Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski
Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę
Bardzo ładnie, bardzo ładnie.
@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.
Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ) spodziewałam się, że to jest duże, ale nie spodziewałam się, że jest AŻ TAK duże
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy). Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD A przy okazji
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
źródło: 2005
PobierzBardzo ładnie, bardzo ładnie.
@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
źródło: bolec-chlopaki-nie-placza
PobierzCo do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…