Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ciabass

ciabass

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7031
  • Znaleziska 357
  • Mikroblog 6674
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
kropkawykopka12
kropkawykopka12
36 min temu
  • 3
#mecz
No łysa pała nam dziś dala nieźle wyzwanie na koniec fazy grupowej. Nie dość że takie godziny z-----e to jeszcze się idzie pochlastać przez ten upał. Dla najwytrwalszych będzie przyjemny chłodzik kiedy Messi będzie strzelał brameczki nad ranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 18 min temu via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: Messi podobno ma odpoczywać i nie zagra z Jordanią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
wczoraj, 19:39:17
  • 2
Anglia i tak zgarnie Mistrzostwo Świata
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass wczoraj, 19:40:46 via Wykop
  • 1
@Rmaala: ta sama Anglia co nie może przejść przez obronę potężnej Ghany?
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
przedwczoraj, 16:22:25
  • 9
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026
Łysy wszedł na wyższy poziom trollingu XDDD
kropkawykopka12 - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026
Łysy wszedł na wyższy pozio...

źródło: 8826

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass przedwczoraj, 16:54:34 via Wykop
  • 2
@stanley-fieldmaster: no właśnie nie. Ten "mecz równości" był już ustawiony przed losowaniem grup. Uśmiechem losu trafiło właśnie na Egipt i Iran xDD.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
przedwczoraj, 10:18:11
  • 227
Wskaźnik poparcia batyra po roku od objęcia urzędu.

Wystarczył rok i obecny prezydent jest najgorzej ocenianym ze wszystkich prezydentow sprawujących pełne kadencje.

Wydaje mi się że niedługo wleci jakaś akcja pijarowa może łaskawie podpisze jakąś ustawę czy rozda medal swoim kolegom

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka #wybory
ProstyKrzywy - Wskaźnik poparcia batyra po roku od objęcia urzędu. 

Wystarczył rok i...

źródło: 1000136952

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass przedwczoraj, 12:52:08 via Wykop
  • 3
@peszek_leszek: Nawrocki wygrał przede wszystkim dzięki głosom młodych, którzy na codzień mają w dupie politykę ale byli z-------i rolkami na YT, Fejsie i tiktoku o "tęczowym Rafalku" i "obrońcy polskości Batyrze".
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 24.06.2026, 22:28:24
  • 8
#mecz oby im wkopali jeszcze z 4 bramki. Żadnego faulu nie było.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 23.06.2026, 17:55:51
  • 6
#mecz ehhh dwie absolutne legendy futbolu na swoim ostatnim mundialu strzelają jak natchnieni, a Robercika na nim nie ma. Aż szkoda, że to MŚ bez Polaków. Lewandowski może i nic by nie strzelił, ale za to patałachy dostałyby 3 łomoty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 21.06.2026, 05:44:07
  • 6
#mecz chyba mamy najgorszą drużynę turnieju. Nawet Curacao pokazało więcej niż ta mierna Tunezja.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samdydio
samdydio
21.06.2026, 07:16:19 via Wykop
  • 0
@ciabass: jeszcze Turcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 20.06.2026, 18:16:03
  • 3
#mecz stracili cały bilans bramek z Tunezji xDDD. Co za patałachy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 20.06.2026, 17:47:06
  • 7
Jak narazie najlepsze duo komentatorów. Oby mieli jak najwięcej meczów.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
20.06.2026, 17:49:45 via Wykop
  • 1
@ciabass: bardzo dobrze komentują. Nie to co Matias de Boer i Gregor van Mielcar
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster
20.06.2026, 17:51:12 via Android
  • 1
@ciabass: Bardzo spoko i z humorem. Nie w-------ą jak naklejka na kibel( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 20.06.2026, 17:19:05
  • 2
czyli po prostu jesteśmy dziadami, a Tunezja to p---a a nie skoczek. 3 błędy obrońców kosztowały nas mundial. To my mieliśmy dzisiaj obskakiwać w------l od Holendrów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
19.06.2026, 13:06:37
  • 6
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Zauważyliście że pisiory jadą po linii najniższego oporu, ale to tak na bezczela żeby wklepać przekaz do łbów umysłowym kejwmenom? Zawsze wybierają sobie jedno słówko do uczepienia się, z którym lecą do porzygu xD

Wcześniej OŚMIORNICZKI, niedawno JACHTY a teraz SALONIK POWTARZAM S A L O N I K VIP BYŁEŚ W S A L O N I K U LEWAKU? XDDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 19.06.2026, 13:13:55 via Wykop
  • 2
@jaroty: po co zmieniać coś co działa? Wybory prezydenckie pokazały, że większość narodu (51%) leci na taką narrację jak muchy do gunwa. Do tego w dobie tiktoków, shortów na yt młodzi są bez przerwy zalewani prawackim ściekiem. To bitwa nie do wygrania i w 2027 na 100% większość zdobędzie konfopis.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
18.06.2026, 12:57:51
  • 25
Co kisne z tego XD

Wstarczyli zeby KO wygrala wybory w padzierniku 2023 i juz dwa miesiace pozniej Matecki zaczal przepisywac wszystko co ma na starych XD

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Czoso - Co kisne z tego XD

Wstarczyli zeby KO wygrala wybory w padzierniku 2023 i ju...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 18.06.2026, 14:48:56 via Wykop
  • 5
@Skorvez_957_: po wygranych prezydenckich pisowcy wiedzą już, że polaczki to niedoeby z dziurą w mózgu które same ich przywrócą do władzy i pozwolą dalej kraść.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 16.06.2026, 20:29:29
  • 3
Komentuj mecz dalnie, a nie swoje wywody urządzasz.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plaskaziemia69
plaskaziemia69
16.06.2026, 20:34:08 via Wykop
  • 0
@ciabass: Racje mają karniaczek powinien być
  • Odpowiedz
ChaoticNeutralGodd
ChaoticNeutralGodd
16.06.2026, 10:00:11
  • 11
Możesz nie być konserwatystą, możesz nie lubić Brauna czy Mentzena, ba nawet głosować na Razem, ale jak powiesz, że nie głosujesz na PO to ich silniczki od razu widzą PiS,

#polityka
ChaoticNeutralGodd - Możesz nie być konserwatystą, możesz nie lubić Brauna czy Mentze...

źródło: x-x-everywhere

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 16.06.2026, 11:43:06 via Wykop
  • 0
@donaldJretard: jakoś muszą odbić piłeczkę i dalej sobie wmawiać jacy to oni nie są anty-systemowi xD. Jak wierne pieski poszli rok temu głosować na pana z PiSu zamiast zostać w domu w 2 turze.
  • Odpowiedz
thority
thority
16.06.2026, 07:41:50
  • 33
Proszę o zdjęcie z mojego profilu statusu bordo.
Dostałem go za wrzucenie jednego (xD) znaleziska na główną (że przegraliśmy ze Szwecją i nie jedziemy na #mundial #mecz), a zauważyłem, że inni użytkownicy nieprzychylnie reagują na ten kolor nicku.

#moderacjacontent
#wykop
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 16.06.2026, 07:43:27 via Wykop
  • 0
@thority: trochę sobie poczekasz. Ja za wrzucenie jednego znaleziska miałem bordo przez parę miesięcy.
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
15.06.2026, 18:00:58
  • 3
#mecz
Swoją drogą to jak tam idzie "waszym" drużynom?
wiktor-wkpl - #mecz
Swoją drogą to jak tam idzie "waszym" drużynom?

źródło: 8152

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 15.06.2026, 18:02:32 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: mój Paragwaj dostał w czapę od USA xDDDD. Nawet jak patałachy nie grają to i tak kibicuję przegrywom.
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass 15.06.2026, 16:51:14
  • 0
Bez Yamala ta kadra nie ma pomysłu poza podaniami. Przypomina mi Hiszpanię z MŚ 2018.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
15.06.2026, 16:52:00 via Android
  • 0
@ciabass mi przypomina Hiszpanie z ostatnich 20 lat
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
15.06.2026, 10:51:47
  • 1
#mecz Probierz najwyraźniej nie zgadza się z tym, że przyłożył rękę do braku awansu Polski na turniej, i stanowczo odpowiedział. "Może jeszcze zła pogoda to moja wina! Może okulary podesłać" - napisał w mediach społecznościowych.

Autor wpisu nie zakończył wymiany. "Trzeba było nie rezygnować i awansować" - odpisał, odnosząc się do odejścia Probierza po porażce z Finlandią i konflikcie z Robertem Lewandowskim. Na tym "wymiana uprzejmości" się nie zakończyła. "I
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 15.06.2026, 11:17:45 via Wykop
  • 0
@MadMan1: prodiża też wszyscy chwalili po "zwycięskiej" porażce z Holandią na euro 2024. Teraz po miodowym miesiącu pora na Urbana. Nie awansuje na euro 2028 i znowu będzie wina trenera, a nie patałachów.
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
15.06.2026, 09:12:12
  • 5
kurde wciąż boli ten blamaż Polski i jej brak ma Mundialu (╯︵╰,)

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass 15.06.2026, 10:34:31 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: pociesz się tym, że Polacy pewnie zagraliby padake z Tunezją i właśnie by nam Borek tłumaczył dlaczego porażka w pierwszym meczu to nie koniec turnieju xD.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.09.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking