Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nikixa

Nikixa

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27754
  • Znaleziska 938
  • Mikroblog 26816
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 158
  • Dodane (51)
  • Komentowane (249)
  • Plusowane (26516)
Megasuper
Megasuper
12 godz. i 38 min temu
  • 67
Mem staje się rzeczywistością #iran #usa #wojna
Megasuper - Mem staje się rzeczywistością #iran #usa #wojna

źródło: 15938

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
12 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 4
@Megasuper: Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie wysylal podobnych smsow do zony jak odmowila dac d--y
  • Odpowiedz
mk321
mk321
10 godz. i 52 min temu via Wypiek
  • 0
@Megasuper może czyta memy na Wykopie?
  • Odpowiedz
Fromsky
Fromsky
16.03.2026, 05:37:26
  • 1489
Pomarańczowa małpa zaczęła wojnę z pejsatymi a teraz szantażuje Europę żeby mu pomogła w wygranej wojnie? Przecież on już wygrał podobno.... Niech z tym debilem ktoś zrobi porządek bo to już farsa.

#iran #usa #wojna #chujwdupepomaranczowejmalpie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JerryManson
JerryManson
16.03.2026, 05:46:33 via Android
  • 364
@Fromsky: hehe zrobi szybki atak terrorystyczny na terenie USA i cyk art. 5 xD to sie zdziwisz dopiero xD
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
16.03.2026, 06:13:23 via Android
  • 1001
@JerryManson: no nie, teraz już art 5 nie wejdzie, chociażby Iran rozwalił biały dom. NATO jest paktem obronnym, tylko i wyłącznie. USA zaczęło wojnę, niech walczą
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
16.03.2026, 01:54:30
  • 1409
#iran #usa #trump #wojna #izrael #heheszki
GrimoaldStarszy - #iran #usa #trump #wojna #izrael #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UberWygryw
UberWygryw
16.03.2026, 02:46:47 via Wykop
  • 692
@GrimoaldStarszy:

Oskarek Deweloperski, klasowy glupek, syn miliardera, facet kupujacy żony w Europie Wschodniej, prezes który zbankrutował 6 firm, nie mial planu B? To jest niemożliwe! Jak to się stało?
  • Odpowiedz
Widur
Widur
16.03.2026, 03:22:17 via Wykop
  • 468
@GrimoaldStarszy: Idiokracja to obecny ustrój polityczny amerykanów
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.03.2026, 15:38:04
  • 1555
Pamiętajcie kochani:

może POTĘŻNE Stany Zjednoczone nie są w stanie poradzić sobie z turbanogłowymi w Iranie i walą rakietami za miliony do dronów z silnikami od kosiarki, ale gdy tylko noga kacapskiego żołnierza postanie na polskiej ziemi, to natychmiast przylecą nam z pomocą i zrzucą b---ę atomową na Moskwę. Musimy jedynie wydać kolejne setki miliardów na tworzenie miejsc pracy w amerykańskim przemyśle i wtedy już na pewno, na sto procent, nie zostaniemy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
15.03.2026, 15:45:50 via Wykop
  • 533
@czerwonykomuch: lewagu! Stany Zjednoczone to nasz sojusznik lewagu! Wcale nie działa na szkodę naszą i Europy lewagu! Trzydniowa operacja deiranizacyjna idzie zgodnie z planem lewagu! Pomarańczowy wielbiciel dzieci jest znanym dealmakarem i gra w szachy 7D lewagu!

Cholera, znów zapomniałem się przelogować.
  • Odpowiedz
UberWygryw
UberWygryw
15.03.2026, 16:13:11 via Wykop
  • 446
@czerwonykomuch:

Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy jak tylko PiS wygra, lewaku!
UberWygryw - @czerwonykomuch: 

Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy ...

źródło: IMG_5675

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
10.02.2026, 05:05:13
  • 247
#bekazlewactwa #bekazpodludzi
Trzymiesięczne konto z kilkoma reakcjami ma bordo z jednym znaleziskiem głoszącym ruską propagandę. Ten portal schodzi na psy.
typ53B - #bekazlewactwa #bekazpodludzi 
Trzymiesięczne konto z kilkoma reakcjami ma b...

źródło: 1000019045

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tetsuya
Tetsuya
10.02.2026, 06:31:32 via Wykop
  • 215
@typ53B: ruska propaganda to akurat domena twojego zakolaka
  • Odpowiedz
Andzejuk
Andzejuk
10.02.2026, 06:56:37 via Android
  • 208
@Arivederczi: pisanie o tym, że na kanale zero jest materiał będący ruską propagandą, to ruska propaganda, czego nie rozumiesz lewaku?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.02.2026, 08:25:08
  • 2968
#ruskapropaganda #wojna
Dobry przykład jak działa propaganda:

JAK DZIAŁA PROPAGANDA W POLSCE
Na przykład: MLEKO
Mleczarze:
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tom_szelmi
tom_szelmi
tom_szelmi
10.02.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 852
@dominowiak: To powinno być w top1 plusowanych wpisów a potem stać się popularnym obrazkiem w necie, żeby każdy chociaż raz zetknął się z tym opisem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.02.2026, 10:20:10 via iOS
  • 1019
@tom_szelmi: po pierwsze pisowiec tego nie przeczyta bo za długie, po drugie pisowiec jak już jakimś cudem to przeczyta to i tak nic nie zrozumie.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
22.01.2026, 06:38:16
  • 2808
#afera #wykopgate20
Nighthuntero - #afera #wykopgate20

źródło: 1000026303

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mroczna_Pyra
Mroczna_Pyra
Mroczna_Pyra
22.01.2026, 07:13:40 via Wypiek
  • 525
@arkadi2020 wykop upaństwowić, moderację w---------ć, jak zwykle( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
22.01.2026, 07:26:09 via iOS
  • 704
@Nighthuntero: ja już z kolegami gotowy
justlooking5 - @Nighthuntero: ja już z kolegami gotowy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kinson
kinson
21.01.2026, 06:40:25
  • 1297
Szkoda pojedynczych tagów bo coś mi mówi, że wykop nie dotrwa do 2027. Ostatnie miejsce w polskim internecie gdzie jeszcze da się prowadzić dyskusje z obcymi ludźmi.
No cóż trudno.
#wykopgate20
kinson - Szkoda pojedynczych tagów bo coś mi mówi, że wykop nie dotrwa do 2027. Ostat...

źródło: 1000018540

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
21.01.2026, 07:12:53 via Wykop
  • 292
@kinson: jest jeszcze Hejto i całkiem nieźle tam jest (choć mniej zabawnie)
byłem tam przez parę miesięcy po ragequitcie (gdy jacyś kretynie wybrali na prezydenta pospolitego gangstera) i jedyne czego tam brakuje na razie to właśnie użytkownicy.
  • Odpowiedz
komakow
komakow
21.01.2026, 07:22:03 via Wykop
  • 292
gdy jacyś kretynie wybrali na prezydenta pospolitego gangstera)


@niegwynebleid: i właśnie takich na tym hejto najwięcej. Dyskusja tam jest prawie niemożliwa, chcoiaz średnia wieku pewnie bliżej 40, a jednak już w swoich skrajnościach.
  • Odpowiedz
Plotkova99
Plotkova99
20.01.2026, 04:15:40
  • 892
Podzielę się z Wami historią, ponieważ niestety mam niewiele osób którym mogę to opowiedzieć- mam po latach tylko jednego przyjaciela któremu ufam, rodzinie nie powiem bo się będą martwili, znajomym nie powiem bo nie całkiem im ufam i nie całkiem wierzę że to przeczytają.

Od 2 miesięcy jestem kierowcą #bolt. W moim mieście wszystkim na Bolcie i nie tylko znana jest jedna osoba. Nadajmy jej Imię. Magda z ulicy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elev
Elev
20.01.2026, 04:19:41 via Wykop
  • 774
@Plotkova99: wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
20.01.2026, 04:22:50 via Wykop
  • 1045
@Plotkova99: jestes plynnoplciowa osobowosc?
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
19.01.2026, 05:28:04
  • 776
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

starerursko
starerursko
19.01.2026, 05:31:36 via Android
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ziomus13
ziomus13
ziomus13
19.01.2026, 05:42:10 via iOS
  • 39
@starerursko: chłopie to jakieś 27 procent pensji. Ja tam łykam nawet 1zl jak ktoś daje xD
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
11.01.2026, 13:44:03
  • 3212
Mirasy, wracam do Was z trzecią częścią sagi o oszustwie na OLX w sprawie odkurzacza. W razie potrzeby: link do pierwszej i link do drugiej części

O pomoc w unboxingu poprosiłam jeszcze jedną osobę. Odpaliłam też dwie kamerki – jedną w telefonie, "mobilną", zaś druga stała na statywie i była cały czas skierowana na stół, gdzie odpakowywałam przesyłkę. W międzyczasie robiłam też fotki. Cały proces mam więc idealnie zapisany.

Sam sposób zapakowania był tragiczny,
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troublesomeuncle
troublesomeuncle
11.01.2026, 13:47:25 via iOS
  • 1662
Jedziesz z tym pajacem Mirabelko
  • Odpowiedz
NoblePhantasm
NoblePhantasm
11.01.2026, 13:50:22 via Wykop
  • 1645
@drakonia: Tylko zgłaszaj oszustwo
  • Odpowiedz
Azur88
Azur88
05.11.2025, 16:25:29
  • 42
To tyle jeżeli chodzi o wielkiego ludologa i myjodupca zlewowego...

#kiszak
Azur88 - To tyle jeżeli chodzi o wielkiego ludologa i myjodupca zlewowego...

#kiszak

źródło: f3d8d69c4ec34db1b8f3046be23ef857

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
31.10.2025, 09:07:48
  • 55
To, co zaczynało się jako skromny projekt pełen pasji, dziś wyrasta na jedno z najjaśniejszych zjawisk współczesnej sceny gier niezależnych. Produkcja ta zachwyca swoją pomysłowością, urokiem i dopracowaniem, łącząc nostalgiczną stylistykę retro z nowoczesnym podejściem do rozgrywki.

Twórcy udowodnili, że nawet w czasach fotorealistycznych superprodukcji można stworzyć coś wyjątkowego, co poruszy graczy na całym świecie. Ogromne zainteresowanie mówi samo za siebie - przedsprzedaż została błyskawicznie wyprzedana.

Dodatkowym atutem jest szeroka dostępność - tytuł ukaże
Bujak - To, co zaczynało się jako skromny projekt pełen pasji, dziś wyrasta na jedno ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maszszluga
maszszluga
31.10.2025, 10:12:39 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
21.10.2025, 05:56:30
  • 2423
#policja #psiarze #pies
Bill_Kilgore - #policja #psiarze #pies

źródło: 1000059447

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 05:59:02 via Wykop
  • 2484
@Bill_Kilgore:
Polska policja to kupa gówna pełna kryminalistów?
Stare, znałem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 06:07:07 via Wykop
  • 1471
od 3 lat terroryzuje okolicę i naprawdę nic się nie dało zrobić, bo policjant?


@o__0: akurat policja to patologiczna struktura, jak chłop ma strzelnicę to z dużym prawdopodobieństwem jest kumplem komendanta wojewódzkiego, ma jakiś znajomych polityków itd.
  • Odpowiedz
tcp-protocol
tcp-protocol
20.10.2025, 20:19:50
  • 2421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JacksonDaniels
JacksonDaniels
JacksonDaniels
20.10.2025, 20:29:53 via Wykop
  • 1344
@tcp-protocol: Szykuj się, według tutejszych psiarzy twój syn to element ruskiej propagandy xD
  • Odpowiedz
RasowyAfroamerykanin
RasowyAfroamerykanin
20.10.2025, 20:36:14 via Wykop
  • 1029
@tcp-protocol: widzę, że już się zleciało psiarstwo i zaczęło sie ujadanie...pewnie dowiemy się, ze Twój syn sprowokował puszka okruszka i jeżdżenie na rowerze to fanaberia...i w ogóle jak pilnowałeś syna nieodpowiedzialny tatuśku...
stary, szkoda strzępić ryja na tych wykolejeńców
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
20.10.2025, 02:07:50
  • 2242
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek  a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł prem...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
20.10.2025, 05:31:21 via Wykop
  • 49
@KukiScotland: takiego jeszcze nie plusowałem ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
cornel9192
cornel9192
20.10.2025, 06:18:33 via Wykop
  • 25
@KukiScotland: ostatnio zadziałało
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1326
  • Strona 1 z 1326
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.08.2017

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 01.03.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking