Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MeeMee

MeeMee

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1299
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 1226
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 19
  • Dodane (83)
  • Komentowane (510)
  • Plusowane (633)
dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 966
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
21.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 341
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę

Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
CarlChryniszzswics - >We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderz...

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
21.05.2026, 05:58:02 via Wypiek
  • 253
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.

Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
  • Odpowiedz
Michael-Knight
Michael-Knight
21.05.2026, 02:03:53
  • 1107
Moja mama zmarła. Umówiła się z moimi synem że w weekend przyjedzie na działkę
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c00kier
c00kier
21.05.2026, 02:09:09 via Android
  • 537
@Michael-Knight: wyrazy współczucia dla chuopa ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
21.05.2026, 04:24:49 via Wykop
  • 422
@Michael-Knight: szczerze kondolencje
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.05.2026, 22:34:47
  • 1308
(xd).
wfyokyga - (xd).

źródło: temp_file5017917482163596630

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 22:39:52 via Wykop
  • 145
@wfyokyga: to jest świeże
  • Odpowiedz
Pingwin_gwalciciel
Pingwin_gwalciciel
19.05.2026, 23:05:41 via Wykop
  • 253
@szatanEK666: nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6565
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 786
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1193
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
14.05.2026, 06:19:03
  • 1699
pan chinczyk pretem po kratach xD

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #geopolityka
arcxa - pan chinczyk pretem po kratach xD 

#izrael #usa #chiny #wojna #palestyna #ge...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
14.05.2026, 06:28:45 via Wykop
  • 312
@arcxa: xD
  • Odpowiedz
mariecziek
mariecziek
14.05.2026, 06:57:59 via Wykop
  • 1232
@arcxa: No nie wiem. Amerykanie i tak nie znają geografii, więc nie będą wiedzieli o co chodzi na tej mapce.
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1699
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T__J
T__J
T__J
14.05.2026, 04:47:00 via Android
  • 667
@niewiempoco: z tego co wiem to jest krem na ból d--y
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 04:48:57 via Android
  • 601
@Krzewiciel_prawdy Elegancko wariacie, pozytywny przekaz
Pozdrawiam.
z fartem
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
10.05.2026, 06:06:02
  • 671
Daliście się nabrać na tą szopkę w watykanie? Procesje, śpiewy, sarkofag? ON czeka
W ciszy
Aż przyjdzie zapowiedziany czas
#2137
RomanKarburator - Daliście się nabrać na tą szopkę w watykanie? Procesje, śpiewy, sar...

źródło: 1000114519

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
10.05.2026, 06:28:27 via Wykop
  • 294
@RomanKarburator: Faraon mumia znowu r---------a całą parafie III
  • Odpowiedz
m3n3lli
m3n3lli
10.05.2026, 08:02:26 via Wykop
  • 359
@RomanKarburator: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
m3n3lli - @RomanKarburator: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: ChatGPT Image 10 maj 2026, 10_01_54

Pobierz
  • Odpowiedz
bulba1605
bulba1605
bulba1605
10.05.2026, 05:00:02
  • 1338
Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ) spodziewałam się, że to jest duże, ale nie spodziewałam się, że jest AŻ TAK duże

#podroze #podrozujzwykopem #chiny
bulba1605 - Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ...

źródło: 978

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulba1605
bulba1605
bulba1605
Autor
10.05.2026, 05:01:00 via Wykop
  • 502
bulba1605

źródło: 982

Pobierz
  • Odpowiedz
Jerryjeremi
Jerryjeremi
10.05.2026, 05:05:43 via Wykop
  • 901
@bulba1605: potrzebny banan dla skali
  • Odpowiedz
kjs96
kjs96
09.05.2026, 18:31:32
  • 4
#primemma dobra ktoś się w-----l na fame, bo tyle darmowych restreamow to na oczy nie widziałem 4 linki mam na zmianę jakby w------o XD

chyba najniższa sprzedaż będzie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
09.05.2026, 18:39:24 via Wykop
  • 0
@kjs96: na prime było nie mniej, po prostu n------i tych gal 30 rocznie to oczywiste było że lestrlimy legalne wybiją
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 09.05.2026, 19:45:41 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
08.05.2026, 18:18:01
  • 1137
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko

#praca #pracbaza
RandytheRam - Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w----...

źródło: 1000016724

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 08.05.2026, 18:24:28 via Wykop
  • 129
@Randy_the_Ram:
Piękne. Mój tata też miał takie. Chyba nawet sam spawał. Pamiętam jak za gówniaka wspinałem się na budowę piętra domu...
  • Odpowiedz
Dzejbok
Dzejbok
08.05.2026, 19:27:07 via Wykop
  • 1061
@Randy_the_Ram: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzejbok - @RandytheRam: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: rusztowanie

Pobierz
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.05.2026, 17:39:45
  • 665
ON ZNOWU RYKNĄŁ, JA NIE MOGĘ
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - ON ZNOWU RYKNĄŁ, JA NIE MOGĘ
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-04 193809

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syn_Tracza
Syn_Tracza
04.05.2026, 17:45:54 via Wykop
  • 529
@splinter96: każdy prawak:
Syn_Tracza - @splinter96: każdy prawak:

źródło: donald-duck-boner

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
04.05.2026, 17:52:15 via Wykop
  • 174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
04.05.2026, 04:39:35
  • 1073
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koveras77777
koveras77777
koveras77777
04.05.2026, 05:04:01 via Wypiek
  • 40
@anoysath w tym tygodniu na pewno się uda
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
04.05.2026, 06:12:49 via Wykop
  • 55
Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


@anoysath: ciekawe jak wiele wykopków utrzymuje się z plusowania młynu wodnego na wykopie
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 06:08:10
  • 3497
Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny, żeby obejrzeć nowe d------i

#matura #matura2026
Mariuszzuk - Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny,...

źródło: 1000011546

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 06:09:02 via Wykop
  • 1204
@Mariuszzuk: rok temu się przypadkiem rozpruł, że nawet nie widzi co jest napisane na arkuszach
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
04.05.2026, 06:15:53 via Wykop
  • 2120
@adam-pajac: oczywi.ście, że nie widzi. W końcu patrzy na d------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
28.04.2026, 18:30:43
  • 2492
Oto podwójny banan.
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Oto podwójny banan. 
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń ...

źródło: DCIM_4812_481_32

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
28.04.2026, 19:21:26 via Wykop
  • 51
@andrzejpodloga: bo to samica banana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CosyGrave
CosyGrave
28.04.2026, 19:45:14 via Wykop
  • 878
@CzekoDonut:
CosyGrave - @CzekoDonut:

źródło: 4a2vi67a0fmy

Pobierz
  • Odpowiedz
Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
23.04.2026, 03:37:19
  • 627
suki takie som
Cybek-Mariankomanek - suki takie som

źródło: 20251121_173940

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notes
Notes
23.04.2026, 04:42:54 via iOS
  • 153

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Qurvinox
Qurvinox
23.04.2026, 05:25:38 via Wykop
  • 140
@Cybek-Mariankomanek: No to jeszcze godzinka i koniec zmiany
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
20.04.2026, 03:30:49
  • 817
Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poniedzialkowymlynnaniewolnikow #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
kwmd - Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜...

źródło: 1aaad5671065d20120e66bce1d142620a248bc6b817b287f39883c59472edcf9

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K
20.04.2026, 04:48:36 via Wykop
  • 198
@kwmd: Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką
WH40K - @kwmd:  Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką

źródło: arnold-did-his-own-stunts-in-conan-the-barbarian-1982-v0-viL7quArTgsOhWAKKZRME0qW2cQRItErnqTe0oCyWR4

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
20.04.2026, 05:08:02 via Wykop
  • 106
@WH40K: LOL, chyba z taką... https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBJ70oc9LS-SOjjsrqBERPlRsMXtzujD2jsxpUd8wPy7eBWDHJ8M5SAR4&s
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.04.2026, 10:19:18
  • 1371
Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś tam realnie trzymał większy hajs xD
Słuchajcie. Robię #rozdajo na portfel sprzętowy Ledger Nano X (ten najtańszy).
Ja już wyrosłem z #kryptowaluty ale jeżeli wy nadal to robicie, to róbcie to chociaż dobrze i nie trzymajcie wiekszego hajsu na giełdzie, która w każdej chwili może zniknąć i elo zostajecie bez niczego xD
A przy okazji
vladi_putin - Czytam o #afera z #zondacrypto i normalnie oczom nie wierzę, że ktoś ta...

źródło: alebydle

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mirkopro_bot
mirkopro_bot
09.04.2026, 10:20:00 via mirko.proBOT
  • 93
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @vladi_putin ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 10 kwietnia 2026 - 19:00
Liczba zwycięzców: 1
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
Autor
09.04.2026, 10:33:28 via Wykop
  • 78
@HAMSKLOSS89: Tak ulozylem zeby portfel trzymac xD To chwyt imitujący trzymanie siura xD
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3028
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
09.04.2026, 08:27:46 via Wykop
  • 948
@Gupiutki: wyrazy współczucia
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
09.04.2026, 08:27:57 via Wykop
  • 758
@Gupiutki: Trzymaj się, miras.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.02.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking