0
siemano, kojarzycie gdzie w centrum #zakopane jest jakaś kawiarnia z dobrym internetem, by wejść, zamówić kawe i ciacho, a następnie popracować z 4h?
prócz costy i starbucksa ofc

#zakopane #gory #kiciochpyta #pytanie #workation
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
15.08.2022, 11:00:41
  • 0
@jalop: @nicalibres: dzięki wielkie, obczaje
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 10.08.2022, 10:00:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano
Powiedzcie mi jaki teraz się #smartwatch opłaca kupić? Gdybym miał pewność, że będę siedzieć na pewno na IOS to bym brał Apple watcha, ale od dawna używam #android i nie wiem, czy Apple mi będzie pasować. Wiem, że zegarek od nadgryzionego jabłka nie działa z androidem, więc szukam czegoś głównie pod niego. Możecie coś polecić? Budżet załóżmy 5k, jeśli będzie coś fajniejszego to też rozważę, orientacyjnie widzę,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2giekonto
2giekonto
10.08.2022, 19:10:22 via Android
  • 0
Dziś premiera Samsung Watch 5 pro. Jeżeli to ma być bardziej smartwatch to brałbym tego, jeżeli coś sportowego to któryś fenix od garmina.
  • Odpowiedz
dulux23
dulux23
10.08.2022, 21:16:21
  • 0
@TMBRK: Ja na twoim miejscu wziąłbym Galaxy Watcha 5 albo wersję Pro
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 07.08.2022, 10:35:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki miód polecacie spróbować? Do tej pory próbowałem lipowego, ale bym coś nowego zamówił

#miod
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

komu_miodu
komu_miodu
komu_miodu
12.09.2022, 11:47:26
  • 0
@TMBRK: faceliowy u mnie!
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 07.08.2022, 07:52:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano jaki #miod najbardziej polecacie? Na codzień prozdrowotnie biorę lipowy+pierzga, ale chciałbym coś nowego do herbaty i kanapek.

#pytanie #kiciochpyta #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AVOIDME
AVOIDME
AVOIDME
07.08.2022, 07:55:45 via iOS
  • 3
@TMBRK: Prozdrowotny miód? XD

To tak jak z tym koniaczkiem wieczorem na układ krążenia XD Albo lampka wina XD ZE NIBY ZDROWO.
  • Odpowiedz
komu_miodu
komu_miodu
komu_miodu
12.09.2022, 11:48:05
  • 0
@TMBRK: faceliowy
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 03.08.2022, 13:09:59
  • 0
siema, możecie mi polecić jakieś ubezpieczenie telefonu? Wolę jednorazowo/miesięcznie zapłacić i nie martwić się, że mi się zbije telefon, lub wpadnie do wody, szczególnie, że ostatnio polubiłem nosić telefony bez etui. Widzę, że w Warta coś takiego jest, ale nie mają cennika, jedynie telefon do agenta.

#telefony #smartfon #android #iphone #kiciochpyta #ubezpieczenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repostuje
repostuje
03.08.2022, 14:01:26
  • 1
@TMBRK: szczerze polecić nie potrafię, bo jeszcze nie miałem okazji skorzystać z samego ubezpieczenia, natomiast jeśli chcesz większe rozeznanie to sprawdź ubezpieczenie które oferuje revolut w aplikacji.

Przy samym ubezpieczeniu warto sprawdzić w OWU jaki jest limit napraw - czy jest to do wartości kwoty składki, czy do wartości telefonu, czy może tylko jedna naprawa niezależnie od kwoty i koniec.
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 01.08.2022, 18:36:55
  • 1
siema, trafiłem fuche w instytucji finansowej za fajne pieniądze +dostałem służbowego lapka. No i mam taki problem, że na biurku nie mieści mi się sprzęt prywatny +służbowy. Na służbowy nie mogę się połączyć zdalnie, bo wszystko jest poblokowane (poprzednia firma na luzaku wręcz co jakiś czas wysyłała mejla, że można się po RDP na sprzęt zalogować i na biurku mieć otwartego jednego lapka). No i jestem zbyt leniwy, by podmienic tego lapka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
01.08.2022, 19:46:24
  • 1
@suqmadiq2ama: jeszcze zaloguje nadroboczogodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matis666
Matis666
21.07.2022, 12:36:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile można dostać na rękę na lvl juniora w programowaniu statystycznym/analitycznym w #sas4gl #datascience #dataengineering
#programowanie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 21.07.2022, 13:04:55
  • 0
@Matis666: obczaj sobie na justjoin.it/nofluffjobs
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 16.07.2022, 12:19:46
  • 1
siemano, czy jest ktoś w stanie polecić jakieś ubezpieczenie OC w pracy IT dla #devops? No i jestem na zleceniu do 26rż, chociaz widzę, że większość OC jest dla b2b... Myślę, czy w poniedziałek nie przydzwonić do PZU, czy Warty, bo widzę, że mają jakieś 'zawodowe w IT'. Natomiast wolałbym coś sprawdzonego. Rocznie nie przekraczam jeszcze 500k pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo się chciałem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taktoto
taktoto
taktoto
16.07.2022, 12:44:34 via Android
  • 3
@kontrowersje Na zleceniu nie jest się pracownikiem

Najpierw sąd musiałby zmienić mu umowę a to może nie być proste (plus musiałby opłacić wszystkie ewentualne składki wstecz jeśli się uczy)
  • Odpowiedz
TypowyXD
TypowyXD
TypowyXD
16.07.2022, 13:47:43
  • 1
@taktoto: to ZUS stwierdza z pipem ze był stosunek pracy, a o to wg polskiego prawa pracy w b2b w it banalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapłacisz jakieś grosze albo umorzenie a dojazd pójdzie na pracodawcę. @TMBRK w razie przypału ostrego grasz kartą ukryte uop i problem z głowy xd
PZU kiedyś badałem temat to mieli z śmiesznymi wyłączeniami obejmującymi prawie całą infrastrukturę.
  • Odpowiedz
mativ
mativ
mativ
12.07.2022, 13:45:28
  • 0
Hej, zmieniam pracę i mam problem przy okresleniu stawki jaką powinienem podać na rozmowie kwalifikacyjnej.
Rok doświadczenia c/c++, głównie stm32 i bare metal. Szukam głównie we Wrocku
#stm32 #it #praca #wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK 12.07.2022, 13:59:05
  • 2
@mativ: porównaj sobie na justjoin.it no i postaraj się wymusić podanie widełek. Przecież nie chcesz zarabiać dużo poniżej tego co inny junior, a firma która nie chce podać widełek ewidentnie liczy na Twoje nie zorientowanie na rynku. Nie robię w C, ale jako junior na oko bym celował w ~8k brutto
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 07.07.2022, 17:57:55
  • 0
mamy do uruchomienia skrypt przy starcie systemu. Jakie jest najlepsza praktyka by to zrobić? Wrzucić wpis @reboot do crontaba, /etc/init.d, czy może utworzyć usługę systemd (zakładając, że nie używamy żadnego voida ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#linux
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
07.07.2022, 21:55:24
  • 0
@Kryspin013: właśnie o jakieś uzasadnienie mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 27.06.2022, 09:46:33
  • 0
siema, chcę wypowiedzieć dzisiaj umowę. Z tym, że ona była przedłużana- poprzednia była na 3 miesiące, obecna na 4 lata XD no i nie wiem którą umowę wypowiedzieć- czy tą pierwszą, czy podpisaną ostatnio. Podpowiedzcie pls XD
#praca #pytanie #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadoka
Hadoka
27.06.2022, 09:47:29
  • 2
@TMBRK: ostatnia
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 25.06.2022, 11:11:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TMBRK
TMBRK
Autor
25.06.2022, 16:01:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boa_Wielbiciel: @Dpdp: a z prywatnych coś może?
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK 24.06.2022, 21:34:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 21
  • Strona 10 z 21
  • >
  • POMIDOROWAJESTBORDOWA ♨️

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 28.04.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking