Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomowyTyp
RandomowyTyp

RandomowyTyp

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13422
  • Znaleziska 218
  • Mikroblog 13204
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 6
  • Dodane (801)
  • Komentowane (9699)
  • Plusowane (2704)
Blehndzior
Blehndzior
22.11.2025, 18:03:09
  • 2
Fajne to gowno, libido umarlo, odstawiam w p---u #finasteryd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paniczhrabi
paniczhrabi
paniczhrabi
22.11.2025, 23:14:00 via Android
  • 0
@Blehndzior jaki level?
  • Odpowiedz
RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp 28.12.2025, 20:17:29 via Wykop
  • 0
@Blehndzior: ciesz sie ze nic nie wycieka jak u mnie
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
28.12.2025, 18:23:23
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-odek
darek-odek
28.12.2025, 18:35:14 via Wykop
  • 2
@tomwick55: XD
  • Odpowiedz
Szczupix37
Szczupix37
28.12.2025, 12:36:19
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
28.12.2025, 12:37:49 via Wykop
  • 19
@Szczupix37: tak to by było fajnie, bo czuć wzajemny szacunek w wypowiedzi, w rzeczywistości w pytaniu wujasa byłoby dużo więcej pogardy dla incela 30 letniego bez kobiety
  • Odpowiedz
cichy-spokojny-grzeczny
cichy-spokojny-grzeczny
28.12.2025, 12:42:29 via Wykop
  • 13
@Szczupix37: synek a może ty ciepły?
  • Odpowiedz
BySpeedy
BySpeedy
24.12.2025, 08:10:47
  • 76
Mirasy, stalo sie. Zdecydowałem się na #przeszczepwlosow.
Aktualnie jestem druga dobe po zabiegu i nie jest źle. Póki co bol pleców i szyi ze względu na pozycję spania.
Opatrunek już wczoraj zdjęty i rana dawcy przemyta. Dzisiaj pierwsze mycie przeszczepu.
W całym procesie przeszczepu znieczulenie skóry głowy jest chyba tym najgorszym etapem. (Nawet płacenie nie tak nie bolalo ( ͡° ͜ʖ ͡°))
2700 graftow - 5 godzin roboty
BySpeedy - Mirasy, stalo sie. Zdecydowałem się na #przeszczepwlosow. 
Aktualnie jeste...

źródło: IMG_0861

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Utero
Utero
24.12.2025, 08:37:05 via Wykop
  • 38
@BySpeedy: Pierwszy raz słyszę o zabiegu w Holandii, w dodatku za takie grosze. Życzę powodzenia, ja bym się nie zdecydował za takie pieniądze.
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
24.12.2025, 10:02:18 via Wykop
  • 359
@DynPydro: Za 1 rok (24/06/2027, 11:01:16 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 18.12.2025, 10:14:04
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JankoBzykant89
JankoBzykant89
18.12.2025, 10:14:59 via Wykop
  • 9
@IronManZPodlasia: jeszcze małpkę do tego proponuję
  • Odpowiedz
w.....8
w.....8
konto usunięte 18.12.2025, 10:16:24 via Wykop
  • 3
@IronManZPodlasia: https://wykop.pl/wpis/84290753/przegryw-arsenal-na-dobry-poczatek-dnia u mnie tak wygląda obecny repertuar, w sumie jestem w połowie
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
18.12.2025, 10:19:14
  • 111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OdmienionyDejw
OdmienionyDejw
18.12.2025, 10:21:31 via Wykop
  • 68

Komentarz usunięty przez moderatora

costamtenteges
costamtenteges
costamtenteges
18.12.2025, 10:24:01 via Wykop
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
18.12.2025, 10:23:12
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchetypT
ArchetypT
18.12.2025, 10:24:15 via Wykop
  • 93
@Average-CottonWorld-Enjoyer: BRUTALNA NATURA, blondi juz mysli o tym, ze dlawila by sie jego OGROMNYM nieobrzezancem
  • Odpowiedz
K.....2
K.....2
konto usunięte 18.12.2025, 10:26:52 via Wykop
  • 56
@Average-CottonWorld-Enjoyer: ale by jej rozjechal Ravioli miedzy nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
18.12.2025, 05:58:18
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....e
P.....e
konto usunięte 18.12.2025, 06:01:17 via Android
  • 1
@anonanonimowy321 po co ta czapka na avatarze
  • Odpowiedz
DzikiJelonek
DzikiJelonek
18.12.2025, 06:05:23 via Android
  • 2
@PlikCookie rel, przecież on i tak świąt nie obchodzi i sam spędza
  • Odpowiedz
DzikiJelonek
DzikiJelonek
17.12.2025, 18:55:20
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
17.12.2025, 18:56:50 via Wykop
  • 1
@DzikiJelonek: Przez chwile myślałem, że ta z czarnym znaczkiem 4F na koszulce ma fiuta XD
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 17.12.2025, 19:00:35 via Wykop
  • 1
@DzikiJelonek: Z ich kondycją, to zajechałyby chuopa na śmierć
  • Odpowiedz
R.....n
R.....n
konto usunięte 17.12.2025, 15:00:27
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tata_Kasi
Tata_Kasi
17.12.2025, 15:02:51 via Wykop
  • 5
tylko z divami


@Robert_robinson: lepiej tylko z divami niż wcale
  • Odpowiedz
Bunchars
Bunchars
17.12.2025, 15:04:03 via Wykop
  • 2
@Robert_robinson: fajnie, ja u divy nie byłem nigdy, zazdro
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
17.12.2025, 07:14:44
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
przecietnyczlowiek
17.12.2025, 07:15:32 via Wykop
  • 53
@matixrr: nie jest to jakieś niewykonalne.
  • Odpowiedz
Opryskus69
Opryskus69
17.12.2025, 11:53:56 via Wykop
  • 3
@przecietnyczlowiek: nie ma śniegu
  • Odpowiedz
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
15.12.2025, 20:06:40
  • 4
Praca u podwykonawcy = system ludzkiej stonogi, łamanie kodeksu pracy, 12-14h dziennie #zycietruckera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp 16.12.2025, 08:44:37 via Wykop
  • 0
@Wdystrybucjiyebie: na tym się dorabiają dziady
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
15.12.2025, 08:46:02
  • 6
Pierwsza wymiana palet, p------ę tę chłodnię, idę na plandekę

#zycietruckera
sikpi - Pierwsza wymiana palet, p------ę tę chłodnię, idę na plandekę 

#zycietrucker...

źródło: 1000018591

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....t
konto usunięte 15.12.2025, 08:54:02 via Wypiek
  • 4
@sikpi Ja w jednym kołchozie podlaskim miałem takiego spedytora człowieka z przypadku że dziennie potrafiłem 3 razy przewalać palety z paki do paleciarki i na odwrót, a każda taka operacja to dla mnie 1 godzina. Wytrzymałem miesiąc.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
Autor
15.12.2025, 12:16:50 via Wykop
  • 4
@Wdystrybucjiyebie: dzień, w którym się dowiem, że zostałem obciążony, stanie się automatycznie ostatnim moim dniem w tej pracy :D
  • Odpowiedz
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
Wdystrybucjiyebie
12.12.2025, 09:57:52
  • 3
Popróbuje sobie różnych prac na kat. C. Interesują mnie jedynie duże firmy. Popróbuje nawet tych do których jestem sceptycznie nastawiony, mam tu na myśli śmieciarkę i betoniarkę. Nawet jak się nie zdecyduje to duża firma i tak zapłaci, a nie zaszkodzi zobaczyć.

Na pewno nie będę już aplikował do takich prac gdzie jest tzw. schemat ludzkiej stonogi czyli spedycja>prywaciarz>kierowca, ponieważ powoduje to kompletną patologie i nie poszanowanie podstawowych praw pracownika wynikających z
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
12.12.2025, 21:41:12 via Android
  • 2
@skunior: Trzeba tarmosić takie ciężkie rynny i montować, wciaż myć to gunwo, więc nieraz się pochlapie, napełniać wodą z hydrantu, jeździ się wiecznie przeładowanym, łatwiej się przewraca na lewą stronę no i od niedawna jeździ się bez tachografu.

No i ma się kontakt z budowlańcami, a to jeszcze większe zwierzęta niż tirowcy xD
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
13.12.2025, 09:09:32 via Android
  • 1
@Wdystrybucjiyebie: no jest budowa, jest zabawa, tego do zera to się wyeliminuje chyba tylko chłodnią

Na liniach jest mała rotacja kierowców, w związku z czym ciężko pewnie się dostać. Z dystrybucji to sporo osób chwali sobie biedronkę.

Chłodni nienawidzę, moim zdaniem to znacznie większa katorga jak plandeczka.
  • Odpowiedz
Thorus88
Thorus88
30.11.2025, 21:47:46
  • 3
#heroes3 #ankieta #pytanie
Thorus88 - #heroes3 #ankieta #pytanie

źródło: Screenshot_2025-11-30-22-46-26-393-edit_com.brave.browser

Pobierz

Co to jest?

  • Tartak 28.6% (28)
  • Drewutnia 1.0% (1)
  • Kopalnia drewna 70.4% (69)

Oddanych głosów: 98

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
30.11.2025, 21:53:13 via Wykop
  • 8
@Thorus88: kopalnia drewna jedyna odpowiedź z rigczem
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
01.12.2025, 06:19:59
  • 736
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file8853171559461427961

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PatrickdeVries
PatrickdeVries
01.12.2025, 06:23:39 via Wykop
  • 41
@anoysath: 1000K GOLD PLZ
  • Odpowiedz
ChochlikLucek
ChochlikLucek
01.12.2025, 06:46:50 via Wykop
  • 25
@Shackowany: Chyba cię pogrzało żeby się dzielić itemami. Dawaj item distribution.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 136
  • Strona 4 z 136
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.08.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking