Że jest srebro, ale nie jest z siebie zadowolony, bo mogło być lepiej, nie jechał równo, nie trzymał tempa non stop
I takie podejście to ja rozumiem
W myśl zasady:
"Ja nie wygrałem srebra, ja przegrałem złoto"
To jest ambicja sportowa, ciągłe przekonanie w głowie..."stać mnie na więcej"


















![uncle_freddie - Celta Vigo 1 - [2] Barcelona; Lewandowski po raz drugi (。◕‿‿◕。)
MIRR...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/38e95807cd9bff81db818b4039f239a4ddcb1dd5c892656ea38a90bcce0da6f4,w400.jpg)
Czy ten Rosjanin jak ubiegał się o polskie obywatelstwo zdał egzamin z wiedzy o Katyniu i wie, że