Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomowyTyp
RandomowyTyp

RandomowyTyp

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13436
  • Znaleziska 219
  • Mikroblog 13217
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 6
  • Dodane (801)
  • Komentowane (9711)
  • Plusowane (2705)
Handstander12
Handstander12
21.06.2026, 11:46:04
  • 13
Patrza na tą mapę i mam mnóstwo wspomnien ehh

#przegryw
Handstander12 - Patrza na tą mapę i mam mnóstwo wspomnien ehh 

#przegryw

źródło: 1000111480

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp 21.06.2026, 11:48:39 via Wykop
  • 4
@Handstander12: to moja mlodosc, wychowalem sie w Los Santos na grove street
  • Odpowiedz
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
21.06.2026, 12:01:10 via Wykop
  • 3
@Handstander12: ehh 11 lat przegrałem w sampa. Szkoła, znajomi - to nie było dla mnie :D
  • Odpowiedz
Xvenowski
Xvenowski
Xvenowski
21.05.2026, 11:22:36
  • 30
#przegryw #neet
Brak renty = zmarnowane życie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antistar1
antistar1
21.05.2026, 11:26:19 via Android
  • 14
@Xvenowski
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam
Jeno nieliczni dostąpią łaski w postaci renty
Tak oznajmia pismo.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
21.05.2026, 11:30:10 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CiemnoSmutnoZimno
CiemnoSmutnoZimno
21.05.2026, 13:44:21
  • 33
Nienawidzę pracować.
#przegryw #depresja #neet
CiemnoSmutnoZimno - Nienawidzę pracować.
#przegryw #depresja #neet

źródło: 453974214_1489024725136446_9103107227392263955_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jan_Szelest
Jan_Szelest
21.05.2026, 13:56:42 via Wykop
  • 4
@CiemnoSmutnoZimno: arbajtmachtfraj
  • Odpowiedz
zlimer
zlimer
21.05.2026, 14:31:43 via Wykop
  • 6
@CiemnoSmutnoZimno:
zlimer - @CiemnoSmutnoZimno:

źródło: bro

Pobierz
  • Odpowiedz
Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
22.05.2026, 07:18:36
  • 26
Dziś jadę po ostatnie zwolnienie lekarskie na 3 tygodnie. I tym sposobem 6 miesięcy L4 dobiegnie końca, a potem na zasiłek do Urzędu Pracy i kolejne 6 miesięcy spokoju.

#neet #przegryw #pracbaza
Kanusz-Morwin-Jikke - Dziś jadę po ostatnie zwolnienie lekarskie na 3 tygodnie. I tym...

źródło: C4B16DF1-0552-4D07-B693-69863BB875F2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
Autor
22.05.2026, 07:23:54 via iOS
  • 6
@na_pierwszej_linii_kas: tak, bo była redukcja etatów więc jeszcze odprawa wpadła w wysokości 2 wypłat.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
22.05.2026, 07:24:40 via Wykop
  • 9
@Kanusz-Morwin-Jikke: Historia ze szczęśliwym zakończeniem, zazdro w chvj
  • Odpowiedz
TheInquisitive4Ever
TheInquisitive4Ever
24.05.2026, 11:04:48
  • 3
#boks Ile komentarzy naklepane po płatnym sparingu Usyka, jeszcze niektórzy zapłacili za obejrzenie tej ustawianki. Macie rację, niech Usyk da rewanż, zablokuje pasy i się bawi, w końcu kasa z tego jest i wszystkim pasuje skoro tag rozgrzany do czerwoności. Nie rozumiem oczekiwań, to nie był boks tylko wydarzenie biznesowe dla jeleni, szkoda że pretendenci czekają.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
24.05.2026, 12:26:27 via Wykop
  • 7
@TheInquisitive4Ever: Usyk chyba całkowicie zlekceważył Rico i się ośmieszył, a drugi śmiech to ten sędzia. Cyrk i to nie Rico jest w nim clownem.
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
23.05.2026, 23:12:27
  • 28
po c--j to przerywał, trzebabyło dać Usykowi normalnie wykończyć robotę, a tak to będzie p---------e że musiał mu sędzia pomóc #boks
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Makavlani
Makavlani
23.05.2026, 23:13:17 via Wykop
  • 6
@szybkijakpoybany: Nie wykończyłby roboty, zaraz był gong przecież
  • Odpowiedz
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
Autor
23.05.2026, 23:19:29 via Wykop
  • 3
@6456475577677: obejrzyj na spokojnie, nie wygrywał zdecydowanie, może 1 punktem. Nie sugeruj się punktacją na transmisji
  • Odpowiedz
medix
medix
23.05.2026, 22:54:44
  • 38
#boks
medix - #boks

źródło: comment_1618147218IKNWFGf6WPNZXYV4hJvq3T,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossadagowah
ossadagowah
23.05.2026, 22:13:12
  • 14
#boks kiedy powiedziałeś mamie o 21 że na jutro potrzebujesz stroju na bal przebierańców
ossadagowah - #boks kiedy powiedziałeś mamie o 21 że na jutro potrzebujesz stroju na ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memtejko
memtejko
15.05.2026, 19:26:26
  • 9
Komputer mi zrobił taki slop fajny. Banana Pro + Kling 3.

https://www.youtube.com/watch?v=KC7LRvCeekE

#heroes3 #homm3 #sztucznainteligencja
memtejko - Komputer mi zrobił taki slop fajny. Banana Pro + Kling 3.

https://www.you...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wieniu
wieniu
16.05.2026, 09:15:36 via Wykop
  • 1
@memtejko: bardzo fajny, podoba mi sie ten animatroniczny styl - szczegolnie troglodytow ;)
  • Odpowiedz
rusin
rusin
16.05.2026, 20:46:09
  • 6
#eurowizja #heroes3
rusin - #eurowizja #heroes3

źródło: 1000026117

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 26.04.2026, 08:05:39
  • 21
40 letni Ja, wyczekujący nadejścia pozytywnych zmian w życiu...

#przegryw #aislop
c.....z - 40 letni Ja, wyczekujący nadejścia pozytywnych zmian w życiu...

#przegryw ...

źródło: 1000058430

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
26.04.2026, 08:12:54 via Wykop
  • 1
@cuceusz: to jest @staryhuop0
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
26.04.2026, 08:18:37 via Wykop
  • 2
@cuceusz:
Skąd masz moje zdjęcie?

@typowyWykopekMizogin:
Skąd on ma moje zdjęcie?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
21.04.2026, 15:12:34
  • 20
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
21.04.2026, 15:15:36 via Wykop
  • 3
@Zartos_Larpiarz: ewa swoboda bros i dont feel so good
  • Odpowiedz
stevenhunter
stevenhunter
21.04.2026, 15:34:00 via Wykop
  • 5
Chciałbym żeby mnie pobiła i usiadła mi na ryju


@Zartos_Larpiarz: wystarczyłoby to drugie
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
24.04.2026, 15:26:49
  • 9
Wszystko składa się w logiczną całość.
#litewka #sejm #doda #dodazrobmiloda #polityka
Mariuszzuk - Wszystko składa się w logiczną całość. 
#litewka #sejm #doda #dodazrobmi...

źródło: 1000011180

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
24.04.2026, 15:45:00 via Wykop
  • 2
Wszystko składa się w logiczną całość.


@Mariuszzuk: Czy Doda naprawdę to wrzuciła?
  • Odpowiedz
UrodzilamSieAniolem__ASzatanemUmre
UrodzilamSieAniolem__ASzatanemUmre
24.04.2026, 20:49:11 via Wykop
  • 1
@Mariuszzuk: nie lubię jej bo jest aborterką i patuska, ale niech dziala w tej sprawie
  • Odpowiedz
zin707
zin707
23.04.2026, 13:55:59
  • 12
#przegryw #gooner
jak patrzy na mnie drugie p--o
zin707 - #przegryw #gooner 
jak patrzy na mnie drugie p--o

źródło: madisonn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Timer_555
Timer_555
18.04.2026, 21:38:07
  • 4
#przegryw
Timer_555 - #przegryw

źródło: 54473

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
09.04.2026, 09:28:24
  • 2488
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
09.04.2026, 09:57:44 via Wykop
  • 478
@Common_Rail_1337: das gold XD
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
09.04.2026, 10:08:11 via Wykop
  • 156
@Common_Rail_1337: Dobra przeróbka
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
08.04.2026, 15:09:27
  • 11
Ultimatum Trumpa #trump #iran #wojna

https://streamable.com/judi6t
kutasoglu - Ultimatum Trumpa #trump #iran #wojna 

https://streamable.com/judi6t
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzesidzida
Trzesidzida
08.04.2026, 06:56:47
  • 30
Kiedy budzisz się rano i sprawdzasz, że żadnego końca świata nie było i trzeba znowu zasuwać do roboty

#wojna
Trzesidzida - Kiedy budzisz się rano i sprawdzasz, że żadnego końca świata nie było i...

źródło: temp_file4912235180747347721

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siekieromotyka
siekieromotyka
08.04.2026, 03:09:54
  • 15
#iran #wojna #usa
siekieromotyka - #iran #wojna #usa

źródło: 69cc41c7b2493_o_medium

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 136
  • Strona 1 z 136
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.08.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking