Mam Rometa Boreasa 2 z 2023, oliwkowo-zielony. Czy wiecie gdzie mógłbym kupić lakier/zaprawę do uzupełnienia ubytku w lakierze ramy, konkretnie w tym kolorze albo zbliżonym? Ew. znacie numer tego koloru, żebym mógł poszukać sam?
@Krajczar: w niektórych sklepach z częściami samochodwymi są takie buteleczki z pędzelkami. Do zaprawek lakierniczych. Może coś dobierzesz. Ja mam to szczęście że mam rower czarny :)
@k2Marko: Wodoodporne to są gumiaki. Mam goretexy poza "kostkę" na późną jesień i zimę. Bardzo ok bo ciepło i sucho ale nie ma tak że sobie przez rzekę przechodzisz ¯\(ツ)/¯ Co do trialowych to nie wiem czy mówimy o takich do biegania czy trekkingowych. One po prostu szybko schną. Nie wiem jak sobie wyobrażasz zaimpregnowac siateczkę.
Hej #rower #szosa rozważam zakup opon Pirelli Zero Road rozmiarze 32 tylko się zastanawiam czy mi wejdą do Bianchi Via Nirone 7. Jest sens wchodzić w 32 (są na promocji za 150 PLN) czy szukać 28 ? Te 32 to tak z ciekawości raczej bo widzę że trend jest ostatnio taki ¯\(ツ)/¯ Aha. Jest zauważalna różnica pomiędzy Pirelli zero road a zero race?
@G06DbT @Poemat Dzięki. Zamówione. Suwmiarką pomierzylem i powinny spokojnie wejść. Jak nie, to pójdą do commutera i wartość roweru wzrośnie o 50 % ( ͡°͜ʖ͡°)
@Sportacus: Takie nie za bardzo mocne to np Cruz de Malta. Ogólnie im bardziej pylasta tym mocniejsza. Ja bardzo lubię Kraus. Trochę "sianowaty" smak ale jak popiłem trochę to teraz u mnie Nr 1. Zaptaj np @DobreZielePL albo na ich stronie to doradzą.
Słynny włoski płetwonurek Enzo Mallorca nurkował w ciepłym morzu Syrakuz wraz ze swoją córką Rossaną.Gotowy do zanurzenia, poczuł, że coś lekko uderzyło go w plecy.
"Odwróciłem się i zobaczyłem delfina. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chce się bawić, lecz coś wyrazić".
Zwierzę zanurkowało, a Enzo popłynął za nim. Na głębokości około 12 metrów, zauważył uwięzionego w porzuconej sieci, innego delfina.
Hej, koledze ukradli ostatnio rower, prawdopodobnie jedyny egzemplarz w Polsce, kradzież z włamaniem do garażu podziemnego. Pomożecie namierzyć sprawcę? Załączam zrzut ekranu z kamery, całość dostępna pod tym postem na fb: https://www.facebook.com/share/p/1GZrWhiLphYHMUk8/
@firebwoy Trek 920 to raczej popularny model trekingowo wyprawowy. Skąd pomysł że jedyny w Polsce ? Fakt. Na rynku wtórnym rzadko spotykany bo jest super. Czyli co ? Złodziej wiedział gdzie i po co idzie ? Jeśli tak to kradzież dla siebie albo na zamówienie. Mimo wszystko życzę odnalezienia.
Jaki maksymalny zoom optyczny jest osiągalny w aparatach w normalnym budżecie przy aktualnej technologii? W normalnym budżecie tj. średnia półka cenowa, jakaś małpka z najlepszym zoomem, a nie Canon serii L :p
@witam12: Ze statywem chcesz robić zdjecia? Jeśli nie, to w więcej niż x35-40 bym nie kupił. Ciężko utrzymać kadr na takim zoomie. Aha i wizjer musi mieć koniecznie.
Hej #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy . Czy program Weteran że #skazanynatrening, czyli po jednej "grupie" mięśniowej dziennie przez 5 dni i 2 dni odpoczynku ma sens? I dlaczego nie? :) I dla kogo wg Was jest ? EDIT. W sensie poświęcanie na trening siłowy max 15 - 20 min dziennie.
@Errad Thx. No ja tak pod rower co jakieś 6 godzin tygodniowo mi schodzi i truchtanie co ze 2 godz tygodniowo mi wychodzi. Coś bym dołożył silowo ale tak max do 20 min.
Kolejne zatrzymania mundurowych w śledztwie korupcyjnym prowadzonym przeciwko rzeszowskiemu lekarzowi. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w ręce Biura Spraw Wewnętrznych Policji wpadli tym razem funkcjonariusze z podkarpackiego Jasła.
@Orbis83: Nie wiem czy to prawda ale podobno jeszcze sprzedają te psychotropy które wybierają z aptek żeby się nikt nie przyczepił że recepty nie zrealizowane.
Mirki mam dwa pytania: co sobie wlewacie do bidonów jak jeździcie w dalsze trasy? Jaki bidon jesteście w stanie polecić który nie przecieka? #rower #gravel
Witam serdecznie, czy są na sali jacyś wędkarze? Szukam nowego hobby i przyszło mi do głowy #wedkarstwo czy ktoś mógłby podpowiedzieć od czego zacząć żeby się nie zniechęcić?
#wedkarstwo #pzw Składka ogólnozwiązkowa i okręgowa-ulgowa upoważnia mnie tylko do łowienia na terenie okręgu poznańskiego czy mogę spokojnie jeździć po całej Polsce ?
Mam Rometa Boreasa 2 z 2023, oliwkowo-zielony. Czy wiecie gdzie mógłbym kupić lakier/zaprawę do uzupełnienia ubytku w lakierze ramy, konkretnie w tym kolorze albo zbliżonym? Ew. znacie numer tego koloru, żebym mógł poszukać sam?
Dzięki za pomoc 🙂
#rower #bikepacking #gravel #gravelove #mtb
Ja mam to szczęście że mam rower czarny :)
źródło: IMG_20240810_080612
Pobierz