Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pogromca_DHT

Pogromca_DHT

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 35
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 2 godz. i 3 min temu
  • 1
Jedna kapsułka dutasterydu dziennie trzyma chirurga od przeszczepu włosów z dala ode mnie.

#lysienie #zakola #finasteryd #dutasteryd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
2 godz. i 2 min temu via Android
  • 2
@Pogromca_DHT

Co z tego jak też skutecznie trzyma widmo erekcji z dala od Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nick7C5
Nick7C5
1 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@Pogromca_DHT: ooo, kolega samotny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sean1_1
sean1_1
sean1_1
06.06.2026, 10:24:38
  • 0
#lysienie Mirki, 35 lat, Norwood między 3 a 4, genetyczne tendencje do łysienia. Byłem na to nastawiony i specjalnie się nie przejmowałem. Problem w tym, że w ostatnim roku wypadanie włosów mocno przyspieszyło, aż moja stała fryzjerka powiedziała, żeby udać się pilnie do trychologa. Jakoś specjalnie mnie nie boli, że wyłysieję, ale trochę głupio, że to tak szybko postępuje. Jestem zupełnie nie w temacie, wyczytałem tu, że wszyscy polecają Dr
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 06.06.2026, 21:59:33 via Wykop
  • 4
@sean1_1: Z zaawansowanym łysieniem to bym od razu dutasteryd 0.5 mg dziennie ładował + doustny minoksydyl.
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
05.05.2026, 15:17:32
  • 0
Czy w erecepta i podobnych normalnie wypiszą receptę na #finasteryd czy trzeba najpierw zaliczyć upokarzająca wizytę u dermatologa?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 05.05.2026, 16:49:52 via Wykop
  • 0
@Suezmax: Mnie na NFZ wypisał 5 mg do dzielenia.
  • Odpowiedz
fastnbulbous
fastnbulbous
29.04.2026, 23:49:04
  • 0
to uczucie kiedy nawet 1mg dziennie (2 kapsulki) #dutasteryd nie stabilizuja twojego lysienia.
#finasteryd #minoxidil #lysienie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 30.04.2026, 09:31:48 via Wykop
  • 0
@fastnbulbous: Ile czasu to bierzesz?
  • Odpowiedz
Vanak
Vanak
Vanak
29.04.2026, 07:30:11
  • 0
Ma ktoś problemy z pamięcią po stosowaniu #finasteryd ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 29.04.2026, 12:52:20 via Wykop
  • 4
@Vanak: Tak, zapomniałem już, jak to jest mieć zakola.
  • Odpowiedz
Soczolek
Soczolek
Soczolek
24.04.2026, 21:53:23
  • 0
Czy mezoterapia dutasterydem wykonana prawidłowo (3 zabiegi co miesiąc, następnie co 3 miesiące) da mi dobre efekty porównywalne do oral fina? Niestety nie mogę go brać przez potężne uboki. Jeśli ktoś to robił niech podzieli się wynikami i poleci cos we Wrocławiu
#zakola #lysienie #dutasteryd #finasteryd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 24.04.2026, 23:06:30 via Wykop
  • 0
@Soczolek: Nie lepiej po prostu wziąć pigułkę 0.5 mg dutasterydu dziennie?
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
23.04.2026, 13:46:22
  • 1
Jakieś doświadczenia ze stosowaniem miejscowego fina (Finjuve) zamiast doustnego? Występuje jakaś różnica w działaniu?
#zakola #lysienie #finasteryd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 23.04.2026, 21:30:27 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: Na łyso to się łoniaki goli.
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
21.04.2026, 11:45:34
  • 0
Minovivax 2% używał ktoś? Jak działanie? Jakieś skutki uboczne? Jak z alkoholem? Można walnąć browara? Jak dobrze patrzyłem to na instrukcji nic nie pisze.
#wlosy #lysienie #zakola #pytanie #modameska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 21.04.2026, 15:51:31 via Wykop
  • 0
@Big_Bocchers: Ja bym do duta dopłacił zamiast się pierniczyć codziennie z tym psikaniem, oral dut solo daje najlepsze ROI. Opakowanie Findarts 90 kapułek 0,5 mg kosztuje 64,08 zł, czyli 21-22 zł na miesiąc przy 1 tabletce dziennie (+ koszt recepty).
  • Odpowiedz
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 20.04.2026, 13:37:07
  • 0
Według mnie ten cały kryzys demograficzny to jest mit. Byłem wczoraj na spacerze w parku i było pełno gówniaków z rodzicami.

#demografia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT
Autor
20.04.2026, 15:07:27 via Wykop
  • 0
Ja mam pełno włosów na głowie


@PfefferWerfer: Ja też, bo zacząłem brać finasteryd na etapie Norwood 1.5, polecam.
  • Odpowiedz
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT
Autor
20.04.2026, 15:12:55 via Wykop
  • 0
Ja się boję że mi siurek przestanie stawać od niego


@PfefferWerfer: To wtedy zmniejszasz dawkę albo przestajesz brać i problem znika.
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
18.04.2026, 15:50:49
  • 0
Pytanie do Panów biorących finasteryd. Czy gdyby ktoś ze znajomych Was się zapytał o to czy zażywacie fina, to czy byście się do tego bez problemu przyznali, czy temat jest dla Was wstydliwy i wolelibyście to ukrywać?

#lysienie #finasteryd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 18.04.2026, 20:42:18 via Wykop
  • 2
@maciorqa: Mówię nawet jak nie pytają, żeby wiedzieli, że jest możliwość zatrzymania łysienia.
  • Odpowiedz
zwykly_szarak
zwykly_szarak
13.04.2026, 18:40:12
  • 318
Zauważyliście, że obecnie mimo nieograniczonego dostępu do elektroniki młodzi są coraz mniej realnie zaznajomieni z jej działaniem? Gdy ja byłem dzieckiem komputery i telefony dopiero wchodziło do użytku; ale chętnie w nich grzebałem; co często kończyło się milionowym formatem xD ale potrafiłem sobie z wieloma rzeczami poradzić; teraz dla młodzieży z mojego otoczenia postawienie stronki dla zabawy, serwera do gierki to czarna magia.

#komputery
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 13.04.2026, 20:58:03 via Wykop
  • 5
@zwykly_szarak: Niektórzy nawet nie ogarniają, że istnieje coś takiego jak plik .mp3 i można sobie go ściągnąć i słuchać offline z komputera, bo są przyzwyczajeni do słuchania ze spotify, ewentualnie YT. Jak idą do klubu, to myślą, że DJ gra ze spotify i może na życzenie puścić każdą piosenkę, która jest w tym serwisie.
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
06.04.2026, 18:17:36
  • 2
Czy będąc s---------ą można zostać DJem, czy to jednak tylko dla dynamiczniaków?

#muzyka #dj #przegryw #s----------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 11.04.2026, 15:20:45 via Wykop
  • 1
@PolsartNews: Zależy, co masz na myśli pisząc "s---------ą". DJ-owanie to jest bardzo analityczna praca, musisz obserwować parkiet i myśleć, w którym momencie jaką piosenkę puścić, ile czasu jej zagrać, żeby nie przeciągnąć, ale też żeby nie uciąć zbyt szybko, które song requesty przyjmować, a kiedy odmawiać itd., więc w zdecydowanej większości przypadków introwertyczni, wręcz trochę nawert autystyczni DJ-e są lepsi w tym fachu. Problem polega na tym, że ta branża
  • Odpowiedz
uzalezniony_od_smutku
uzalezniony_od_smutku
29.03.2026, 11:22:24
  • 1
#lysienie #finasteryd #depresja

Fin nic nie pomógł. Albo może gdyby nie branie fina przez 3 lata to już bym nic nie miał. Na razie jeszcze odpowiednią zaczeską jestem w stanie przykryć te prześwity, ale czuje że jeszcze z rok max i juz nic sie nie bedzie dało zrobić

Brat starszy gęste, grube włosy normalnie a po 30tce już jest. Teraz widze że mu się troche zakolicha
uzaleznionyodsmutku - #lysienie #finasteryd #depresja

Fin nic nie pomógł. Albo może ...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 29.03.2026, 11:51:12 via Wykop
  • 1
@uzalezniony_od_smutku: Możesz przejść na dutasteryd i dołożyć minoksydyl w tabletkach (lek recepturowy), jak to nie pomoże, to już raczej nie ma nadziei dla włosów.
  • Odpowiedz
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 29.03.2026, 12:23:22 via Wykop
  • 1
@uzalezniony_od_smutku: A na finasterydzie masz jakieś skutki uboczne? Bo jeśli nie, to na dutasterydzie prawdopodobnie też nie będziesz miał. A co do minoksa, to nie wiem, czy masz jakieś przeciwwskazania, możesz z nią omówić. No w każdym razie jak chcesz coś jeszcze uratować z włosów, to to jest ostatni dzwonek. Ja bym właśnie wszedł na oral dut + oral minox i dał temu z rok, jak się nic nie poprawi,
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
28.03.2026, 11:41:56
  • 0
Która z tych opcji wydaje się wam najrozsądniejsza w przypadku coraz bardziej powiększających się zakoli?
#przegryw #lysienie #looksmaxing #pytanie #ankieta #zakola

Co robić?

  • Golić na łyso 42.4% (39)
  • Finasteryd+ przeszczep 47.8% (44)
  • System włosów 9.8% (9)

Oddanych głosów: 92

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 28.03.2026, 17:04:21 via Wykop
  • 2
@WPogoniZaWygrywem: Dutasteryd w tabletkach + minoksydyl w tabletkach, ale to drugie jest drogie, bo to jest lek recepturowy na zamówienie. Poczytaj na r/tressless, tam jest duża baza wiedzy na temat łysienia.
  • Odpowiedz
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 29.03.2026, 08:42:15 via Wykop
  • 1
30 zł miesięcznie za minoxa to drogo? ja płacę 1zl za tabletkę 3.5mg


@KacperToFrajer: To nawet nie jakoś bardzo dużo, myślałem że więcej. Ja biorę tylko finasteryd 5 mg do podziału na 4 i mi wychodzi około 5,50 zł miesięcznie, receptę dostałem na NFZ od rodzinnego.
  • Odpowiedz
vanschout
vanschout
23.03.2026, 09:59:26
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 23.03.2026, 19:33:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 20.03.2026, 13:12:14
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT
Autor
20.03.2026, 16:34:47 via Wykop
  • 3
@Emble: Z włosami jest się atrakcyjniejszym, więc jest większa szansa na ruchanie, a poza tym atrakcyjność wpływa też na inne aspekty życia niż tylko relacje z kobietami.
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
19.03.2026, 17:51:25
  • 0
#zakola #pieklomezczyzn
czyli co nawet jak włosy odrosną na 3milimetry to już widac zakola i zostaje jedynie upokarzające strzyżenie na łyso do końca życia ???? Boże to jest straszne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogromca_DHT
Pogromca_DHT 19.03.2026, 21:27:06 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: Zostaje jeszcze finasteryd/dutasteryd i ewentualnie minoksydyl i przeszczep włosów. Nie ma co zwlekać, później będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Pogromca DHT

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking