Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Soapmaker

Soapmaker

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 265
  • Znaleziska 201
  • Mikroblog 64
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
  • Dodane (6)
  • Komentowane (18)
  • Plusowane (40)
aleroc
aleroc
aleroc
10.12.2024, 16:24:52
  • 3
i co? chyba daje radę to secret level ale odcinki trochę za krótkie #seriale #gry
aleroc - i co? chyba daje radę to secret level ale odcinki trochę za krótkie #seriale...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
MalinowyGarncarz
10.12.2024, 19:59:05 via Wykop
  • 0
@aleroc: Niesmiertelne ziomki zabijaja wszystko na ich drodze... nuda *ziew* porownajcie to sobie z trailerem z dawn of war, tam sa emocje az sie lezka w oku kreci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Soapmaker
Soapmaker 11.12.2024, 13:39:24 via Wykop
  • 0
Dla mnie mistrz! Ok tutaj tylko trailer, ale całość dość ciekawa. A trailer dow 3 się nie umywa (chociaż też uwielbiam) pod względem technicznym, animacja modele itd. Dynamika walki, skala postaci... wow. Dodatkowo gość od Astartes zatrudniony w produkcji z tego co czytałem. No pod duzym wrażeniem jestem.
  • Odpowiedz
SebastianEnriqueAlvarez
SebastianEnriqueAlvarez
18.11.2024, 18:42:11
  • 2962
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....o
konto usunięte 18.11.2024, 18:44:54 via Wykop
  • 166

Komentarz usunięty przez moderatora

Agca
Agca
18.11.2024, 20:03:04 via Wykop
  • 115

Komentarz usunięty przez moderatora

Roszp
Roszp
05.01.2023, 06:18:16 via Android
  • 1851
Tropię audiofilskie absurdy już kilka lat, a oni ciągle potrafią mnie zaskoczyć...
UHA isoclean zero ohm to audiofilska… rozdzielnica!
Skrzynka przychodzi już zmontowana z kompletem bezpieczników Siemens 32A (jakieś 50 zł/szt) i wyłącznikiem kompaktowym Schneider NSX100M (1300 zł). Oprócz bezpieczników producent pakuje tam „obficie pozłacane”miedziane sztaby, odpowiednio grube przewody a całość zamontowana jest na drewnie mpingo w celu „izolacji i tłumienia”. Producent deklaruje, że po zamontowaniu tej skrzynki odkryjesz na nowo zasilanie swojego sprzętu
Roszp - Tropię audiofilskie absurdy już kilka lat, a oni ciągle potrafią mnie zaskocz...

źródło: comment_1672899495fM2o4Z4S9X7FMbbV65VPli.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
houk
houk
05.01.2023, 07:17:27
  • 733
@Roszp: Przebicie szczytu głupoty będzie na transformatorze ulicznym czy zatrzyma się dopiero na elektrowni audofilskiej? Swoją droga postawić kawałek elektrowni i sprzedawać z niej prąd audofilski w cenie x10 normalnego to może być interes życia. W razie co pomysł był mój i liczę na 5% z dochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pogop
pogop
05.01.2023, 07:42:35
  • 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bero33bb
bero33bb
bero33bb
06.10.2022, 07:55:38
  • 4849
Pro tip jak można obniżyć cenę dolara: do tej pory aby sprawdzić kurs waluty wpisywałem w Google "1 usd". Ale, jak wiemy, kurs ostatnio mocno wzrósł i wiele osób to zaniepokoiło.

Odkryłem jednak, że możemy uzyskać dużo lepszy kurs gdy zamiast "1 usd" wpiszemy "0,9 usd". Zobaczymy wtedy ile trzeba zapłacić, gdy chcemy kupić trochę mniej, niż całego dolara. Nawet, jeśli ktoś potrzebuje więcej niż 0,9 dolara, to przecież można kupić je
bero33bb - Pro tip jak można obniżyć cenę dolara: do tej pory aby sprawdzić kurs walu...

źródło: comment_1665042896kS95zYPRXUSODAoYs6htmu.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Assire_var_Anahid
Assire_var_Anahid
06.10.2022, 07:56:48 via iOS
  • 1374
@bero33bb: Ty to masz łeb
  • Odpowiedz
roooooot
roooooot
06.10.2022, 07:59:51
  • 1117
@bero33bb: Pytanie po co ludzie sie tak martwia tym dolarem? Nagle wszyscy do USA leca? Luudzie zyje 40 lat i ani razu dolarem nie placilem, a wiecie dlaczego? BO W POLSCE MAMY ZLOTOWKE I KURS INNYCH WALUT LICZY SIE TYLKO JAK JEDZIEMY NA WAKACJE
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
01.09.2022, 12:46:48
  • 1719
Postanowiłem odwiedzić miejsce gdzie w 1972 r. kręcili kultowy serial Janosik. To zdjęcie z serialu zostało zrobione na Przełomie Białki pod Krempachami w Małopolsce. Z ciekawości odnalazłem to samo miejsce z serialu, aby sprawdzić jak ono dziś wygląda.
Między tymi zdjęciami jest 50 lat różnicy.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto

Mój blog / Fanpage / Instagram / Patronite
nightmeen - Postanowiłem odwiedzić miejsce gdzie w 1972 r. kręcili kultowy serial Jan...

źródło: comment_1662036358nRWULL79Spe068wvLPcyL0.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Assele
Assele
Assele
01.09.2022, 13:10:47
  • 126
Jasny gwint, nowe drzewa już są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barty
barty
01.09.2022, 14:26:14
  • 457
@nightmeen: Co Ci powiem to Ci powiem, ale Ci powiem, pikne te zdjencio!
  • Odpowiedz
koba01
koba01
04.02.2022, 20:09:48
  • 4489
Ile biletów na swoje koncerty sprzedał Wojtek Sokół?

Wojtek Sokół na swoim najnowszym albumie w kawałku „Na cały świat” nawija, że „biletami z koncertów mógłby wytapetować świat”, więc obliczymy, ile biletów sprzedał w swojej karierze.

Najtrudniejszym zadaniem było ustalenie powierzchni przeciętnego biletu ze względu na fakt, że różne wydarzenia posiadają inne formaty biletów, ale udało nam się ustalić, że średnia powierzchnia całkowita jednego ticketa to mniej więcej 75 cm2 (0,0075 m2). Z kolei powierzchnia
koba01 - Ile biletów na swoje koncerty sprzedał Wojtek Sokół?

Wojtek Sokół na swoi...

źródło: comment_1644005382PChd5xkTPcn8ahbGr4y9B0.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koba01
koba01
Autor
04.02.2022, 20:10:49
  • 1330
Chcesz być wołany na kolejne wpisy?
Post do plusowania: https://www.wykop.pl/wpis/63492005

Możesz również zaobserwować tag #oia
  • Odpowiedz
only
only
04.02.2022, 20:16:13
  • 1105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BonniPL
BonniPL
28.01.2022, 08:29:07
  • 11046
Jeden plus -> 25 gr na #wosp od sklepu meblowego bonni.pl

Zbiórka plusów trwa do 31.01.2022 do godziny 21:37
Potwierdzenie wpłaty zostanie udostępnione do 11.02.2022


P.S. Dziękujemy użytkownikowi @Robuz za inspiracje i zapraszamy innych do zbiórki!
  • 343
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
28.01.2022, 08:31:01
  • 404
@BonniPL: chyba nie wiecie na co sie piszecie xdd
  • Odpowiedz
qweasdzxc
qweasdzxc
28.01.2022, 09:32:43
  • 959
@BonniPL: przydałby się Rumun ze swoimi 70k multikont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RadekKotarski
RadekKotarski
27.01.2022, 16:19:54
  • 1130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadekKotarski
RadekKotarski
Autor
27.01.2022, 16:55:10
  • 20
@lvface: siema, mordeczko!
  • Odpowiedz
RadekKotarski
RadekKotarski
Autor
27.01.2022, 18:01:15
  • 26
@karsiwek: przepraszam, jestem deklem, powinno być http://alt.pl/cegielka
  • Odpowiedz
misisk
misisk
01.08.2021, 13:51:07
  • 2008
Tym razem temat mniej kontrowersyjny, ale przydatny dla każdego kto planuje budowę domu - bez względu czy murowanego czy szkieletowego. Pozwolenie na budowę. Zanim jednak do niego przejdziemy, będziemy musieli kupić działkę. Dziś więc o tym co potrzebujemy i co warto sprawdzić przed jej zakupem.

Nie podpowiem Wam jak znaleźć wymarzoną działkę czy ile powinna kosztować, bo w różnych miejscach ceny kształtują się inaczej, a każdy z Was ma inne wymagania. Myślę jednak,
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misisk
misisk
Autor
01.08.2021, 13:51:17
  • 1124
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany na film o budowie domu szkieletowego od A do Z (premiera na jesień)

Jeśli wcześniej się zapisywałeś, nie musisz tego robić ponownie.
  • Odpowiedz
misisk
misisk
Autor
01.08.2021, 13:51:38
  • 344
Zaplusuj ten komentarz, jeśli nie chcesz być wołany do następnych wpisów.
  • Odpowiedz
Skinny_P
Skinny_P
Skinny_P
23.04.2021, 10:43:00
  • 325
Nagraliśmy z kolegami album instrumentalny. Zapraszam do odsłuchu.
#muzyka #chwalesie #produkcjamuzyki #audio #audioboners #jazz #hiphop #funk #rock #rockprogresywny #metal
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielona_pomarancza
zielona_pomarancza
27.04.2021, 22:21:50
  • 15
@Skinny_P: 28:02 wtf? XD
  • Odpowiedz
Enerfaues
Enerfaues
27.04.2021, 22:34:11
  • 9
@Skinny_P: Byłem na MOUNTAIN JAM GENERATOR VOL.2 w 2019 na waszym koncercie. Który z was darł się ze sceny, ża "każdy na świat przyszedł z cipy mamy" kompletnie n------y? nie zapomnę tego nigdy XD
pozdrawiamy z wioski otmuchowskiej z miejscówki między drzewami na środku łąki.
  • Odpowiedz
Koryntiusz
Koryntiusz
Koryntiusz
14.03.2021, 13:34:30
  • 4542
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shaki24
shaki24
14.03.2021, 14:39:58
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Koryntiusz
Koryntiusz
Koryntiusz
Autor
14.03.2021, 15:12:11
  • 71
@shaki24: "Niech lewica się zmieni żeby nam było lepiej".

xD

Ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości.

Wiedziałem że Twoje wywody to pretekst do p---------a a nie podjęcia realnych działań.
  • Odpowiedz
suqmadiq2ama
suqmadiq2ama
17.01.2021, 18:24:55 via iOS
  • 307
#zeglarstwo #ciekawostki #technologia #aerodynamika #fizyka
suqmadiq2ama - #zeglarstwo #ciekawostki #technologia #aerodynamika #fizyka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdywiecejtypie
nigdywiecejtypie
18.01.2021, 11:55:28
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SrebrnyKnur
SrebrnyKnur
SrebrnyKnur
18.01.2021, 13:33:32
  • 22
@nigdywiecejtypie: Kiedyś na Wykopie były tylko takie ciekawe wpisy.
  • Odpowiedz
hellah
hellah
08.09.2020, 12:41:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6561
Sytuacja jednego z ojców w Poznaniu
#logikarozowychpaskow #prawamezczyzn
hellah - Sytuacja jednego z ojców w Poznaniu
#logikarozowychpaskow #prawamezczyzn

źródło: comment_1599568918p7Jru7YgJeWgnFKq48lw5z.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banjo
banjo
08.09.2020, 12:54:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1882
@hellah: znam takiego ojca, ciepły i kochający swoje dziecko, matka już drugi rok ogranicza kontakty do zera, poskutkowało tym, że dziecko nie wie kim jest prawdziwy tata. Już tego nie naprawisz, nigdy winną nie będzie matka dla małego dziecka.
  • Odpowiedz
J.....c
J.....c
konto usunięte 08.09.2020, 13:58:45
  • 864
@Medyc: @Dykto13: ale wy wiecie, że walka o prawa ojców, może iść wspólnie z walką o prawa kobiet? To nie jest tak, że te prawa sobie przeczą. Kobieta powinna mieć prawo do aborcji, urlop macierzyński i tacierzyński powinny być po równo, a mężczyzna w każdym wypadku powinien mieć prawo do testów DNA czy spotkań ze swoim dzieckiem (a najlepiej forsowana bardzo mocno w lewackiej i feministycznej Szwecji, opieka
  • Odpowiedz
homo_luminis
homo_luminis
02.09.2020, 13:52:19
  • 3076
Moja skromna kolekcja powiększa się :) Mam nadzieję, że uda mi się zebrać wszystkie czerwone odznaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#barylkakrwi #krwiodawstwo #dkms
homo_luminis - Moja skromna kolekcja powiększa się :) Mam nadzieję, że uda mi się zeb...

źródło: comment_1599054528KKiok5gNJnRfr3tU8NvbRy.jpg

Pobierz
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

homo_luminis
homo_luminis
Autor
02.09.2020, 14:13:46
  • 1418
@death070: @Pociongowy: Mogę pomóc w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
homo_luminis - @death070: @Pociongowy: Mogę pomóc w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1599056013luTA5mQKH8PqkGIPdag6QA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
s.....3
konto usunięte 02.09.2020, 14:14:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 893
@homo_luminis: tego się nie spodziewałem XD
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
25.08.2020, 19:24:07 via Android
  • 3048
Pijcie że mno kompot!!

#chwalesie bo skończyłem maszynę nad którą spędziłam ostatnie 2 lata - projekt #kcrmonsterbike jest na finiszu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

2 lata temu nie wiedziałem nic o pojazdach elektrycznych i #ebike ani o #projektowanie w #inventor
Przez ten czas przyswoiłem tony wiedzy i zaprojektowałem w pełni maszyne na której dzisiaj miałem
swecymjeplendzo - Pijcie że mno kompot!! 

#chwalesie bo skończyłem maszynę nad którą...

źródło: comment_1598383447O5ISnMMX7DIjDNRBkvmn6p.jpg

Pobierz
  • 395
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
Autor
25.08.2020, 19:24:42 via Android
  • 116
@swecy_mje_plendzo

Fotka 2
swecymjeplendzo - @swecymjeplendzo 

Fotka 2

źródło: comment_1598383482AtSvQzSVNx7yvMm5dbXayb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
Autor
25.08.2020, 19:25:01 via Android
  • 107
@swecy_mje_plendzo
Fotka 3
swecymjeplendzo - @swecymjeplendzo 
Fotka 3

źródło: comment_15983835012T9EPb6rjS5hlKglf799oF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pankos
pankos
pankos
15.06.2020, 06:18:14
  • 237
Witam w finale #mirkoguitarwars!
Dziś zmierzą się @Ted_Sticker vs @m200a
Plusujcie i głosujcie, im więcej głosów, tym sprawiedliwszy werdykt!

Zadaniem było wykorzystanie poniższej melodii:
Rick Astley - Never Gonna Give You Up
pankos - Witam w finale #mirkoguitarwars!
Dziś zmierzą się @Ted_Sticker vs @m200a 
...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pankos
pankos
pankos
Autor
15.06.2020, 06:18:21
  • 181
@Ted_Sticker .
  • Odpowiedz
pankos
pankos
pankos
Autor
15.06.2020, 06:18:26
  • 430
@m200a .
  • Odpowiedz
krzaqx
krzaqx
03.03.2020, 11:56:08 via Mikroblog+
  • 1951
Patrzcie Mirasy jaki stół popełniłem na nowe mieszkanie. (。◕‿‿◕。)
#stolarstwo #majsterkowanie #wroclaw
krzaqx - Patrzcie Mirasy jaki stół popełniłem na nowe mieszkanie. (。◕‿‿◕。)
#stolarstw...

źródło: comment_1583236568m1cTRR7QXyriR9VCQgI3q5.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0xx
n0xx
n0xx
03.03.2020, 11:57:34
  • 224
@krzaqx: Nie lubię takich nóg, ale kto co lubi. Niech ci służy mirku.
  • Odpowiedz
krzaqx
krzaqx
Autor
03.03.2020, 12:31:10 via Mikroblog+
  • 369
@Oude_Geuze
Firma z wroclawia wyceniła zrobienie takiego stołu o tych wymiarach na 2000 zł. Ja za blat dałem 350 zł, profile metalowe na nogi 100 zł, olej do blatu, klej i czarny spray. Myślę że zmieściłem się w 500 zł.qiec różnica spora.
  • Odpowiedz
U.....e
U.....e
konto usunięte 26.02.2020, 17:43:51
  • 1723
Coś pykło. W lutym zeszłego roku założyłem własną działalność. Nie układało się po mojej myśli, ale od grudnia zacząłem w miarę rozsądnie zarabiać i właśnie spłaciłem wszystkie zaległe ZUS-y, rachunki i wychodzę na prostą! Do tego mam poważne, wielkie plany na rozwój swojej działalności.

Takie #chwalesie, bo dopiero od niedawna coś się w życiu układa i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Popełniłem przez ostatni rok wiele biznesowych błędów,
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
26.02.2020, 18:18:00
  • 349
@UberKatze: a, no i standardowo
Wychwalany - @UberKatze: a, no i standardowo

źródło: comment_1582741078A1VF3WkHqVtNqWLUzpYb8T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
U.....e
U.....e
konto usunięte
Autor
26.02.2020, 18:19:34
  • 81
@Ale_SMIESZNY_repost: O to się nie boję. W najgorszym przypadku wrócę na emigrację, ale zabiorę ze sobą własną firmę. Choć nie ukrywam, że wolałbym żyć i prowadzić działalność w Polsce. Wiem, że mi się będzie żyło dobrze, bo ogarniam język angielski, a swoje usługi mogę świadczyć nawet zdalnie, do tego już w Anglii załapałem trochę doświadczenia w tym biznesie, ale na etacie. Daję szansę Polsce, ale jeśli Polacy dalej będą wybierać
  • Odpowiedz
bad_cyclist
bad_cyclist
06.02.2020, 14:34:53
  • 229
Czołem Mirabelki i Mirki. Przedstawiam mój kolejny projekt. Ten minimalistyczny portfel ma sześć kieszonek na karty i dwie ukryte kieszonki np. na złożone banknoty. Na okładce jest skóra Peublo w kolorze Ortensia. Kolorystyka tego portfela to pomysł zamawiającej. Sam nie spodziewałem się, że to będzie tak świetnie wyglądać i z chęcią zostawiłbym go sobie.

#leatherworking #modameska #chwalesie #handmade #rekodzielo #diy
bad_cyclist - Czołem Mirabelki i Mirki. Przedstawiam mój kolejny projekt. Ten minimal...

źródło: comment_15809996425eKL7Era0EMJTqTaJoy7ef.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bodzias1844
Bodzias1844
06.02.2020, 14:50:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@bad_cyclist: fajny kolor
  • Odpowiedz
Czimchik
Czimchik
06.02.2020, 16:20:24
  • 31
@bad_cyclist: weź moje piniondze i daj mnie to
  • Odpowiedz
j.....p
j.....p
konto usunięte 04.02.2020, 22:13:39
  • 2
#muzyka
j.....p - #muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soapmaker
Soapmaker 04.02.2020, 22:38:08
  • 1
@jerekp: no i basistka zjawiskowa!
Tu też fajny występ:
https://www.youtube.com/watch?v=vWLJeqLPfSU
  • Odpowiedz
j.....p
j.....p
konto usunięte
Autor
04.02.2020, 22:39:09
  • 1
@Soapmaker: a już w piątek nowa płyta
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking