Wpis z mikrobloga

  • 1849
Tropię audiofilskie absurdy już kilka lat, a oni ciągle potrafią mnie zaskoczyć...
UHA isoclean zero ohm to audiofilska… rozdzielnica!
Skrzynka przychodzi już zmontowana z kompletem bezpieczników Siemens 32A (jakieś 50 zł/szt) i wyłącznikiem kompaktowym Schneider NSX100M (1300 zł). Oprócz bezpieczników producent pakuje tam „obficie pozłacane”miedziane sztaby, odpowiednio grube przewody a całość zamontowana jest na drewnie mpingo w celu „izolacji i tłumienia”. Producent deklaruje, że po zamontowaniu tej skrzynki odkryjesz na nowo zasilanie swojego sprzętu audio. Niestety wiele więcej z artykułu na Monostereo wyczytać się nie dało, bo autor ewidentnie zaślinił klawiaturę.
Montaż? Banalnie prosty:
„Po prostu prowadzisz kabel z istniejącego panelu zasilania powiedzmy 100 lub nawet 200a.”
Tylko jak to tak, to nie popsuje brzmienia? Bez sensu.

Sprzedawana solo lub w zestawie z kablem Furutech do poprowadzenia w ścianie i jednym gniazdkiem Furutech NCF (vel. NFC według Wojciecha-Sana).
Wersja bez dodatków – $6900 (30 300 zł)
Wersja na wypasie – $8750 (38 500 zł)

PRAWIE CZTERDZIEŚCI KOŁA ZA ROZDZIELNICĘ A BEZPIECZNIKI CIĄGLE NIEAUDIOFILSKIE. To jest skandal. No ale wiadomo: jakby było z audiofilskimi, byłoby jeszcze drożej. A tak to sobie możesz wybrać pod własny gust xD Ciekawe, co teraz czują te dwie osoby, które kupiły listwę zasilającą za 100 patyków, o której mówiłem w ostatnim przeglądzie. Przecież bez rozdzielnicy to nie zagra…
No, to zostaje jeszcze kwestia zamulającego brzmienie licznika ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tonskladowy - najbardziej odjechane gadżety #audiovoodoo
Pobierz Roszp - Tropię audiofilskie absurdy już kilka lat, a oni ciągle potrafią mnie zaskocz...
źródło: comment_1672899495fM2o4Z4S9X7FMbbV65VPli.jpg
  • 227
@Roszp: to i tak wszystko o kant dupy potłuc, bez audiofilskiego prądu, a ten by trzeba było wytwarzać samemu, a nie brać z Bełchatowa czy skądś - masakra, Bełchatów, czujesz jak to brzmi. Myślę, że najlepsze by były audiofilskie panele czerpiące energię ze słońca i wiadomo odpowiedni magazyn energii, ale to już grubsza sprawa i chyba nie ogarnę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Roszp: wy się śmiejecie ale firmy robiące taki sprzęt to idealne pralnie pieniędzy. Robisz coś za niewielkie pieniądze, tworzysz marketing i sprzedajesz za duże pieniądze. Urząd się nie przyczepi bo nie udowodni, że produkt nie ma takiej wartości.

Walter White z Breaking Bed ze swoją myjnią samochodową może im buty czyścić.
ale czy energia ze slonca spelnia normy audiofilskie? (ʘʘ)


@Evzen_Huml: to zależy, czy w sposób harmonijny dociera do paneli. To z kolei zależy od ich otoczenia, czy powietrze jest czyste, czy nie jest zmącone miejskim zgiełkiem itp.
@DzieckoSzczescia niby tak, ale z drugiej strony są ludzie, którzy to kupują. Co miesiąc robię na Facebooku live z przeglądem prasy branżowej, w ostatniej edycji w jednym z magazynów prezentowali "pasywny kondycjoner prądowy", który kondycjonuje przez... Ułożenie wewnętrzne kabli ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polska firma, spółka z o. o., więc powinna publikować sprawozdania. Tyle że z nich nic nie wynika, żadnych kwot. Ich sprzęt nie jest reklamowany poza