Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Robol
Robol

Robol

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12270
  • Znaleziska 2249
  • Mikroblog 10021
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19
Robol
Robol
Robol 13.02.2026, 23:31:47
  • 4
Mało jest tak absurdalnie bezsensownych rzeczy jak zatrudnianie najemników do zdobywania medali na igrzyskach olimpijskich. Sport polega na pokonywaniu własnych słabości, a igrzyska powinny premiować szczególnie sport amatorski i popularyzować go wśród ludzi. Jaki sens ma zatrudnianie najemnika skoro nie jest on produktem naszych szkółek? Z kim my konkurujemy i co próbujemy tym osiągnąć?

Czy ten Rosjanin jak ubiegał się o polskie obywatelstwo zdał egzamin z wiedzy o Katyniu i wie, że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
13.02.2026, 23:45:24 via Wykop
  • 0
@wrth @vansvarovsky ok, Sasza.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
13.02.2026, 23:51:59 via Wykop
  • 0
@oddajciemikontozlodzieje: ale jest większa szansa, że wie bo przeszedł przez polski system edukacji. Poza tym, nic z tym się nie da zrobić więcej. A z takim Wladimirem najemnikiem da się zrobić. Po prostu można nie dawać mu obywatelstwa w przyspieszonej formie.
  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
13.02.2026, 22:22:07
  • 56
I to jest sportowe podejście, nasz srebny medalista na 10 000 metrów powiedział
Że jest srebro, ale nie jest z siebie zadowolony, bo mogło być lepiej, nie jechał równo, nie trzymał tempa non stop
I takie podejście to ja rozumiem
W myśl zasady:
"Ja nie wygrałem srebra, ja przegrałem złoto"
To jest ambicja sportowa, ciągłe przekonanie w głowie..."stać mnie na więcej"
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 13.02.2026, 23:21:28 via Wykop
  • 0
nasz srebny medalista na 10 000 metrów powiedział


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: mój nie.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 09.02.2026, 21:54:58
  • 0
Inpost będzie schodził z giełdy czy nie? Mam sprzedawać akcje?
#inpost #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToJaRadek
ToJaRadek
09.02.2026, 22:30:10 via iOS
  • 6
@Robol: przecież już nawet zaproponowali cenę wykupu akcji, więc tak idzie na private equity.
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
10.02.2026, 01:08:08 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

Sonny86
Sonny86
08.02.2026, 06:27:06
  • 502
#heheszki #humorobrazkowy #orlen #paliwo
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #orlen #paliwo

źródło: temp_file9009734574211924419

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 08.02.2026, 08:46:39 via Wykop
  • 138
@Sonny86: dlatego ja nie zbieram tych głupich punktów i kart bo więcej tracę czasu na zarządzaniu tymi śmieciami niż jest z tego zysku.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 08.02.2026, 09:04:52 via Wykop
  • 1
@UjogromemGoNazwali: tzn. jeżeli punkty się nabijają bez mojej ingerencji to ok. Jeżeli muszę założyć kartę tylko na punkty to dziękuję. Apkę orlenową mam dla faktur i płacenia przy dystrybutorze.
  • Odpowiedz

33

ŚREDNIOWIECZNY KRAKÓW TO BYŁ KOSZMAR (Jak wyglądało tam życie?)

ŚREDNIOWIECZNY KRAKÓW TO BYŁ KOSZMAR (Jak wyglądało tam życie?)

Zapomnij o czystych kostiumach z filmów i romantycznych wizjach rycerzy. Prawdziwe średniowiecze leży 4 metry pod Twoimi stopami... i cuchnie.

lormont
z
youtube.com
dodany: 31.01.2026, 22:04:16
  • 6
  • #
    krakow
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
Robol
Robol
Robol 01.02.2026, 11:35:26 via Wykop
  • 9
Brzmi jak AI slop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 28.01.2026, 14:48:27
  • 5
Wyleszczeni wystomp. A my kierujemy się na $100.


#intel #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plaisant
plaisant
23.01.2026, 02:23:05
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 23.01.2026, 04:09:38 via Wykop
  • 5
@plaisant: co to za pijacki bełkot?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 22.01.2026, 08:19:35
  • 0
Intel na $100?
#intel #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makolem
makolem
22.01.2026, 09:13:49 via Wykop
  • 0
@Robol: Jeżeli dzisiejsze earnings będą takie jak TSMC ( a wydaje mi sie ze beda ), to taki będzie kierunek
  • Odpowiedz
cabalrox
cabalrox
22.01.2026, 14:59:10 via Wykop
  • 0
@Robol: Zbieram juz od przeszlo 3 lat pierwsze pakiety i aktualnie 130% zysku. Zastanawiam sie czy trzymac czy sprzedac polowe zeby zabezpieczyc zyski.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 11.01.2026, 19:49:36
  • 2
Jak Tomyly Jones w świganym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #elevensports
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 06.01.2026, 13:07:18
  • 4
Poniżej 19 euro nie oddaję.

A powyżej to się może zastanowię.

#inpost #gielda
Robol - Poniżej 19 euro nie oddaję.

A powyżej to się może zastanowię.

#inpost #giel...

źródło: not_leaving

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gonzo91
gonzo91
06.01.2026, 13:08:17 via Wykop
  • 15
@Robol: I cyk oferta skupu po 15 ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis
06.01.2026, 12:56:49
  • 0
Witajcie, jestem nowy na tagu #gielda mam wolne środki z ike i ikze z tamtego i tego roku, co sądzicie o załadowaniu się po pełne kule w CD Projekt? Tylko proszę bez machającego papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 06.01.2026, 13:00:14 via Wykop
  • 2
@Astralis: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robol - @Astralis: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image_2026-01-06_140006478

Pobierz
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
21.12.2025, 07:58:14
  • 173
Mamy tu jakiegoś konfederatę/brauniste?

Chce serio zrozumieć jaki jest Wasz plan. W sensie - Ukraina bez naszej pomocy upada, wychodzimy z Unii i co teraz? Jakie są następne kroki? Gdzie profit? Serio pytam

#polityka #konfederacja
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 21.12.2025, 13:07:35 via Wykop
  • 0
@jurekqwerty: wołam @Hymenajos @Hellicon @ObserwatorZamieszania @hieronimek @maciusuper @WykopekJeden @Robol @zagubionychromosom @osetnik @Vort @ZAWADIAK @Reinspired bo też chętnie się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tetsuya: a ja dlaczego miałbym tłumaczyć Braunistów?
  • Odpowiedz

827

Przerabiali bmw Sebastiana Majtczaka. W sądzie gubili się w zeznaniach.

Przerabiali bmw Sebastiana Majtczaka. W sądzie gubili się w zeznaniach.

Właściciele firmy, która modyfikowała auto Sebastiana Majtczaka, złożyli zeznania przed Sądem w Piotrkowie Trybunalskim Przyznali, że nie wiedzieli, czy bmw Majtczaka, którym doprowadził do tragicznego wypadku na autostradzie A1, po przeróbkach straciło homologację. silnik był o 100 KM mocniejszy.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 02.12.2025, 14:41:12
  • 394
  • #
    majtczak
  • #
    bmw
  • #
    sad
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    lodzkie
Robol
Robol
Robol 03.12.2025, 00:44:05 via Wykop
  • -1
@Hi_Lo_Hi: i jeszcze kazali mu wcisnąć pedał gazu do 300kmph. A Majtczak wtedy krzyczał, że nie chce tyle jechać.
JuzefCynamon
JuzefCynamon
23.11.2025, 10:06:22
  • 4
#f1 zostaly dwa wyscigi i jeden sprint (2 × 25 plus 8pkt) daje nam to 58pkt.
24 pkt straty Maxa
Co o to oznacza ? Że Lando musi być 3 razy 3 i bedzie mial 2 pkt przewagi na koniec. Czemu tak ? Bo roznica miedzy p1 a p3 to 10pkt, a w sprincie to 2 pkt. Nawet w sprincie moze byc 4 bo 5 to juz by sie rownali
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 23.11.2025, 10:18:15 via Wykop
  • 0
@JuzefCynamon: Mówisz jakby Norris miał zagwarantowane P3 i po prostu odklepuje kartę na zakładzie. W rzeczywistości kierowcy jadą po 300km/h i minimalny błąd to jest nieukończony wyścig.

Norris to musi uważać, żeby nikt w niego nie wjechał. Jeżeli nie pojedzie na swoje maksimum to przegrywa tytuł. Jeżeli będzie jechał na maksimum i cokolwiek pójdzie źle to też przegrywa tytuł. Przy czym będąc na pozycji niższej niż P1 jest wyższe prawdopodobieństwo,
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
14.11.2025, 17:13:56
  • 2
To mnie teraz interesuje ilu z nich zasili kadrę seniorską i będzie w niej grać, bo generalnie młodzieżowe reprezentacje to fajnie że rywalizują ale celem jest produkowanie piłkarzy dla I kadry, a nie sukcesy U21 i później przepadek w seniorskiej piłce.
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 14.11.2025, 17:17:03 via Wykop
  • 4
@angelofdeath007: lepiej zasilać kadrę zawodnikami, którzy ładują pod ladę Włochom albo robią z nimi rulety, a nie takimi co murują bramkę 95 minut w trakcie meczu. Murowania można nauczyć każdego, a rulety nie.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 14.11.2025, 17:28:49 via Wykop
  • 1
@angelofdeath007: pytanie czy są już na tym poziomie. Skoro Grosicki strzela 6 bramek w ekstraklasie, a Pietuszewski tylko 3. Kto broni strzelać Pietuszewskiemu w ekstraklasie i zawalczyć o pierwszy skład pierwszej reprezentacji? Może jeszcze nie jest na tym poziomie. Jeżeli nie jest to lepiej żeby się ogrywał na poziomie u21, zamiast grzać ławę w pierwszej kadrze.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 14.11.2025, 16:56:38
  • 1
Teraz wziąć 1 do 1 reprę u21 do seniorów
#mecz
Robol - Teraz wziąć 1 do 1 reprę u21 do seniorów
#mecz

źródło: image_2025-11-14_175632946

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 09.11.2025, 23:35:01
  • 1
Kucharski i Staszewski zasypują internet oszczerstwami w stronę Roberta Lewandowskiego. A Robert dzisiaj po raz kolejny udowadnia, że jest sigmą i robotem.

Bo zwykły człowiek by nie


A na koniec
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
09.11.2025, 23:38:11 via Wykop
  • 0
@talmudyczny_triumfalizm: Sebastian Staszewski
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
09.11.2025, 23:45:17 via Wykop
  • 1
@umorusany_w_kale: tak nie muszą nic robić, że z lodówki mi wyskakują ich gówniane wywiady.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 09.11.2025, 18:44:14
  • 0
O co chodzi z tym szkalowaniem Lewego? Na fb i wykopie masa postów, że Lewy jest taki i owaki. Czy Kucharski i ten cały Staszewski dostali od Barcelony pieniądze, żeby przeprowadzić akcję szkalowania Lewego, żeby go wypchnąć z klubu? Co mnie obchodzi jego żona i co jakieś lamusy o nim sądzą? Mnie interesują tylko jego bramki.

#lewandowski #mecz #barcelona
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
09.11.2025, 19:11:37 via Wykop
  • 0
Ok, ale te wszystkie zdjęcia są z tamtego roku. Dlaczego teraz jest po nim taki pojazd?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
09.11.2025, 20:54:47 via Wykop
  • 0
@Robol: no i tu jest problem, bo ostatnio praktycznie nie strzela.


@eugeniusz_geniusz: dzisiaj strzelił dwie. Mówimy o tym samym gościu?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
09.11.2025, 23:25:32 via Wykop
  • 0
@eugeniusz_geniusz: 5 godzin temu miał 2 bramki? To dziwne bo po strzeleniu 3 bramek ma teraz 7.
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
09.11.2025, 20:40:41
  • 133
Lewandowski po raz drugi, Celta Vigo - Barcelona 1:2

Mirror: https://streamin.link/v/188abab1
Powtórki: https://streamin.link/v/2081d3c3

#golgif #mecz #fcbarcelona #laliga #golgifpl
Minieri - Lewandowski po raz drugi, Celta Vigo - Barcelona 1:2 

Mirror: https://stre...

źródło: ezgif-2a6a6fcf2fd1cd6f

Pobierz
Minieri - Lewandowski po raz drugi, Celta Vigo - Barcelona 1:2 

Mirror: https://stre...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 09.11.2025, 20:58:52 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
09.11.2025, 20:41:49
  • 153
Celta Vigo 1 - [2] Barcelona; Lewandowski po raz drugi (。◕‿‿◕。)

MIRROR: https://streamin.link/v/d0ee9446
MIRROR PL:
uncle_freddie - Celta Vigo 1 - [2] Barcelona; Lewandowski po raz drugi (。◕‿‿◕。)

MIRR...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 09.11.2025, 20:58:40 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2012

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking