Już nikt mi nie wmówi, że po prawie 5 latach treningu wyglądam słabo dlatego, że c-----o trenuję, bo znajomy, który pochodził ze mną półtorej roku wygląda o wiele lepiej ode mnie ćwicząc moim planem bo go "poprowadziłem" bez szczególnego trzymania michy. Geny i c--j. W dodatku ja manlet 170 to powinienem rosnąć od patrzenia na sztangę, tym bardziej że ja trzymam michę. Mam jakiś problem, nawet po redu wchodzę na masę (około

PoorOps









Jak robisz wyciskanie na skosie, to odpowiedz sobie na pytanie - czy chcesz, aby to było bardziej na barki (bo i tak ani barków nie wyizolujesz, ani klatki), czy na klatkę -
Dlatego pisałem, że może warto rozważyć dobrego trenera (nie, nie reklamuje się, nie zajmuje się tym) - wiadomo, że to koszt, ale skoro wkładasz duży wysiłek w liczenie kcal itd to może warto nawet na 2-3 miesiące.
Nadgarstek 16cm to nie jest tragedia. Ja najmniej, ile