Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mircosoft

Mircosoft

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28180
  • Znaleziska 5014
  • Mikroblog 23166
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 58
  • Dodane (156)
  • Komentowane (798)
  • Plusowane (22212)
dawid-dudel
dawid-dudel
dawid-dudel
22.05.2026, 13:48:13
  • 9
#ufo Zdecydowanie najciekawsze filmy

https://www.war.gov/ufo/?releaseDate=Release+02#DOW-UAP-PR099-Hi-Res-CALLSIGN-Observes-UAP-on-25SEP19-at-1715Z

https://www.war.gov/ufo/?releaseDate=Release+02#DOW-UAP-PR051-Syrian-UAP-instant-acceleration

https://www.war.gov/ufo/?releaseDate=Release+02#DOW-UAP-PR055-Spherical-UAP-over-AFG-in-and-out-of-clouds-23-Nov-2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
22.05.2026, 14:01:30 via Wykop
  • 0
@dawid-dudel: Niektóre są ciekawe, jednak i tak jak zwykle powiedzą że to są balony, ptaki czy inne ehh...
2.
3.
4.
6.
  • Odpowiedz
altknight1337
altknight1337
26.04.2026, 18:08:15
  • 501
#latwogang

Czasami wykopki wyśmiewają patriotyzm gospodarczy, ale zobaczcie na top 15 wpłat - same polskie firmy. Żadne DHLe, T-mobile czy Redbulle. Oni wpłacają na akcje u siebie.
altknight1337 - #latwogang 

Czasami wykopki wyśmiewają patriotyzm gospodarczy, ale z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adeekk1989
adeekk1989
26.04.2026, 18:09:28 via Wykop
  • 443
@altknight1337: no przedewszystkim litewski zen
  • Odpowiedz
DonTadeo
DonTadeo
26.04.2026, 18:09:44 via Android
  • 267
@altknight1337: W topie są polskie firmy i austriacki bank ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
13.04.2026, 06:01:01
  • 350
Na zderzaku.

#wypadek #trzecieoko

https://streamable.com/plsn7x
Paradajek - Na zderzaku.

#wypadek #trzecieoko

https://streamable.com/plsn7x
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
13.04.2026, 06:07:56 via Wykop
  • 346
@Paradajek: to powinno być pokazywane w szkołach nauki jazdy,
barany jeżdżą na zderzaku - bo wydaje im się, że mam mocne hamulce - jest refleks, jak ten kierowca wciśnie hamulec to zapalą się u niego światła czerwone, i droga hamowania będzie nawet krótsza, a tutaj zonk
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
Autor
13.04.2026, 06:24:26 via Wykop
  • 173
@miszczu90: No powinno tylko, że debilom nie przetłumaczysz.
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
13.03.2026, 10:57:42
  • 1991
Final boss Sikorski.
Stan pisowców: zaorani.
#polityka #bekazpisu #safe

mirror, gdyby spadło: https://streamin.link/v/9722c8b8
radziuxd - Final boss Sikorski. 
Stan pisowców: zaorani. 
#polityka #bekazpisu #safe
...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morsetoon
Morsetoon
Morsetoon
13.03.2026, 11:01:11 via Wykop
  • 525
@radziuxd: piękne to jest
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
13.03.2026, 11:06:48 via Android
  • 1156
@radziuxd: jeszcze cieszy tą mordę gremlin choć wyłożono mu hipokryzję
bo-banley - @radziuxd: jeszcze cieszy tą mordę gremlin choć wyłożono mu hipokryzję

źródło: 1000016664

Pobierz
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
12.03.2026, 09:27:39 via Wykop
  • 1797
@Ketrab77: Wołaj, zdrówka dla młodego.
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
Autor
12.03.2026, 10:02:51 via Android
  • 1676
@ch1va5: w tym czasie można przeprowadzić brawurową akcję przechwycenia 0.03 g trawki od jakiegoś szczyla albo złapać wczorajszego dziadka na składaku.
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
Zawulon
Zawulon
28.02.2026, 10:34:44
  • 604
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
28.02.2026, 10:36:44 via Wykop
  • 116
@Zawulon: jesteśmy za Iranem, nie za reżimem. Persowie to dobrzy ludzie. Oby obalili islamski reżim. Rozumiesz?
Natomiast o ukrainie niestety dużo dobrego nie można powiedzieć i mamy przykłady z życia codziennego, z historii..
  • Odpowiedz
Sayong
Sayong
28.02.2026, 10:37:16 via Wykop
  • 687
@Zawulon: Może i w Iranie zabili 30 tysięcy protestujących, ale wczoraj widziałem Audi na ukraińskich tablicach więc już nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
28.02.2026, 10:45:12
  • 1220
Przypominam że górnicy dostali 170tys odprawy i 5 lat urlopu gorniczego platnego 80 procent a mlodzi byli policjaci dostaja emeryturke w wieku 40 lat do konca zycia w kwocie ponad 4 tys zlotych. Nie wspominam o krusie i lekarzach a wy zapierrrdalac do roboty #pracabaza #iran #praca @remlezar @jezdzilemmercemipalilempopularne
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fraciu
fraciu
28.02.2026, 10:47:40 via Android
  • 541
@razooor: i to są problemy o których powinniśmy rozmawiać w Polsce
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
28.02.2026, 10:48:53 via Wykop
  • 515
@razooor: Trzeba było zostać górnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo zakładać lewackie związki zawodowe zamiast za młodu słuchać głupot Korwina o wolnych ryneczkach xD
Teraz macie pracę etatową na b2b xdd
  • Odpowiedz
tomasz-koperka
tomasz-koperka
tomasz-koperka
28.02.2026, 06:29:55
  • 1606
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
28.02.2026, 06:37:06 via Wykop
  • 334
@tomasz-koperka: wykopki całą noc warowały i padły, a to trzeba było się wyspać i rano wstać na wojenkę :)
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
28.02.2026, 06:49:03 via Wykop
  • 88
@tomasz-koperka: @sed-a Instytut Studiów nad Wojną, sekcja Mirko
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
15.02.2026, 14:02:30
  • 2176
Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy, a wy co? Dalej nie możecie uzbierać na wkład własny na dożywotni kredyt hipoteczny na klatkę 35m2? xD Miesięczne zarobki lekarzy w szpitalach podległych samorządowi województwa mazowieckiego w 2025. Dane dotyczą zarobków na kontrakcie B2B. Dalej będą tu wykopki, które będą negować astronomiczne zarobki lekarzy, że powyżej 100k miesięcznie zarabia może kilku w całym kraju? Czekam też na linię obrony @dr_Batman żeby
StulejmanBeznadziejny - Lekarz z Ciechanowa zostaje milionerem po 3 miesiącach pracy,...

źródło: HBJm5HRaEAEbauF

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
Autor
15.02.2026, 15:08:20 via Wykop
  • 615
@Anomalocaracid: nie słyszałem, aby jakikolwiek lekarz w szpitalu miał swój zespół. Polityka umów jest taka, że każda osoba ma swoją własną umowę podpisaną bezpośrednio ze szpitalem.
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 15.02.2026, 15:22:20 via Wykop
  • 882
@Stulejman_Beznadziejny: Mówienie że to na zespół to próba wytłumaczenia innego lekarza przez lekarza. Oni się bronią i idą w zaparte, duża solidarność jest. Nawet jest coś takiego, że jeden lekarz nie może krytykować drugiego. Stąd będzie Ci pier**olił że to pensja na zespół.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
12.02.2026, 06:55:50
  • 1831
#polityka Żukowska co zapodała xD
badreligion66 - #polityka Żukowska co zapodała xD

źródło: 1000036464

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
12.02.2026, 07:07:14 via iOS
  • 1461
@badreligion66: jechać ostro z tym łysym degeneratem
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
Autor
12.02.2026, 07:28:14 via Wypiek
  • 1279
@Kawa_z_cynamonem Ale z kulturką pojechała, typie i kanalio z dużej
  • Odpowiedz
Qba_89
Qba_89
07.02.2026, 20:15:50
  • 439
#harrypotter
Qba_89 - #harrypotter

źródło: 644662_stereotypy

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
07.02.2026, 20:17:22 via iOS
  • 77
@Qba_89: zawsze bawi jak Polacy kopiują żart Amerykanów (u których białe proste zęby to niemal religia) i śmieją się z zębów Brytyjczyków (którzy mają takie jak my)
  • Odpowiedz
maybe
maybe
07.02.2026, 21:05:46 via Wykop
  • 190
@zurawinazmusztarda: Jako obywatel Wielkiej Brytanii, muszę Cię zaminusować za pisanie nieprawdy. Zęby przeciętnego Brytola nigdy nie będą równiejsze, niż zęby Polaka. Nie da się podrobić brytyjskiego uśmiechu, chyba żaden kraj nie potrafi. Nie bez powodu masz serie memów o "british smile".
maybe - @zurawinazmusztarda: Jako obywatel Wielkiej Brytanii, muszę Cię zaminusować z...

źródło: FTlrHvhWAAATX_N

Pobierz
  • Odpowiedz
wilk633
wilk633
03.02.2026, 11:00:15
  • 1314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mihu_
Mihu_
Mihu_
03.02.2026, 11:04:19 via Wykop
  • 846
@wilk633: ty sie bałeś podejść, a Oskariat peklowal az miło
  • Odpowiedz
zwk-
zwk-
03.02.2026, 12:27:12 via Wypiek
  • 138
@wilk633 no to było się nie bać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
03.02.2026, 16:35:01
  • 272
Kobiety kobietami, ale życie to też szybkie i piękne łodzie. Jak np. polska łódź zrobiona przez polską firmę, która średnio się spisała xD
#epstein
SoundsGoodMan - Kobiety kobietami, ale życie to też szybkie i piękne łodzie. Jak np. ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-3 o 17.33.52

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
03.02.2026, 16:55:33 via Wykop
  • 664
@SoundsGoodMan: Taki niby bogol pociągający za wszystkie sznurki, a polski janusz go w------ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
Autor
03.02.2026, 17:21:43 via Wykop
  • 574
@tellet: Poznali trochę poważnego biznesu przynajmniej te hamerykańce
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
28.12.2025, 16:12:12
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpiotrekh
hpiotrekh
28.12.2025, 16:16:11 via Wypiek
  • 601
@Cosipi Nawrocki to się nadaje do ubijania kapusty co najwyżej, a nie do pisania ripost Tuskowi
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
28.12.2025, 16:28:22 via Wypiek
  • 487
@Cosipi

@hpiotrekh: Uśmiechnij się


No raczej xD chciałeś tym obrazić?
  • Odpowiedz
flo0666
flo0666
28.12.2025, 06:44:27
  • 861
#20latwykopu #thebestofmirko
flo0666 - #20latwykopu #thebestofmirko

źródło: comment_5kusX2sP9jcsBqDmqeBYtYamSPKfcEin

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
28.12.2025, 07:34:53 via Wykop
  • 228
do tej pory nie wiem czy NadiaFrance to był świadomy troll czy zwykły przygłup, bo ciężko uwierzyć ze mozna byc tak głupim, więc lubię myśleć że to troll.


@N4lesnik: jezeli myslisz ze ludzie są głupi to się mylisz, są jeszcze głupsi.
  • Odpowiedz
N4lesnik
N4lesnik
28.12.2025, 07:37:08 via Wykop
  • 71

Komentarz usunięty przez moderatora

BArtus
BArtus
28.12.2025, 00:06:32
  • 563
Rosyjska ruletka jubileuszowa, co piąty umiera i usuwa konto.
#20latwykopu #glupiewykopowezabawy
BArtus - Rosyjska ruletka jubileuszowa, co piąty umiera i usuwa konto.
#20latwykopu #...

źródło: 20251228_010455

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
28.12.2025, 00:07:23 via Android
  • 11
@BArtus: niestety, 2 :/
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
28.12.2025, 00:19:35 via Wykop
  • 6
@BArtus: Ja bezpieczny, 7
  • Odpowiedz
dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
dzikiwonsz21
28.12.2025, 10:18:05
  • 992
Sprzedaż używanego samochodu w tym kraju to żart.
Niedawno sprzedawałem samochód za zawrotną kwotę 4000zł. Podkreślam że wystawiony w tej cenie, był najtańszym na OtoMoto z tego modelu.
Na wstępie zaznaczam, że w mojej opinii opis był nadto wystarczający, ale nie za długi żeby komuś zainteresowanemu nie chciało się przeczytać.

No i się zaczęło, chyba nigdy nie spodziewałbym się że można kogoś pytać przy samochodzie za 4000zł o to jakim paliwem był
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
28.12.2025, 10:26:27 via Wykop
  • 1016
Przyjechali... Opel astra G I wysiadają: syn, stary, stara, stary starego i mechanik XD


@dzikiwonsz21: ale tutaj parsklem xD
  • Odpowiedz
KitchenBanana
KitchenBanana
28.12.2025, 10:41:43 via Android
  • 602
@dzikiwonsz21: Dlatego sporo fajnych aut stoi na szrotach. Budżet jak na tico, wymagania jak na ferrari. Mnie kiedyś koleś straszył, że "jego prawnik pojedzie mnie w sądzie" jak mu sprzedaje niesprawne auto. Chciał też jechać na hamownie, czy za dużej utraty mocy nie ma.

Była to golf mający 28 lat w chwili sprzedaży za 1600 PLN xDDD

Z drugiej strony sprzedający to też srogie XD, więc uznałem, że zamiast brać
  • Odpowiedz
wykop
wykop
28.12.2025, 12:31:49
  • 398
Dwie dekady z Wami. Wykop kończy 20 lat! 🥳

Drogie Wykopowiczki, Drodzy Wykopowicze! Dokładnie 20 lat temu w polskiej sieci pojawiła się niepozorna strona z ikoną łopaty. Nikt wtedy nie przypuszczał, że dwa dziesięciolecia później będziemy największą społecznością w Polsce, która realnie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość!

To nie algorytmy, a Wy nadaliście temu miejscu charakter! Wszystko zaczęło się od jednej osoby, a do dziś w serwisie założona już ponad 2,5 mln kont. To
wykop - Dwie dekady z Wami. Wykop kończy 20 lat! 🥳

Drogie Wykopowiczki, Drodzy Wyko...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....9
f.....9
konto usunięte 28.12.2025, 12:34:13 via Wykop
  • 761

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
28.12.2025, 12:36:13 via Wykop
  • 439

Komentarz usunięty przez moderatora

OstatniGrosz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
11.12.2025, 10:17:43
  • 1398
byłem przekonany, że to plaster szynki xD
OstatniGrosz - byłem przekonany, że to plaster szynki xD

źródło: szynka

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
11.12.2025, 10:18:33 via Wykop
  • 415
@OstatniGrosz: i to taki tłuściutki
  • Odpowiedz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
Autor
11.12.2025, 11:07:02 via Wykop
  • 1253
@PurpleHaze:
OstatniGrosz - @PurpleHaze:

źródło: szynka2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1111
  • Strona 1 z 1111
  • >
  • A ja tu miałem już kiedyś konto ogunie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking