Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PilotChemitrialsa

PilotChemitrialsa

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 858
  • Znaleziska 48
  • Mikroblog 810
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 109
STmK
STmK
STmK
12.05.2024, 10:06:34
  • 0
Ktoś może polecić stronę do zakupu #rower ? Interesuje mnie tani prosty rower górski w niskiej cenie (~1000zl a najlepiej taniej). Rama 21 cali, koła 28 cali. Wzrost 190cm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 12.05.2024, 10:13:21 via Wykop
  • 0
@kolak68: Nie ma czegoś takiego jak rower górski za mniej niż 1000 PLN. Najwyżej może wyglądać jak górski.
Wg mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.
  • Odpowiedz
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 08.05.2024, 21:17:06
  • 0
Używa ktoś tych owijek ?
Spoko ?
Tak po fotkach wygląda trochę "plastikowo"
#rower #szosa #gravel
PilotChemitrialsa - Używa ktoś tych owijek ? 
Spoko ? 
Tak po fotkach wygląda trochę ...

źródło: temp_file15132216080421203

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa
Autor
08.05.2024, 21:26:04 via Android
  • 0
@cult_of_luna Dzięki.
Jak z długością ?
Myślisz że wystarczy jej aby nawinąć na oryginalną ?
Lubię trochę grubiej mieć pod dłonią.
  • Odpowiedz
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa
Autor
09.05.2024, 04:18:14 via Android
  • 1
Dzięki wszystkim. Klikam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
06.05.2024, 14:06:11
  • 1
Mirki,
mam ochotę nauczyć się gry na keyboardzie.
Jak do tego najlepiej się zabrać? Kupić jakiegoś casio i jechać z jutubem, czy może lepiej pójść na jakiś kurs lub lekcje?

Do tej pory bardzo niskie doświadczenie, jedynie umiem zagrać zwrotkę jednej z kolęd, którą pierwotnie nauczyłem się grać na cymbałkach w podstawówce.

#warszawa #kiciochpyta #instrumenty #keyboard #pianino #fortepian
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 06.05.2024, 14:47:21 via Android
  • 0
@szcz33pan Nauczyciel.
Nauczy Cię techniki (opalcowania przewroty itp)
Zaoszczędzisz sporo czasu.
  • Odpowiedz
dowgird
dowgird
05.05.2024, 06:35:31
  • 6
Wrzucam ku pokrzepieniu serc. #odchudzanie Nie jest łatwo. Nastawiam się na utrzymanie teraz wagi przez co najmniej 10 m-cy.

Jeśli ktoś spyta co musiałem zmienić to powiem że bardzo dużo. Kilka lekcji które MI POMOGŁY:

1. Warto poczekać 20 minut po jedzeniu. Efekt sytości przyjdzie. Kiedyś nie mogłem skończyć posiłków. I jeszcze, i jeszcze było. Kolejne odwiedziny w lodówce.
2. Jem chociaż mi się jeszcze nie chce. Lepiej mi zjeść o np.
dowgird - Wrzucam ku pokrzepieniu serc. #odchudzanie Nie jest łatwo. Nastawiam się na...

źródło: Screenshot 05-05-2024 at 08.29

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 05.05.2024, 07:08:24 via Android
  • 0
@kidi1 żołądek się "obkurczy" i mózg dostanie sygnał że jest już syto.
  • Odpowiedz
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 05.05.2024, 07:18:51 via Android
  • 0
@kidi1 Poprzez skurcz mięśni.
https://www.iberogast.pl/baza-wiedzy/uklad-pokarmowy
  • Odpowiedz
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 05.05.2024, 07:22:29 via Android
  • 0
Nie chce mi się.
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
01.05.2024, 10:24:18
  • 20
czy wiedziałeś że do tworzenia tak sklejonych włosów potrzeba ogromnych ilości spuchy? #pytanie #ankieta #j----------------y #tinder #badoo #randkujzwykopem
paczelok - czy wiedziałeś że do tworzenia tak sklejonych włosów potrzeba ogromnych il...

źródło: e8043935ddb45755909f54c35db7bcd839f50de1a901c3de6b4ca29cce4c9df1

Pobierz

pytanie

  • tak 50.9% (108)
  • nie 49.1% (104)

Oddanych głosów: 212

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 01.05.2024, 12:28:08 via Wykop
  • 1
@JakubzKorporacji: Z tym że jak już to ona może " Zabawić się wykorzystać, wyrzucić" bo pewnie przebiera w tłumie spermiarzy 😂
  • Odpowiedz
viejra
viejra
28.04.2024, 16:16:44
  • 0
Najlepszy środek do mycia łańcucha i napędu to?
#rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 28.04.2024, 17:04:41 via Wykop
  • 2
@viejra: K2 Akra
  • Odpowiedz
Kuba_Wolinski
Kuba_Wolinski
Kuba_Wolinski
28.04.2024, 14:02:31
  • 1
Cześć. Możecie polecić jakieś książki o fotografii, jak robić zdjęcia, jak ustawiać parametry itp? Rożne poziomy zaawansowania. #fotografia #fotografiamobilna #ksiazki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 28.04.2024, 14:48:46 via Wykop
  • 0
@Kuba_Wolinski: Szkoła fotografowania National Geographic. Tylko ona jest z czasów gdy foto cyfrowe raczkowało. Jednak kadrowanie, reguły trójpodziału, optyka itp jest wciąż aktualna :)
  • Odpowiedz
Sieniek93
Sieniek93
06.02.2024, 18:31:32
  • 65
O rowerowym szlaku Velo Dunajec słyszał już prawie każdy fan jednośladów. A jak jest z trasą wzdłuż Doliny Popradu, nazywanej nie bez przyczyny Velo Poprad?
Velo Poprad, którego skrajnymi punktami jest Nowy Sącz oraz Krynica-Zdrój, swoim charakterem przypomina odrobinę najpopularniejszy szlak długodystansowy w Polsce.
Częściowo biegnie wzdłuż granicy ze Słowacją, dając pretekst na krótką wizytę w tym kraju. A poza tym, czekają na Ciebie pijalnie wód mineralnych, piękne widoki i zaskakujące Miejsca
Sieniek93 - O rowerowym szlaku Velo Dunajec słyszał już prawie każdy fan jednośladów....
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 28.04.2024, 13:17:44 via Wykop
  • 0
@kekacz: Ile km ma ta trasa z Piwnicznej do Krynicy ?
Mam rodzinę w Piwnicznej i planuje startować stamtąd.
  • Odpowiedz

445

Premiera Ubuntu 24.04 LTS Noble Numbat

Premiera Ubuntu 24.04 LTS Noble Numbat

Dzisiaj premierę miała nowa wersja LTS najpopularniejszej dystrybucji Linuksa, Ubuntu 24.04 Noble Numbat.

ponton
z
ubuntu.com
dodany: 25.04.2024, 19:57:48
  • 323
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 26.04.2024, 04:07:55 via Android
  • 5
Mam LTS 18.04 i od tamtego czasu działa bezawaryjnie.
Trochę mnie korci ten nowy LTS... ale się cykam że przestanie być bezawaryjne.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 26.04.2024, 05:55:46 via Android
  • -2
@BreathDeath Nie.
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 26.04.2024, 06:53:50 via Android
  • 2
@BreathDeath czytałem że przedłużyli wsparcie do 2028. Pobiera aktualizacje.
Milo900
Milo900
Milo900
19.04.2024, 20:35:13
  • 0
Hej mieliście rowerzyści jakieś "przygody" albo akcje że ten kask na głowie jednak się wam przydal.

Wczoraj odbierałem rower z serwisu, sprawdzam jak się jeździ, a koleś z obsługi że czemu nie mam kasku. A ja to coś tak się głupio uśmiechałem.

Ale ma rację. Niby mam czapkę z daszkiem i kaptur zakrywam ale co to jest jak uderze łbem o krawęznik
#rower #rowery
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 20.04.2024, 05:59:11 via Wykop
  • 0
@Milo900: Dobrze mieć :)
https://m.youtube.com/watch?v=b9yL5usLFgY&pp=ygUNSSBsb3ZlIGhlbG1ldA%3D%3D
  • Odpowiedz
seelk2
seelk2
seelk2
14.04.2024, 13:08:06
  • 0
Rozpoczynam przygodę z #szosa chciałbym wyposażyć się w jakiś budżetowy strój, buty, pedały spd, torbę pod siodełko. Możecie polecić sprawdzone produkty?
Firma Van rysel jest ok?

Mam na stanie kask firmy Uvex, można w nim jeździć na start? ;) czy musi być konieczne do szosy;)
#rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 14.04.2024, 13:19:53 via Wykop
  • 3
@seelk2: "można w nim jeździć na start? ;) czy musi być konieczne do szosy;)"
Można. Nikt tego nie sprawdza. Nie musi. Tego też nikt nie sprawdza.
Decathlon jest ok
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc
10.04.2024, 08:18:06
  • 0
#rower kto poleci jakąś zajebistą lampę przednią do jazdy po mieście, $ no limit
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 10.04.2024, 09:31:29 via Android
  • 0
Po co Ci zajebista lampa do jazdy po mieście ?
Latarnie są przecież. Wystarczy przyzwoita np Prox Crater.
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
02.04.2024, 08:36:50
  • 0
Będę dzisiaj wiózł 2 #rower na bagażniku samochodwym w czasie deszczu. Zafiloliowalem jakieś najwazniejsze elementy ale kaseta i napęd nie jest zbyt szczelnie ofoliowane.

Co zrobić po takiej podróży żeby rowery były jak nowe? Tzn nie rdzewiały itp :) #szosa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 02.04.2024, 08:58:46 via Android
  • 0
@sprynek Nie wiem jakie masz siodło. Jak w środku " gąbkowe" to bym tylko to ewentualnie zabezpieczył.
No chyba że rowerami nie zamierzasz od razu jeździć tylko przewieźć z punktu a do b.
Wtedy bym nic nie robił.
  • Odpowiedz
bladybezczel
bladybezczel
bladybezczel
29.03.2024, 22:26:59
  • 0
Mordeczki proszę o pomoc w wyborze rozmiaru ramy gravelowej. Wzrost 182, przekrok bez butów 85,5, a w butach 88,5.
#rower #gravel #bikefitting
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 30.03.2024, 04:02:25 via Wykop
  • 0
@bladybezczel: Tak jak pisze @Wycu91 . Przykładowo Triban L wg rozmiarówki ma być idealny na mnie a idealna jest M. Na kumpla L dosłownie "leżę "
  • Odpowiedz
ShpxLbh
ShpxLbh
25.03.2024, 09:57:16
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 25.03.2024, 12:37:26 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MZ23
MZ23
24.03.2024, 18:42:55
  • 1
Mireczki takie pytanie bo miałem starcie dzisiaj z typem. Jadę sobie taką drogą dokładnie z widokiem jak na obrazku. Typ z naprzeciwka nie chciał zjechać kawałeczek w swoją prawą stronę żeby pokazać jakie to on ma pierwszeństwo. Moim zdaniem przy ruchu prawostronnym w Polsce to on powinien zjechać na prawo i mnie puścić, a nawet nie puścić tylko się wyminąć, a nie ja mam cisnąć na lewo żeby jaśnie pana przepuścić z
MZ23 - Mireczki takie pytanie bo miałem starcie dzisiaj z typem. Jadę sobie taką drog...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 24.03.2024, 20:37:43 via Wykop
  • 1
@MZ23: Jeśli byłbyś w końcowej fazie omijania tych samochodów to ok. Bez sensu żebyś miał cofać 200 - 300 metrów bo chłop wyjechał. Ale jak byłeś na początku to miał rację.
  • Odpowiedz
PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa 21.03.2024, 10:22:28
  • 0
Przeszedłem na wosk. Przejechałem 250 km po pierwszym woskowaniu łańcucha. Zaczyna go być słychać.
Co robicie ? Dokładacie wosk czy czyścicie wszystko i nakładacie od nowa ?
#rower #szosa #gravel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PilotChemitrialsa
PilotChemitrialsa
Autor
21.03.2024, 11:27:02 via Android
  • 0
Ok. Dzięki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking