Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Robol
Robol

Robol

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12270
  • Znaleziska 2249
  • Mikroblog 10021
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19
Robol
Robol
Robol 19.09.2025, 13:39:00
  • 4
C`mon fat man!

Easing up!
#intel #gielda
Robol - C`mon fat man!

Easing up!
#intel #gielda

źródło: image_2025-09-19_153818980

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 18.09.2025, 17:22:09
  • 14
Przewidział to
#intel #gielda
Robol - Przewidział to
#intel #gielda

źródło: 399ab64bf2b450905ca51db43e83a34b6b87942d97cf67bd9301a534f8bcf4dd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14
18.09.2025, 18:15:06 via Wykop
  • 6
@Robol: jeszcze 50% w górę i wyjdzie na 0 (bez uwzględnienia kursu dolara)
  • Odpowiedz
W.....N
konto usunięte 18.09.2025, 19:35:32 via Wykop
  • 4
@Robol: Fajnie jest scrollowac tag i nawet nie wiedziec kim sa te wyjeby z twittera
  • Odpowiedz
IMPERIUMROMANUM
IMPERIUMROMANUM
31.08.2025, 05:02:12
  • 265
Dyplom wojskowy Gajusza Gemellusa

Rzymski dyplom wojskowy, który potwierdza nadanie obywatelstwa rzymskiego żołnierzowi Gajuszowi Gemellusowi i jego rodzinie. Mężczyzna pełnił 26-letnią służbę we flocie morskiej w Aleksandrii.
Dyplom był sporządzony przez urzędników cesarskich i wystawiony na widok publiczny w Rzymie. Żołnierz dostawał ją w formie dwóch brązowych tablic, które potwierdzone były notarialnie kopią oryginalnej constitutionis (edyktu cesarskiego).

https://imperiumromanum.pl/ciekawostka/dyplom-wojskowy-gajusza-gemellusa/
IMPERIUMROMANUM - Dyplom wojskowy Gajusza Gemellusa

Rzymski dyplom wojskowy, który p...

źródło: Dyplom wojskowy Gajusza Gemellusa

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Robol
Robol
Robol 31.08.2025, 12:10:18 via Wykop
  • 0
@IMPERIUMROMANUM: ale by to wyglądało na linkedinie w certyfikatach.
  • Odpowiedz

384

Rząd USA przejmuje część Intela. Firma nie może upaść

Rząd USA przejmuje część Intela. Firma nie może upaść

Ogłoszono porozumienie, które przyznaje rządowi USA 10 procent akcji Intela. Pakiet nie przewiduje miejsc w zarządzie. W komunikacie prasowym firma Intel podała kilka szczegółów, informując, że rząd USA zainwestuje 8,9 mld dolarów w akcje zwykłe Intela.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 25.08.2025, 05:48:39
  • 88
  • #
    intel
  • #
    usa
  • #
    procesory
  • #
    technologia
Robol
Robol
Robol 25.08.2025, 15:11:20 via Wykop
  • 3
My mieliśmy polityczne spółki skarbu państwa z ludźmi z nadania przed nimi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 21.08.2025, 13:36:20
  • 0
Champion.

Żałuję, że nie sprzedałem wszystkiego, żeby się nie zapakować w Orlen pod sam korek.

Do 2030, ponad 30% dzisiejszej ceny zwróci się w dywidendach.
#orlen #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
21.08.2025, 13:41:06 via Wykop
  • 6
@bar125: lub -30% do końca roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
21.08.2025, 13:46:32 via Wykop
  • 0
@Lketoglutaran: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1493

Niemiecki deweloper kupił 5 tys. mieszkań w Polsce pod wynajem.

Niemiecki deweloper kupił 5 tys. mieszkań w Polsce pod wynajem.

Resi4Rent, jedna z największych firm w Polsce oferujących mieszkania na wynajem, sprzedała 5 322 lokale Vantage Development, spółce należącej do TAG Immobilien Group, czyli hamburskiej firmy z branży nieruchomości. Mieszkania zlokalizowane są w 18 projektach Resi4Rent w sześciu największych polskich

kolakow
z
next.gazeta.pl
dodany: 17.08.2025, 11:37:34
  • 372
  • #
    deweloperka
  • #
    deweloper
  • #
    patodeweloperka
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    budownictwo
Robol
Robol
Robol 17.08.2025, 18:21:50 via Wykop
  • 3
Nie opodatkowujcie, plz bo to po babci i dla dzieci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry
13.08.2025, 17:26:07
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 13.08.2025, 17:45:06 via Wykop
  • 0
@mrbarry: masz na myśli największego Polaka w Historii zaraz po Papieżu Polaku? (za Sikorskim)
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
10.08.2025, 08:56:51
  • 30
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, czemu czepiamy dotacji na jacht? Poczyniłem zgrubne, poranne wyliczenia w innym komentarzu i wychodzi mi, że to świetny pomysł dla budżetu.

Kupujesz jacht, Vatu z dotacji nie można odliczyć więc z automatu do budżetu z 500k dotacji wraca 115k, ktoś go dla Ciebie wyprodukował i płacąc tylko dochodowy od 400k, wpłaca do budżetu 75k. W pierwszym roku od wypłacenia dotacji 500k, 200k wróciło do budżetu.
Zatrudniasz sternika za powiedzmy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 12:27:31 via Wykop
  • 1
@misiopysio: wymyśliłeś gówniane perpetum mobile. Te pieniądze z jachtów musimy później reinwestować w nowe jachty, tez takie w których możemy mieszkać. To rozwiążemy też problem mieszkalnictwa.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 12:12:59
  • 8
- Symbol korupcji w tym kraju od ponad 20 lat
- Żonka dostaje dotacje na 400k
- "Lub czasopisma"
- Grupa trzymająca władzę

#kpo
Robol - - Symbol korupcji w tym kraju od ponad 20 lat
- Żonka dostaje dotacje na 400k...

źródło: image_2025-08-10_141131535

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 12:06:46
  • 2
Prawdziwym dramatem sytuacji jest zrównanie przedsiębiorczości z robieniem wałów na jachtach i korumpowaniem ciotki w urzędzie, żeby mu podbiła papierek o dotację.

wykopki tak się spruły o te całe #kpo , bo same nie dostały kasy ¯\(ツ)/¯


Frajerem jest ten kto chce uczciwie coś w tym kraju stworzyć i poświęca temu całą swoją młodość i karierę. A gangsterzy bez kręgosłupa moralnego są po prostu "zaradni".

#kpo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
10.08.2025, 11:35:49
  • 219
Budujące jest to, że wykopki chcą dwa razy oglądać każdą złotówkę z 1200 mln zł, które zapisano dla HoReCa. Bardzo dobrze, trzeba się dokładnie przyjrzeć ile zostało wydane nieprawidłowo.

Na kanwie tego, chciałem zachęcić do śledzenia i sprawdzania innych spraw (od najwiekszej do najmniejszej kwoty)

* 9000 mln zł - tyle wydajemy co roku na nierentowne górnictwo.

*
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 11:39:18 via Wykop
  • 3
@Czoso: KPO to jest ponad 200 mld zł, a na razie omówiliśmy tylko 0.5% tego budżetu. Zachęcam do śledzenia pozostałe 199 mld zł.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 11:45:06 via Wykop
  • 1
@Czoso: Tak, szczególnie o dokładnym kosztorysie tych dróg. Analogicznie do kosztów tego, że ławeczki w miastach kosztują 200k, a w sklepie po 2k. Zastanawiam się ile firm szwagrów jest ukrytych w tych pudełkach w stylu 20 mld zł na drogę. I chciałbym dokładnie wiedzieć kiedy trzeba się zgłaszać i jakie są warunki, żeby taką drogę wyremontować.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 10.08.2025, 11:37:22
  • 1
Ktoś powie, że obsługa jachtu jest trudna i trzeba mieć mózg, żeby zrobić z tego biznes.

Podpowiadam biznesplan:
- skupujesz spółkę HoReCa ze spadkami przychodów w 2019-2022 za 100k, z odroczoną zapłatą za rok,
- płacisz konsultantom i urzędnikom 50k, z odroczoną zapłatą za rok,
- kupujesz jacht za 550k,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
10.08.2025, 11:44:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

220

W Tarnowie wulgarni policjanci grożą, obrażają, biją i po prostu kłamią?

Pokaż treści 18+

W Tarnowie wulgarni policjanci grożą, obrażają, biją i po prostu kłamią?

To chyba najgorsza z interwencji w tym roku, z tych co pojawiły się na kanale. Funkcjonariusze nie przebierają w środkach, a wszystko z powodu tego, że to obywatel miał rację a nie oni. Biją, obrażają, klną, narażają na utratę zdrowia a nawet życia.

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: 18.07.2025, 14:06:36
  • 35
  • #
    audytobywatelski
  • #
    audyt
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
Robol
Robol
Robol 18.07.2025, 17:11:13 via Wykop
  • 9
Robol

źródło: image_2025-07-18_191103386

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

48

Napoje bez cukru wpływają na hormony. Przyspieszają dojrzewanie dzieci

Napoje bez cukru wpływają na hormony. Przyspieszają dojrzewanie dzieci

Słodziki dodawane do napojów gazowanych, gum do żucia czy proteinowych jogurtów wpływają na układ hormonalny dzieci. Skutki to m.in. niższy wzrost oraz większe ryzyko zaburzeń metabolicznych.

konto usunięte
z
wysokieobcasy.pl
dodany: 18.07.2025, 12:38:12
  • 13
  • #
    dzieci
  • #
    odzywianie
  • #
    zdrowie
Robol
Robol
Robol 18.07.2025, 16:27:20 via Wykop
  • 18
Źródło? Wysokie Obcasy
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 10.06.2025, 23:23:14
  • 68
To nie jest reprezentacja Polski tylko reprezentacja PZPN, które jest jakimś prywatnym folwarkiem baronówz naczelnikiem w postaci alkusa Cezarego Kuleszy.

Prezesem mógł być Koźmiński, ale sami sobie wybrali wiejskiego głupka.

PZPN, PZPN, J---Ć, J---Ć PZPN
#mecz #pzpn
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

promyczek123
promyczek123
10.06.2025, 23:27:43 via Android
  • 9
@NonNull cyrk jak wszędzie a disco polo gra na okrągło.
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu
11.06.2025, 00:02:39 via Wykop
  • 4
@Robol: jeden lepszy od drugiego. Koza do woza pojecia o pilce nie ma
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 10.06.2025, 19:47:15
  • 1
Mi amore ekspresso kapuczino

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 10.06.2025, 19:16:54
  • 0
Lewy by to złapał w zęby.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 06.06.2025, 05:31:47
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 01.06.2025, 21:35:12
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CreaOnion
CreaOnion
01.06.2025, 02:58:42
  • 3
#mecz

Co roku się śmiałem, że frajerzy. Siadałem do nowego sezonu jak do telenoweli czekając aż te przepłacone gwiazdeczki sobie głupi ryj rozwalą za petrodolary.

W tym sezonie jednak zasłużyli, wygrał futbol i to też będzie droga dla kolejnego bogola, co sobie będzie grał w football managera irl, że nie wystarczy ściągać najgłośniejsze nazwiska, tylko głodnych sukcesów młodzików.
CreaOnion - #mecz

Co roku się śmiałem, że frajerzy. Siadałem do nowego sezonu jak do...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 01.06.2025, 05:59:15 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: a kim był wtedy Neymar jak nie głodnym sukcesów młodzikiem?
I kim jest dzisiaj Dembele jak nie przepłaconą gwiazdeczką?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 01.06.2025, 21:14:06 via Wykop
  • 0
@myidioci: Ale kim on był w Barcelonie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 23
  • Strona 7 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2012

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking