#lysienie Mirki, 35 lat, Norwood między 3 a 4, genetyczne tendencje do łysienia. Byłem na to nastawiony i specjalnie się nie przejmowałem. Problem w tym, że w ostatnim roku wypadanie włosów mocno przyspieszyło, aż moja stała fryzjerka powiedziała, żeby udać się pilnie do trychologa. Jakoś specjalnie mnie nie boli, że wyłysieję, ale trochę głupio, że to tak szybko postępuje. Jestem zupełnie nie w temacie, wyczytałem tu, że wszyscy polecają Dr
Pogromca_DHT via Wykop
- 4
@sean1_1: Z zaawansowanym łysieniem to bym od razu dutasteryd 0.5 mg dziennie ładował + doustny minoksydyl.
- 0
Czy w erecepta i podobnych normalnie wypiszą receptę na #finasteryd czy trzeba najpierw zaliczyć upokarzająca wizytę u dermatologa?
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@Suezmax: Mnie na NFZ wypisał 5 mg do dzielenia.
to uczucie kiedy nawet 1mg dziennie (2 kapsulki) #dutasteryd nie stabilizuja twojego lysienia.
#finasteryd #minoxidil #lysienie
#finasteryd #minoxidil #lysienie
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@fastnbulbous: Ile czasu to bierzesz?
- 0
Ma ktoś problemy z pamięcią po stosowaniu #finasteryd ?
Pogromca_DHT via Wykop
- 4
@Vanak: Tak, zapomniałem już, jak to jest mieć zakola.
- 0
Czy mezoterapia dutasterydem wykonana prawidłowo (3 zabiegi co miesiąc, następnie co 3 miesiące) da mi dobre efekty porównywalne do oral fina? Niestety nie mogę go brać przez potężne uboki. Jeśli ktoś to robił niech podzieli się wynikami i poleci cos we Wrocławiu
#zakola #lysienie #dutasteryd #finasteryd
#zakola #lysienie #dutasteryd #finasteryd
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@Soczolek: Nie lepiej po prostu wziąć pigułkę 0.5 mg dutasterydu dziennie?
Jakieś doświadczenia ze stosowaniem miejscowego fina (Finjuve) zamiast doustnego? Występuje jakaś różnica w działaniu?
#zakola #lysienie #finasteryd
#zakola #lysienie #finasteryd
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@nabla-delta: Na łyso to się łoniaki goli.
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@Big_Bocchers: Ja bym do duta dopłacił zamiast się pierniczyć codziennie z tym psikaniem, oral dut solo daje najlepsze ROI. Opakowanie Findarts 90 kapułek 0,5 mg kosztuje 64,08 zł, czyli 21-22 zł na miesiąc przy 1 tabletce dziennie (+ koszt recepty).
Według mnie ten cały kryzys demograficzny to jest mit. Byłem wczoraj na spacerze w parku i było pełno gówniaków z rodzicami.
#demografia
#demografia
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
Ja mam pełno włosów na głowie
@PfefferWerfer: Ja też, bo zacząłem brać finasteryd na etapie Norwood 1.5, polecam.
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
Ja się boję że mi siurek przestanie stawać od niego
@PfefferWerfer: To wtedy zmniejszasz dawkę albo przestajesz brać i problem znika.
- 0
Pytanie do Panów biorących finasteryd. Czy gdyby ktoś ze znajomych Was się zapytał o to czy zażywacie fina, to czy byście się do tego bez problemu przyznali, czy temat jest dla Was wstydliwy i wolelibyście to ukrywać?
#lysienie #finasteryd
#lysienie #finasteryd
Pogromca_DHT via Wykop
- 2
@maciorqa: Mówię nawet jak nie pytają, żeby wiedzieli, że jest możliwość zatrzymania łysienia.
- 318
Zauważyliście, że obecnie mimo nieograniczonego dostępu do elektroniki młodzi są coraz mniej realnie zaznajomieni z jej działaniem? Gdy ja byłem dzieckiem komputery i telefony dopiero wchodziło do użytku; ale chętnie w nich grzebałem; co często kończyło się milionowym formatem xD ale potrafiłem sobie z wieloma rzeczami poradzić; teraz dla młodzieży z mojego otoczenia postawienie stronki dla zabawy, serwera do gierki to czarna magia.
#komputery
#komputery
Pogromca_DHT via Wykop
- 5
@zwykly_szarak: Niektórzy nawet nie ogarniają, że istnieje coś takiego jak plik .mp3 i można sobie go ściągnąć i słuchać offline z komputera, bo są przyzwyczajeni do słuchania ze spotify, ewentualnie YT. Jak idą do klubu, to myślą, że DJ gra ze spotify i może na życzenie puścić każdą piosenkę, która jest w tym serwisie.
Pogromca_DHT via Wykop
- 1
@PolsartNews: Zależy, co masz na myśli pisząc "s---------ą". DJ-owanie to jest bardzo analityczna praca, musisz obserwować parkiet i myśleć, w którym momencie jaką piosenkę puścić, ile czasu jej zagrać, żeby nie przeciągnąć, ale też żeby nie uciąć zbyt szybko, które song requesty przyjmować, a kiedy odmawiać itd., więc w zdecydowanej większości przypadków introwertyczni, wręcz trochę nawert autystyczni DJ-e są lepsi w tym fachu. Problem polega na tym, że ta branża
#lysienie #finasteryd #depresja
Fin nic nie pomógł. Albo może gdyby nie branie fina przez 3 lata to już bym nic nie miał. Na razie jeszcze odpowiednią zaczeską jestem w stanie przykryć te prześwity, ale czuje że jeszcze z rok max i juz nic sie nie bedzie dało zrobić
Brat starszy gęste, grube włosy normalnie a po 30tce już jest. Teraz widze że mu się troche zakolicha
Fin nic nie pomógł. Albo może gdyby nie branie fina przez 3 lata to już bym nic nie miał. Na razie jeszcze odpowiednią zaczeską jestem w stanie przykryć te prześwity, ale czuje że jeszcze z rok max i juz nic sie nie bedzie dało zrobić
Brat starszy gęste, grube włosy normalnie a po 30tce już jest. Teraz widze że mu się troche zakolicha
źródło: image
Pobierz
Pogromca_DHT via Wykop
- 1
@uzalezniony_od_smutku: Możesz przejść na dutasteryd i dołożyć minoksydyl w tabletkach (lek recepturowy), jak to nie pomoże, to już raczej nie ma nadziei dla włosów.
Pogromca_DHT via Wykop
- 1
@uzalezniony_od_smutku: A na finasterydzie masz jakieś skutki uboczne? Bo jeśli nie, to na dutasterydzie prawdopodobnie też nie będziesz miał. A co do minoksa, to nie wiem, czy masz jakieś przeciwwskazania, możesz z nią omówić. No w każdym razie jak chcesz coś jeszcze uratować z włosów, to to jest ostatni dzwonek. Ja bym właśnie wszedł na oral dut + oral minox i dał temu z rok, jak się nic nie poprawi,
Pogromca_DHT via Wykop
- 2
@WPogoniZaWygrywem: Dutasteryd w tabletkach + minoksydyl w tabletkach, ale to drugie jest drogie, bo to jest lek recepturowy na zamówienie. Poczytaj na r/tressless, tam jest duża baza wiedzy na temat łysienia.
Pogromca_DHT via Wykop
- 1
30 zł miesięcznie za minoxa to drogo? ja płacę 1zl za tabletkę 3.5mg
@KacperToFrajer: To nawet nie jakoś bardzo dużo, myślałem że więcej. Ja biorę tylko finasteryd 5 mg do podziału na 4 i mi wychodzi około 5,50 zł miesięcznie, receptę dostałem na NFZ od rodzinnego.
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pogromca_DHT via Wykop
- 3
@Emble: Z włosami jest się atrakcyjniejszym, więc jest większa szansa na ruchanie, a poza tym atrakcyjność wpływa też na inne aspekty życia niż tylko relacje z kobietami.
#zakola #pieklomezczyzn
czyli co nawet jak włosy odrosną na 3milimetry to już widac zakola i zostaje jedynie upokarzające strzyżenie na łyso do końca życia ???? Boże to jest straszne
czyli co nawet jak włosy odrosną na 3milimetry to już widac zakola i zostaje jedynie upokarzające strzyżenie na łyso do końca życia ???? Boże to jest straszne
Pogromca_DHT via Wykop
- 0
@grand_khavatari: Zostaje jeszcze finasteryd/dutasteryd i ewentualnie minoksydyl i przeszczep włosów. Nie ma co zwlekać, później będzie tylko gorzej.









#lysienie #zakola #finasteryd #dutasteryd
Co z tego jak też skutecznie trzyma widmo erekcji z dala od Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)