Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sev50949

Sev50949

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 466
  • Znaleziska 266
  • Mikroblog 200
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
ater
ater
12.04.2026, 21:41:20
  • 136
Z każdym dnie wkurza mnie jego przegrana i fakt, że w pałacu jest naćpan.
W 2020 miał lepszy vibe, ale rok temu prowadził fatalną kampanię.
Skoro Magayr mógł wybrać w folwarku Orbana to jak można było przegrać wybory z kibolem?
#neuropa #4konserwy #polityka #zalesie #wegry
ater - Z każdym dnie wkurza mnie jego przegrana i fakt, że w pałacu jest naćpan.
W 20...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 13.04.2026, 01:42:21 via Wykop
  • 2
Z każdym dnie wkurza mnie jego przegrana i


@ater: Hahah a podobno to tych drugich pizza piecze xDD
Sev50949 - >Z każdym dnie wkurza mnie jego przegrana i

@ater: Hahah a podobno to tyc...

źródło: 723d3a7360ab79f2ca88657c6705b3c5f32fdfb436162d40fe358f52aa432b6b

Pobierz
  • Odpowiedz

912

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Premier Węgier Viktor Orban pogratulował opozycji zwycięstwa w wyborach. Powiem szczerze, że nie wierzyłem. Myślałem, że będzie próbował sfałszować wybory, a zachował się honorowo...

konkarne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 19:29:40
  • 136
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    europa
  • #
    budapeszt
  • #
    wybory
  • #
    polityka

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:44:32 via Wykop
  • -1
@xpear: Jak wiadomo prawo unijne jest ponad krajowym. Na kształt tego prawa mają wpływ lobbyści których w brukseli jest więcej niż pcheł na lewackim skłocie. Orban był hamulcowym takich lobbystów. Czy ci nowi bedą? Wątpię.

Żeby nie było że tylko ukraina i sankcje na rosję to blokował też część zielonego wału.
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 21:01:44 via Wykop
  • -1
@xpear: I to jest właśnie tragedia że wybory do europarlamentu tak wyglądają jak wyglądają, frekwencja groteskowa.

Nie wybrali von der leyen bo im się tak bardzo podobała, tylko trzymała gębę na kłódkę w przeciwieństwie do timmermansa, reszty twoich półprawd nie chce mi się prostować.

322

Hiszpania: polityk LGBT wchodzi do muzułmańskiego baru

Pokaż treści 18+

żeby wyrazić swoją solidarność z uciskaną mniejszością xD Finał łatwy do przewidzenia.

Bestia_z_Jellystone
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 08:39:48
  • 76
  • #
    hiszpania
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    islam
  • #
    polityka
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:21:26 via Wykop
  • 2
@SocialM_Center: Oni są przekonani że ściągają sobie wyborców. Przez chwilę może i tak jest, potem...cóż przekonamy się w przyszłości xD
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:25:04 via Wykop
  • 3
HAHAHAHAH
Sev50949 - HAHAHAHAH

źródło: 22

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Davvs
Davvs
Davvs
12.04.2026, 20:09:51
  • 148
Niezłe j---a jak Węgry szybciej odgruzują się teraz z 16 letnich rządów Orbana i przywrócą normalne działanie państwa, trybunałów, sądownictwa itd. niż Polska gdzie PiS nie rządzi już dwa lata a my dalej stoimy w miejscu pod tym względem i chłop sobie wybiera 2 sędziów TK z 6 wybranych XD.

#wegry #wybory #polska #polityka
Davvs - Niezłe j---a jak Węgry szybciej odgruzują się teraz z 16 letnich rządów Orban...

źródło: Magyar-Peter-Donald-Tusk

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:15:11 via Wykop
  • 0
@Davvs: Że niby ci od tuska mieliby to zrobić? HAHA żurek to póki co ułaskawia celebrytów więc nawet się nie kryją że mają to w dupie.
  • Odpowiedz

CthulhuNasOchroni
CthulhuNasOchroni
12.04.2026, 20:03:07
  • 435
Jeszcze tylko pomarańczowy i kończmy ten śmieszny projekt jakim jest alt right
#polityka #wegry #wybory
CthulhuNasOchroni - Jeszcze tylko pomarańczowy i kończmy ten śmieszny projekt jakim j...

źródło: 1000008116

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:10:12 via Wykop
  • 3
@CthulhuNasOchroni: i wtedy afd wchodzi całe na biało
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
12.04.2026, 12:53:17
  • 0
#polityka #ankieta #wegry #bekazpisu

Co dłużej piecze?

  • Pizza z Jagodna 60.2% (53)
  • Papryczki z Budapesztu 39.8% (35)

Oddanych głosów: 88

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 12:59:50 via Wykop
  • 1
@M4rcinS: co dłużej piecze? w------l jaki wyłapał tęczowy rafałek xD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 13:09:32 via Wykop
  • 1
w--------m nazywasz wynik większy o 1.78%? XD


@IksdeHeheh: Chyba zgodzisz się że to bliższe prawdy niż wasze nazywanie wyniku mniejszego o 1.78% zwycięstwem. 1,5 godzinny prezydent HAHAHAH

I tak, biorąc pod uwagę jakie były sondaże na kilka miesięcy przed wyborami to należy nazwać to potężnym w--------m xDD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 13:56:11 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 14:40:29 via Wykop
  • 0
ja wiem że prawak to zapewne gimnazjum masz skończone najwyżej, więc rozumowanie niezbyt masz rozwinięte, ale znaj gamoniu różnice między sondażami pierwszej i drugiej tury xD i teraz gamoniu dodaj sobie 2+2. Skąd Batyr dostał dostał wsparcie xD


@IksdeHeheh: oho lewak będzie sie miał za bardziej wykształconego chyba w p---------u głupot, bo te twoje wysrywy kasuje fakt że przed 2 turą tęczowy rafałek i tak miał przewagę w sondażach więc
Sev50949 - > ja wiem że prawak to zapewne gimnazjum masz skończone najwyżej, więc roz...

źródło: aoznou

Pobierz
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 17:30:36 via Wykop
  • 0
w p---------u głupot, to jednak nie mogę się z tobą mierzyć


@IksdeHeheh: no nie możesz bo przebijasz w tym wszystkich, a wisienka na torcie jest ten twój pożal się boże mem, ja nie wspieram pisu, musisz żyć z tym rozczarowaniem xD
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 20:02:05 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: a tusk patrzył jak mu dymają żonę
  • Odpowiedz

384

Skrytykował rząd Trumpa w internecie. Domagają się ujawnienia jego tożsamości

Skrytykował rząd Trumpa w internecie. Domagają się ujawnienia jego tożsamości

Administracja Trumpa powołała się na przepisy z lat 30. ubiegłego wieku i chce ujawnienia tożsamości użytkownika Reddita, który krytykował działania ICE. Wpisy nie nosiły znamion przestępstwa. Sąd już raz odrzucił żądania, więc tym razem sprawa została przeniesiona do tajnego postępowania...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.04.2026, 17:02:32
  • 57
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    trump
  • #
    polityka
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 19:56:44 via Wykop
  • -2
Ciekawy news, warto obserwować jak się to rozwinie, raczej nic z tego nie będzie jak zawsze w takich sytuacjach. Na pewno nie ma co być tak rozgorączkowanym jak lewaccy wariaci którzy po zobaczeniu newsa dostali flashbacków ze wszystkimi rzygami które wylali z siebie w czasie swojej internetowej "kariery".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lukardio
Lukardio
12.04.2026, 18:33:08
  • 17
#wegry #polityka #ziobro #polska #neuropa #wybory #4konserwy
Lukardio - #wegry #polityka #ziobro #polska #neuropa #wybory #4konserwy

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:36:04 via Wykop
  • 2
@Lukardio: oryginał jednak lepszy xD
  • Odpowiedz

fraciu
fraciu
12.04.2026, 18:33:59
  • 1
Czemu ten Orban był taki ważny? Czemu wszyscy tak trąbią o tych wyborach? Równe emocje na wykopie były jak prezydenta Stanów Zjednoczonych wybierali
#wegry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:34:45 via Wykop
  • 0
@fraciu: czemu wszyscy trąbią? bo nie mają własnego życia w większości przypadków
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
12.04.2026, 18:19:06
  • 42
#wegry
Nie możemy się jeszcze cieszyć....
Może być tyć,że Batyr ryknie i Tisza przegra bo się tusz na kartach przestraszy.

#bekazpisu #politykaka #nawrocki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:19:45 via Wykop
  • 7
@emasele:
Sev50949 - @emasele:

źródło: 723d3a7360ab79f2ca88657c6705b3c5f32fdfb436162d40fe358f52aa432b6b

Pobierz
  • Odpowiedz
Trzydziesty_srebrnik
Trzydziesty_srebrnik
12.04.2026, 18:06:00
  • 184
Ja gdzieś tam jestem w stanie zrozumieć, gdyby ci prawicowi politycy to były takie uczciwe konserwy, spokojni katolicy, żyjący w małżeństwach sakramentalnych, postępujący według dekalogu itd itd. Ale, k---a, jak można popierać takie abominacje jak Orban, Szmatecki, Mejza czy Obajtek? Ludzi okradających własny naród, szczujących na dzieci, zarabiający na zdesperowanych rodzicach czy liżący anusa dyktatorowi obcego państwa. Obecnie nie ma bardziej zakłamanej i zdegenerowanej grupy niż tego pokroju prawaccy demagodzy. Mityczne lewactwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:11:17 via Wykop
  • 0
Mityczne lewactwo często żyje tak, jak prawica by chciała żeby ich życie wyglądało


@Trzydziesty_srebrnik:
Sev50949 - >Mityczne lewactwo często żyje tak, jak prawica by chciała żeby ich życie ...

źródło: 8f7972eca07087534439221e72dce50f4c0ff89f7eda35790fbc7a55c29eadaf

Pobierz
  • Odpowiedz

409

Pies 19-latki zagryzł ją na śmierć w jej własnym domu

Pokaż treści 18+

Pies 19-latki zagryzł ją na śmierć w jej własnym domu

Tragedia w Essex, w Wielkiej Brytanii. 19-letnia Jamie-Lea Biscoe zginęła w wyniku ataku własnego psa, który jak podkreślają bliscy był rodzinnym pupilem i spał w jej łóżku.

sumeryjskie_summerparty
z
fakt.pl
dodany: 12.04.2026, 15:42:44
  • 133
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:00:01 via Wykop
  • -2
Bywa xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 18:07:00 via Wykop
  • 9
@Darth_Father: ale dziwna flaga Palestyny w awatarze xD
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 17:48:07
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
12.04.2026, 14:57:54
  • 281
#wegry #polityka #bekazkonfederacji
CipakKrulRzycia - #wegry #polityka #bekazkonfederacji

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-12 165531

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 15:37:48 via Wykop
  • 0
@CipakKrulRzycia: O Arłukowicz, lekarz, były minister zdrowia - jak tam sytuacja w NFZ panie Bartoszu?
  • Odpowiedz

494

Ogromny wzrost przypadków zakażeń HIV na Dolnym Śląsku

Ogromny wzrost przypadków zakażeń HIV na Dolnym Śląsku

HIV rok 2025 - 444 rok 2024 - 201 rok 2023 - 300 rok 2022 - 346 rok 2021 - 176 rok 2020 - 77

dolina_korupcji
z
facebook.com
dodany: 11.04.2026, 17:17:54
  • 145
  • #
    wroclaw
  • #
    dolnyslask
  • #
    hiv
  • #
    aids
  • #
    medycyna
  • #
    pandemia
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 14:07:14 via Wykop
  • 1
Pozytywna informacja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sev50949 - Pozytywna informacja ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: i-bardzo-kurwa-dobrze

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r5678
r5678
11.04.2026, 14:47:10
  • 1530
Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym że musiał wyrwać jakiegoś chwasta.

#kryminalne #s---------a #bron #policja #obronakonieczna
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...

źródło: Screenshot 2026-04-11 at 16-45-49 #BystrzycaKłodzka - Search _ X

Pobierz
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sev50949
Sev50949 11.04.2026, 18:07:21 via Wykop
  • 1
za sam fakt zaczepiania innych na ulicy w celu pobicia/kradzieży należy się podniesienie poziomu ołowiu w organizmie, bo tacy ludzie nie są światu do niczego potrzebni.


@Cadfael: Ktoś kiedyś może uznać że w sumie ty też nie jesteś światu do niczego potrzebna...i będzie mieć rację.
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 11.04.2026, 18:48:36 via Wykop
  • 0
@Cadfael: Uderzyć to ty powinnaś już dawno temu do psychiatry.
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 11.04.2026, 19:06:07 via Wykop
  • 0
@Cadfael:
Sev50949 - @Cadfael:

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 11.04.2026, 23:13:11 via Wykop
  • 0
@Cadfael: ach tak, żarty o starej - cóż za kreatywność - mamy tu niespełnioną beletrystkę
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 12:32:45 via Wykop
  • 0
@Cadfael: To najżałośniejsze usprawiedliwienie swojego ograniczenia umysłowego jakie kiedykolwiek widziałem, przebiłaś dno i pukasz od spodu.
  • Odpowiedz
Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 14:00:17 via Wykop
  • 0
a i tak musisz tu wrócić się zesrać.


@Cadfael: o to jednak potrafisz w samokrytykę? tylko po co mi się o tym uzewnętrzniasz?
  • Odpowiedz

2651

Nie odbył obowiązkowego poboru, domaga się go dla innych

Nie odbył obowiązkowego poboru, domaga się go dla innych

Dziennikarz Polsatu apeluje do polityków o przywrócenie obowiązkowego szkolenia wojskowego, ale jak przyznaje sam go nie odbył go gdy był w wieku poborowym, z powodu "trwałego nawrotowego zapalenia błony naczyniowej oczu".

sildenafil
z
x.com
dodany: 12.04.2026, 11:20:49
  • 319
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pobor
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 13:53:06 via Wykop
  • -3
W 1 kolejności powinni walczyć elgiebetowcy i kobiety bo to dwie najbardziej uporzywilejowane grupy w Cuckoldstanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

636

Nie wolno mówić źle o żydach. Awantura na spotkaniu z Sikorskim.

Nie wolno mówić źle o żydach. Awantura na spotkaniu z Sikorskim.

przypomnę wszystkimi co się działo, jak usuwa się ludzi zadających niewygodne pytania.

KolorowyWielkiSwiatPolski
z
fakt.pl
dodany: 12.04.2026, 09:28:56
  • 90
  • #
    polityka
  • #
    sikorski
  • #
    kolaicjaobywatelska

Sev50949
Sev50949 12.04.2026, 13:49:57 via Wykop
  • 12
Radosław Żydowski - ulubieniec lewaków, neuropków i innych tego rodzaju podłych kreatur.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 8 z 9
  • >
  • Hierarchia lewaka? Niżej od robaka.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking