Wpis z mikrobloga

#latwogang

Czasami wykopki wyśmiewają patriotyzm gospodarczy, ale zobaczcie na top 15 wpłat - same polskie firmy. Żadne DHLe, T-mobile czy Redbulle. Oni wpłacają na akcje u siebie.
altknight1337 - #latwogang 

Czasami wykopki wyśmiewają patriotyzm gospodarczy, ale z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzejbylo-brawobili: Budimex jest polski kiełbaso, nie odpowiadaj bzdur. Założony i działający w Polsce, pracują polacy, prezesem jest Polak, notowania na GPW. Akcjonariuszem większościowym ponad 50 jest spółką zagraniczna, ale to nie zmienia że dalej jest to w 100 procentach polska firma.
  • Odpowiedz