Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Samperfive
Samperfive

Samperfive

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4696
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 4630
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 36
  • Dodane (8)
  • Komentowane (78)
  • Plusowane (4544)
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 11:24:55
  • 16
https://wykop.pl/ludzie/fifka85

- 8324
#stobanowdlaprawakow

- 1249
Lukardio - https://wykop.pl/ludzie/fifka85

- 8324
#stobanowdlaprawakow

- 1249
#stob...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

world
world
wczoraj, 17:17:13
  • 291
- Jak śmiesz śmieć, że Braun jest prorosyjski
- Braun w Moskwie robi sweet focie ze Swiridowem

#ukraina #rosja #ruskapropaganda #polskieonuce #bekazprawakow #braun

#ludziebrauna #polityka
world - - Jak śmiesz śmieć, że Braun jest prorosyjski
- Braun w Moskwie robi sweet fo...

źródło: z24353802AMP,Grzegorz-Braun-z-Leonidem-Swiridowem-w-Moskwie-na-

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
wczoraj, 17:22:57 via Wykop
  • 89
@world: ups
Basiura89 - @world: ups

źródło: 0383a5b15dff9cfc30e6bbda8c6f0ff7eb46e5b2c319d311e762354456b9aacd,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
wczoraj, 17:32:52 via Wykop
  • 668
ups


@Basiura89: Poprawiłem, towarzyszu. Teraz już panimajesz o co chodzi?
JPRW - >ups

@Basiura89: Poprawiłem, towarzyszu. Teraz już panimajesz o co chodzi?

źródło: pobrane

Pobierz
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
wczoraj, 18:27:36
  • 23
No i jeszcze trzeba zająć się multikontem dzidka nowaka
aka jedrekpodhale

no i typ od ruskiego fejka ze swastyką ma odpoczynek na miesiąc od portalu

https://wykop.pl/ludzie/Desire22
Lukardio - No i jeszcze trzeba zająć się multikontem dzidka nowaka
aka jedrekpodhale
...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

impact18
impact18
wczoraj, 19:06:33 via Android
  • 9
@Lukardio: hahaha, w końcu. Miesiąc to za mało.
Czemu ten przyglup podhalanski nie ma jeszcze?
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
Autor
wczoraj, 19:08:36 via Wykop
  • 7
@impact18: bo dopiero co wyszedł z bana miesiecznego i dwa posty jak narazie wypluł i kilka komentarzy
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
18 godz. i 38 min temu
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tetsuya
Tetsuya
18 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 7
@Lukardio: typowy wyborca Konfederacji
  • Odpowiedz
StanMarsh93
StanMarsh93
16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 3
@Lukardio: podludzie braunowskie
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
16 godz. i 3 min temu
  • 34
multikonto @dzidek_nowak, nacieszył się wolnością zaledwie kilka dni
miał miesiąc bana już ma dwa miesiące

biedaczek nawet się nie rozkręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyłapał bana za zapostowanie fejkowego obrazka ze szkoły w WINNICY gdzie uczniowie niby mieli podczas tańca
Lukardio - multikonto @dzidek_nowak, nacieszył się wolnością zaledwie kilka dni
miał ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 8
@Lukardio: Jędrula znowu do łagrów. Bardzo miłe info :)
  • Odpowiedz
impact18
impact18
9 godz. i 28 min temu via Android
  • 0
@Lukardio: w końcu
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
5 godz. i 48 min temu
  • 11
Czemu prawicowa Ewka ma w mediach społecznościowych tylko jedno nazwisko?

Czyżby status związku zmienił się na „to skomplikowane”?

To by dopełniło DZBAN jej wartości

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
5 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BajaScorpions
BajaScorpions
3 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
Czemu prawicowa Ewka ma w mediach społecznościowych tylko jedno nazwisko?


@Grzesiok: Bo JE Mewa Rzeżączkowska-Wziernik brzmi głupio.

  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
9 godz. i 58 min temu
  • 600
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
9 godz. i 36 min temu via Wypiek
  • 387
@Lukaszpl18 ilość wydawanych wiz studenckich zmniejszyła się o 45% już w 2024 roku. Ilość odmów dla potencjalnych studentów z państw afrykańskich ubiegajacych się o taki dokument wzrósł do 70-80%

O czym my mówimy. PiS sprowadzał studentów do praktyk w zbieraniu pieczarek. Politycy konfederacji i brauna sprowadzali pracowników z wszelkich możliwych kierunków.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
8 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 156
O czym my mówimy. PiS sprowadzał studentów do praktyk w zbieraniu pieczarek. Politycy konfederacji i brauna sprowadzali pracowników z wszelkich możliwych kierunków.


@dqdq1: ciężko zbijać kapitał polityczny na złych imigrantach jak ich nie ma ;) najpierw trzeba sprowadzić a potem wygrać wybory na tym że zabierają ci pracę.
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
9 godz. i 16 min temu
  • 138
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna
wykoppltakastronazobrazkami - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

źródło: de1cae3a708eb792873104a9d456b62c3fb0e5acec2e4f3000d2079031a58ee3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
8 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 81
@wykoppltakastronazobrazkami:
panDario - @wykoppltakastronazobrazkami:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
7 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 4
@wykoppltakastronazobrazkami: Jedna na rosjan, druga na orków
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
8 godz. i 15 min temu
  • 229
Taką wiadomość otrzymała Agnieszka Gozdyra - dziennikarka Polsatu

Na podstawie treści wiadomości określ na jaką partie głosuje Pan Dariusz i dlaczego jest to któraś z Konfederacji?

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
OCIEBATON - Taką wiadomość otrzymała Agnieszka Gozdyra - dziennikarka Polsatu

Na pod...

źródło: 1000003767

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11
8 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 256
@OCIEBATON: nie mozliwe, przecież według kanału zero to ko ma więcej fanatycznych wyborcow
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
Autor
8 godz. temu via Android
  • 141
@kochamcovid: konfopis to już jedna partia
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
5 godz. i 50 min temu
  • 1
Jest środa wieczór, mieszkasz od pół roku na wsi albo na osiedlu domów jednorodzinnych w domupo starszej babci albo wykupionym
przychodzi dzisiaj parę starych bab i mówić że jutro ma być naszykowany ołtarz bo procesja Bożego ciała idzie i byli mieszkańcy zawsze szykowali ołtarz na procesję

#pytanie #ankieta #polska #bozecialo #kosciol #neuropa #4konserwy #bekazkatoli #bekazprawakow
Lukardio - Jest środa wieczór, mieszkasz od pół roku na wsi  albo na osiedlu domów je...

źródło: obraz

Pobierz

Sąsiadki chcą być ustroił pod twoim wjazdem ołtarz na Boże ciało, bo zawsze tak było, co robisz?

  • No nic, jak tak było, to robię 8.0% (2)
  • Prosze je o pomoc, staram się coś zorganicować 4.0% (1)
  • mówi im że nie da rady, niech sobie u siebie zrobi 24.0% (6)
  • mówie im, że nie bawie się w ten cyrk 20.0% (5)
  • mówie że jutro wyjeżdzam i nie bede robił 4.0% (1)
  • krzycze na nie że mają spie..... w podskokach 8.0% (2)
  • zrobie ale ołtarz ku czci szatana albo pornopani 4.0% (1)
  • nic nie robię i jutro puszcze jakiś death metal 12.0% (3)
  • nic nie robię 12.0% (3)
  • nie wiem/ nie mam zdania 4.0% (1)

Oddanych głosów: 25

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
5 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@Lukardio: Hmmm. Czy to jest tak medialna sprawa (a ja tylko nie doczytalem i nie trafilem na nia) czy jestes incognito w mojej pracy? BO wlasnie o tym zesmy dzis w robocie dyskutowali :P
  • Odpowiedz
PietrekSpodKrakowa
PietrekSpodKrakowa
2 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Lukardio: "Ołtarz" na Boże Ciało to jest taki prestiż dla mieszkańców wsi że nikt by ci tego nie proponował jako nowo przybyłemu. Ktoś by to chętnie wziął na siebie.
Chyba że była awantura kto ma to wziąć i przyszli do ciebie z nadzieją że jako lewak miastowy bezbożnik chrr tffuuu itepe. odmówisz i będzie sprawa jasna ze "Kazek" ma w tym roku urządzać jako że ma największy szacun, a nawet
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
5 godz. i 30 min temu
  • 5
#polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #heheszki #4konserwy

Morda na której jest czysta obłuda...
Kempes - #polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #heheszki #4konserwy ...

źródło: 1000078832

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo345
elo345
elo345
5 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 5
@Kempes: Zabawne będzie, jak władzę przejmie PisoKonfederacja i typ za swoje "zasługi" zostanie ministrem edukacji.
  • Odpowiedz
nith
nith
4 godz. i 33 min temu via Wypiek
  • 3
@Kempes jakie to wszystko wyrachowane..
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
15 godz. i 55 min temu
  • 392
Prawicowe wartości to m.in. pilnowanie, żeby osierocone dziecko nie mogło zamieszkać z kobietą, która czytała mu bajki i przykrywała do snu odkąd miało 3 latka.

Przecież wiadomo, że w imię ideologii lepiej, żeby wylądowało w domu dziecka albo zamieszkało z zupełnie obcymi ludźmi.

#bekazprawakow #konfederacja #polityka #heheszki
TheTostu - Prawicowe wartości to m.in. pilnowanie, żeby osierocone dziecko nie mogło ...

źródło: ateo82_jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 221
niszczenie instytucji rodziny


@PuchaczLesny: No w tym wypadku to akurat Bosak chciałby rozbijać rodziny i wysyłać dzieci do domu dziecka.

Systematyczne zerowanie wskaźnika dzietności.


A to akurat twój ukochany kapitalizm.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
15 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
titus1
titus1
titus1
18 godz. i 59 min temu
  • 95
Może nie granat ale jednak petarda w szambie...

Tak sobie wczoraj siedzimy z żoną przed domem, późno popołudniowa kawa, rozmowy o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, co trzeba zrobić w obejściu, ot zwykłe pogaduchy starego małżeństwa. Nagle dzwoni krewna, dziewczyna w naszym wieku, która w czwartek wydaje za mąż córkę. Dzwoni i pyta, czy nie przyszlibyśmy na wesele. Hmm, o tym, że wesele będzie, wiedzieliśmy od kilku miesięcy, ale nikt
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystekw2
krystekw2
krystekw2
18 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 880
@titus1:

Joasia (moja żona znaczy się) jedzie ze swoim przyjacielem na długi weekend nad morze
krystekw2 - @titus1: 
Joasia (moja żona znaczy się) jedzie ze swoim przyjacielem na d...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ
18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 294
@titus1: to trzeba mieć we łbie żeby zapraszać na wesele NA JUTRO xd
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
16 godz. i 44 min temu
  • 436
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bosak #bekazpisu #konfederacja #lata90
Bosak woli oddać dziecko do domu dziecka, niż pozwolić żeby je wychowały dwie kobiety.
Gdyby takie prawo istniało w latach 90', to lekko 1/3 dzieciaków by tam wylądowała, dlaczego?
Bo ogrom dzieci był wychowany PRZEZ DWIE KOBIETY, a dokładniej mamę i babcię, o tym już się dziwnym trafem nie mówi.
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
16 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 364
@Krs90: oczywiście, że on o wychowaniu przez kobiety nie mówi, bo pan mmmf free ma bzika tylko na jednym punkcie
Lemmonix - @Krs90: oczywiście, że on o wychowaniu przez kobiety nie mówi, bo pan mmmf...

źródło: 6241e9b29690047a8c54cb35bc191e0b20c56fd8fbb2324b2a4c25625c0ad3cd

Pobierz
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
Autor
16 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
wczoraj, 14:04:36
  • 702
#humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek XD - nic mi nie jest . #polityka
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzuce...

źródło: 1000049527

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
wczoraj, 14:12:03 via Wykop
  • 467
@KukiScotland: choroba filipińska, zamykam temat.
  • Odpowiedz
Onde
Onde
wczoraj, 14:52:21 via Wykop
  • 459
@KukiScotland: Jet lag nie bierze jeńców.
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
wczoraj, 13:00:23
  • 538
Były przywódca polskiego katotalibanu, którego szare komórki zostały wybudzone z letargu na przestrzeni ostatnich lat, choć nadal jest konserwą, wypada na libka przy panie marszałku mmmf free xD

Ralphs - Były przywódca polskiego katotalibanu, którego szare komórki zostały wybudzo...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
wczoraj, 13:17:12 via Wykop
  • 304
@Ralphs: Krzysiu bardziej zestresowany i zbity z tropu niż jakby miał gadać z samym Michnikiem XD
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
wczoraj, 13:26:18 via Android
  • 744
@Ralphs: Terlikowski sprytnie podszedł i wykazał, że Bosak ma w dupie dobro dziecka, a tylko realizuje swoją agendę, niezależnie od tego, co ma się stać z tym dzieckiem.
  • Odpowiedz
Mykalele
Mykalele
Mykalele
wczoraj, 21:11:44
  • 271
Ogólnie, jak obserwuję internet czy też rozmawiam z ludźmi w realu, to naprawdę ciekawe jest widzieć, jak inżynieria społeczna działa w praktyce i jak politycy prawicy efektownie rozgrywają swój elektorat.

Weźmy np. słowo „lewactwo”.
PiS, jak i Konfa, konsekwentnie od lat starają się stworzyć wokół tego słowa skrajne emocje - wiążą z „lewactwem” jakieś najbardziej skrajne feministki czy szalonych transów. Generalnie wszystko, co wzbudza negatywne emocje, łączą z „lewactwem”.

Następnie, gdy już z tym słowem
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
wczoraj, 21:22:04 via Wykop
  • 208
@Mykalele: wytresowani jak psy Pawłowa, reagują na sygnał, ja zawsze wtedy pytam- co to jest to lewactwo, co to znaczy i cisza
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
wczoraj, 21:30:42 via Wykop
  • 328
człowieku twoje ukochane lewactwo


@alylayl23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - >człowieku twoje ukochane lewactwo

@alylayl23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: G1btSJVXYAAslcV

Pobierz
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
wczoraj, 19:10:57
  • 3
Zakopywać pro-putinowskie znalezisko:
https://wykop.pl/link/7955173/wrogiem-numer-jeden-upa-byli-polacy
#bekazpisu #bekazprawakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garm_
garm_
garm_
wczoraj, 20:49:23 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

eSUBA94
eSUBA94
wczoraj, 21:53:38 via Wykop
  • 0
@wykoppltakastronazobrazkami: za późno
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
wczoraj, 11:31:08
  • 13
Zawsze jak ktoś z prawaków mówi, że KO lub ich wyborcy gardzą zwykłymi ludźmi to zastanawiam się, o jakich ludziach oni mówią? O tych z niepełnym podstawowym? O tych poniżej? Czy zachowanie tego pana jest czymś, według prawaków, godnym pochwały? Zresztą, ten typ człowieka nawet jakby sam Tusk go pochwalił za coś to i tak by zwyzywał bo tak został już zaprogramowany przez republikę i podobne media.

#polityka #bekazpisu
RetorykaPisowska - Zawsze jak ktoś z prawaków mówi, że KO lub ich wyborcy gardzą zwyk...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
wczoraj, 11:36:14 via Wykop
  • 14
@RetorykaPisowska: To taki zwykły pisowiec, poziom wypowiedzi oraz inteligencji nawet nieco powyżej średniej pisowskiej, natomiast stan upojenia alkoholowego nieco poniżej ich średniej.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
wczoraj, 10:26:49
  • 2
Stare komuchy chcą wrócić do władzy, trzeba zatrzymać ten PiS i nie pozwolić im znowu rządzić. #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 228
  • Strona 1 z 228
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia