Wpis z mikrobloga

@PilotChemitrialsa: mam od tego sezonu taką (z tym samym wzorkiem nawet) tylko w jednolitym czarnym kolorze. Całkiem gruba i raczej nie plastikowa, ale nie mam porównania do owijek w tym pułapie cenowym od konkurencji, jedynie do stockowej owijki z deka.
  • Odpowiedz
@PilotChemitrialsa: jest bardzo spoko i warta ceny. Mięsista, nie nasiąka wodą, dobrze się "klei". Nie wiem jak z trwałością, bo mam od około 3 miesięcy, a do tego w gravelu. Ale na razie złego słowa powiedzieć nie mogę.
  • Odpowiedz
@PilotChemitrialsa: ja miałem kilka sezonów temu, fajna, gruba, klei się do łap (trochę dziwne uczucie), można komfortowo jeździć bez rękawiczek.

Raaaaczej nie wierzę, że uda się 2x nawinąć. Ja miałem jakieś podkładki żelowe i musiałem kombinować.
  • Odpowiedz
@PilotChemitrialsa: używam wersji kolorystycznej "mucha kiblowa" z tej serii i jestem bardzo zadowolona, ale nie mam porównania z innymi owijkami. Dobrze się trzyma nawet bez rękawiczek, jest stosunkowo miękka (gruba?). Co do długości: nie wiem, nawijali mi przy okazji przeglądu.
  • Odpowiedz