Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MichaelR
MichaelR

MichaelR

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 155
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 99
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
  • Dodane (5)
  • Komentowane (66)
  • Plusowane (28)
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4806
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3336
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
13.01.2026, 07:50:15
  • 4021
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026.
=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na EPIC w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epicgames i nigdy nie przegapić nowej oferty?

❓
@Metodzik +4511
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę do wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC.

=======================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i nigdy nie przegapić nowej oferty?
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-13_084934727

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
13.01.2026, 07:51:39 via Wykop
  • 7
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
13.01.2026, 08:15:01 via Wykop
  • 112
@Metodzik:
WolnyBLN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
12.01.2026, 15:32:32
  • 4764
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od STEAM. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, będzie aktualizacja listy epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na STEAM w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #steam i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +4185
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-12_162752588

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mrlukasz
mrlukasz
12.01.2026, 15:46:38 via iOS
  • 43
@Metodzik: oby w tym roku bylo lepiej
  • Odpowiedz
k__p
k__p
12.01.2026, 15:52:33 via Wykop
  • 215
@Metodzik: Dziękujemy za Twoją służbę.
  • Odpowiedz
kalkulatorgieldowy
kalkulatorgieldowy
11.04.2026, 06:53:12
  • 178
Tradycyjne już rozdajo dla plusujących darmowego rozliczenia PIT-38 z brokerów zagranicznych i krypto od mirkowego kalkulatorgieldowy.plJeśli masz już rozliczenie na ten rok to w przypadku wygranej otrzymasz na kolejny :)

Losowanie przez mirkopro :) W losowaniu biorą osoby plusujące a samo losowanie będzie o 22 :)

#gielda #podatki #pit38
kalkulatorgieldowy - Tradycyjne już rozdajo dla plusujących darmowego rozliczenia PIT...

źródło: tylko_mirko

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
11.04.2026, 06:53:38 via mirko.proBOT
  • 5
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @kalkulatorgieldowy ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 11 kwietnia 2026 - 22:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
kalkulatorgieldowy
kalkulatorgieldowy
Autor
11.04.2026, 20:39:48 via Wykop
  • 2
@mirkopro_bot coś się zepsuło i zamiast 1 zwycięzce wylosowano dwóch :D

Ale żeby @pomaranczowykalafior nie było smutno to też otrzyma pakiet a nie tylko @zaczarowanykorzen :)
Napisaliśmy do Was na PW :)
  • Odpowiedz
Vister81
Vister81
03.02.2026, 10:16:53
  • 1281
Siema.
Stuknęło mi tu z Wami już 10 lat.
Z tego powodu #rozdajo kartę #allegro na kwotę 100 polskich złotych.

Zasady jasne: plusik bierze udział, zielonka nie bierze. Losowanie jutro, 04.02.2026 o godzinie 19:00 za pomocą @mirkopro_bot
Karta cyfrowa, świeżo zakupiona i oczywiście
Vister81 - Siema.
Stuknęło mi tu z Wami już 10 lat. 
Z tego powodu #rozdajo kartę #al...

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkopro_bot
mirkopro_bot
03.02.2026, 10:17:01 via mirko.proBOT
  • 68
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @Vister81 ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 4 lutego 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________
03.02.2026, 13:41:36 via Android
  • 35
@Vister81 czujesz to? Tak pachnie sto złotych
  • Odpowiedz
miro-lanka
miro-lanka
miro-lanka
09.05.2025, 05:28:32
  • 3205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BornToDie69
BornToDie69
09.05.2025, 05:57:18 via Wykop
  • 544
@miro-lanka: Przehulał bym wszystko w tydzien. Pojechał bym na wycieczkę do tajlandii i ogarnął sobie 3 najładniejsze dziewczyny z siusiakami. Impreza by była mocarna. Po powrocie bym kupił dom i żył dalej szczęśliwie z rodzinką
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
09.05.2025, 06:24:52 via Android
  • 861
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
18.04.2025, 20:06:50
  • 10
Wkurza mnie już ta robota w korporacji. Z natury jestem człowiekiem uczciwym i nie lubię kłamstwa.
To co odwala ta "moja" korporacja to jest żałosny cyrk. Co roku rekordowe zyski, a oni wiecznie płaczą, że mało.

Jak zyski są potężne i zwracasz na to uwagę podczas podwyżek, to nie masz prawa w ten sposób argumentować (chociaż to także dzięki twojej pracy są te zyski), natomiast kiedy pojawi się jakiś miesiąc, w którym w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CalibraTeam
CalibraTeam
Autor
19.04.2025, 08:30:00 via Wykop
  • 0
Są do premii.


@Anakee: nie ma premii
  • Odpowiedz
G.....o
G.....o
konto usunięte 19.04.2025, 09:14:36 via Wykop
  • 1
@CalibraTeam: w każdym korpo tak jest, dlatego rób tyle ile każe ci przełożony, nie rozwalaj swojej energii tylko wstrzymaj ją na hobby po pracy, rób tylko tyle ile musisz bez stresu, nie rób żadnych nadgodzin to cię uratuje
  • Odpowiedz
BONAMERA
BONAMERA
09.02.2025, 15:10:18
  • 3360
Zapraszamy na walentynkowe rozdajo !!!!!11oneone

Wśród plusujących ten wpis wybierzemy jedną osobę, która otrzyma dowolną piżamę z naszego sklepu.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś prezentu na Walentynki, ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
BONAMERA - Zapraszamy na walentynkowe rozdajo !!!!!11oneone

Wśród plusujących ten wp...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man
09.02.2025, 15:12:27 via Wykop
  • 385
@BONAMERA: Z cenami to was chyba p------o, ale plusa dam :)
  • Odpowiedz
Moonman
Moonman
Moonman
09.02.2025, 15:14:21 via Wykop
  • 370
@BONAMERA: a już myślałem, że talon na roksę, nie chcę piżamy
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
09.01.2025, 17:37:42
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konserwix
konserwix
09.01.2025, 17:50:51 via Wykop
  • 8
@Ciasto_z_Truskawkami: ja p------e, plusik xD
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
Autor
09.01.2025, 18:18:31 via Wykop
  • 34
@Ludzik90: przecież to jedno i to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CiastozTruskawkami - @Ludzik90: przecież to jedno i to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
02.01.2025, 23:07:22
  • 668
XD

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki #rozowepaski
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - XD

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #hehesz...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....y
K.....y
konto usunięte 03.01.2025, 00:18:45 via Wykop
  • 363
@KrasnyKrasnalNienawisci: Odrzucenie/olanie dla tych bab jest jak coś mistycznego xD
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
03.01.2025, 00:36:45 via Wykop
  • 740
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: w ogóle nie ustawka xD
  • Odpowiedz
mstarzec
mstarzec
mstarzec
18.12.2024, 09:12:31
  • 11
#mstarzecnews #webdev #coding #nodejs #javascript #go #rustlang #it #bash #aws #apple #windows #electronics

## JS/Web:
- Virtual Machine for the Web - https://github.com/leaningtech/webvm
- Building Semaphore and Mutex in Node.js - https://pavel-romanov.com/building-semaphore-and-mutex-in-nodejs
- Node.js uses the Event-Driven Architecture: it has an Event Loop for orchestration and a Worker Pool
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mstarzec
mstarzec
mstarzec
Autor
18.12.2024, 09:12:37 via Wykop
  • 1
wołam
@spayker
@poloq
@
  • Odpowiedz
deckard89
deckard89
05.12.2024, 10:11:08
  • 2954
Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
Czwarty (!) rok z rzędu mam dla Was wyjątkowe #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków klonu jawora wykonanych ze srebra pr. 925 pokrytych 18 karatowym złotem i zabezpieczonych powłoką ochronną. Idealnie odwzorowują detale a ich przesłaniem jest, że żadne przeciwności nie są w stanie Cię złamać, a cierpliwość w działaniach
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
Czwarty (!) rok z rzędu mam dla Was wyjątk...

źródło: wykop-44

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MondayPL
MondayPL
MondayPL
05.12.2024, 10:47:37 via iOS
  • 28
@deckard89 Świetna nazwa dla biżuterii o tej tematyce.
  • Odpowiedz
c.....n
c.....n
konto usunięte 05.12.2024, 11:07:26 via Wykop
  • 36
@deckard89: Dobre bo polskie.
  • Odpowiedz
JavierDaY
JavierDaY
30.11.2024, 06:41:35
  • 416
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
30.11.2024, 06:45:00 via Wykop
  • 529
@JavierDaY: szkoda Felusia, ale to kolejny dowód że koty powinny być niewychodzące

Ludzie są ogólnie totalnymi dzbanami w kwestii zwierząt i żyją jak w XVI wieku ("kot - oczywiście niewykastrowany - musi czuć wolność i wiatr we włosach bo będzie smutny!")

Był tu taki jeden wykopek co mu wychodzącego kota rozjechało i nie mógł przyjąć do wiadomości że to jego wina, a nie kierowcy. Nikt (normalny) specjalnie w kota nie
  • Odpowiedz
Tyrande
Tyrande
30.11.2024, 07:23:54 via Wykop
  • 255
@Atreyu: Pełna prawda. Jestem mega kociarą. Też uważam, że kot powinien być niewychodzący. A jak już jest wychodzący (bo niektórym nie wytłumaczysz) to niech się nie dziwią, jak ktoś go potrąci (wiadomo, że nie specjalnie).

Ja sama prawie kilka razy kota potrąciłam.

Zawsze każde zwierzę staram się omijać, ale nie będę ryzykować swojego zdrowia czy auta, żeby za wszelką cenę zwierzaka ominąć.
  • Odpowiedz
BONAMERA
BONAMERA
28.11.2024, 21:32:43
  • 2997
Cześć,
Mamy w sklepie promocje na black friday, ale wiemy, że niektórym Mireczkom to nie wystarczy, dlatego robimy #rozdajo
Jeśli za darmo, to dla Ciebie uczciwa cena, zostaw plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia dowolna piżama lub inny produkt z naszej oferty.
W sobotę poinformujemy do kogo szczęście
BONAMERA - Cześć,
Mamy w sklepie promocje na black friday, ale wiemy, że niektórym Mi...

źródło: bonamera-BF2

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krytyk__wartosciujacy
krytyk__wartosciujacy
28.11.2024, 21:37:29 via Wykop
  • 225
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Leekos
Leekos
28.11.2024, 21:40:18 via Wykop
  • 586
@BONAMERA: Za darmo to sam ubiorę
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
16.11.2024, 22:12:26
  • 6
#ksw De fries swój chłop, po walce na raz jebnął browarka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcin-nazbol
marcin-nazbol
marcin-nazbol
16.11.2024, 22:14:50 via Wykop
  • 4

Komentarz usunięty przez moderatora

Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
Autor
16.11.2024, 22:17:37 via Wykop
  • 2
@marcin-nazbol: patus bo? Skrzywdził kogoś? Napadł czy zgwałcił? Groził chociaż komuś lub okradł?
  • Odpowiedz
Dorydy
Dorydy
Dorydy
01.11.2024, 11:57:23
  • 515
Przyjazne przypomnienie, ze w sobote za tydzien w Galerii Bronowice bedzie mozna zbadac sobie jadra.
Ode mnie pytanie - czy to stoisko stoi przez cały dzień i mozna podejsc i sie zbadac np okolo godz 15, 16? Jak to bylo w tamtym roku? @iniacz
#movember #krakow #niebieskiepaski #profilaktyka #zdrowie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowy_dzban
rozowy_dzban
01.11.2024, 12:09:04 via Wykop
  • 49
@Dorydy: mam nadzieję że post będzie wyplusowany i wielu mireczkow z tego skorzysta :3 dbajcie o swoje jajka
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
01.11.2024, 12:11:41 via Wykop
  • 19
@rozowy_dzban: to chyba zależy od ilości komentarzy, nie tylko plusów. Jakkolwiek, niech będzie jak najbardziej widoczne.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
23.10.2024, 18:53:40
  • 307
Jak będzie co najmniej 100 plusów, a lewus strzeli dziś co najmniej jednego gola, to usuwam konto.

Czas do 21:15 na plusy

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
23.10.2024, 18:54:31 via Wykop
  • 40
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Samobój się liczy? Tu Lewy here, odpisz szybko, bo zaraz mecz zaczynam.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
Autor
23.10.2024, 18:54:51 via Android
  • 25
@RobieZdrowaZupke nie liczy łama9o
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking