Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mew151

Mew151

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 597
  • Znaleziska 33
  • Mikroblog 564
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 7
Mew151
Mew151 5 godz. i 48 min temu
  • 14
Dlaczego bez pełnomocnika? #konowalposting #lekarz100k #stanowski #kanalzero #patologiazmiasta #bekazprawakow #polska #neuropa
Mew151 - Dlaczego bez pełnomocnika? #konowalposting #lekarz100k #stanowski #kanalzero...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151
Autor
5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: zniesławienie to kodeks karny
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151
Autor
4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
no to chociaz tyle, ale kara chyba mniejsza niż skladanie falszywych zeznan?


@gaz_wieprzowy: jakich fałszywych zeznań?

bo przyszedł bez pełnomocnika xd


@pawelczixd: a kiedy miał go ustanowić? xd
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151
Autor
2 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
tych z prokuratury


@gaz_wieprzowy: przecież milczał

wczoraj o godzinie 20 zamiast p-------ć kocopoły w kanale
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151 4 godz. i 20 min temu
  • 66
sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odpowiadał na pytania, a PREMIER kraju od razu wywiera presję i dyskredytuje go na twitterku xd abstrahując czy Jędrzejewski kłamie/manipuluje/ma swoje za uszami czy mówi prawdę - gdzie my k---a żyjemy?
#konowalposting #lekarz100k #stanowski #kanalzero #patologiazmiasta #bekazprawakow #polska #neuropa
Mew151 - sygnalista w prokuraturze mówi(słusznie), że bez pełnomocnika nie będzie odp...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151
Autor
4 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 11
sygnalista co przez rok nie potrafił sprawy zglosic do prokuratury gdzie podobno ludzie umierali xDDDDDDDDDDDD


@gaz_wieprzowy: zarząd szpitala, prezydent miasta, ordynator SORu bez specjalizacji, prokuratura - wszyscy z jednej partii, a Ty sie dziwisz, że

nie potrafił sprawy zglosic do prokuratury
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
10 godz. i 52 min temu
  • 55
#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #stanowski

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #...

źródło: 1000080019

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 5 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Znakomita większość lekarzy to ludzie z powołania i znakomicie wykonują swoją robotę!


@Kempes: znakomicie wpuszczają swoich pociotków bez kolejki
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
09.06.2026, 09:01:26
  • 262
Ale jak to Gawrylukowa jest prawicowa?
Przecież Czysiu Pisowski zaprosił ją do programu 'Symetryści'
Nie, no. Wszystko się zgadza.
Obecnie symetryzm polega na cichym poparciu dla PiSu, zamiast jawnego, ryczącego niczym Batyr.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Turin89 - Ale jak to Gawrylukowa jest prawicowa?
Przecież Czysiu Pisowski zaprosił ją...

źródło: 1000004532

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 09.06.2026, 14:59:35 via Wykop
  • 0
@Turin89: symetrysta to jest ten co nie potrafi uczciwie przyznać za kim jest, tylko udaje bezstronnego.


@galicjanin: ja tam po dwóch latach rządów Tuska wróciłem do bycia symetrystą xD
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
03.06.2026, 04:59:58
  • 232
KO ma fanatykow, a PiS ma twardy elektorat. Mariusze juz wiedza co maja mysle xD #kanalzero #polityka
BrakWolnegoLoginu - KO ma fanatykow, a PiS ma twardy elektorat. Mariusze juz wiedza c...

źródło: Screenshot_2026-06-03-06-58-56-841-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 03.06.2026, 09:52:58 via Wykop
  • 3
Ja kojarzę wyborców KO tylko z tym, że nie przepadają za PIS, nigdy nie słyszałem słów zachwytu na KO/PO XDDD

Natomiast jak gadam z PIScami to tam jest autentyczna fascynacja w stylu "tylko oni, bo jak nie to koniec świata".

Więc te badania to na serio totalnie z d--y.


@text: Moje dowody anegdotyczne mówią inaczej więc badanie jest z d--y xD

Wejdź sobie na twittera to zobaczysz jaki potrafi być
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
03.06.2026, 06:55:38
  • 600
#polityka Króciutko z wójtem Pcimia
badreligion66 - #polityka Króciutko z wójtem Pcimia

źródło: 1000050471

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 03.06.2026, 09:51:03 via Wykop
  • 1
Biuro Prasowe Orlenu robi robotę


@galicjanin: robi robotę, bo ma dobre, twarde argumenty

Co ma rzecznik powiedzieć jak Tusk jednego dnia mówi jedno, a następnego drugie, w zależności od tego jak zawieje polityczny wiatr i co można z tego ugrać dla partii
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
02.06.2026, 06:14:06
  • 601
"Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ma piękniejszej wymiany na świecie." - Madyar, dowódca ukraińskich sił dronowych

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - "Każdy 300$ dron wymieniany jest na 1 martwego rosyjskiego żołnierza. Nie ...

źródło: 1000002868

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 02.06.2026, 11:33:47 via Wykop
  • 1
ROCZNE wydatki niewielkiego i niezbyt bogatego państwa, jakim jest Polska wystarczyłyby, żeby zdronować indywidualnie każdego pojedynczego Rosjanina.


@RandomowyMirek: Nagły wzrost popytu mógłby doprowadzić do wzrostu cen, bo podaż by nie nadążyła.

Dlatego mamy od tego Ukraińców :P
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
22.05.2026, 08:15:30
  • 36
Zelenski pojechał wczoraj pod samą granicę z białorusią do miejscowości Sławutycz, można powiedzieć że pojechał pooglądać białoruskie "ćwiczenia nuklearne" odbywające się miedzy innymi przy granicy z ukrainą, nie wiadomo gdzie dokładnie

#ukraina #rosja #wojna #polityka
robertkk - Zelenski pojechał wczoraj pod samą granicę z białorusią do miejscowości Sł...

źródło: hdffhdfhdhdfhfdhfddhfh

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 22.05.2026, 12:47:35 via Wykop
  • 0
sigma farmi aure


@obadaja: ile masz lat? Pytał zupełnie nieofensywnie, po prostu jestem ciekaw czy to zetka pisze czy to już starszyzna zaabsorbowała nowy słownik :D
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:23:16
  • 755
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000004759

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 19.05.2026, 08:45:29 via Wykop
  • 3
@Flypho: Zwierzęta w niewoli też żyją dłużej :P
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
13.05.2026, 06:27:12
  • 697
#polityka #ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka

Ze też wtedy SAFE 0% nie mógł być wdrożony... no dziwne to wszytko XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka 

Ze też wtedy SAFE 0% ...

źródło: 1000077821

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 13.05.2026, 11:02:26 via Wykop
  • 4
KO nie zdaje sobie sprawy z tego, że ogrom wyborców jako jedyne źródło wiedzy to ma tik-toka, a tik-tok zdominowany jest przez PiS i Konfe.


@Krs90: co
Mew151 - >KO nie zdaje sobie sprawy z tego, że ogrom wyborców jako jedyne źródło wied...

źródło: G4vNIiKWsAA9KbQ

Pobierz
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.05.2026, 11:35:43
  • 1223
Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki

źródło: 1000058431

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 11.05.2026, 15:19:42 via Wykop
  • 9
bajkopisarz, który co 5 minut usuwał swoje błędne przewidywania jest idolem wykopków xD chłop mylił się we wszystkim co pisał, krach na rynku przewidywał dosłownie co miesiąc. Wrzucał 100 też na godzinę i raz na 5 lat coś mu się sprawdziło i teraz kreuje się na znawcę rynku xD


@11mac11: wyj xD
Mew151 - >bajkopisarz, który co 5 minut usuwał swoje błędne przewidywania jest idolem...
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151 12.05.2026, 12:16:55 via Wykop
  • 0
Przecież najwięcej wyją fanboye micka, którzy uwierzyli w jego mityczny krach, czyli między innymi Ty xD


@rolnik_wykopowy: mieszkam na swoim od 2012, kulą w płot typie xD
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151 13.05.2026, 09:31:25 via Wykop
  • 0
Czyli to wyrównanie linii wzrostu nazywasz przewidywaną koretką i krachem oraz spadkiem do cen jak w 2010-2015 roku? xDDD


@wojtas_mks: nie

Nie wiem jak do tego doszedłeś ale bierz połowę.
  • Odpowiedz

1752

Friz dostał miliony od państwa. Prawnik zarzuca mu pazerność

Friz dostał miliony od państwa. Prawnik zarzuca mu pazerność

Friz przyznał, że jego spółka otrzymała 4 mln zł dofinansowania na dubbing do filmów. Sprawa wywołała burzę w sieci.

whimer
z
pudelek.pl
dodany: 06.05.2026, 16:38:52
  • 154
  • #
    dotacje
  • #
    dotcje
  • #
    dotacjeunijne
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    fritz
Mew151
Mew151 07.05.2026, 11:58:12 via Wykop
  • 0
nie powinno być żadnego rozdawnictwa pieniędzy od państwa, chcesz rozwijać biznes to zaryzykuj i bierz kredyt albo najpierw zarób na niego pracując u kogoś innego i np. szukaj inwestorów na własną ręke, to nie ma być proste


@hhhijuaaaa: w tym czasie inne kraje będą drukować kasę i budować biznes gdy Ty będziesz na niego oszczędzał

pomysł 10/10, japonia już zbankrutowała?
Mew151
Mew151 07.05.2026, 11:58:44 via Wykop
  • 0
Jednak ogromną część to typowe bezmyślne urzędnicze rozdawnictwo albo celowe wyciąganie "niczyich" pieniędzy


@Kraxen7312: ta ogromna część to ile?
Mew151
Mew151 07.05.2026, 13:20:24 via Wykop
  • 0
nie powinno być żadnego rozdawnictwa pieniędzy od państwa, chcesz rozwijać biznes to zaryzykuj i bierz kredyt albo najpierw zarób na niego pracując u kogoś innego i np. szukaj inwestorów na własną ręke, to nie ma być proste


@raseri: widzę, że dalej operujesz na mitach z podręczników do wosu z lat 90. mityczne niskie podatki to nie magiczna różdżka - bez publicznych inwestycji w infrastrukturę, naukę i technologię te twoje 'biznesy'
damianooo8
damianooo8
04.05.2026, 10:54:32
  • 40
#przegryw

A pamiętacie juleczkę sprzed kilku lat, co założyła tu konto i się udzielała na tagu, bo miała poczucie winy po tym gdy koledze przegrywowi z pracy powiedziała że wolałaby zrobić loda żulowi niż się z nim pocałować? Brutalne.
damianooo8 - #przegryw

A pamiętacie juleczkę sprzed kilku lat, co założyła tu konto ...

źródło: jka

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 04.05.2026, 14:57:58 via Wykop
  • 0
Może już przedawkowała


@na_pierwszej_linii_kas: otóż nie
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151 07.05.2026, 10:41:00 via Wykop
  • 0
Źródło danych?


@na_pierwszej_linii_kas: poznaliśmy się przez wykop, mam z nią kontakt
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
23.04.2026, 08:43:40
  • 292
Każdy taki wpis, każde takie kłamstwo i manipulacja jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że PiS do władzy wrócić nie może. Nawet kosztem rządów aktualnej koalicji.

Hatfu na was kłamcy i hipokryci.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #polska
ATAT-2 - Każdy taki wpis, każde takie kłamstwo i manipulacja jedynie utwierdza mnie w...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 23.04.2026, 14:38:55 via Wykop
  • 0
Każdy taki wpis, każde takie kłamstwo i manipulacja jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że PiS do władzy wrócić nie może. Nawet kosztem rządów aktualnej koalicji.


Hatfu na was kłamcy i hipokryci.


@ATAT-2: a ja z każdym miesiącem czuję jak buzuje we mnie symetryzm i wracają uczucia z 2015 roku.
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
01.04.2026, 07:27:22
  • 1898
95% Polaków ma ponad 3 mieszkania*

*ankietę przeprowadzono na grupie 460 losowo wybranych posłów

#nieruchomosci #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 01.04.2026, 12:41:54 via Wykop
  • 1
95% Polaków ma ponad 3 mieszkania*


*ankietę przeprowadzono na grupie 460 losowo wybranych posłów


@kaczoor: posłowie mają średnio 1,7 mieszkania na głowę.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
26.03.2026, 05:31:28
  • 585
W sumie jeździł ktoś z was na kolonie za dzieciaka? Co tam się robiło? Pamiętacie jakieś większe odpały?
jmuhha - W sumie jeździł ktoś z was na kolonie za dzieciaka? Co tam się robiło? Pamię...

źródło: 1000025978

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 26.03.2026, 14:47:40 via Wykop
  • 2
@jmuhha: to niesamowite, że 5-6 letnie berbecie latały sobie po lesie bez żadnej opieki xD

u mnie tak było
  • Odpowiedz
spere
spere
06.03.2026, 08:30:17
  • 282
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 06.03.2026, 10:26:13 via Wykop
  • 0
Śmieszy Cię śmierć dzieci?


@dlugi-gr: a istnieje jakieś potwierdzenie?
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
06.03.2026, 07:47:48
  • 298
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 06.03.2026, 10:25:01 via Wykop
  • 7
Uświadom mnie, od kiedy Ukraina jest w UE? Bo to był ich konwój, z ich pieniędzmi.


@Nieszkodnik: Wożą sobie swoje pieniądze bez celu po węgrzech czy wieźli je żeby komuś za coś zapłacić?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
04.03.2026, 08:04:14
  • 44
Największy problem o influencerów i ludzi płacących tam podatki mają:
-etatowcy z Polski orający na taśmie u Janusza w fabryce smrodu
-notoryczni bezrobotni, neatujący na wypoku
To jest ta sama grupa, która nienawidzi JDG i nazywa ich "cieciembiorcami"
Tutaj nie chodzi o to, że robią to w pełni legalnie i płacą tam podatki. Tutaj chodzi o to, że wam "żyłka we dupie" strzela, bo ktoś ma inny pomysł na swoje życie i go realizuje, a wy
luke-mat - Największy problem o influencerów i ludzi płacących tam podatki mają:
-eta...

źródło: Dubai_ciekawostki-1

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 04.03.2026, 10:43:28 via Wykop
  • 1
Więzy krwi, urodzenia, dbałość o swoich ludzi.


@luke-mat: Chyba Cię p------o.

W jaki sposób Ci ludzie dbają o swoich w Polsce?
  • Odpowiedz
menzwykop
menzwykop
menzwykop
22.02.2026, 14:50:53
  • 801
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mew151
Mew151 23.02.2026, 14:54:41 via Wykop
  • 0
Pełczyńska to damski Kukiz przecież


@ElPerdedor: Kukiz przeprowadził 15 ustaw przez sejm ze swoim ugrupowaniem i blokował szkodliwe ustawy kaczyńskiego?
  • Odpowiedz
Mew151
Mew151 24.02.2026, 15:19:54 via Wykop
  • 0
@ElPerdedor: Pełczyńska chodził? co to za lewackie genderowanie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Mew

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking